Autor: Boki Tema: FK Partizan 2011/12  (Pročitano 246327 puta)

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 04, 2011, 12:02 »
Мислим да је ограничење на 4 странца у 18. Имали смо Иванова и Меду као стартере и Едуарда и Мангу као измене.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 04, 2011, 12:04 »
ja sam cuo da je 4+1 ali mozda gresim

Van mreže Nebojsa

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 353
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 04, 2011, 01:16 »
Dzigi Ninkovic ima mononukleozu i pauzirace bar do Nove Godine. Steta, nadam se brzom oporavku.

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 04, 2011, 10:52 »
Napisacu ovdje cestitku

Srecan rodjendan Sportskom drustvu PARTIZAN, da dominiramo kao i prethodne sezone.
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 04, 2011, 05:31 »
Nek nam je sa srecom, iako su fudbaleri najmanje zasluzili da na ovoj temi cestitamo

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 05, 2011, 09:20 »
PARTIZAN: Marković će biti vođa novog tima  04. oktobar 2011. 23:22 > 00:00  Navijači Partizana ne treba da brinu. Talentovani klinci, pre svih Marković i Ninković ostaju u Partizanu. Bar tako tvrdi i želi sportski direktor Mladen Krstajić.
   "Lazar Marković i Nikola Ninković nisu na prodaju. Bilo bi prerano da idu. Imaju 17, 18 godina i oni bar godinu i po, dve treba da igraju u Partizanu", tim rečima je sportski direktor Partizana Mladen Krstajić prokomentarisao priče i glasine o tome da će supertalentovani klinci crno-belih vrlo brzo napustiti Topčidersko brdo.

Partizan je ove sezone nastavio tradiciju da lansira decu iz sopstvenog pogona. Lazar Marković je prtavo otkrovenje novog šampionata u Srbiji i posle nove fenomenalne u meču protiv Vojvodine u Novom Sadu pojedini mediji su pokrenuli temu njegovog ostanka odnosno odlaska iz Partizana.

Sportski direktor Mladen Krstajić novinarima je rekao da Lazar Marković, koga u Partizanu zovu "Markec", ne ide nigde. Bar još neko vreme.

"Markec, ali i Džigi (Ninković), nisu na prodaju. Rano je. Oni tek treba da pokažu kvalitet u Partizanu u narednim sezonama. Sami smo rekli da želimo da podmladimo ekipu, a da bismo to uradili mi treba da zadržimo našu decu", rekao je Krstajić.

Kolika je cena Markovića?

"Nerealno je pričati o njegovoj ceni u ovom trenutku. Klinac je skrenuo pažnju na sebe i on je veliki talenat. U budućnosti će njegova cena rasti i ne treba opeterećivati ni njega sa tim. On je supertalenat. Zato je o tome nepotrebno pričati, kao i o tome da li je na prodaju. Možda je interesantan Fiorentini, ne bi me čudilo da jeste, kao i nekim drugim klubovima, ali meni niko o tome ništa nije rekao", odgovorio je Krstajić.

Sportski direktor vidi Markovića kao jednog od najvažnijih šrafova u crno'belom timu.

"Moja je želja da on ostane ovde i da bude jedan od nosilaca i vođe novog Partizana. Ono što se i njemu i nama dešava možda je i došlo brzo. Probaćemo da ga zaštitimo i da ga rasteretimo. On je još klinac i ne treba sada da nosi Partizan, već da igra fudbal. Ima starijih igrača koji će poneti teret. Ne treba ga opterećivati da nešto mora. On ne mora ništa sada, treba samo da pokaže svoj talenat", rekao je Krstajić.

On je dodao da će biti nastavljena praksa u Partizanu da se talentovana deca iz Omladinske škole vode na pripreme prvog tima.

"Oni koji se nametnu dobiju šansu. To nije ništa novo. Markec je iskoristio šansu i pokazao talenat. Normalno je da će jednog dana ući u krizu, ali mi smo tu da ga podržimo u takvim trenucima", kaže Krstajić.

Što se tiče odbrane tima, koja je "uska struka" Mladena Krstajića, on kaže da bi Brazilca Andersona Markeša ponovo doveo u Humsku.

"Anderson sada jednostavno nema mesta u timu. Mora da čeka šansu, jer Rnić i Ivanov igraju odlično, tu je i Stanković. Teško je uigrati odbranu i kad smo to već uradili nema mesta rotacijama u periodu teških mečeva kada ne smeš da izgubiš. Dečko se povredio, pa se sad oporavio i dobiće šansu kad je zasluži", rekao je Krstajić.

Partizan, praktično, ima dva tima na raspolaganju, ali ne mogu svi da igraju. A tu je i potrebno vreme za privikavanje na način života u Srbiji, Evropi.

"Anderson i Eduardo još imaju problem adaptacije, verovatno bi im lakše bilo da su sami došli, a ne da je 15 novih igrača. Znam ja kako je to, stigao sam iz Kikinde u Humsku, prvo morao da naučim da hodam po Beogradu, a onda sve drugo. Međutim, oni imaju kvalitet za Partizan, profesionalci su od glave do pete i na njima klub neće izgubiti ni dinar. I Tomiću je trebalo dve godine da pronađe sebe i zaigra na nivou od prvih šest meseci. A, i on može bolje", rekao je sportski direktor crno-belih.

Iza Partizana je buran period, pogotovo posle eliminacije od Šamrok Roversa u kvalifikacijama za Ligu Evrope. Crno-beli su uspeli da prebrode krizu.

"Kad si u ovoj poziciji moraš da braniš struku, pogotovo što smo radili dobro na pripremama, bilo je mnogo novih igrača koji se još opivikavaju na sistem rada. Nije bilo lako, pogotovo posle ispadanja iz Lige Evrope, trebalo je to sve prevazići, kao i pritisak javnosti. Igrači na čelu sa šefom stručnog štaba su se izborili za to da budu zasluženo na prvom mestu", rekao je Krstajić.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 05, 2011, 05:51 »
Sa proslave rođendana SD




Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 05, 2011, 06:12 »
Коначно Крле нешто нормално да обуче.  ;D
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 06, 2011, 08:25 »
Никон Јевтић, који наводно само тренира са Партизаном, у пријатељској утакмици против Ковачице узео Бабовићеву 50-ицу.



Добили смо 6:1.

На сајту исхвалише Георгијевића:

Citat
Poslednja dva gola na meču su delo momka koji je pre nekoliko dana pristupio Partizanu iz Zemuna i nastupa za omladince (1994.), a trener Stanojević je želeo da vidi njegove fudbalske sposobnosti. I video ih je…
Momak se preziva Georgijević i od trenutka kada je ušao na teren u 63 minutu, pokazao je mnogo toga što ga preporučuje da bude rame  uz rame sa Markecom i Džigijem u borbi za mesto prvotimca.
Na fudbalski način je 2 puta matirao golmana domaćih, a bio je još par puta u šansama da višestruko uveća svoj golgeterski bilans.

А ту се појавило и митско биће.  :ole:

« Poslednja izmena: Oktobar 06, 2011, 08:28 Боки »
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Nebojsa

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 353
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 06, 2011, 08:30 »
Ne nosi Babovic 50, vec Lazar Markovic.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 06, 2011, 08:32 »
Е, добро си.
« Poslednja izmena: Oktobar 06, 2011, 08:34 Боки »
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 06, 2011, 09:04 »
Nesto razmisljam, kad vec ispadosmo iz Evrope, mozda su Anderson, Eduardo i ostali stranci (izuzem Kamare koga i ovako prodajemo prvom prilikom) visak za ovu sezonu.
Sansu treba do maximuma davati igracima koji su mladi, imaju duze ugovore sa klubom...doduse i onima koje treba prodati da se napuni kasa(dzepovi pojedinaca)

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 06, 2011, 09:11 »
За Андерсона не знам, али Едуардо сигурно није вишак. Видећете на пролеће како ће да кида!
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 06, 2011, 09:43 »
Citat
SPORTAL.RS: Moskovljani u januaru dolaze po Tomića

 SPORTAL.RS: Moskovljani u januaru dolaze po Tomića

Nemanja Tomić se nalazi u odličnoj formi u dresu Partizana, a ovih dana je i sa reprezentacijom Srbije gde se priprema za najvažniji susret kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2012. godine protiv Italijana. Sjajne igre na startu Jelen Superlige Srbije, koje su nastavk dobrih partija iz drugog dela prošle takmičarske godine privukle su brojne zainteresovane klubove da pažnju usmere ka mladom Kragujevčaninu.
 
 - Istina je. Nemanja je na visokom nivou odigrao dosta važnih utakmica, a posebno je interesantan Rusima, koji su bili oduševljeni kada su ga gledali uživo još prošle sezone protiv Crvene zvezdeNemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava. Još tada su ga upisali u svoje beležnice. U januaru ću kao predstavnik jednog tima iz Moskve doći u Beograd na konkretne razgovore vezane za mogućnost transfera Tomića - istakao je za SPORTAL.RS menadžer koji već godinama uspešno posluje na tržištu Rusije, ali nije želeo da mu se ime provlači po medijima, jer kako kaže „to loše utiče na posao".
 
 Podsetimo, krajem 2010. za Tomića su se raspitivali Italijani, tačnije Sampdorija, ali nije došlo do konkretnih pregovora.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 06, 2011, 09:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
За Андерсона не знам, али Едуардо сигурно није вишак. Видећете на пролеће како ће да кида!

Ne znam da li ce kidati, nisam o tome pricao, vec da nam kao stranac nije neophodan u sezoni kada igramo samo na 1 frontu (kup ne racunam)
Mislim da treba forsirati nase klince.
Naravno, kada ih vec imamo ne kazem da ih treba otpustiti i placati bezveze platu, ali svidja mi se ideja da se forsiraju Lazar i Scepovic
Prvi jer je odlican igrac, drugi da nekoga zajebemo i prodamo ga.