Autor: Boki Tema: FK Partizan 2011/12  (Pročitano 246661 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #315 poslato: Decembar 25, 2011, 07:45 »
Pa takvi smo mi svi,gnjidice male,ne mozes se ni za koga zakleti da funkcija nece od njega napraviti covjeka bez obraza.Svako gleda da izvuce najvise sto moze iz situacije, bez obzira na put kojim ce doci do toga...nije to samo kod Nadja i u sportu,vec uopste...

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #316 poslato: Decembar 25, 2011, 10:02 »
I nadj na strani krleta

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #317 poslato: Decembar 25, 2011, 10:04 »
U Pioniru se zaorilo 2-3 puta Mladen Krstajic i Djuricu odlazi...cak i Tole odlazi (specijalno za Nenada!)  :clap:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #318 poslato: Decembar 25, 2011, 10:04 »
Bez pljuvanja Adija! Izjasnio se i on

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #319 poslato: Decembar 25, 2011, 10:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
U Pioniru se zaorilo 2-3 puta Mladen Krstajic i Djuricu odlazi...cak i Tole odlazi (specijalno za Nenada!)  :clap:
A pored Krleya bio Albert

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #320 poslato: Decembar 25, 2011, 10:08 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Bez pljuvanja Adija! Izjasnio se i on

Nisam ja pljuvao Adija,samo sam rekao da se nista ne pita.
Cak nikad ruznu rijec za njega nisam rekao,iako mi se bas ne svidja posao koji radi.

Adi je legenda,protiv toga ni rijeci.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #321 poslato: Decembar 25, 2011, 10:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Malo mi je nelogican ovakan napad Krstajica na Djurica, u momentu kada je +10....
Pogotovo, sto on pokusava da SU krivicu baci na Djurica, sto je, u najmnaju ruku, besmisleno, jer valjda bi direktor trebao da vodi glavnu rec u vezi svih (vecine) transfera...
U vezi toga, krajnje interesantan text-komentar  Z. Stojadinovica u danasnjem Zurnalu..
nema nikakve logike u celoj prici, ali sto bi deca rekla, prvi je poceo DJuric, pa se Krstaja osetio prozvanim i odgovorio mu.
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #322 poslato: Decembar 26, 2011, 11:31 »

Citat
Radnici u Teleoptiku Đuriću: No pasaran!
Predsednik Partizana Dragan Đurić zakazao sednicu UO u 15 časova u "Zemunelu", radnici mu poručili da pronađe drugo mesto!Širi se bunt u Fudbalskom klubu Partizan!

Prema saznanjima MONDA, predsednik Partizana Dragan Đurić zakazao je današnju sednicu Upravnog odbora u Sportskom centru "Teleoptik" u Zemunu ili popularnom "Zemunelu", ali je naišao na otpor.

Zaposleni u Sportskom centru su mu poručili da će zaključati i kapiju i prostorije ako bude odlučio da Upravni odbor održi u "Zemunelu".

Za sada nije poznato gde će biti održana sednica UO, koja bi trebalo da počne u 15 časova. Đurić hoće da to bude u "Zemunelu", verovatno i da bi izbegao moguće proteste navijača...

Gde god da bude održana sednica UO očekuje se da bi njeni zaključci i odluke mogli da izazovu nove potrese u Partizanu.

Prema nezvaničnim saznanjima medija, Đurić je pripremio otkaz sportskom direktoru Mladenu Krstajiću, posle njegovog otvorenog i oštrog istupa u javnosti. Ali, Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava.

Krstajić se sinoć pojavio u hali "Pionir", u društvu Alberta Nađa i Ljubiše Rankovića, i bodrio košarkaše Partizana mt:s u duelu sa Crvenom zvezdom Beograd. Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava, koji su uzvikivali: "Jedan je Mladen Krstajić" i "Đuriću, odlazi".

(P.V. - MONDO)


 :smeh3: :smeh3: :smeh3:

Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #323 poslato: Decembar 26, 2011, 03:31 »
Očišćeni su grafiti sa stadona. Čisto profesionalno  :zbunjen:
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #324 poslato: Decembar 26, 2011, 03:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Očišćeni su grafiti sa stadona. Čisto profesionalno  :zbunjen:
da nije tvoja firma to cistila,tako profesionalno?  :smeh3:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #325 poslato: Decembar 26, 2011, 04:49 »
Covjece,ovo ce biti ludnica!  :clap:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #326 poslato: Decembar 26, 2011, 04:51 »
I Dule je u Zemunelu  :)
Oprem dobro

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #327 poslato: Decembar 26, 2011, 05:18 »
Dule je prvo došao na stadion u 10.
Izgledao je prilično ljuto
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #328 poslato: Decembar 26, 2011, 05:34 »
To je dobar znak.Narocito to sto je ljut.

Sjednica je pocela u 4 valjda...nece prije 8 izaci vjerovatno...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #329 poslato: Decembar 26, 2011, 05:37 »
Zvezdaš odlučuje o Krstajiću!  komentara Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava  26.12.2011. 14:38 | mozzartsport.com  Član UO Partizana Milun Todorović u jednom od intervjua izjavio da "od srca voli" crveno-bele
Među 12 članova Upravnog odbora Partizana, koji će za koji sat Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijavagotovo kompletnog sportskog sektora crno-belih, nalazi se i ime Miluna Todorovića generalnog direktora kompanije Auto Čačak, bivšeg fudbalera Borca. Ujedno i čoveka u čijoj je kancelariji ne tako davno visio dres košarkaškog kluba Crvena zvezda.
 “Dres sam dobio na poklon od košarkaša Crvene zvezde pre četiri ili pet godina. Potpisali su se svi članovi tima, od Dragojlovića, preko Rakočevića i svih ostalih članova ekipe. Moj veliki drug je Neša Ilić iz KK Crvena zvezda. Ja sam u Upravnom odboru već šest godina... Od srca volim Zvezdu, ali je Borac moja prva velika sportska ljubav", rekao je Todorović u intervjuu za časopis Dži-Em Biznis end Lajfstajl (GM Business&Lifestyle).
Na Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijavanema datuma po kome bismo mogli da odredimo kada je razgovor vođen, ali s obzirom da su Vladislav Dragojlović i Igor Rakočević zajedno u Zvezdi igrali u sezoni 2003/2004, a da je Todorović dres dobio četiri ili pet godina pre intervjua… možemo samo da zaključimo da je nedavno morao da preuredi poslovni prostor.
(foto: gmbusiness.biz)
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.