Autor: Boki Tema: FK Partizan 2011/12  (Pročitano 246296 puta)

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #345 poslato: Decembar 26, 2011, 08:38 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Poenta je da je mafijas koji nije imao nikakve veze sa Partizanom dok nije seo u predsednicku fotelju, oterao ljude koji su imali odredjeni legitimitet da budu na mestima na kojima su bili..
Opet mi nije jasno....kad je uvek Partizanovac nasledjivao Partizanovca...pa nije Djuric dovodio i postavljao Zvezdase za direktore i trenere...
Daj neki bolji argument..ovo je krajnje tanko... :no:
Nina i Nađa

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #346 poslato: Decembar 26, 2011, 08:39 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Krstajić: Otkriću Srbiji istinu o Partizanu!
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #347 poslato: Decembar 26, 2011, 08:47 »
Ako ti je tanko to sto covek koji je bio obican snajder i taksista do pocetka postene privatizacije u Srbiji, u kojoj se proslavio uz ljude koji ga i danas drze tu gde je, tera legende Partizana kao stoku iz obora, onda ne znam sta da ti kazem..
Uostalom, najbolji argument ti je sastav UO-a, gde nemas nikog sem tajkuna i politicara..
Oprem dobro

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #348 poslato: Decembar 26, 2011, 08:52 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ma bez prave legislative i privatizacije klubova, mrka kapa. Ovako će non-stop da se kolju interesne grupe i bagra oko nekoliko miliona evra godišnje.

Ja opet ponavljam ako se privreda rasprodala svakim barabama i tajkunima zašto su klubovi "svete krave"mislim znam onda razni političari ne bih motali znač treba nam neki Ahmetov,Prohorov ili Ali Baba iz UAE da kupe i da se zna gazda a ovako nikada na granu a kamo li na zelenu.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #349 poslato: Decembar 26, 2011, 08:57 »
Ma radije bih gledao nesposobnog bivseg igraca u fotelji nego uspjesnog biznismena.Uspjesni binzismeni ojadise sve cega se dovatise i nekom opet to nije jasno.

Ovo je najbolje vrijeme za puc.Plus 10,Zvezda u kurcu, polusezona,do Evrope ima jos pola godine,ne moze biti bolje vrijeme definitivno.

Ova prica da je Djuric spasio Stanojevica a Krstajic trazio njegovu smjenu je za  :smeh4: i za  :smeh3: a pomalo i za  :udaraozid:

Da ima navijaca,kao sto nema,da nismo stoka,kao sto jesmo,na prvom proljecnom mecu na JNA bi im se pojavilo 50 ljudi na stadionu.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #350 poslato: Decembar 26, 2011, 08:57 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #351 poslato: Decembar 26, 2011, 09:02 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ako ti je tanko to sto covek koji je bio obican snajder i taksista do pocetka postene privatizacije u Srbiji, u kojoj se proslavio uz ljude koji ga i danas drze tu gde je, tera legende Partizana kao stoku iz obora, onda ne znam sta da ti kazem..
Uostalom, najbolji argument ti je sastav UO-a, gde nemas nikog sem tajkuna i politicara..
Kakve veze im a to sto je bio snajder?
Zeka i Bjeka su itekakve legende, pa ste ih zive sahranjivali...
Kad je postavljao Krstajica umesto neke druge Partizanove legende onda je bio dobar?
Ili kad je oterao legendu Plavog i postavio nekog totalno nepoznatog Stanojevica koji je iz minusa osvojio titulu?
Onda je valjao,a ?
Sto se tice tajkuna i politicara u UO, tako je bilo oduvek i tako ce (nazalost) biti....uvek su u UO oni koji donose lovu...
nemojte biti deca...
Ponavljam, ne branim Djurica, istina je verovatno negde na sredini....ali potez Krstajica, odnosno tajming je skandalozan.
Nina i Nađa

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #352 poslato: Decembar 26, 2011, 09:03 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Eto vam Tumbakovića!
Ko će se kladiti? ;)

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #353 poslato: Decembar 26, 2011, 09:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Eto vam Tumbakovića!
Ko će se kladiti? ;)
Tesko...
Pa on je, ako se dobro secam, jedini bio ZA Savu Milosevica (odnosno protiv Djurica) na poslednjim predsednickim izborima...
Nina i Nađa

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #354 poslato: Decembar 26, 2011, 09:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ako ti je tanko to sto covek koji je bio obican snajder i taksista do pocetka postene privatizacije u Srbiji, u kojoj se proslavio uz ljude koji ga i danas drze tu gde je, tera legende Partizana kao stoku iz obora, onda ne znam sta da ti kazem..
Uostalom, najbolji argument ti je sastav UO-a, gde nemas nikog sem tajkuna i politicara..
Kakve veze im a to sto je bio snajder?
Zeka i Bjeka su itekakve legende, pa ste ih zive sahranjivali...
Kad je postavljao Krstajica umesto neke druge Partizanove legende onda je bio dobar?
Ili kad je oterao legendu Plavog i postavio nekog totalno nepoznatog Stanojevica koji je iz minusa osvojio titulu?
Onda je valjao,a ?
Sto se tice tajkuna i politicara u UO, tako je bilo oduvek i tako ce (nazalost) biti....uvek su u UO oni koji donose lovu...
nemojte biti deca...
Ponavljam, ne branim Djurica, istina je verovatno negde na sredini....ali potez Krstajica, odnosno tajming je skandalozan.
Ajde molim te, reci mi ko od ovih sto sede u UO donosi lovu u Partizan? Pre bih rekao da se lova krece u suprotnom smeru..
Slazem se sa tobom u vezi tajminga, jer ja mislim i to sam rekao jos davno, da su i Krle i Stanojevic ovo morali da urade pre Genka.. Tad sam rekao da ce Krle koji je legenda, i Stanoje koji je na putu da to postane, da posluze kao otiraci Djuri Mutavom..
I Dejane, Zeka i Bjeka, ma kakvi lopovi bili, nisu nikad istrosili ovoliki broj bivsih igraca koliko Djuric i co za ove 3 godine..
Oprem dobro

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #355 poslato: Decembar 26, 2011, 09:12 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ma bez prave legislative i privatizacije klubova, mrka kapa. Ovako će non-stop da se kolju interesne grupe i bagra oko nekoliko miliona evra godišnje.

Ja opet ponavljam ako se privreda rasprodala svakim barabama i tajkunima zašto su klubovi "svete krave"mislim znam onda razni političari ne bih motali znač treba nam neki Ahmetov,Prohorov ili Ali Baba iz UAE da kupe i da se zna gazda a ovako nikada na granu a kamo li na zelenu.

Privatizacija nije rešenje (kao što ni u jednoj sferi nije bila rešenje), pošto u tom slučaju država nema "obavezu" da spašava klub.

A vlasnik će imati još veće ingirencije da trpa seb u džep, ništa ga ne obavezuje da ulaže.

Pa čak i da neki milioner, milijarder kupi, to ne znači ništa. Takav koji bi gupio neki srpski klub kupio bi ga da pere pare. Da ga interesuje fudbal kupio bi neki zapadni klub/engleski.

 Kao što su braća Romanov kupili Hearts samo zbog pranja para, oni drže i Žalgiris, pa nije nešto "ozdravio".

Ili kao što je milijarder Điđi Bekali kupio Steaua-u, a ne mogu ni prvenstvo da osvoje.
« Poslednja izmena: Decembar 26, 2011, 09:15 ramkens »

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #356 poslato: Decembar 26, 2011, 09:13 »
Deki, dobro se sećaš. Tumba i ja smo bili rame uz rame. ;D

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #357 poslato: Decembar 26, 2011, 09:21 »
djemba2
Sto se tice UO, ja mislim da ovako stoje stvari....tamo se udje tako sto se ULOZI odredjena suma....zato se i primaju samo lovarni....a sasvim je normalno da svi oni hoce i da zarade...jer ako neko ulozi recimo 100000 za nekog tamo Marka Markovica koji dolazi iz recimo Obrenovca, normalno je (bar za mene) da dobije makar 200000 kad se taj isti Marko Markovic proda za desetostruko vecu cenu...
Naravno problemi nastaju, kad apetiti postanu nezajazljivi...
Ja zaista verujem u vecinu onoga sto je Krstajic rekao...ali ponavljam mislim da je tajming ocajan.
...
ramkens
Zasto kao primere privatizacije nisi naveo Chelsea, Manchester City ili Malagu recimo...iako je sasvim jasno da svi ti milijarderi kroz sve to i peru novac
« Poslednja izmena: Decembar 26, 2011, 09:22 Dejan NS »
Nina i Nađa

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #358 poslato: Decembar 26, 2011, 09:23 »
Normalno da niko neće kupiti klub iz čiste ljubavi prema istom. Poenta je da interesi obe strane budu ispunjeni. Verovatno neće sve biti u skladu sa propisima, kao što nije ni sada, ali će se prećutkivati, kao i sad.


Poštena privatizacija je rešenje.

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #359 poslato: Decembar 26, 2011, 09:27 »
I cime je to Krstajic tako brzo zasluzio "status" legende?
Mozda sto je bio clan "one" postave iz Maksimira :smeh3: ?
Nina i Nađa