Autor: Boki Tema: FK Partizan 2011/12  (Pročitano 246321 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #375 poslato: Decembar 26, 2011, 09:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
nedostajao je Deki sa cuvenim "kontriranjem" svemu sto deluje logicno  ;D :clap:
:clap: a jebi ga....meni bas trenutak za sve ovo nije najlogicniji....ali mozda sam "u krivu"... :zvizvdi:

A možda je u pitanju i SEK-a?Najčešće dolazi do pičvajza kad presuše izvori love?!
Država u kurcu,Nije se ušlo ni u Ligu Evrope JNA prazan kao da kuga vlada....
Mada s druge strane jer to Krstajić vozi novu S-klasu pesak boje sa crnim krovom?Baš mu je loše....nema socijalno nema topli obrok.

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #376 poslato: Decembar 26, 2011, 09:54 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Baš tako, al' nađe se pokoja.
Npr. preuzimanje pivare u Čelarevu od strane Carlsberga.

Tako je!!
Živ sam svedok a verujem i mnogi od vas kavo je sranje bilo Lav pivo do preuzimanja Kalzberga...znam još kao klinac da je među matorcima glavna fora bila(kad se povuče malo "mulja" ;) uzeti Lav pivo skinuti nalepnicu i nalepiti od Apatinskog ...i ma koliko mortus bili posle prva dva gutljaja bi skontali da je to Lav... :smeh4:

A danas Lav je hit pa i ovde u Hrvatskoj a piju ga i pripadnici većinskog naroda samo sakrivaju rukom da se ne vidi(naručito kad je izlazila ona serija Zvezda-Partizan... :smeh4: )....


Skrenuo sam sa teme ali da se vratim...Privatizacija pa bila i kriminalna je na kraju ipak najbolje rešenje!Skinuti sa grbače državi.gradu ili čemu već koliko je god moguće...
Ne zajebavaj!
Lav Premium je nesto najbolje sto sam ikada pio....za mene ubedljivo najbolje domace(sve sa Ivicom Kraljem na reklami - Lav na stolu - kralj na golu :wacko: do pojave onog prvog "Rodic MB", koje se, nazlost vrlo brzo "prokurvalo" i totalno iskvarilo...
Sto se tice Lav piva (Lowenbrau) njega sada (vac par godina unazad) puni Apatinska pivara...
Izvinjavam se na spamu, ali "alergican" sam kad mi neko "dirne"u "Lav premium" iz devedestih... :wub:
Nina i Nađa

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #377 poslato: Decembar 26, 2011, 09:56 »
Slažem se Deki, stari Lav je meni bio bolji. Ovo je neko žensko pivo.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #378 poslato: Decembar 26, 2011, 09:59 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Baš tako, al' nađe se pokoja.
Npr. preuzimanje pivare u Čelarevu od strane Carlsberga.

Tako je!!
Živ sam svedok a verujem i mnogi od vas kavo je sranje bilo Lav pivo do preuzimanja Kalzberga...znam još kao klinac da je među matorcima glavna fora bila(kad se povuče malo "mulja" ;) uzeti Lav pivo skinuti nalepnicu i nalepiti od Apatinskog ...i ma koliko mortus bili posle prva dva gutljaja bi skontali da je to Lav... :smeh4:

A danas Lav je hit pa i ovde u Hrvatskoj a piju ga i pripadnici većinskog naroda samo sakrivaju rukom da se ne vidi(naručito kad je izlazila ona serija Zvezda-Partizan... :smeh4: )....


Skrenuo sam sa teme ali da se vratim...Privatizacija pa bila i kriminalna je na kraju ipak najbolje rešenje!Skinuti sa grbače državi.gradu ili čemu već koliko je god moguće...
Ne zajebavaj!
Lav Premium je nesto najbolje sto sam ikada pio....za mene ubedljivo najbolje domace(sve sa Ivicom Kraljem na reklami - Lav na stolu - kralj na golu :wacko: do pojave onog prvog "Rodic MB", koje se, nazlost vrlo brzo "prokurvalo" i totalno iskvarilo...
Sto se tice Lav piva (Lowenbrau) njega sada (vac par godina unazad) puni Apatinska pivara...
Izvinjavam se na spamu, ali "alergican" sam kad mi neko "dirne"u "Lav premium" iz devedestih... :wub:

Lav premijum?
A to kod nas u bivšoj UNTAES zoni nije bilo...
Za razliku od Sinisa sztvarno najbolje "dobro došli u Đenovu" Pils

Ivica je bio kasnije 97-98 pred Francusku reklama.

Odošmo u pivske vode jebo fudbal.... :smeh4:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #379 poslato: Decembar 26, 2011, 10:03 »
pa zvezdasi vidim glavni spameri na partizanovoj temi  :aplauz: ;)
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #380 poslato: Decembar 26, 2011, 10:05 »
ma bitno da je forum napokon zivnuo  :aplauz: :clap:

A ovi su se posvadjali oko para, nije bilo dovoljno za sve pa su resili da se malo guze preko medija.

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #381 poslato: Decembar 26, 2011, 10:21 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
Oprem dobro

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #382 poslato: Decembar 26, 2011, 10:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Baš tako, al' nađe se pokoja.
Npr. preuzimanje pivare u Čelarevu od strane Carlsberga.

Nije dobra paralelo. To ko kad bi nas uzeo Cheslea/Barselona i napravili nas svojom filijalom :)

Niti oni imaju cilj da naprave nešto više od lokalnog lidera. A Partizan već jeste lokalni lider :D

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #383 poslato: Decembar 26, 2011, 10:39 »
Pa dobro, naravno da se ne može porediti, al' si rekao da su bile loše u svim sferama, pa zbog toga.


Jesmo lokalni lideri, al' nam ništa ne bi falilo da igramo svake godine grupnu fazu evropskog takmičenja, pa da većinu sezona prođemo grupu.

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #384 poslato: Decembar 26, 2011, 10:44 »
sad kad dovedu lotara


lav je bilo bolje pivo pre privatizacije ili sam ja bio mladji

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #385 poslato: Decembar 26, 2011, 10:48 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pa dobro, naravno da se ne može porediti, al' si rekao da su bile loše u svim sferama, pa zbog toga.


Jesmo lokalni lideri, al' nam ništa ne bi falilo da igramo svake godine grupnu fazu evropskog takmičenja, pa da većinu sezona prođemo grupu.

Naravno da bi morali i trebali svake godine igrati grupne faze, ali ne mislim da je privatizacija rešenje. Jer dogod us ovi klubovi u kakvoj takvoj nadležnosti, neće (do kraja) propasti, posebno ne fudbalski klubovi.

Već neki model koji recimo ima Barsa.  Treba se izboriti da se postavi normalno rukovodstvo (KKP je odličan pokazatelj šta kvalitetno rukovodstvo može sa dosadašnjim sistemom.).

Ništa nije teže postaviti dobro rukovodstvo, nego organizovati uspešnu privatizaciju sa kojom bi klub završio u pravim rukama. Ali ipak sa razlikom da ovi prvi ipak odgovaraju nekom (makar to bilo samo na papiru) i ima neko ko će vaditi iz govana kad zatreba. Kao što se recimo KK CZ svake decenije vadi iz govana.
« Poslednja izmena: Decembar 26, 2011, 10:48 ramkens »

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #386 poslato: Decembar 26, 2011, 11:01 »
Dobro, tvoje mišljenje.
Sa druge strane, mislim da dok god svako može da se petlja oko naših najuspešnijih klubova, tu nema 'leba. Prvenstveno zbog nedostatka odgovornosti, jer i ako se upropaste, upropastilo se tuđe. Zato mislim da je privatizacija rešenje, jer će vlasniku biti veoma važna efikasnost poslovanja.


Nakon privatizacije, nikakvo vađenje iz govana ne bih dopustio i država bi služila, kao i u svim privrednim granama, kao neko ko treba da stvori normalne uslove za poslovanje, i ništa više. Nikakve intervencije ne bi dolazile u obzir.


Konstantno deficitarno poslovanje = likvidacija.
« Poslednja izmena: Decembar 26, 2011, 11:19 Dimitrije BP »

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #387 poslato: Decembar 27, 2011, 12:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Krstajić: Otkriću Srbiji istinu o Partizanu!


Krstajić, uz svo dužno poštovanje, sere ko foka.
Lik je izdao KNJIGU o mućkama u FKP i umalo ga ne proglasiše ludim...On hoće da otkrije istinu, a mi ko da smo veverice pa ne znamo kako i koliko se mulja u istom.
Jednu stvar Krletu zameram. Zašto je ovo SAD uradio, a ne posle recimo najveće bruke u poslednjih 15 godina porazom od Šamroka?
Zašto se o ovome nije pričalo pre i posle Genka?
Koliko smrdi Djura šnajder, ni Krstajić nije mnogo daleko, samo što je ovaj drugi osvedočeni Grobar, pa njegov smrad manje smrdi...


Sve uprave NAPOLJE!!!

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #388 poslato: Decembar 27, 2011, 12:47 »
Ne sjecam se da je neko sa ovog foruma podrzavao Djurica i ranije.Ja ga pljujem jos od kad je dosao,ako nekom znaci podatak,posto Dejan rece kako nam sad ne valja,a valjao je kad je dovodio Stanojevica i Krstajica.Nije valjao nikad.

Zasto sad drvlje i kamenje na Krstajica? Dobro,nije izasao ranije i rekao,to stoji,ali daj da ne pljujemo jedinog covjeka koji se iznutra,upravo iz tog odvratnog mafijasko,lopovsko komunistickog sistema pobunio i digao glas.Prodefilovalo je kroz tu upravu jos dosta ljudi pa niko nikad osim njega i Mirkovica A nije rekao.Bar to da cijenimo,sto je uopste ustao.

Sto se privatizacije tice,jeste i meni je ranije izgledalo to kao najbolje resenje.Ali kad pogledas kakve se privatizacije rade u Srbiji,sta se cini i na sta to lici,zasto bi privatizacija sportskog kluba bila bolja? Zasto bi ta privatizacija bila imuna na razna namjestanja,sumnjive tendere,zavrzlame,mafijaske kupce,nepostojece firme, nezadovoljne radnike...isti djavo.

Opet da ponovim,dok Srbija ne ojaca ekonomiju i vladavinu prava,do tad mozemo da sanjamo uspjesne fudbalske klubove.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #389 poslato: Decembar 27, 2011, 02:28 »
supstina:

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.