Autor: Boki Tema: FK Partizan 2011/12  (Pročitano 247518 puta)

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #585 poslato: Januar 15, 2012, 10:06 »
To nije forum navijačke grupe koliko ja znam

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #586 poslato: Januar 15, 2012, 10:10 »
simpatizera, navijaca isto je.
Poentu si shvatio, tako ocekujem odgovor i to sto krack, jer je jednostavno pitanje:)
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #587 poslato: Januar 15, 2012, 10:18 »
Zanima me šta se dešava u komšiluku.


Meni je krivo što ćete sada svi vi iz celog tog posta da se uhvatite za taj deo, a i Laki je verovatno bio ironičan.  :)

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #588 poslato: Januar 15, 2012, 10:21 »
Pa to mozes vidjeti i u novinama, a ne da citas nase komplekse, ili se mozda nasladjujes u tome:)?
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.858
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #589 poslato: Januar 15, 2012, 11:56 »
Nolle ma idi, mi kompleksi a svi cergari citaju partizan.net, o cemu pricas, da ste vi bolji navijaci jer navijate i nakon poraza, pa sedamdeset i neke su grobari pevali nakon 1:6 protiv hajduka ko da su osvojili KES, nemoj da vi cigani pricate o odanosti, kad vas na basket sakupi samo vas par sa ovog foruma + rodbina (ne racunam sad navijaca FMP). Gazili ste nas 10 godina u fudbalu, pa opet se jna punila. Ima vas  vise, al mi smo kvalitetniji :P . Za tj partizan sam ja navijao i kad je bekovski par bio Spasic-Stanojkovic, a trener Ivan Golac :no: :no: , kad smo u rukometu igrali drugu ligu (moja struga ih je redovno peglala u Struzi)., Kad nam je glavni igrac u basketu bio Arsenije Pesic :wub: . kad nas je mladost karao u vaterpolo u finalima redovno predvodjen nasom legendom Milanovicem.tako da smo malo vise patili od vas i zato smo privrzeniji i verniji.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #590 poslato: Januar 15, 2012, 12:07 »
Deneb sve rekao.

Nole,postojali su i Partizan i Zvezda prije mobilizacije,prije vasih koncerata,prije Lukica i svega ovog danas.Cak i prije Delija 1989,cak i prije njih.

Reci da navijaci Partizana ne znaju da ima i drugih radosti osim titule je totalan ispad.

Druga prica je sto danas Grobari vise veze nemaju sa onim sto su nekad bili,sto od identiteta vise nema ni I,sto su se navijaci Partizana razmazili titulama i djeca iz osnovne skole jednostavno NE ZNAJU kako je ne osvojiti titulu...to je vec pocelo da se naplacuje,itekako.

Ramkens,nesto razmisljam,ako je sportski sektor kriv za Genk,za Samrok,za ovo sto rade sad,ne ostaje nista za sta bi mogao biti kriv Djuric i njegova ekipa...strasno ti je neutralan stav  ;D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #591 poslato: Januar 15, 2012, 12:55 »
Poredim, jer kada sam ja bio u sonovnoj Partizanovci su bili na stubu srama, zajebavanju nikada kraja, ali nikada nisu bili korisceni izgrazi poput


silovanje, cerga, kurva


to je nepostovanje, a tako se prema navijacu Zvezde ophodi svaki navijac Partizana, jer u poslednje 4 godine misli da je nalopatio sve sto je prezivljavao u predhodnih 40. Tako i nije bas !

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #592 poslato: Januar 15, 2012, 12:57 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nolle ma idi, mi kompleksi a svi cergari citaju partizan.net, o cemu pricas, da ste vi bolji navijaci jer navijate i nakon poraza, pa sedamdeset i neke su grobari pevali nakon 1:6 protiv hajduka ko da su osvojili KES, nemoj da vi cigani pricate o odanosti, kad vas na basket sakupi samo vas par sa ovog foruma + rodbina (ne racunam sad navijaca FMP). Gazili ste nas 10 godina u fudbalu, pa opet se jna punila. Ima vas  vise, al mi smo kvalitetniji :P . Za tj partizan sam ja navijao i kad je bekovski par bio Spasic-Stanojkovic, a trener Ivan Golac :no: :no: , kad smo u rukometu igrali drugu ligu (moja struga ih je redovno peglala u Struzi)., Kad nam je glavni igrac u basketu bio Arsenije Pesic :wub: . kad nas je mladost karao u vaterpolo u finalima redovno predvodjen nasom legendom Milanovicem.tako da smo malo vise patili od vas i zato smo privrzeniji i verniji.
Ne ulazeci u prethodnu raspravu.ono sto je sigurno, da je ta prica o "odanosti" krajnje besmislena....kao i prica o "najboljim na svetu" navijacima (koji god da su)...To je najobicinje sranje.
S tim u vezi, su ti ovi argumenti malo ono....bezveze....Vi sad punite Pionir, ali nas na fudbalu nema nigde....."Mi" dolazimo na fudbal, a na kosraci nas nema nigde....
Rukomet?
Sta je to?
Pa Vi igrate protiv jedne od 3 najbolje svetske rukometne ekipe (Kiel) pa NIKO ne dodje na utakmicu (ono mali ljudi sto je doslo su sve bivsi i aktivni igraci i bivsi i aktivni treneri, odnsono sudije)
Inace Stanojkovic i Spasic su bili STANDARDNI clanovi reprezentacije SFRJ koja je tada bila itekako jaka, tako da....
I da....Partizan je sa Golcem na klupi (uz Jusufija, jedan od retke prave gospode) igrao verovatno najlepsi i najuzbudljiviji fudbal..
A Arsenije Pesic NIKADA nije bio glavni igrac, osim mozda jedno vreme kad je igrao u SLobodi iz Tuzle (u 1b ligi)
Nina i Nađa

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #593 poslato: Januar 15, 2012, 12:59 »
E vala si i ti nasao dje ces trazit kulturne izraze...kod drugara u skoli  :zbunjen: Ne nego ce da kazu,u sportskom,fer i korektnom nadmetanju,nas Partizan je porazio vasu Zvezdu...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #594 poslato: Januar 15, 2012, 01:27 »
Pa ne mozete vi nas zvati cerga, kad ste vi cigani:D
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #595 poslato: Januar 15, 2012, 02:03 »
Ne mogu ni kurva,jer je njihov klub zenskog roda  :P A nisam se upoznao ni sa muskarcem koji je bio silovan...  ;D

Meni uopste ne smeta ni groblje,patlidzan,glodari,tudjman ni ostale zajebancije.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #596 poslato: Januar 15, 2012, 02:19 »
samo jedna dopuna,nas sada zadnjih 4-5god nema nigde na kosarci,a bilo nas je,a bice ponovo verovatno vec u kupu i posebno u prvenstvu.rec je o bojkotu,sto nije isto kao kada ne ides ili ne pratis neki sport(a slazem se da ima puno takvih)...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #597 poslato: Januar 15, 2012, 02:27 »
Nole je bas mlad i veliki je zanesenjak po pitanju Zvezde tako da mu ne bi trebalo uzimati za zlo sto se tako povremeno izleti nekim "cudnim" izjavama...
U nasem sportu tj. medju navijackim grupama odavno nema postovanja i zdravog "viteskog" rivaliteta...to nije odlika samo jedne vec svih navijackih grupa jer kako drugacije shvatiti uz vec pomento silovanje,kurvu itd. izraze poput glodari,franjevci,pola madjar-pola ustasa itd...
Sve je to otislo u onu stvar i sto pre pojedini mladi momci( hint Nole :D ) shvate to bice im lakse...
Medjutim to ne umanjuje pravo svakog od nas da se oseca ponosnim sto navija bas za taj a ne za onaj klub...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #598 poslato: Januar 15, 2012, 02:30 »
deda,samo mala ispravka-koliko sam ja razumeo nole nije pricao o vredjanjima medju navijackim grupama,nego vredjanju izmedju obicnih simpatizera,drugova u skoli,na poslu,u kraju i sl.a slazem se da je tu sve manje i manje zdravog "viteskog" rivalstva.
« Poslednja izmena: Januar 15, 2012, 02:31 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #599 poslato: Januar 15, 2012, 02:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
deda,samo mala ispravka i dopuna-koliko sam ja razumeo nole nije pricao o vredjanjima medju navijackim grupama,nego vredjanju izmedju obicnih simpatizera,drugova u skoli,na poslu,u kraju i sl...
Ni tu nazalost nema izuzetaka jer ne verujem da postoji simpatizer Partizana koji nekada nije nazvan glodarom ili recimo franjevcom...