Autor: Boki Tema: FK Partizan 2011/12  (Pročitano 247704 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #600 poslato: Januar 15, 2012, 02:37 »
ja znam da nikog nikada nisam nazvao ni franjevcem ni glodarom,a za druge me bas briga.ali cinjenica je da je to dosta rasprostranjen nacin komunikacije sa obe strane...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.858
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #601 poslato: Januar 15, 2012, 02:49 »
za mene na ovom forumu je sve pocelo onog dana kad je moj klub igaro f4, a navijaci jednog drugog kluba u ocaju, od muke ili mozda od osecaja prema trecek kluba stavili grb tog treceg kluba u avatare.Od tad su cergari, pevacu im kurva umire i slicne stvari, kao navijaci imaq da ih vredjam nonstop, sto neznaci daih nepostujem ko ljude ili nepostujem njihova mislenja
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #602 poslato: Januar 15, 2012, 04:03 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Dokaz da se ljudima više "svidja" da Partizan pobedjuje Zvezdu u ovoj smrdljivoj ligi više nego da odigra bar 6 utakmica u Evropi.
Više im se svidja da prozivaju prijatelje zbog 0:2, nego da gostuju na Emiratima ili Bayern Areni. Više vole da gledaju na terenu Miljkovića u vrloj borbi protiv visprenog Micića nego kako Dijara uvaljuje treći gol PSGu...


Žestoko je opao kriterijum za "navijače" FKP. Uostalom, poveli su se Tumbasovim izborom.

Pa mi sad prvi put još od Tikve se nismo kvalifikovali u Evropu, o čemu ti? :)

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #603 poslato: Januar 15, 2012, 05:35 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ja znam da nikog nikada nisam nazvao ni franjevcem ni glodarom,a za druge me bas briga.ali cinjenica je da je to dosta rasprostranjen nacin komunikacije sa obe strane...


 :smeh4: slaga na brzinu, ko Mladjan Dinkic



Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #604 poslato: Januar 15, 2012, 06:14 »
-Djuric se novom PR-a obraca sa "hvala Naco"
-na prvo novinarsko pitanje o stanju u klubu novi PR govori da se pitanja mogu postavljati samo Grantu
-drugo pitanje se za divno cudo pusta i Grant biva upucen u ono sta se desava u klubu...
-trece vec nije moglo...Grant pita "sta kaze",prevodilac pita Djurica da li da prevodim,Djuric Naci govori da prekine ovoga,a ovoj kaze da ne prevodi,prevodilac se okrece Grantu i kaze "nista"  :smeh4:
-zena prevodilac nikad u zivotu nit je radila niti ima pojma o icemu vezanom za fudbal...imala je bar 5 totalnih failova...

Prvi sam se smijao Lukicu kad se penjao na stolicu i drzao govor...ali eto ti ga,sto vidis u svijetu,nadaj se u vijeku  ;D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #605 poslato: Januar 15, 2012, 06:30 »
Novinari Danas-a,Kurira i Monda su bili postavljaci nezgodnih pitanja.Topalovic sa SOS-a je nevidjeno isao niz dlaku Djuricu,na njegovom licu se vidjelo odusevljenje kad ovaj trazi rijec  ;D Moraju se zaradit besplatne pripreme  :aplauz:

Citat
Smena Stanojevića – zabranjena tema u Partizanu
 
 15.01.2012. 17:50 | mozzartsport.com
 Novinarima onemogućeno da čelnicima kluba postavljaju pitanja o dojučerašnjem treneru crno-belih
 Dolazak Avrama Granta na mesto šefa struke Partizana gotovo momentalno je izbrisao sećanje na dojučerašnjeg trenera Aleksandra Stanojevića. Barem u glavama klupskih čelnika na čelu sa predsednikom Draganom Đurićem, koji su na promociji Izraelca odbijali da odgovaraju na pitanja o smeni Stanojevića.
 “Intervenišite“, naredio je Đurić novoj portparolki Partizana Nataši Cvetković već posle prvog pitanja koje se odnosilo na odlazak Stanojevića i subotnje proteste navijača crno-belih ispred stadiona u Humskoj.
 “Ovde pričamo o Avramu Grantu. Odgovore na sva druga pitanja dobićete na posebnoj konferenciji u ponedeljak“, najavio je Đurić, ali predstavnici medija, naviknuti na obmane klupskih funkcionera, nisu bili ubeđeni da će se to zaista i desiti.
 
 Uostalom, mnogi od njih nisu dobili poziv na nedeljno predstavljanje Avrama Granta. Oni koji jesu su o svemu bili obavešteni samo par sati pre samog događaja.
 
 Ubrzo je zato usledilo novo pitanje. Ovaj put upućeno Avramu Grantu, koji je zamoljen za komentar na proteste Grobara i njihov zahtev da Stanojević ostane na kormilu srpskog šampiona, pa i činjenicu da je i većina igrača bila za produženje saradnje sa dosadašnjim trenerom. Odgovor je prvo stigao od potpredsednika Partizana Ratomira Babića, koji je nedavno bio udarna vest zbog priznanja da je uprava kluba prekršila Statut (ali uz pitanje: ’Pa šta’).
“Vidi ga ovaj šta pita“, promrmljao je Babić sebi u bradu, ali dovoljno glasno da svi u sali čuju njegov komentar.

 Odmah potom se oglasio i Đurić, koji je portparolki rekao: “Ne dajte mu više da postavlja pitanja“ i tako potvrdio da je Stanojević barem donekle bio u pravu kada je u subotu ocenio da novinarima nije omogućeno da se u Partizanu na uobičajen način bave svojim poslom.
Predstavnici medija su, inače, za razgovor sa trenerom Grantom imali svega 15 minuta, a takva odluka je obrazložena dugim letom i umorom Izraelca.
 
Novinari su, takođe, prvi put od kada je izgrađen sportski centar Teleoptik u Zemunu bili legitimisani na ulazu u sam objekat. Ispred zgrade je bio parkiran policijski kombi, takozvana marica.
 
 (FOTO: MN Press)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #606 poslato: Januar 15, 2012, 08:19 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Dokaz da se ljudima više "svidja" da Partizan pobedjuje Zvezdu u ovoj smrdljivoj ligi više nego da odigra bar 6 utakmica u Evropi.
Više im se svidja da prozivaju prijatelje zbog 0:2, nego da gostuju na Emiratima ili Bayern Areni. Više vole da gledaju na terenu Miljkovića u vrloj borbi protiv visprenog Micića nego kako Dijara uvaljuje treći gol PSGu...


Žestoko je opao kriterijum za "navijače" FKP. Uostalom, poveli su se Tumbasovim izborom.

Pa mi sad prvi put još od Tikve se nismo kvalifikovali u Evropu, o čemu ti? :)


Baš o tome koliko su kriterijumi niski !
I košarkaši se nisu plasirali u TOP 16 prvi put u poslednjih 5 sezona pa nema takvih trzavica u klubu (bar ne toliko vidljivih).


Prošle sezone smo nevidjenom srećom ušli u LŠ i bili džak za udaranje. OK, imali smo loš raspored, tešku grupu, bla..bla....e, a onda dodje bruka zbok koje su glave trebale da lete. Ali jok, mi smo pobedili Zvezdu, drž'te Stanoja dok kara cigane...šabani, nevidjeni!
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #607 poslato: Januar 15, 2012, 09:46 »
Citat
Zvanično saopštenje navijačke grupe Zabranjeni:

Od samog početka naše borbe, grupe koje čine Zabranjene su bile protiv politike koju vodi Upravni odbor FK Partizan. To je jedina uprava u istoriji sporta koja je zabranila svojim navijačima ulazak na utakmice, što gostujućeg, što domaćeg tipa. Daleko bitnija stavka od prethodno navedene je što je sistematski uništavala klub:
- Dovodili su igrače sumnjivog kvaliteta a prodavali one koji su bili stub igre za daleko manje novca nego što oni vrede;
- Svi znamo da je priliv novca u kasu FK Partizan bio 70 000 000 a rashod 35 000 000 evra. S toga, postavlja se pitanje šta su uradili sa 35 000 000 evra?;
- Dozvolili smo da ove sezone ne vidimo Ligu Šampiona, a u kvalifikacijama za Ligu Evrope doživimo katastrofu od amatera iz Severne Irske.
Ovo su samo neke od stvari s kojima se ne slažemo i koje ne želimo da podržimo.
Mislimo da je najmanji krivac za trenutnu situaciju trener Stanojević, te smo odlučili da u utorak, 17.01.2012. (tačno vreme ćemo objaviti naknadno) pružimo podršku našem treneru i još jednom pokažemo šta mislimo o radu Uprave FK Partizan. Pozivamo sve Grobare da u utorak, zajedo sa nama, iskažu svoje nezadovoljstvo radom Đurića i ostalih ljudi koji čine Upravni odbor.
PODRŠKA ZA STANOJEVIĆA, AVRAME GO HOME!!!
ZABRANjENI Grobari Partizanu odani!
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #608 poslato: Januar 16, 2012, 11:06 »
Vidim ja ovde mene samo Laki shvata šta ja pišem  :yes: :))

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #609 poslato: Januar 16, 2012, 11:43 »
Sprdnja se nastavlja  :zvizvdi:

Kapiram da Djuric jedva sastavlja recenice,da je sve preko citanja sms poruke (160 karaktera) za njega ravno osvajanju Kilimandzara ali brate,mogao mu je bar neko sastavit saopstenje i objavit ga u medije pisano...

Da ste samo slusali taj govor juce,znao sam i ranije da ima problema sa govorom,ali on brate jedva prica,ono nije realno...svaki put sam se nadao posle njegove recenice da ce ona cura da upadne i prevede sta je rekao  :zbunjen:

Novinari izbačeni s prvog Grantovog treninga

 16.01.2012. 10:55 | mozzartsport.com
 Prozivka u Partizanu pred početak prolećnih priprema protekla u naelektrisanoj atmosferi: predsednik Dragan Đurić nije ispunio obećanje i odgovorio na brojna pitanja, novinare posle 15 minuta obezbeđenje udaljilo sa Zemunela
 
 
 Fudbaleri Partizana započeli su pripreme za drugi deo sezone!
 
 Posle prekjučerašnjih protesta navijača ispred stadiona u Humskoj, te sprečavanja bivšeg trenera Aleksandra Stanojevića da održi konferenciju za novinare, a zatim i jučerašnje manje bure na predstavljanju Avrama Granta, na današnjem okupljanju u Zemunelu situacija je opet bila naelektrisana. Krenimo redom...
 
 Predsednik crno-belih Dragan Đurić došao je u društvu izraelskog stručnjaka u Zemunelo i prvi se obratio fudbalerima, ali nije ispunio obećanje i odgovorio na brojna pitanja vezana za "lude dane" u Humskoj.
 "Sutra ćemo, sutra ćemo, o ugovoru Granta", rekao je Đurić, ne želevši ni da potvrdi ni da demantuje informacije o MOZZART Sporta o načinu na koji će biti isplaćen ugovor izraelskog stručnjaka.
 
 Đurić je želeo da ispriča ono što je pripremio:
 "Upravo sam čuo od ljudi koji se bave fizičkom spremom igrača da su momci na početak priprema došli najspremniji u poslednjih deset godina, što znači da su ozbiljni i rešeni da posao završe do kraja. Deset bodova prednosti jeste velika zaliha, ali ne sme da nas opusti. Moramo još više i jače da radimo. Zahvaljujem se i prethodnom treneru za ono što je postigao u proteklih šest meseci. Kao što vidite, imamo novog stratega, koji će zajedno sa vama pokušati da napravi nešto više u Evropi", rekao je Đurić, a zatim prepustio reč Grantu.
 
 Izraelac obratio igračima optimističkim tonom, poručivši da je svestan ciljeva kluba, koji nisu mali.
 "Neću mnogo pričati, više volim da govorim u svlačionici i na terenu. Dovoljno je reći šta su ciljevi kluba. Želim da sa vama poboljšam i igru i rezultate, pre svega u Evropi, a za to je potrebno najpre biti dobar ligi", kratko je poručio Grant i krenuo na teren.
 
Na terenu – novo neprijatno iznenađenje. Posle 15-ak minuta, novinare je obezbeđenje zamolilo da napuste Zemunelo. Začuđeni predstavnici "sedme sile" tražili su objašnjenje za ovakav potez, s obzirom na to da se radilo običnom kondicionom treningu, a ne o pripremi za utakmicu, međutim, ni predsednik Đurić ni novi portparol Nataša Cvetković nisu bili prisutni, pa je momak iz obezbeđenja bio prinuđen da objasni:
 
 "Nema, zemljače, ni izjava, niti bilo čega!"
 
 Sve u svemu, burni dani u Partizanu, izgleda, nisu ni blizu kraja. MOZZART Sport će vas blagovremeno obaveštavati o novim događajima, s obzirom na to da bi Aleksandar Stanojević konačno trebalo da održi konferenciju za novinare, a očekuju se i mnogi drugi događaji.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #610 poslato: Januar 16, 2012, 01:24 »
Ђура доводи Ривалда!  :))
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #611 poslato: Januar 16, 2012, 01:28 »
"- Želim prvo da pozdravim naše igrače, da im čestitam praznike Novu godinu i Božić i jutrosamdobio radosnu vest. Ljudi koji se bave fizičkom spremom. Dakle, imam informaciju da su igrači po prvi put bili najspremniji u odnosu na prethodnih petnes sezona. I to je dobro, to nas raduje. Dakle, shvatili smo ozbiljnost i ta prednost od 10 bodova koje imamo. Sigurno znači da nismo sigurni[/font][/size]
, treba da radimo još više. Deset bodova na prvi pogled jeste prednost na prvi pogled velika, međutim... U prvenstvu to nije puno. Dakle, hvala vam za rad koji ste imali u prethodnih šest meseci. Tako treba da nastavimo i još jače. Takođe bih danas želeo da zahvalim i bivšem treneru koji je učestvovao u tom radu i kao što vidite dobili smo novog trenera, čoveka koji će sa nama završit započeti ovaj poso za ovu sezonu i pokušati uradit što više u Evropi. Ja vam želim zdravlje i jedan veliki rad koji sledi u sledećih mesec i po dana"[/font][/size]
[/font][/size]
Integralno Djuric prilikom obracanja igracima[/font][/size]
:smeh3:
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #612 poslato: Januar 16, 2012, 02:07 »
Ni Tito se ne bi postideo ovog govora  :smeh3: :rofl:

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #613 poslato: Januar 16, 2012, 04:48 »
neki nas klinac iz teleoptika prodat Ocelulu

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #614 poslato: Januar 16, 2012, 05:24 »
Evo jedan dobar pregled situacije,specijalno za ramkensa  ;D

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.