Autor: Boki Tema: FK Partizan 2011/12  (Pročitano 245901 puta)

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #690 poslato: Januar 22, 2012, 07:29 »
Te pare od Nastastića potrošene su na plate zaposlenih, premije za titulu koje celo leto nisu isplaćene, itd... Pričao je burekdžija o tome na onoj konferenciji, gde su pare od Nastastića otišle. Ako mislite na njega kada spominjete 3mil.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #691 poslato: Januar 22, 2012, 07:37 »
Па ни тих 3 милиона није не знам каква пара, ако узмеш у обзир да би такав играч за свега годину дана могао да буде стартни штопер и да не би морао рецимо једног Иванова да плаћаш, а притом би и допринео бољим резултатима. Те приче да би могао да се повреди па је зато боље одмах узети лову су ми најгори могући изговор. Какав је то спортиста (или уопште човек који ради у спорту) који на све гледа негативно и одлуке доноси водећи се таквом логиком? Ај да претпоставимо да имаш 3 играча који су врхунски таленти и које би многи познати клубови волели да доведу. Значи треба сву тројицу да продаш јер је најбоље одмах узети кинту? Или ћеш пак продати само једног, али шта онда ако се ова двојица што су остали повреде, а баш тај што је отишао направи одличну каријеру? Глупо је на тај начин размишљати.

Јесте Ноле. Била је та прича да нам је тада хитно била потребна кинта (то је оно лето када смо ушли у ЛШ са 30.000 евра). Али Крстајић је изнео и своју верзију по којој је Ђура тим парама исплатио дуговања менаџеру. У суштини се своди на исто - кинте није било. Само је мотив различит.
« Poslednja izmena: Januar 22, 2012, 07:40 Боки »
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #692 poslato: Januar 22, 2012, 07:53 »
Sve se to na kraju svodi na 0+  ;D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #693 poslato: Januar 22, 2012, 07:55 »
 :clap:
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #694 poslato: Januar 22, 2012, 08:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
I samo mi niste jasni vi koji ne želite u klubu Đurića i UO ali isto tako ni Stanojevića ni Krstajića?


Malo kontradiktorno, zar ne?


Najbolje da pustimo ciganina Miškovića da nam vršlja po klubu...


Evo čitam sad, Grantov menadžer Zahavi, već pikirao neke talente iz Omladinskog pogona i ovi neće da potpišu profesionalni ugovor...   Jel nam treba još Nastasića i Sulejmanija?


Dok se klub organizaciono raspada, uprava se bahati, otvoreno priznaje da krši statut i još se hvali time, troši klupske pare nerezonski, dozvoljava Ramadaniju(koji i doveo Granta), Zahaviju i ostalom lešinarima da i dalje vršljaju oko naše omladinske škole,  vama su glavni problem  Stanojević i Krstajić...

A meni su još kontradiktorniji oni koji neće Bjekovića, a hoće Stanojevića i Krstajića, pošto su oni Bjekini ljudi. I onda usput još pljuju tog Bjeku, a ova dvojica su svetkci. Mada to se trude da ne vide, tj. slepi su pored očiju  ;D

Što se tiče Nastašića, svaka prodaja igrača koji nije ni zaigrao za prvi tim i to za 2-3 miliona je dobra ponuda. Ne postiji nikada garant da će neko postati igrač. Kao što nisu postali ni Gulan, kao ni onaj gari koga smo uvalili Atalanti pre par godina :)

A to da ga je sportski sketor želeo, što ga nije pustio u prvi tim, taj isti sportski sektor.
 
« Poslednja izmena: Januar 22, 2012, 08:46 ramkens »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #695 poslato: Januar 22, 2012, 09:52 »
Ocu Stanojevica i Krstajica,a necu Bjekovica  :P

Sto se tice ovih para,ne mogu se sad sjetit onog crtanog...crva nije ni bilo!  :smeh3:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #696 poslato: Januar 22, 2012, 10:40 »
@ramkens 

Ako si mislio na mene, to nikad nisam napisao niti pomenuo ovdje Bjekovića, ali eto čisto da se zna, prije bih gledao Bika na mjestu predsjednika negoli Đurića...  :))


Što se tiče Nastasića, odgovor ti je dao Faul, nije toliki problem kako i kad je prodat, nego gdje su pare završile...



p.s Gulan je propao, to se slažem, ali npr Radovanović trenutno sasvim solidno igra u Seriji A... da smo sačekali koju godinu uvalili bi ga za više od tih 1 500 000 sigurno...

Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #697 poslato: Januar 22, 2012, 10:43 »
Pa i ja bi pre Bjekovića, on ipak jeste legenda našeg kluba, hteo neko priznati ili ne.  :)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #698 poslato: Januar 22, 2012, 11:04 »
I ja bi prije Bjekovica nego Djurica kad ste vec poceli licitaciju :)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #699 poslato: Januar 23, 2012, 12:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pa i ja bi pre Bjekovića, on ipak jeste legenda našeg kluba, hteo neko priznati ili ne.  :)


To mu niko ne spori(barem ne na ovom forumu) i hvala mu za sve što je uradio kao igrač,trener i funkcioner, ali je svoju "reputaciju" debelo umanjio u zadnje 2-3 godine provedene na mestu SD...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #700 poslato: Januar 23, 2012, 03:20 »
VolimPFC, reci mi gde vidiš kontradiktornost u tome što neko ne želi obe mafije da vidi.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #701 poslato: Januar 23, 2012, 03:25 »
Volio bih čuti tvoju definiciju mafije...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #702 poslato: Januar 23, 2012, 11:52 »
Taman takvu pricu drzi zvanicni Jug. Djuric je lopov i sve to,ali Stanojevic je isto,iza njega stoji ovaj,onaj,on oce da pokrade,samo misli na pare,licemjeran...

Vucem paralelu sa politikom,ne valja vlast,ne valja opozicija,ne podrzis nikog  - vlast ostaje na vlasti.

Jadna ta mafija koju Stanojevic predvodi...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #703 poslato: Januar 23, 2012, 12:01 »
Mafija - gamad koja nelegalnim radnjama, koja se kose sa osnovnim moralnim načelima, ostvaruje svoje interese, ma u kom obliku bili.


Sad ti meni objasni gde vidiš kontradiktornost u tome što npr. ja želim da vidim leđa celokupnoj bulumenti u FKP.


NuF, naravno da Stanojević nije glava, al' ne verujem u romantične priče o borbi za pravdu i čistoj ljubavi prema klubu.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2011/12
« Odgovor #704 poslato: Januar 23, 2012, 12:19 »
Шћепакадабра се брине за позицију у тиму.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!