Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2011/12  (Pročitano 106322 puta)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #210 poslato: Decembar 05, 2011, 11:23 »
Hehe, smešan je. Trudi se da bude objektivan, a kroz čitav tekst baca otrovne strelice ka Partizanu  ::)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #211 poslato: Decembar 05, 2011, 11:26 »
ma da,a jadan partizan ni kriv ni duzan,jedini ispravan,cist i posten u nasem sportu... :whistling:
« Poslednja izmena: Decembar 05, 2011, 11:46 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #212 poslato: Decembar 06, 2011, 12:28 »
Citat
Džajić za B92: “Vraćam se u Zvezdu“
IZVOR. B92, VEČERNJE NOVOSTI | JT
Jedan od najboljih fudbalera Crvene zvezde u istoriji Dragan Džajić za B92 je potvrdio da je blizu povratka u taj klub.


 

Džajić se nalazio na čelu crveno-belih u vreme najvećih uspeha u istoriji srpskog klupskog fudbala, a mesto predsednika napustio je 2004. godine.

„Vraćam se u Zvezdu, ali ne mogu da vam kažem više detalja“, rekao je kratko Džajić za B92.

Džajić je isto rekao i za “Novosti”, koje su prenele i da je ostalo upamćeno da je iz kluba otišao kada su mu navijači skandirali „Džajo, odlazi“, ali je uprkos tome ostao njihov miljenik, što se videlo i tokom utakmice sa Radom na Vraćaru.

„Prijalo mi je, naravno, a kome ne bi. Samo lud čovek bi mogao da kaže da mu je svejedno. Drago mi je bilo što navijači imaju takvo mišljenje o meni, a još sam srećniji jer je na kraju Zvezda pobedila. Mislim da su delije na taj način odale priznanje mom sveukupnom radu“, rekao je Džajić za “Novosti”.

Na pitanje da li su tako navijači najavili njegov povratak u Crvenu zvezdu, Džajić je rekao:

„Dobro, ta priča još nije završena, ali kada je Zvezda u pitanju ja ne mogu da kažem ne. Iz sveg srca želim da pomognem,a pogotovo je teško ostati nem u situaciji kada voljenom klubu ne cvetaju ruže. I to ne samo u ovoj sezoni. Nemam šta da krijem, pričali smo, otvoreno, zvezdaški, bez kalkulacija. I rekao sam im ono što govorim i vama, moja obaveza je da pomognem Zvezdi. Na bilo koji način. I ja ću se potruditi da tako i bude. Ako čelnici kluba i navijači imaju poverenja u mene, onda se pitanje mog ponovnog angažmana ne postavlja“.

Džajić je istakao da je još rano da se priča koju funkciju bi mogao da ima, ali je dodao:

„Zvezdi se ne postavljaju ultimatumi, jednostavno, da bi se vratila na stare staze treba joj pomoći. I to ne samo ja jer jedna lasta ne čini proleće. A Zvezda mora na proleće, koje je uvek bilo njeno, da dominira, da igra bolje, s više žara, a manje tenzije“.

Legendarni fudbaler, koji je nedavno izabran u idealnu postavu svih Evropskih prvenstava rekao je da će se, u slučaju povratka, baviti samo sportskim sektorom.

„Uvek postoji samo jedna kombinacija – sportska. I tačka. To znači da ću raditi samo ono čime sam se nekada bavio. Jedino što u ovom momentu mogu da kažem je da ću biti vezan isključivo za sportski deo. A o detaljima kada za to dođe vreme“, naglasio je Džajić.

Dobro nam dosao !!!!  :clap: :clap: A smradovi koji su probali da te uniste jer si im nabijao komplekse nek crknu !!!  :clap:


Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #213 poslato: Decembar 06, 2011, 12:52 »
Meni ovo više liči kao Lukićevo kupovanje vremena. Ne zna mzašto je ovo Džaji potrebno, bolje bi mu bilo da sačeka da se Lukić pokupi pa da tek onda uleti kao "spasilac."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #214 poslato: Decembar 06, 2011, 01:35 »
dzajic ne sme nikome da sluzi kao odbrana,da se sa njegovim imenom manipulise u raznorazne svrhe.a ako on to dozvoli sam je kriv.dosao je da pomogne.imace bitnu funkciju(nece biti predsednik u svakom slucaju) kako god se ona zvala.i ako vidi da se ne radi na pravi nacin,da on ne moze da utice na desavanja i sl,treba da ode.ako ne ode,kao sto rekoh sam je kriv ako dozvoli da ga drugi zlupotrebe.
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #215 poslato: Decembar 06, 2011, 02:13 »
"Jos nam samo, pored ove finansijske teskoce, fali sida u preduzece.."
 
 
 
Kako ste krenuli, jednom cete vracati i Lukica..
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2011, 02:41 djemba djemba »
Oprem dobro

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #216 poslato: Decembar 06, 2011, 03:38 »
Zvezda drakonski kažnjena, jednom utakmicom ne igranja pred publikom.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #217 poslato: Decembar 06, 2011, 05:04 »
I sta bi Dzajic ovdje sad uradio?
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #218 poslato: Decembar 06, 2011, 05:17 »
ja sam verovatno jedan od retkih koji ne daje dzaji bezrezervnu podrsku,i koji ne misli da je dzaja svetac.i jako dobro pamtim zasto je otisao,kao i kako je i u to njegovo vreme bio,i koliko smo trofeja uzeli od 93 do 2004 kad je on otisao.sve to jako dobro pamtim,pa sam daleko od euforije zbog njegovog povratka,ali u odnosu na ljude koji su u klubu,njegov dolazak je definitivno veliki plus za klub...

ramkens,slazem se da je zvezdina kazna smesna,samo sto ne pomenu i partizanovu,koja je isto toliko smesna kao i zvezdina...
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2011, 05:19 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #219 poslato: Decembar 07, 2011, 01:22 »
Kako to mislis od 93 ??? Dzajic i njegov tim su stvorili generaciju koja je donela trofej koji verovatno nijedan klub sa prostora bivse SFRJ nikada nece osvojiti ! A i trofeji koje je Piksi uzeo su Dzajini trofeji, generaciju Jankovica je selektovao Dzajic.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
"Jos nam samo, pored ove finansijske teskoce, fali sida u preduzece.."
 
 
 
Kako ste krenuli, jednom cete vracati i Lukica..

Lukic i Dzajic u istu recenicu ?   :uzbudjen:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #220 poslato: Decembar 07, 2011, 08:28 »
patriots,dzaji svako moye samo da skine kapu za ono uradjeno do 1992god.odlaskom te genaracije koja je bila prvak evrope,i dolaskom novog vremena(sankcija i svega sto su one nosile) dzaja i zvezda se nisu najbolje snasli,tako da je vec tada rapidno pao broj zvezdinih titula i trofeja...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #221 poslato: Decembar 07, 2011, 12:57 »
Ocigledno razlicito gledamo na stvari posle 92 godine. Ja ne bih rekao da se Dzaja nije snasao vec da je zbog rata morao da proda generaciju evropskih prvaka koja je bila planirana da igra bar jos dve sezone za Zvezdu. Kada gledas tadasnje izjave Dzajica, Cvetkovica i ostalih koji su bili u Zvezdi oni nisu stvarali tim da bi pobedili Partizan vec da bi mogli da igraju u Evropi ! I Dzaji je trebalo punih 10 godina da selektuje igrace koji ce ponovo moci da igraju sa Evropskim timovima. Steta je sto Piksi nije umeo da iskoristi potencijal te generacije, nego ih je rasprodao i bacao pare na Ailtona, Barkose i sl... Ja ne znam koliko su navijaci spremni da istrpe Dzajica da on ponovo izselektira mlade igrace koji ce kroz duzi ili kraci vremenski period vratiti Zvezdu gde joj je mesto. Upravo zbog tog nestrpljenja u proslom mandatu Dzaja je i oteran kada je trebao pokupi rezultate dugogodisnjeg selektiranja igraca u mladjim kategorijama. Iz istog tog razloga ja podrzavam i Covica koji ima fenomenalne klince i ako on i Kari ostanu dovoljno dugo u Zvezdi da ti klinci stasaju i KK ce se dici na visok nivo.

Na mreži ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #222 poslato: Decembar 07, 2011, 05:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

 :udaraozid:

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #223 poslato: Decembar 07, 2011, 05:35 »
Koroman  :smeh4: , a ja se eveć uplašio jutros kada sam pročitao tvit Ace Stojanovića.

Citat
Колико знам, Црвена звезда је почела преговоре са бившим играчем који је слободни агент. Сјајан тип, сјајан фудбалер!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #224 poslato: Decembar 07, 2011, 06:00 »
Sjajan tip

 :smeh3:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.