Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2011/12  (Pročitano 106334 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #225 poslato: Decembar 07, 2011, 06:16 »
ne verujem da ima ikakve sanse da koroman potpise za nas.pa prosinecki ga je i u neku ruku oterao.tako da ili aca lupeta,ili se radi o nekom drugom igracu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #226 poslato: Decembar 07, 2011, 07:04 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Koliko dobro, toliko i loše. Bio je odličan dok je igrao u CZ, a svi koji su se dosada vratili su očajni, tako da ćemo vidjeti...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #227 poslato: Decembar 07, 2011, 08:24 »
Ovi nisu normalni! :no:




Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #228 poslato: Decembar 08, 2011, 04:37 »
Njega stave na levu stranu, lazovica na desnu i Borivoje u sredini  ;D U svakom slucaju dok ne vidim kako igra necu ga kritikovati samo zato sto je Nadju izlomio kicmu i potom Kralju zavukao golcinu  :clap:
« Poslednja izmena: Decembar 08, 2011, 04:38 Patriots »

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #229 poslato: Decembar 08, 2011, 06:08 »
Na proslavi godišnjice masa dobro poznatih faca. Poznatih jer su tu svaki dan i ništa ne rade samo seru. Bivši igrači, bivši treneri, bivše rukovodstvo, bivše derikože, secikese, bivše gnjide i bivše ljige...došli da se ogrebu za piće i po koji trač.


Da, Džaja je tu, ali kao što kaže jedan moj bivši kolega "Nije on čudotvorac. Od onih gmazova na terenu, nema naretka"


Smešno da "proslava" počinje u 16:00 (a, da, gore pomenute gnjide su se okupile već oko 15:00 i zauzele najbolja mesta)
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #230 poslato: Decembar 09, 2011, 04:44 »
Prodali Kaluđera za manje pd 800 hiljada Eura! :smeh4:

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #231 poslato: Decembar 09, 2011, 05:09 »
Pa šta sam ja pričao? :)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #232 poslato: Decembar 09, 2011, 05:16 »
Citat
Više od 1.500 delija na treningu crveno-belih (FOTO)
 
09.12.2011. 14:12 | mozzartsport.com "Neka vam uvek bude na pameti ko je nosio taj dresi sveti", poruka navijača fudbalerima Zvezde

 Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Derbi sa Vojvodinom u poslednjem kolu jesenjeg dela sezone po Crvenu zvezdu dolazi u loše vreme. Crveno-beli su, čini se, u blagom padu forme, zaostatak za Partizanom iznosi velikih sedam bodova, a pri tom u subotnjem duelu (13 sati) neće imati podršku navijača, svog 12. igrača, zbog kazne za incidente na 141. večitom derbiju. Najvatrenije pristalice Zvezde zato su ekipu podržale na treningu pred duel sa novosadskim crveno-belima.
Na pomoćnom terenu Crvene zvezde okupilo se nešto više od 1.500 navijača, koji su igrače dočekali paljenjem baklji i gromoglasnom pesmom.
Razvijen je veliki transparent sa parolom: “Neka vam uvek bude na pameti ko je nosio taj dres sveti”. Sa jedne strane prva Zvezdina Zvezda Rajko Mitić, sa druge treća Dragan Džajić.

Ko razume, shvatiće
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili PrijavaNemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili PrijavaNemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili PrijavaNemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
:aplauz: :aplauz: :aplauz:

sto se tice kaludjerovica,prvo da vidim i zvanicno da je prodat,pa tek onda mogu da komentarisem cifru(a cifra koju je ladja spomenuo se spominje u medijima vec nekoliko dana)...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #233 poslato: Decembar 09, 2011, 05:22 »
realna i dobra analiza dosadasnjeg ucinka prosineckog

Citat
        MOZZART ANALIZZA: Prosinečki, godina prva 
09.12.2011. 00:07 | MOZZART Sport
Prošlo je 365 dana otkako je osvajač Kupa šampiona, nekada jugoslovenski i hrvatski reprezentativac, promovisan u trenera Crvene zvezde. Da vidimo šta je uradio, a šta nije, gde je bio u pravu i gde je grešio

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Savršeno je bio svestan činjenice da je od kluba koji je maksimalno iskoristio njegov potencijal i lansirao ga u fudbalsko sazvežđe ostalo samo ime i iracionalna strast navijača, a verovao je da njegov minuli rad toliko jak da može da spoji odavno porušene mostove između Beograda i Zagreba. Pre polaska za Srbiju tog 9. decembra 2010. godine, crno-belu kravatu, koju mu je trgovac slučajno uvalio, zamenio je ljubičastom, čuo se s najbližim prijateljima i doslovce poručio: ”Ne brinite, uspeću, idem da budem trener velikog kluba“.
 “Brzo je prošao taj period. Ovde sam se osećao fenomenalno, nisam imao nijedan problem, mad kada pravim osvrt moram da kažem da je bilo i loših stvari. Imali smo prošle sezone meč loptu za titulu, sada nam Partizan beži sedam bodova, ali opet ponavljam da ovaj klub ima budućnost. Po prirodi sam optimista i isto tako verujem da smo na dobrom putu da napravimo stabilnu ekipu. I drugi klubovi su prolazili kroz sušne periode. Uveren sam da će i tome doći kraj”, sumirao je trener Crvene zvezde Robert Prosinečki utiske posle prvih 12 meseci na toj funkciji u Ljutice Bogdana.
Gledajući samo kroz prizmu rezultata, jednogodišnja epizoda Roberta Prosinečkog na klupi Crvene zvezde doživela je totalni fijasko i pretila da devalvira ime još jednom besmrtniku s Marakane, ali pošto se u sportu, fudbalu posebno, ne sastoji sve od svetlih i tamnih nijansi, jasno je da je Veliki Žuti i dalje ogromno bogatstvo kluba s Marakane, jedan od onih koji prosto mora da bude deo lepše budućnosti.
Mladi hrvatski stručnjak bio je samo pomoćnik Slavena Bilića pre ulaska u odaje u Ljutice Bogdana, ali nijednog momenta nije smatrao kako će zbog manjka iskustva izgoreti kao nekolicina njegovih prethodnika. Ta šampionska crta, to jest navika da mora da bude najbolji, nije mu dala mira. Crvljivu jabuku koja mu je data u ruke zagrizao je pred neviđenim brojem novinara rečima: ”Imam viziju šampionske Zvezde, znam kako će moj tim igrati dok sam ja ovde trener“.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Iziritiran činjenicom da je njegova stara mušterija iz Humske postala gospodar u fudbalskoj Srbiji, želeo je po kratkom postupku da promeni stvari i postao žrtva svoje najveće zablude - da će njegov vanserijski trenerski talenat da premosti Zvezdine godine nerada i improvizacije. Zato je tokom marta i aprila, kada mu se dogodio poraz od Partizana, preživljavao besane noći, a 26. novembra samo dobio potvrdu da će morati da rodi mečku kako bi došao do cilja. Rezultatski debakl i činjenica da će se teško okititi titulom i u drugoj sezoni, samo su ga učvrstili u stavu da su Crvena zvezda, Beograd i Srbija njegove adrese. Činjenica da je Aleks Ferguson prvu sezonu kao trener Mančester junajteda završio na 11. mestu može da mu posluži kao najbolji mogući stimulans.
Ne želim da odem posle poraza u derbiju. Partizan je trenutno bolji, ali ja hoću da ostanem da se borim za Crvenu zvezdu. Ovo je moj klub, drugi nemam“, rekao je Prosinečki.
Ali sada je najvažniji odgovor na pitanje može li Robert Prosinečki trener da zaseni Roberta Prosinečkog igrača? Rezultat mu svakako nije advokat, međutim, ne može niko da prenebregne slike s proleća 2011. godine, kada je Crvena zvezda igrala ubedljivo najlepši fudbal u postbarijevskoj istoriji i sa skromnim timom došla u situaciju da najavi potpunu renesansu. Žuti je tada hvaljen na sva usta jer je skrpio rasuti talenat Darka Lazovića, operisao izgubljenu dušu Bobana Bajkovića, prepoznao vanserijski potencijal Srđana Mijailovića... I onda je doživeo udarac maljem, pošto mu je Prins Tejgo oduzeo nadu da će u debitantskoj sezoni osvojiti trofej.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Međutim, suviše pošten za ambijent koji ga okružuje, Prosinečki je tada pokazao vrlinu koja bi mogla da se transformiše u ogromnu manu. Nije plakao nad sudbinom niti je pričao kako rukovodstvo kluba nije smoglo snage da mu ispuni novogodišnje želje u likovima Marija Božića i Kornela Salate. Ćebe greha navukao je na sebe i prikupio još više simpatije javnosti, ne razmišljajući o tome da će vrlo lako postati žrtva svog poštenja. Istina izgleda ovako - Prosinečki je iz aktuelnog igračkog kadra iscedio suvu drenovinu, a još na pripremama u Austriji znao je da će imati silnih problema ukoliko igrači s njegovog spiska želja ostanu van Zvezdine svlačionice. Crven u licu, ne ispuštajući cigaretu iz ruke slušao je kako od dolaska Filja, Alvareza i Rodića nema ništa, a onda je zarad mira u klubu i Zvezdinih interesa odlučio da ne talasa i predsedniku Lukiću doslovce poručio: ”Mogu i sa aktulenim timom da napadnem titulu“. Nadao se da će mu odliv kvaliteta iz Humske pomoći, ali zaboravio je da je na komšijskom stadionu prethodnih sezona vladao sistem, a da je on došao da ga gradi na ruševinama jednog kluba... Zato i danas, u trenucima dokolice, obilazi terene podno južne tribine, prati mečeve omladinaca i kadeta i, operisan od sujete, pita podređene o svemu što ga zanima. ”Je li, Radmane, kako ti je igrao mali Ožegović? Je l ga koristiš samo u centralnom delu“, obratio se jednom prilikom treneru omladinaca Nikoli Radmanoviću.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Kao svaki trener, imao je grešaka koje se ne vide golim okom (poput poraza u večitom derbiju). Njegova romantična postavka i ponekad iritantno forsiranje samo i isključivo jednog načina igre pokazuje da Prosinečki nije stručnjak koji nosi korbač, niti da želi da se ponaša poput savremenih dresera Murinja i Beniteza. Kao sledbenik Barselonine škole, on pokušava da kod igrača probudi kreaciju, nešto što je uvek nosio sa sobom, ali takav način razmišljanja natovario mu je na pleća zabrinjavajuću pojavu nediscipline. Od odluke Andrije Kaluđerovića da samovoljno uzme loptu u Jagodini i izvede penal, preko slučaja Vilotića i Adija, pa sve do Stamenkovićevog izleta na šipci i poslednjeg pičvajza u svlačionici, Prosinečki je morao da objašnjava kako mu autoritet nije narušen. I opet je zarad Zvezde gazio svoju reč i najvećeg grešnika Vilotića vraćao u takmičarski pogon, mada je u podsvesti znao da su niti između bivšeg kapitena i njega pokidane, te da je tim činom sam sebi pucao u slepočnicu. Ispao je grbav, ali barem će sada imati sva prava da tokom zimskog prelaznog roka sam napravi selekciju tima i ekipu napuni momcima s pobedničkim karakterom. Onima koji mogu da prate njegovu požudu za uspesima i trofejima.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Zvezdi je, pre svega potreban kontinuitet u radu i da se napravi selekcija igrača sa pobedničkim mentalitetom. Sada, kada ja budem imao ovlašćenja po pitanju transfera verujem da će se to i desiti. Znate,mnogo toga je u mentalitetu i karakteru igrača. Pokušavam da im to objasnim, jer prvo pogledajte koliko vas novinara svakodnevno dolazi na stadion. Pišete stalno, navijači očekuju samo pobede što je i normalno. Pritisak je ogroman. Ko ne može da podnese tu fenomenološku pojavu Crvene zvezde treba sam da skine dres. Verujem i da ćemo mnoge stvari rasčistiti tokom zimske pauze”, navodi Zvezdin šef struke, koji i ne krije da ceni fudbalske “mangupe”, igrače sa preko potrebnom sportskom drskošću.
”Ponekad mi se čini da nemam dovoljno frajera u ekipi. Da smo bili malo veći frajeri, pobedili bismo Partizan“, jednom se prilikom Prosinečki poverio prijatelju.
Nažalost, finansijska situacija u klubu ne dozvoljava crveno-belima da se razmašu na tržištu, pa je jasno da je jedini način da se ta želja za frajerima gladnim pobede nad večitim rivalom i pretoči u realnost ujedno i najjednostavniji. Omladinski pogon je predugo bio u zapećku i vreme je da se akcenat ponovo stavi na Zvezdinu decu.
Upravo tako. To nije najvažnije, ali je jako važno. Pogledajte kako je samo Mijailović igrao na poziciji štopera u poslednje vreme. Iz tog razloga doveli smo i Perovića koji ima odličnu levu nogu i zna da igra velike mečeve. Naša budućnost treba da bude u stalnoj proizvodnji igrača i da popunjavamo tim samo sa strancima ekstra klase. Moraćemo tako da radimo, i težimo ka tome da se posle Lazovića, pojave Stojković, Janković... U takvoj smo situaciji da ne smemo da pogrešimo, nismo Barselona koja dovede Čingrinskog da sedi na klupi”.

 Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Istina, Zvezda nije Barselona. Zvezda pod Robertom Prosinečkim izgleda kao varljivi letnji dan. Tokom 90 minuta može da gravitira od savršenog sjaja do najcrnjeg očaja. A to trener koji drži do sebe ne sme da dozvoli.
Takođe ne sme da dozvoli da zaboravi da nema dominantan tim ni za srpske okvire. Izjave o tome kako je siguran da se o ishodu pita samo njegova ekipa obile su mu se više puta o glavu, jer je pokazao da ima previše poverenja u pojedine igrače. Ali Prosinečki je primoran da raste polako, baš kao i Crvena zvezda. Jedna godina mu očigledno nije dovoljna da ubere plodove svog rada…
Nesumnjivo, učiniće to u bližoj budućnosti, jer je reč o budućem velikom treneru.


UKUPAN UČINAK ROBERTA PROSINEČKOG

PRVENSTVO
29      21      4        4        58:20
KUP SRBIJE
5        4        0        1        8:3
EVROKUPOVI
4        2        0        2        10:7
UKUPNO 
38      27      4        7        76:30
NAPOMENA: Odigrani mečevi, pobeda, nerešenih rezultata, poraza

BROJKE I SLOVA

3 - PORAZA U MEČEVIMA SA PARTIZANOM
2,76 -  GOLOVA U PROSEKU POSTIŽE ZVEZDA U PRVENSTVU POD VOĐSTVOM PROSINEČKOG
3 - PUTA POD NJEGOVIM VOĐSTVOM ZVEZDA JE DAVALA PET I VIŠE GOLOVA
1 - PUT JE ZVEZDA S ROBIJEM PRIMILA VIŠE OD DVA GOLA NA JEDNOM MEČU
0,69 - GOLOVA U PROSEKU PRIMA ZVEZDA U PRVENSTVU POD ROBERTOM PROSINEČKIM
 0 - TROFEJA OSVOJIO JE KAO TRENER ZVEZDE

ŠTA JE URADIO ZA 12 MESECI NA MARAKANI

* uspostavio sistem igre koji bi morao da bude nastavljen i po njegovom odlasku
*povećao tržišnu vrednost Darka Lazovića 15 puta, pošto je rukovodstvo želelo prošlog decembra da ga prosledi Grashopersu za 200 hiljada evra
*otkrio Srđana Mijailovića i oživeo Bobana Bajkovića
* predvodio Crvenu zvezdu do druge najubedljivije pobede na evropskoj sceni u istoriji kluba
*postavio standarde lepog ponašanja i komunikacije u ovdašnjem fudbalu
*pokazao da ima osećaj pripadnosti rečima ”neću da idem, Zvezda je klub za koji hoću da se borim

ŠTA NIJE URADIO ZA 12 MESECI

*nije pobedio Partizan u prvenstvenim mečevima, niti prekinuo dominaciju komšija
*nije uveo Crvenu zvezdu u grupnu fazu Lige šampiona
*nije napravio alternativni način igre
*nije snagom autoriteta uticao na disciplinu u ekipi, pošto se od prvog dana susretao s tim problemom
*nije kod čelnika izdejstvovao dolazak igrača koje je grozničavo želeo, što je platio slabijim rezultatima

DARJAN NEDELJKOVIĆ
  Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
(Novinar dnevnog lista Press i saradnik Mozzart Sporta. Višegodišnji je hroničar  dešavanja u FK Crvena zvezda i FSS, izveštavao je sa najvećih takmičenja, poput Svetskog prvenstva u fudbalu 2010.)
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #234 poslato: Decembar 10, 2011, 03:00 »
Још један играч из наше лиге оде у Кину.

   
Citat
Ади следеће недеље у Кини, Звезди 1,2 милиона 10 дец, 2011
   Последњи пут црвено-бели дрес носиће Ли Ади! Јер, репрезентативац Гане после дуела са Војводином одлази у Кину. Црвена звезда је постигла споразум са кинеским Далијен Аребином, одлични дефанзивац се такође договорио око услова, па је остало само да одигра опроштајну утакмицу.


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Ади ће после меча отпутовати у домовину по благослов породице, а следеће недеље отићи у Кину на лекарске прегледе после којих се очекује да потпише уговор на три године. Трансфер у Далијен Аербин, који се ове сезоне пласирао у кинеску Супер лигу, износиће 1,7 милиона евра.
Црвеној звезди ће од тог новца припасти 70 одсто, на основу договора приликом доласка пре годину ипо дана из Бекам Челзија. Дакле, око 1,2 милиона евра, што је после трансфера Лекића највећа зарада клуба у последње две-три године, с обзиром да је одлични дефанзивац био плаћен само 300.000.
Гањанин је без сумње показао потенцијал и квалитет, а и поред мањих проблема са односом према професионалним обавезама, које је летос успео да превазиђе, може се сврстати у три најбоља странца која су носила дрес Звезде.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #235 poslato: Decembar 10, 2011, 03:05 »
Pukli lagano 0-2 hoće li ovo "preživeti"Prosinečki?Možda....mada sumnjam. :kafa:

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #236 poslato: Decembar 10, 2011, 03:23 »
Da mi ove sedmice nije bilo mrsko da odem do kladionice silne bi pare zaradio. Prvo bi pogodio Bazela 1, a onda i ovu 2. Tačno sam znao da ćemo ovu utakmicu pući. Sada je -10 i ljudi iz UEFE već mogu staviti Partizan u kuglicu za kvalifikacije za LŠ.


IGRAČIMA, UPRAVI  :pusiga: :pusiga: :pusiga: :pusiga: :pusiga: :pusiga:


MARŠ IZ ZVEZDE!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #237 poslato: Decembar 10, 2011, 03:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Da mi ove sedmice nije bilo mrsko da odem do kladionice silne bi pare zaradio. Prvo bi pogodio Bazela 1, a onda i ovu 2. Tačno sam znao da ćemo ovu utakmicu pući. Sada je -10 i ljudi iz UEFE već mogu staviti Partizan u kuglicu za kvalifikacije za LŠ.


IGRAČIMA, UPRAVI  :pusiga: :pusiga: :pusiga: :pusiga: :pusiga: :pusiga:


MARŠ IZ ZVEZDE!!!!!!!!!!!!!!

Ma opušteno šta se sekiraš.
Naša je sledeća sezona.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #238 poslato: Decembar 10, 2011, 05:08 »
Uvek pred neki bitan dogadjaj ovi mentoli kao da su se dogovorili da me sabotiraju.


Iz galerije je upućeno toliko ružnih reči Kaludjeroviću, Čavi, Kovačeviću,Petkoviću, Borhi, Evandru, Bajkoviću...da će biti pravo čudo ako ostanu u timu na proleće








John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #239 poslato: Decembar 11, 2011, 09:00 »
Citat
Крнета и Ђуричковић прекомандовани у први тим

11 дец, 2011
Звезда има проблем са дефанзивцима, па ће шансу добити штопер из Сопота, Јован Крнета, који је пре годину дана стигао из Хумске.
Поред Кренете из Звездине филијале у први тим ће од јануара везиста Пера Ђуричковић, док ће Славољуб Срнић вероватно причекати на повратак, иако је било планиран, јер је ангажован Марко Перовић.

ОЖЕГОВИЋ ПРЕД ПОТПИСОМ

Огњен Ожеговић (17), изданак школе Црвене звезде, у наредних неколико дана требало би да стави потпис на професионални уговор.
Талентовани нападач обавезаће се највероватније на четири године, што је начин да га Звезда сачува, јер се већ распитивао грчки Олимпијакос.
Ожеговић ће уз уговор бити прекомандован у први тим, па ће зимске припреме одрадити под надзором Роберта Просинечког.

zurnal.rs
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2011, 09:02 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...