Autor: Tufi Tema: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ  (Pročitano 21422 puta)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #30 poslato: Februar 08, 2014, 07:14 »
Citat
Nismo imali podršku države, igrali smo derbije sa juniorima i kadetima, završavali sa četiri igrača, imali manji budžet od Vujoševićeve plate, dobijali po nosu 40 razlike... ali nikada nismo nikome furnuli sa crte. Nikada"


Ovo remek djelo mora još jednom da se citira. Kakva lucidnost, kakav humor, kakva dubokoumna opservacija... to je ta beogradska manguparija...  :smeh1: :smeh1: :smeh1:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #31 poslato: Februar 08, 2014, 07:15 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
"Nismo imali podršku države, igrali smo derbije sa juniorima i kadetima, završavali sa četiri igrača, imali manji budžet od Vujoševićeve plate, dobijali po nosu 40 razlike... ali nikada nismo nikome furnuli sa crte. Nikada".  [/font] :kafa:


Ovu parolu digne navijacka grupa 'Delije' koje nije bilo na kosarkaskim utakmicama godinama?  :zbunjen: :zbunjen:


Daj nemoj da se zajebavamo...


ABA lige...ali uopšte nije poenta ko je digao....poenta je da je to istina.....




Znate i sami da uglavnom izbegavam ili me ne interesuju ta prepucavanja na relaciji crveno-crno beli....ali se i tekako dobro sećam kako se Partizan iživljavao na Zvezdi i sa više od 40 razlike čni mi se pre 3-4 sezone bili su tad Gist i kompanija u Partizanu...dok je Zvezda posle te sezone i ugasila zvanično..


Al ajde na stranu sve....ali Duletova izajava kao "Eto vam sad kup bez Partizana ko vas jebe"je stvarno pljuvanje po takmičenju,sportu svemu a o čojstvu koje bi kao rođenome Crnogrcu trebalo nešto značiti da ne pričam....
Ajde odmarali se igrači i sve...ali očigledno je puštena utakmica iako uopšte ne mora značiti da bi Zvezda rasturtila Partizan ili šta već....jer mi uopšte ne igramo Bog zna šta i u dsta smo lošoj formi u suštini trenutno iako rezultati sve to maskiraju....dakle ako Lokomotiv Kuban nije razmontirao Partizna u krnjem sastavu ne bih ni Zvezda...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #32 poslato: Februar 08, 2014, 07:20 »
Uopšte poenta nije u razmontiranju, već u izrabljivanju igrača i rizikovanju povredu. Ja sam smjeo ruku u vatru da stavim da biste nas  u eventualnom finalu bukvalno prebili...




Vaša situacija od prije par godina sa ovom našom ne može da se poredi, i to iz bezbroj razloga... sagledaj malo širu sliku, i shvatićeš i sam...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.849
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #33 poslato: Februar 08, 2014, 07:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
"Nismo imali podršku države, igrali smo derbije sa juniorima i kadetima, završavali sa četiri igrača, imali manji budžet od Vujoševićeve plate, dobijali po nosu 40 razlike... ali nikada nismo nikome furnuli sa crte. Nikada".  [/font] :kafa:


Ovu parolu digne navijacka grupa 'Delije' koje nije bilo na kosarkaskim utakmicama godinama?  :zbunjen: :zbunjen:


Daj nemoj da se zajebavamo...


ABA lige...ali uopšte nije poenta ko je digao....poenta je da je to istina.....




Znate i sami da uglavnom izbegavam ili me ne interesuju ta prepucavanja na relaciji crveno-crno beli....ali se i tekako dobro sećam kako se Partizan iživljavao na Zvezdi i sa više od 40 razlike čni mi se pre 3-4 sezone bili su tad Gist i kompanija u Partizanu...dok je Zvezda posle te sezone i ugasila zvanično..


Al ajde na stranu sve....ali Duletova izajava kao "Eto vam sad kup bez Partizana ko vas jebe"je stvarno pljuvanje po takmičenju,sportu svemu a o čojstvu koje bi kao rođenome Crnogrcu trebalo nešto značiti da ne pričam....
Ajde odmarali se igrači i sve...ali očigledno je puštena utakmica iako uopšte ne mora značiti da bi Zvezda rasturtila Partizan ili šta već....jer mi uopšte ne igramo Bog zna šta i u dsta smo lošoj formi u suštini trenutno iako rezultati sve to maskiraju....dakle ako Lokomotiv Kuban nije razmontirao Partizna u krnjem sastavu ne bih ni Zvezda...




bice opet, nebrini se ti, niste visa kurva, al imate takve manire opet
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #34 poslato: Februar 08, 2014, 07:26 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

ABA lige...ali uopšte nije poenta ko je digao....poenta je da je to istina.....



Nije samo ABA lige vec Kosarkaskog kluba Crvena Zvezda u potpunosti.
Cuveno "zasto bojkot basketa? zato!". I tako je godinama bilo dok se nije pojavio Covic.


I jeste poenta.Neko ko nije bio uz svoj klub godinama ne moze da kaze bilo kome "e vi ste picke,pobjegli ste sa crte".Zato sto upravo ovih koji stoje iza parole  godinama na toj crti nije bilo.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #35 poslato: Februar 08, 2014, 07:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Uopšte poenta nije u razmontiranju, već u izrabljivanju igrača i rizikovanju povredu. Ja sam smjeo ruku u vatru da stavim da biste nas  u eventualnom finalu bukvalno prebili...




Vaša situacija od prije par godina sa ovom našom ne može da se poredi, i to iz bezbroj razloga... sagledaj malo širu sliku, i shvatićeš i sam...


Pa ne može da se poredi jer je tada Zvezda bila u gorem stanju nego Partizan danas  tu se slažem.


Partizan je desetkovan povredama ali to se dešava ali sigurno nije u težoj financiskoj situaciji nego Zvezda tada jer sam siguran da Dule preteruje da ne kažem laže da nemate prebijene...i da je Zvezdin budžet ko zna koliko veći....no ne bi više o tome ....





Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #36 poslato: Februar 08, 2014, 07:31 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
"Nismo imali podršku države, igrali smo derbije sa juniorima i kadetima, završavali sa četiri igrača, imali manji budžet od Vujoševićeve plate, dobijali po nosu 40 razlike... ali nikada nismo nikome furnuli sa crte. Nikada".  [/font] :kafa:


Ovu parolu digne navijacka grupa 'Delije' koje nije bilo na kosarkaskim utakmicama godinama?  :zbunjen: :zbunjen:


Daj nemoj da se zajebavamo...


ABA lige...ali uopšte nije poenta ko je digao....poenta je da je to istina.....




Znate i sami da uglavnom izbegavam ili me ne interesuju ta prepucavanja na relaciji crveno-crno beli....ali se i tekako dobro sećam kako se Partizan iživljavao na Zvezdi i sa više od 40 razlike čni mi se pre 3-4 sezone bili su tad Gist i kompanija u Partizanu...dok je Zvezda posle te sezone i ugasila zvanično..


Al ajde na stranu sve....ali Duletova izajava kao "Eto vam sad kup bez Partizana ko vas jebe"je stvarno pljuvanje po takmičenju,sportu svemu a o čojstvu koje bi kao rođenome Crnogrcu trebalo nešto značiti da ne pričam....
Ajde odmarali se igrači i sve...ali očigledno je puštena utakmica iako uopšte ne mora značiti da bi Zvezda rasturtila Partizan ili šta već....jer mi uopšte ne igramo Bog zna šta i u dsta smo lošoj formi u suštini trenutno iako rezultati sve to maskiraju....dakle ako Lokomotiv Kuban nije razmontirao Partizna u krnjem sastavu ne bih ni Zvezda...




bice opet, nebrini se ti, niste visa kurva, al imate takve manire opet


Ne razumem čemu takvi izrazi? :zbunjen:


Po svemu sudeći kako se stvari odvijaju u Srbiji i kako trenutno vladajuća struktura naginje više na Zvezdinu stranu moglo bi se desiti da sledećih nekoliko godina kompletno SD Partizan bude svedeno na "Kurvu" Zvezdi...tako da bolje nemojmo o tome.

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.849
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #37 poslato: Februar 08, 2014, 07:35 »
Ladja, druze, nakon Stambola, sve ovo mi je extra, nakon Saleta bio sam i jos sam spreman da vise nikad neosvojimo nista, meni su te par sekunde dovojne za ceo zivot, nesto kao vama Bari.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.849
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #38 poslato: Februar 08, 2014, 07:37 »
Ono sto je juce igrao Partizan meni je bilo odlicno, mladi igraci neafirmisani, bore se 40 minuta, tolko znaju, tolko mogu, al se bore. Rado bi navijao za takvu ekipu, pa gubili od koga stignu.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #39 poslato: Februar 08, 2014, 07:38 »
Sad malo o utakmici...nije mi jasno i to bi voleo da zna zašto Bobi zadnje 3 utakmice ili malo igra ili uopšte ne ulazi u igru? :zbunjen:


Radnički nas je "iznenadio"zonom u 3/4 četvrtini ali tu zameram Radonjiću šta je čekao 10-0 seriju da bi pozvao TO!? :udaraozid:
Ta crna rupa nas je mogla koštati cele utakmice....tu nas je držao Tadija..jeste da je Radnički pogodio nekoliko ludih trojki ali odbrana nam je bila kriminal Marinović nam se šetao po reketu kao da je korzo...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.849
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #40 poslato: Februar 08, 2014, 07:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Sad malo o utakmici...nije mi jasno i to bi voleo da zna zašto Bobi zadnje 3 utakmice ili malo igra ili uopšte ne ulazi u igru? :zbunjen:


Radnički nas je "iznenadio"zonom u 3/4 četvrtini ali tu zameram Radonjiću šta je čekao 10-0 seriju da bi pozvao TO!? :udaraozid:
Ta crna rupa nas je mogla koštati cele utakmice....tu nas je držao Tadija..jeste da je Radnički pogodio nekoliko ludih trojki ali odbrana nam je bila kriminal Marinović nam se šetao po reketu kao da je korzo...




temperatura
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #41 poslato: Februar 08, 2014, 07:41 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ono sto je juce igrao Partizan meni je bilo odlicno, mladi igraci neafirmisani, bore se 40 minuta, tolko znaju, tolko mogu, al se bore. Rado bi navijao za takvu ekipu, pa gubili od koga stignu.


Raspali RTS je tek danas počeo da prenosi kup...čuo sam i ja da je bilo nekoliko dobrih partija talentovanih klinaca i u Partizanu i u FMP-u...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #42 poslato: Februar 08, 2014, 11:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Jebote uvek sam se pitao ko je taj lik što urla,najčešće kod izvođenja slobodnih bacanja protivnika FMP-a a evo ga ! :smeh4: :smeh4: :smeh4:

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.715
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #43 poslato: Februar 08, 2014, 11:52 »
dobismo na misice i pomalo srecno ali ostaje briga sto se nasi igraci useru kad je bitan mecNikako ne bih voleo da sam igrac koji igra protiv raska katica, toliko je prljav da je to za medalju :pusiga: 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.967
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORACA 2014. 6-9 FEBRUAR - BEOGRAD
« Odgovor #44 poslato: Februar 09, 2014, 02:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>




Ovakve legende i ljudine se nikad ne smiju zaboraviti....