Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2014/15  (Pročitano 103576 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #105 poslato: Avgust 27, 2014, 06:17 »
Zaista je nevjerovatno da neko trazi platu kad ima 7 neisplacenih, to je busenje i urušavanje kluba... Pročitajte ovo skandalozno saopštenje sto je maloprije objavljeno, autor istog bi da je sreće samo zbog ovoga trebao da ide pod kljuc.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #106 poslato: Avgust 27, 2014, 10:35 »
Sve što smo želeli - to smo i uzeli!

Ovo je nova himna svih predsednika FK CZ - od Bugarčića naovamo.


PIZDA LI VAM MATERINA NEOPEVANA, LOPOVSKA, MAFIJAŠKA, SELJAČKA, GRAMZIVA!

Pa, ne može tako, "braćo". Ne može više!

Ili, može opet? Ušo Zveki, izašo Džaja? Ušo Džaja, izašo KingOfSopot? Ušo Lukić izašo Toplica? Ušo Toplica, izašo "Kelner" (ovaj mi jedino deluje pošeno, majkemi!). Ušo Kelner izašo Pikseto. I tako u beskonačnost…


Zvezda je paradigma i metafora kraha Srbije kao nekakve državne tvorevine. Sve bre prevara. I vaćarenje najgore vrste. Imal tu zakona? Suda? Državnog tužioca, eventualno?
Pa, nravski da NEMA.


I zato muljaj, rokaj, kradi, muljaj, rokaj, kradi, muljaj…


Kapirate poruku.


Propast FK CZ je poučna iz više razloga. Nije to samo "metafora" propadanja ove države, već je i stvarna priča o tom stvarnom propadanju. Dakle, jedno poglavlje u toj strašnoj horror-drami koja i dalje traje. Izgleda (obzirom da nisam tamo, moram da se ogradim) da je raspad najvećeg sportskog proizvodjača kapitala, tj. profita, u Srbiji bio neminovna posledica sveopšteg arčenja, pljačkanja, rasipanja i sve tako… pod okrijem "pravne države". kako li se zvala? Yuga? SCG? Srbija?


Ma, sve je to ISTI RACKU, drugari. ISTI!  Sve bre lopine, džeparoši, mućkaroši…
Pored njih, Šiptar i Legija mi deluju kao POŠTENI "poslovni ljudi".


Baš tako. 
 

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #107 poslato: Avgust 28, 2014, 09:36 »
  jebiga profesore sad si stao dulu saviću na žulj :nono: 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #108 poslato: Avgust 28, 2014, 10:53 »
Znam da bi voleo da je profesor stao meni na zulj ali zao mi je, nije. Oni koji umeju da citaju znaju da Dule Savic - kao i profesor i jos neki - to isto misli, govori i pise malo duze od onih koji pate od naknadne pameti, i to na malo sirem planu od jednog fudbalskog kluba. Samo smo nekada od svih tih "promucurnih i postenih" bili oznacavani prvo kao reakcija, zatim kao izdajnici, a danas kao slepci.

U zemlji u kojoj radnici seku sebi prste, u kojoj se zarad interesa ovog ili onog podobnog tajkuna za dan unistavaju hiljade porodica najveci problem je nekoliko cistaca ili kuvarica, a u fokusu javnosti su samo zato sto su, eto, igrom slucaja zaposleni u FK CZ pa se svaki mrzovoljni drkos nalazi pozvan da se istresa. Da se kojim slucajem radi o bilo kojoj drugoj drzavnoj gubitaskoj firmi, niko nit bi cuo nit bi se potresao. Eto to ja nazivam vrhunskim licemerjem. Pusti zdravstvo, prosvetu, sindikate - mnogo je vaznija Ukrajina i sta je rekao Putin a sta Anglea Merkel. Dosta bre vise.

"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #109 poslato: Avgust 28, 2014, 01:18 »
Otpustili su mi Natu, moju omiljenu kafe kuvaricu. Jajare.  :pusiga:
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #110 poslato: Avgust 28, 2014, 03:39 »
Važno je da su lopine kupile još deset polu igrača. :pusiga:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #111 poslato: Avgust 28, 2014, 04:33 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  jebiga profesore sad si stao dulu saviću na žulj :nono:


Neće biti.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #112 poslato: Avgust 29, 2014, 10:11 »
   zaboravih da dule ne može da ima žulj :nono:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #113 poslato: Avgust 29, 2014, 11:37 »
Mani se Duleta.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #114 poslato: Avgust 29, 2014, 11:53 »
Novosti su sledece: Gasprom demantovao ovdasnje kuloarske price i novinarske lepe zelje o kupovini Zvezde.

Saga o Ninetu izgleda se i definitivno privodi kraju i to ugovorom do januara.

Sutra nam dolazi Spartak, takodje neporazen u dosadasnjem toku prvenstva. Lepo bi bilo da pobedom zaokruzimo ovaj uvodni mini ciklus od 4 utakmice. Problem ce biti kako nadoknaditi Milijasev odlazak. Videcemo na sta ce to liciti.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #115 poslato: Avgust 29, 2014, 12:00 »
Za Gasprom je logično da će demantovati. Ipak je to posao od državnog značaja da bi se o tome pisalo preko štampe. Da postoje neke priče, postoje. Koliko ima istine o kupovini, procentima i ostalim stvarima, to ne znam.


PS: Juče su sve čistačice dobile otkaz. Došla privatna firma, sada će i nju da upropaste  :zvizvdi: [size=78%] [/size]
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #116 poslato: Avgust 29, 2014, 01:47 »
Citat
I posle ga pitaju koliko voli Zvezdu?!

pre 3 sata | mozzartsport.com
Luka Milunović se emotivnim pismom na društvenim mrežama “oprostio” od voljenog kluba
   
Svakako nije među najboljim igračima koji su uveseljavali publiku na "Marakani" (konkurencija je tu, ipak, prejaka), ali Luka Milunović sasvim sigurno spada u grupu fudbalera koji Crvenoj zvezdi nikad ne bi okrenuli leđa. Uostalom, 21-godišnji krilni igrač je u Ljutice Bogdana štošta preturio preko glave, na kraju je morao i da ode, ali o velikoj ljubavi i dalje govori samo biranim rečima.

Međutim, "život u zajednici" Milunovića i Zvezde po svemu sudeći je stvar prošlosti, pa se fudbaler, koji će se pamtiti, ako ništa drugo ono barem zbog gola u večitom derbiju sa Partizanom, na Istangramu oprostio od crveno-belih.
"Sklone te iz tima zbog nepotpisanog papira, treniraš sam odvojeno od ekipe, gledaš utakmice sa tribina, a i dalje se raduješ svakoj pobedi kao da i sam učestvuješ dole na terenu! I onda se završi sezona, oprostiš Zvezdi polovinu zarađenog novca i ne tužiš klub (kao što sam i obećao). I posle te pitaju koliko voliš Zvezdu?! Nikad neću zaboraviti Bordo, titulu, prvi gol, kup, saigrače, gol na derbiju, besparicu, trenere, navijače, Marakanu, ma sve... Nadam se da će uskoro grb biti bogatiji za još jednu zvezdicu!", napisao je Milunović na Istagramu.

Oko njegovih kvaliteta možemo da diskutujemo… Kad je u pitanju privrženost Crvenoj zvezdi, tu zaista nema prostora za priču.

(FOTO: Star Sport)

 :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #117 poslato: Avgust 31, 2014, 07:17 »
mogu da kazem da mi se svidja kako Lalatovic vodi ekipu jer igramo sve vreme fudbal i trcimo kao pravi igraci.Odlazak mrtvijasa nece se ni osetiti pored malog Makedoncca i Ristica koji imaju sjajne prekide a trce kao navijeni. mislim da ce lazovica negde da utope ali nema veze neka se daje sansa Jovicu,jokicu,grujicu pa ko se pokaze svaka cast 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #118 poslato: Avgust 31, 2014, 08:04 »
Ovo je bila najslabija igra od pocetka sezone, sto ne treba da cudi - igrali smo bez dva najbolja igraca, Milijasa koji je otisao i lazovica koji je navodno povredjen, mada mislim da ce pre biti da su ga negde prodali i da nisu hteli da rizikuju povredu. Razumem da su se gosti povukli, razumem i da smo prvi put istrcali u ovakvom sastavu, ali zaista ne mogu da razumem da nam dosta dugacke delove utakmice igru organizuju Aca Tenk, ponekad cak i Savo Pavicevic (obojici inace svaka cast na trudu i zalaganju). Ristic jeste nebeski talenat, ali ne moze on da zameni Milijasa, jer je klinac i jos uvek nije taj oko koga se pravi igra. Avramovski ono malo sto je igrao, imao je dva sjajna poteza (jednu divnu stiklu) i jos je stigao da da odlucujuci gol...imao je i par izletanja ali sve u svemu odlican debi. Steta sto se Nine ipak opredelio za Francusku (i pozdrav za poznavaoce koji znaju da ga "niko nece";) Utisak mi je, medjutim, da Gavric nije igrac za Zvezdu. Ako je suditi po jednoj utakmici, nije to ni izbliza taj nivo. Daj boze da gresim. Petkovic me je prijatno iznenadio jer je - njemu potpuno nesvojstveno - nekoliko puta probio po desnoj strani i vukao loptu sve do zastavice.

Dobro je da smo pobedili, jer nas bas nije hteo gol, promasili smo opet neke mrtve sanse i ako se ne varam pogadjali okvir najmanje 4 ili 5 puta. I jos je Spartak imao stativu odmah posle primljenog gola...kod njih mi se bas svideo golman, pokupio je sve lopte. Opet slaba poseta, manje od 15.000 ljudi.

Ovaj mini-ciklus je zavrsen da bolje nije moglo. 4 utakmice, 12 bodova, bez primljenog gola, pobedili Vojvodinu u NS, dobili nekoliko sjajnih mladih i talentovanih igraca. Ako se po jutru dan poznaje...ostaje ipak velika bojazan kako ce Milijasev odlazak biti prevazidjen, jos vise ako je i Lazovic zaista otisao. Cujem da nam dolazi taj Katai...videcemo. Mirno idemo na pauzu. Dve nedelje su taman da se neke stvari dodatno utegnu i da se uocene manjkavosti u igri (da se ne lazemo, bilo ih je u svakoj od cetiri utakmice, ali u poslednjoj najvise) koliko god je moguce uklone.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #119 poslato: Avgust 31, 2014, 09:12 »
Dule, meni ovo deluje baš obećavajuće. Koliko god da sam strepeo pred početak sezone, igrački smo na konju. Za sve ostalo u vezi FK CZ me baš briga; ipak sam čovek u godinama i nemam razloga da sebi uništavam zdravlje    :zbunjen: .
Dakle, došao "neproveren trener" i gle čuda! Igra nikad bolja, nikad brža, tečnija, ubitačnija… Ipak, najveća dobit su ovi klinci. Ristić me baš oduševljava, kao i onaj "mali" Jovanović koji doduše juče nije igrao. Luka Jović je svojim potezima dokazao da ćemo u njemu imati biser-napadača. Samo da ga Lalat razigrava, da mu daje šansu. Rajković je "sticajem okolnosti" stao medj stative i održao pravi kurs iz "Metodologije branjenja". Dečko je izmislio izletanje za Bajka Mačku! A tek Makedonče? Momče ima šlifa, odmah se videlo i neobično mi je drago što ga prosralo na debiju. Prvo pa muško!
I te kako sam radoznao glede Bosančića koji bi trebalo da nam bude veliko pojačanje u srednjem redu.  Despot mi nit miriše nit smrdi. Isuviše je malo igrao da bih mogao bilo šta da kažem.


E, sad, razlozi za brigu… možda. Potpuno se slažem po pitanju Gavrića. Kao krilni napadač bi morao da ima i brzinu i tehniku - a nema ni jedno ni drugo.
Druga dilema mi je Rakić. Juče je bio mnogo "učinkovitiji" i odlično se kretao, ali da li je to taj špic koji će da "pravi razliku", da citiram velikog Adžu? Dosad me nije ubedio.


Rezime svega je da je ovo jedna nova, mlada i mnogo hrabrija Zvezda. Meni puno srce.