Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2014/15  (Pročitano 103566 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #120 poslato: Septembar 01, 2014, 12:00 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Utisak mi je, medjutim, da Gavric nije igrac za Zvezdu. Ako je suditi po jednoj utakmici, nije to ni izbliza taj nivo. Daj boze da gresim. Petkovic me je prijatno iznenadio jer je - njemu potpuno nesvojstveno - nekoliko puta probio po desnoj strani i vukao loptu sve do zastavice.
nisam gledao utakmicu posto nisam ni bio u beogradu.tako da cu prokomentarisati samo vezano za ova dva igraca. gavrica nisam gledao do sada u nasem dresu,ali isto tako gledao sam izvstaje sa prijateljskih utakmica i citao komentare ljudi koji su ga gledali i u napretku, a i na tim prijateljskim utakmicama, njihovi komentari s dosta pozitivni,a i na prijateljskim utakmicama je bio jedan od boljih igraca(igrao je standardno, on i laza su cinili par krila). tako da ipak ne treba donositi zakljucke na precac,tj posle jedne lose utakmice. naravno ni to sto je igrao dobro  prijateljskim nije neki veliki pokazatelj njegovog znanja.ali polako treba mu dati vremena.
sto se tice petkovica iskreno ako mislis da je njemu nesvojstveno da probije i vuce loptu,onda ne znam sta mislis da mu je svojstveno.on je u tom delu bas dosta solidan, ima solidan prodor,solidan centarsut,dok dosta skripi u odbrani...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #121 poslato: Septembar 01, 2014, 12:03 »
  Gavrić nije tip napadača za tim kao što je Zvezda ali može se iskoristiti na nekoj krilnoj poziciji i ne treba ga baš tako olako otpisati.Ne znam koliko je plaćen i da li je za te pare moglo da se nađe bolje rešenje Petković je takođe sasvim solidan bek, da je bolji i efikasniji u napadu odavno bi bio u nekoj jačoj l igi
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #122 poslato: Septembar 01, 2014, 12:23 »
Nenade, sto se Gavrica tice naveo sam svoj utisak i lepo sam rekao da je to samo na osnovu jedne odgledane utakmice i jos da se nadam da gresim. I uopste nisam usamljen u tom misljenju.

Sto se tice Petkovica, mislim da gresis. On je dobar do polovine, lepo zatvara, ali preko - za razliku od recimo Dzonija sa druge strane - se jos uvek jednostavno ne snalazi. Koji ti to njegov prodor ili ne daj boze upotrebljiv centarsut pamtis? Koje dva na dva sa Pecnikom? Ja bogami slabo da mogu iceg konkretnog da se setim. Ove dve utakmice, protiv Vojvodine i Spartaka su mozda i najbolje koje je odigrao u Zvezdi, barem sto ja pamtim. A seti se samo Vesovica, da ne idemo dalje u proslost.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #123 poslato: Septembar 02, 2014, 03:35 »
Katai definitivno - pozajmica iz Olimpijakosa na godinu dana. Ne znam da li je taj uopste i igrao u Grckoj, ali u kakvoj je formi i je li cemu uopste - videcemo veoma brzo. Nesto ga malo pamtim svojevremeno iz Vose i iz mlade reprezentacije - nista spektakularno.

Inace su nas svi igraci koje smo doveli u prelaznom roku zajedno kostali manje od milion evra  :clap: ....a nastavili smo da prodajemo i dovodimo na kilo: preko deset otislo, preko deset doslo. Nadam se samo da su ovaj put uboli sa selekcijom (odnosno za Avramovskog i jos par njih sam siguran, za ostale ostaje da se vidi).
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #124 poslato: Septembar 02, 2014, 04:18 »
navodno - avramovski 250k ili 300k, gavric 250k, planic 250k, mbodj(valjda dobro zapamtih prezime) 100k.a late su znacajno smanjenje. otsli su svi skupi igraci,a mijailovicu i posebno pecniku je znacajno smanjena plata novim ugovorima, obojica imaju po 120k.od ostalih je katai dobio najvise 96k, ostali su dobili vecinom po 4-6k eura mesecno odnosno oko 50-60k godisnje.sve u svemu trskovi plata su znacajno smanjeni,a pretpostavljam da sve plate plus obestecenje za ove igrace ce iznositi mozda opet nesto manje nego raniji budzet za plate.to opet ne znaci da je trebalo opet da dovedu toliko igraca.ok dobar deo jeopravdano doveden,ali oni bekovi djordjevici ne,posebno levi nije  mi jasno.tako da imamo sada 3 leva beka.a verovatno taj djordjevic doveden iz vozdovca cini mi se  da ce biti novi nenadic,koji je debitovao posle skoro 2godine.
takodje kada nije otisao lazovic ne vidim ni potrebu za  kataijem. sve u svemu ne mozda drasticno ali opet gomilamo igrace,umesto da rasciscavamo lagano igracki kadar. mali jokic koji je 95 i doveden iz partizanovih omladinaca decko nije dobio ni sansu,i niko ga ni ne spominje da u buducnosti racnaju na njega,a decko se ono sto je ulazio na u19 prvenstvu jako dobro pokazao. za pohvalu je ipak da im je bio plan da prodaju gogica,sto bi otvorilo mesto za ili malog grujica ili eventualno jokica,mada su obojica vise centralni vezni,nego klasicni zadnji vezni. ipak ta zelja da prodaju gogica i pruze sansu jednom od mladjih igraca je pokazatelj da se ipak misli na smanjenje igrackog kadra i davanje sanse mladim igracima...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #125 poslato: Septembar 03, 2014, 09:06 »
  desetak igrača je poslato u druge klubove na pozajmicu, jokić i grujić u lazarevac,karaklajić u sinđelić gde će ipak imati minutažu i igrati utakmice solidnog inteziteta pa ako su pravi eto ih ponovo u prvi tim kad se proda Gogić   Dovodjenje Kataia mi nije jasno jer dečko skoro dve godine nije odigrao ozbiljnu utakmicu a i ako se kojim slučajem desi da bljesne mi od toga nećemo imati neke vajde
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #126 poslato: Septembar 03, 2014, 12:48 »
pero,celu proslu sezonu igrao je u nekom grckom klubu,i to dosta dobro,ali su se ti jedva spasili ispadanja.tako da pitanje koliko je to verodostojno.igrao je 24utakmice,dao 8 golova i imao 5asistencija...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #127 poslato: Septembar 05, 2014, 11:27 »
Danas popodne igramo u Moskvi prijateljsku utakmicu protiv Spartaka. Povod je svecano otvatranje njihovog novog stadiona (kapacitet 44 000, kostao 420 mil EUR  :eek: )...igracemo bez reprezentativaca u nekom kombinovanom sastavu, ali to je manje vazno, iako bih voleo da se ne obrukamo. U prvom planu je ipak cinjenica da je navijacima nudjeno da biraju izmedju nekoliko evropskih velikana, oni su izabrali Zvezdu. Ponavljam, na stranu i politika, i huliganska bratstva i sve ostalo, to je ipak nesto vise. To je cast.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #128 poslato: Septembar 05, 2014, 12:52 »
I na nebu tom na koje idem ja
sija moja Zvezda Crvena ...


Svaka čast braći Sovjetima. Velika stvar je imati Ime. I kad ti ne ide i kad si maltene pred gašenjem, to Ime sija i nema ko ga ne zna, od Vladivostoka do Highberryja.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #129 poslato: Septembar 05, 2014, 01:17 »
Kao sto lepo rece rahmetli Delca:

"Od Japana do Argentine svi znaju to slavno Ime"  :clap: :clap: :clap:
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #130 poslato: Septembar 05, 2014, 01:39 »
  ovo je ipak najviše zbog bratskih odnosa dve navijačke grupe :respect
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #131 poslato: Septembar 05, 2014, 07:06 »
Lepo, lepo…     :rock:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #132 poslato: Septembar 05, 2014, 08:04 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  ovo je ipak najviše zbog bratskih odnosa dve navijačke grupe :respect
naravno.da nije bratskog odnosa dve navijacke grupe, a donekle i odnosa izmedju naroda,djavola bi oni izabrazli zvezdu zbog nekada velikog imena.
prvh 10min su nas razmontirali, dali gol na foru,sto mi nije jasno kada igras prijateljski mec.a posle smo bili sasvim solidni.ipak treba imati u vidu da im nije igralo dosta stranaca(domaci igraci su svi igrali,pa i reprezentativci oko 25min,jer je dogovor sa kapelom da igraju manje od pola sata,a on ih je pustio iz reprezentacije na ovu utakmicu). oni su posle imali uzasno mnogo izmena,cini mi se da je proslo blizu 30 igraca u njihovom timu,tako da su na kraju igrali sa klincima.ne moze se reci ni drugi tim,nego bas klinci(sta znam dal su jos omladinci ili su izasli iz juniora,a jos su klinci). lepo sto smo izjednacili,ali mogli smo i ranije.
prvo poluvreme dosta dobro,drugo mrtvilo,do mozda zadnjih 10ak minuta. luka jovic jos jednom pokazao da je veliki talenat,i da zna fudbal. ristic mali solidan. vukasin jovanovic na stoperu je ok, dok bi lazica sto pre sklanjao iz prvih 11,ni malo mi ne uliva poverenje. lazovic sa nekoliko poteza pokazao svoj kvalitet,ali je dobar deo meca bio nezainteresovan...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #133 poslato: Septembar 05, 2014, 08:25 »
a mi smo igrali - šta? - sa najboljim timom? I mi smo dobrano promešali ekipu i što je najlepše, klinci su igrali ko matori. Onaj Grujić - odakle je ono dete? SJAJAN je!  Luka Jović - šta reći? Ristić, pa onaj drugi Djordjević. Jovanović fenomenalan - osim jednog jedinog kiksa. Katai pokazao da će biti opasno pojačanje - ima top u stopalu!


I pored "smora", ceo tim je igrao po Lalatovom receptu - ofanzivno, aktivno, presing...


Ja zadovoljan.


P.S. Kaki je ovo kurziv jebagaled?   :udaraozid:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #134 poslato: Septembar 05, 2014, 08:37 »
da zaboravio sam grujica,mali je odlicno odigrao.decko je inace 96godiste,najveci talenat u svojoj generaciji. od malih nogu su ga proglasili za buduceg velikog igraca. zadnjih godina se cinilo cak da stagnira,ali ovo za sada i te kako obecava...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...