Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2014/15  (Pročitano 104690 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.732
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #420 poslato: Decembar 29, 2014, 03:26 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
vidis ne secam se da su u seltu isli oba djorovica.a ovde je kod nas bilo koliko hoces slucajeva,osim spominjanih na prvo mi padaju na pamet dudici i brnovici(mladji ne stariji),sada najnoviji primer su u cuki srnici, igralisu iu zvezdi zajedno,ali ok to su bile mladje kategorije...
otisla su dva đorovića u Seltu samo što je Zoran igrao za B ekipu u trećem rangu, zanimljivo je da je su igrali u Prištini Zvezda bacila oko na Zorana pa morala u paketu da kupi i kasnijeg kapitena Gorananikad se ne zna šta tu može da se izrodi, ja sam čio da je brat lazara Markovića OK igrača aovaj Matić mlađi je postao Makedonac i igraće ubuduće za MKD
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #421 poslato: Decembar 29, 2014, 03:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


naravno da ovo nema nikakve veze sa nekim napadom na bosancica,nego sa anonimnim pismima,ali kod nas se sve nesto mulja,pa i sa ovako ociglednim i jasnim stvarima...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #422 poslato: Decembar 29, 2014, 04:43 »
Najjace pojacanje su vam doveli ovi nasi smjenom trenera. Ako vas to ne icupa,nista nece.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #423 poslato: Decembar 29, 2014, 04:45 »
ma nema sanse.u prevelikom smo raspadu da bi prestigli 6bodova razlike....
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #424 poslato: Decembar 29, 2014, 05:06 »
Samo polako. Mrtvi se broje na kraju. Utakmicu po utakmicu pa sta uradimo.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #425 poslato: Decembar 29, 2014, 05:53 »
I gde cemo stici na kraju tog puta Dule? Drugo, treece mesto ili titula, pa potpuno je svejedno. Sta je bila dobrobit prosle sezone? Sta je donela? Kakvu promenu?

Nama je glavni covek Zvezdan Terzic, covek koji je platio svoju slobodu da ne bio krivicno gonjen. Dok je Covic bio necemu sam se i nadao, on bar nije okolisao i ogovorio je kako jeste.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.732
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #426 poslato: Decembar 29, 2014, 07:26 »



 posto smo bili dobri u napadu jesenas terza resio da dovodi leve bekove

"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #427 poslato: Decembar 30, 2014, 10:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
I gde cemo stici na kraju tog puta Dule? Drugo, treece mesto ili titula, pa potpuno je svejedno. Sta je bila dobrobit prosle sezone? Sta je donela? Kakvu promenu?

Nama je glavni covek Zvezdan Terzic, covek koji je platio svoju slobodu da ne bio krivicno gonjen. Dok je Covic bio necemu sam se i nadao, on bar nije okolisao i ogovorio je kako jeste.

U raj ili pakao, ko zna. Znam samo da cu biti tu.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #428 poslato: Decembar 30, 2014, 12:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

e ova nekorektnost zvezdine uprave je problem zvezde i veci nego nedostatak para. ne mozes da se pravis lud i da se ne javljas nekom kome dugujes pare ili imas bilo kakve obaveze prema njemu. da ne pricam sto on moze uvek da te tuzi,pa apsolutno nije ni rezonski da se tako ponasas.ovo je nazalost karakteristicno za male, seoske klubove,i male ljude. na zalost danas su takvi u zvezdi,i napravili su upravo mali klub od nje...
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2014, 12:26 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #429 poslato: Decembar 30, 2014, 07:45 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


ako je ovo istiona oni se sprdaju sa nama. pri cemu u klubu ocigledno nema ni plana ni strategije,sve se radi stihijski, svi se ugradjuju i zaradjuju na muci kluba,i gledaju kako da izvuku jos nesto para od kluba na samrti,a ocigledno je da ga vode u gasenje...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #430 poslato: Decembar 31, 2014, 10:33 »
Dule pominje raj i pakao, a ja ne mislim da su to mesta na kojima moze da zavrsi FKCZ.
Zapravo za godinu dana ce biti na istom mestu, sa dugom koji ce preci 60 miliona, koji opet niko nece pominjati. Ako ne bude vise Zvezdana tu ce biti Kokeza, Toncev ili neki drugi politcki bandit.

Bankrot je jedini spas. Ovakav klub nikome ne treba, sem Terzicu, baditima sa tribina i ostalom olosu koji se vrzma po tom stadionu.

Uostalom interesovanje za utkamice najboje govori, ovog proleca ce to biti osetno manje. A onda ce se postaviti i pitanje smisla svega toga.


Propale su ovoj zemlji i mnogo vece insitucije od FKCZ, nije sramota propasti, sramota je sebe zavaravati da se ovo i dalje zove Crvenom Zvezdom, ova nakaza od kluba i ovo drustvo kriminalaca, dilera i huligana.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #431 poslato: Decembar 31, 2014, 10:54 »
"Ovo" se i dalje zove Crvenom Zvezdom, zao mi je sto je to tako, ali je tako. Nisam ni bandit, ni diler, ni kriminalac, ni huligan, nadam se ne ni olos, ali nameravam da i na prolece idem na stadion, sad pre nego ikad i uopste ne postavljam pitanje smisla.

Jedini spas jeste privatizacija, to je i slepcu jasno. Ali da bi doslo do privatizacije za to mora da postoji politicka volja, sto do sada nije bio slucaj. U Boga se nadam da ce se to sto pre promeniti.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #432 poslato: Decembar 31, 2014, 11:53 »
Dule pa to je prica godinama untarag, kao sada je vazno, sada je trenutnuka da se klub podrzi.
Zapravo poslednji trazajevi su bili u vreme Robija, tada je jos bile neke zdrave price, secam se kao danas one uktamice sa Spartakom, to je bila prva prolecna. Pun stadion.

Dule videces i sam, poseta ce biti nikakva. Navijaci vole ali ne mozes ih u kontinuitetu praviti budalama. Ja prgonoziram stabilnu posetu od 5 tisuca na obicnim domcim utakmicama. To je prava mera ovakve nakaze od kluba.

Sto se tek privatizacije tice, pa to je komedija. Jesi cuo sta je rekao Vucic, kao on moze sve jedino ne moze da resi pitanje klubova. :smeh3: Kakva sprdnja, ispade sudbina FKCZ veci problem nego reforma sudstva, zelezara u Smederevu ili stanje zeleznica u Srbiji. :smeh1:




« Poslednja izmena: Decembar 31, 2014, 11:56 djordje »

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #433 poslato: Decembar 31, 2014, 12:06 »
Privatizacija ce doci na dnevni red kad-tad. A da bi uopste imalo bilo sta da se privatizuje klub jednostavno mora kako-tako da opstane. To je barem osnovna logika. Na Vuciceva prenemaganja ionako ne obracam paznju, moze da lupa koliko hoce, njegovi su i Kokeza i Terzic i ostali koji tamo vedre i oblace, nisu moji.

I zato na stadion, ako ni zbog cega drugog, pa poseta neka bude i 2000 kao sto je bila pre desetak godina.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #434 poslato: Decembar 31, 2014, 12:13 »
Mora da opstane naravno, ali ne ovako. Nek proglase bankrot, ja bih prvi isao na utakmice trece lige, a ne da gledam da me neko pravi budalom.
Izbacuju nas iz Evrope, pisu anonimna pisma, kao dovode pojacanja( koja su sve sem pojacanja) , a ne mogu da isplate ni spremacicu i kafe kuvaricu.

I da hocu da vidim gde je nestalo 50 miliona evra ovog naroda. Hocu da vidim ko je za to kriv i hocu da vidim bar 10 kriminalaca na visegodisnjoj robiji.
« Poslednja izmena: Decembar 31, 2014, 12:15 djordje »