Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2014/15  (Pročitano 104680 puta)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #600 poslato: Mart 08, 2015, 06:51 »

DOBRO DOŠLI NA STADION "RAJKO MITIĆ"!



Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #601 poslato: Mart 09, 2015, 10:39 »
I ja MORONCINA uspem da zakasnim 10 minuta (potpuno smetnuo sa uma radove na Autokomandi i upadnem u krkljanac) i ne cujem to istorijsko "Dobrodosli na stadion Rajko Mitic" sa razglasa :no: i jos ne vidim ni prvi gol povrh svega.

Do drugog gola je Vojvodina bila bolja, tj. mi smo im dali loptu ali oni nisu uspeli da naprave nista osim dva suta iz daljine po sredini gola. Posle toga je igrao samo jedan tim. Laletu izgleda odnekud u glavu dolazi da mora da igra sa dva napadaca i jos je stavio trojicu nominalno ofanzivnih veznih. Po mom misljenju najbolji su bili Parker (bez obzira na glupost kod prvog gola koju sam tek kasnije video), Lazovic i Katai. Ovo bi otprilike bio taj tim (uz Bosketa umesto Stojanovica sto je i uradio dvadesetak minuta pred kraj) i uz bekove a ne ovu dvojicu. Pa da smo imali ofanzivne bekove, ne genijalce, ne pricam o, staznam, Karlosu ili Jarniju ili Radinovicu ili Banetu i sl. nego o Dzoniju Mijailovicu, Pavlu Ninkovu ili Dusku Tosicu Karleusi (dakle i oni su nivo za ove pavijane) juce bi pukla petarda (ruku na srce, mogla je i ovako, da Katai, Lazovic i Parker nisu promasili mrtve sanse ili da golman nije skinuo bombu Ace Tenka sa 25 m).

Rajkovic standardno siguran, a sta se desava sa malim Lazicem nije mi jasno. Opet je kiksirao, da li mu nedostaje Savo (sta je sa njime, povreda?) ili treba da se uigrava sa solidnim Jovanovicem ostaje da se vidi.

Sve u svemu, dobra tekma pred bednih 15000 gledalaca (bas me briga sto je padala kisa i sto je bio prenos i sl. Zvezda nije igrala na svom stadionu tri ipo meseca i jos je slavila rodjendan a poseta bude ovako slaba). Idemo dalje, subota i Subotica.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #602 poslato: Mart 09, 2015, 12:23 »
dule,ne znam jesi li primetio vojvodininu desetku,bio je medju najopasnijim igracima. to je nas klinac luka lukovic,jos jedan u nizu otislih iz naseg kluba.pre nekih godinu dana je presao u vojvodinu. inace 96 godiste,i meni se decko jako svideo. na zalost mi ga skoro sigurno nikada necemo gledati u dresu zvezde...

pokazuje se polako koliko su mladi igraci u stvari bolji od jsl drva koje smo godinama forsirali.evo ga mali ristic,koji je generacija mnogo izvikanijih simica i jankovica,skoro niko nije cuo za njega dok nije otisao na pripreme i poceo da igra za prvi tim. decko je odlican igrac,odavno nismo imali nekog ko ima toliko smisao za fudbal. evo ga i mali jovanovic se odlicno pokazuje na stoperu. luka jovic je i u jesenjem delu bio odlican, samo sto nije mogao da da gol,ali sve drugo je odlicno radio,odmah se video potencijal i kvalitet koji ima. tu je takodje mali grujic.a koliko nam je samo otislo igraca koji su takodje mogli da budu gurnuti u prvi tim,eto pocevsi od ovog lukovica. istina nikada ne mozes sve klince da gurnes i da im das sansu,a u zvezdi ocigledno postoje puno talentovanih igraca.samo im treba prava prilika da se dokazu i da ne propadnu u prelasku u prvi tim...
« Poslednja izmena: Mart 09, 2015, 12:46 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #603 poslato: Mart 09, 2015, 12:45 »
Ja sam vise obratio paznju na Gacinovica (ako je to on bio uopste), njega sam zapazio u mladoj reprezentaciji, pa da vidim da li je napredovao. Nije.

A ovo za klince se slazem. Ne moze niko da me ubedi da mali Antic ne zasluzuje mesto pored ovakvih tzv. bekova, Jovic pored Orlandica, Grujic pored Ace Tenka, da o Stojanovicu i inima ne govorim.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #604 poslato: Mart 09, 2015, 02:58 »
evo Sport piše da Parker u ugovoru ima bonuse za svaki postignuti gol  :D , tako da sad malo logičnije zvuči ta njegova naglašena "glad" za  golovima.

Inače, svaka čast za sportski sektor koji je pristao na takav ugovor, ta klauzula će sigurno pomoći Parkeru da se bolje uklopi sa saigračima  :yawn:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #605 poslato: Mart 09, 2015, 03:50 »
svi o tome pisu kao o maltene glavnoj vesti,a to je dosta uobicajena stvar.uz to nije rec o ne znam kakvim parama po golu(ok,ako si efikasan moze to lepo da se skupi)...
« Poslednja izmena: Mart 09, 2015, 03:50 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #606 poslato: Mart 09, 2015, 07:23 »
iskreno, nisam čuo za tu praksu, a ako je ima, dovoljno govori o ozbiljnosti takvih klubova...

Koja je logika da nagrađuješ jednog igrača za ono što uradi celi tim. Ili takvi ljudi koriste logiku dečaka iz osnovnih škola koji misle da su Messi i Ronaldo sami zaslužni za svoje golove.

A pogotovo u kontekstu Zvezde gde više od pola igrača ne dobija skoro ništa, mogu zamisliti kako im motivacija radi na ovakve slučajeve...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.730
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #607 poslato: Mart 09, 2015, 07:32 »



 cirkus marakana i dalje traje, zao mi je sto klinci ristic,rajkovic,jovanovic i jovic moraju da u tome ucestvuju :nono: [size=78%] [/size]
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #608 poslato: Mart 09, 2015, 08:16 »
zgembo,izmedju ostalih najveci svetski klubovi cesto imaju takvu praksu,tako da tvoja konstatacija da to pokazuje ozbiljnost klubova,samo pokazuje tvoju neupucenost...
« Poslednja izmena: Mart 09, 2015, 08:16 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #609 poslato: Mart 09, 2015, 08:18 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava



 cirkus marakana i dalje traje, zao mi je sto klinci ristic,rajkovic,jovanovic i jovic moraju da u tome ucestvuju :nono:


Moraju da učestvuju u svemu gde menadžer Bambalić kaže.
Beše Tworza rekao da će da raskrsti sa menadžerima. Oće, sutra malo.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #610 poslato: Mart 09, 2015, 09:22 »
sad mi je jos zalije sto je grujic pogresio pa nije svirao ofsajd

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #611 poslato: Mart 09, 2015, 09:26 »
sto?zato sto je clan grobari cokot?
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #612 poslato: Mart 09, 2015, 09:43 »
da camosu skine bonus, cudi me da nisi komentarisao tu situaciju, vise puta sam ulazio na temu kad ono nista

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #613 poslato: Mart 09, 2015, 09:49 »
srdjane,kao i obicno gresis...
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
naravno prvi gol ofsajd kao kuca. istina da je mozda pomocniku bilo tesko da primeti ko je upste dao gol,ali je zato sudija iza gola imao savrsenu preglednost,i on je morao da reaguje. stvarno ne znam zasta nam te sudije sluze...
nego tebi bi valjda trebalo da bude drago da raste bonus nasim igracima i da zvezda povecava dug,a ne obrnuto...  :zvizvdi:
« Poslednja izmena: Mart 09, 2015, 09:52 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #614 poslato: Mart 09, 2015, 09:52 »
ne videh , hvala na kvalifikaciji