Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2014/15  (Pročitano 104565 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #615 poslato: Mart 09, 2015, 09:53 »
sto se tice kvalifikacije,i pre nego sto si odgovorio,video sam da je prejaka,pa sam editovao
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #616 poslato: Mart 10, 2015, 09:40 »
Nenade ja priznajem da nigde nisam zatekao tu praksu, a kamoli kod najvecih klubova...

A sad nezavisno od svega toga, koliko je rasprostranjeno, čisto teoretski, da li misliš da je to dobra stvar

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.965
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #617 poslato: Mart 10, 2015, 10:19 »
Bonus po ucinku nisu izmislili genijalci u Zvezdi vec postoji u ovoj ili onoj formi dosta dugo. U neuporedivo ozbilljnijim klubovima potpisuju se cak i ugovori sa klauzulom o minutazi ili o promeni ligaskog statusa. Licno, ne mislim da je to narocito dobro, niti volim sto je fudbal ogroman biznis, ali tako je kako je, svidjalo se to nama ili ne. Kako bilo, u konkretnom slucaju ne sumnjam da je Parkeru vec sve "objasnjeno' i cisto sumnjam da ce se nesto slicno ponoviti.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Cvjecar Florijan

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2013
  • Lokacija: Vežica, Rijeka
  • Poruke: 8.412
  • Ugled: +168/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #618 poslato: Mart 11, 2015, 12:07 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


pogled sa strane
Orao je došao i rekao mi "kučko"!
"Tiću orlu, znamo dobro kome si sve dućko!
Mimi Oro bolje pleše od tebe u ritmu!
Blajvao si ovoj ptici pozamašnu kitu!"

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.965
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #619 poslato: Mart 12, 2015, 12:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

ajd, pomozi Boze...
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #620 poslato: Mart 12, 2015, 01:47 »



tesko ce doci do dogovora posto rusi hoce da se oni pitaju gde idu pare i hoce da postave svog coveka u fk
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #621 poslato: Mart 12, 2015, 03:33 »
Još jedna šarena laža za naivce..

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.965
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #622 poslato: Mart 12, 2015, 03:34 »
taman kao sto je I ovo sto su do sada davali "sarena laza"
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #623 poslato: Mart 12, 2015, 08:55 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
sledeci...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.965
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #624 poslato: Mart 18, 2015, 11:17 »
Pregrmesmo i Suboticu, sto nam prethodnih godina bas i nije uvek polazilo za rukom. I opet ista prica kao u Jagodini, imas 2-0 i priliku da dotuces protivnika vec u prvom poluvremenu (zicer onog drveta Orlandica) i opet sam sebe uvuces u probleme...rani gol posle kriminalne odbrane domacina je dosta toga resio, ali mi se svidja sto smo i dalje napadali pa je penal nad Jovicem logican rezultat (inace taj ultramegagiga talentovani c-for nikada ne bi stigao vlastiti for da ga golman nije rusio). Raduju igre Ristica i Kataija, cak su me i Stojanovic i -anfakinbilivbl - Andjelkovic prijatno iznenadili...Stojanovic je imao cak nekoliko dobrih lopti u prostor (on je ako se ne varam spojio Orlandica sa golom) ali je par puta ispao pozadi (jedan Spartakov klinac ga je kod gola prosao kao na motoru). Treci gol je bio manje vise slucajan ali je Jovic bio na pravom mestu posle Parkerovog odbitka. Moguce i da je Spartak ostecen za penal u nadoknadi. Sve u svemu, pristojna igra, po svemu zasluzena pobeda; nova tri gola i nova tri boda. Idemo dalje, subota i Napredak.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #625 poslato: Mart 18, 2015, 11:52 »
dule,nije mi jasna opaska za jovica,tj sto si napisao taj ultramegagiga talentovani c-for ne bi stigao svoj pas da ga golman nije rusio. to je verovatno istina,ali ne znam kakve to ima veze.i da jovic jeste ultramegagiga talentovan. jer decko nam je mozda i najbolji spic(u odnosu na orlandica,despotovica i sl drva je i sada duplo bolji u svakom slucaju) i to sa skoro napunjenih 17god(krajem decembra). on je decko od 17god,jesenas nije imao ni punih 17,nego jos 16 i decko je konstantno ulazio u sanse.istina masio je maltene i nemoguce.ali treba i ulaziti stalno u sanse.to pokazuje njegov vrhunski osecaj za kretanje,za ulazak u sansu,vrhunski se otvara u prostor i sl. i sve to se vidi u njegovoj igri u seniorskoj konkurenciji,iako je tek napunio 17...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.965
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #626 poslato: Mart 18, 2015, 12:23 »
Nije verovatno istina nego je istina da taj for ne bi stigao ni Binic. U odnosu na Orlandica, Despotovica i njima slicne je druga dimenzija, i to je istina takodje. To medjutim jos uvek nista ne govori. A ako se ispostavi da je makar pola onoga sto o njemu pricaju u zelji da ga sto pre zavale tacno, niko srecniji od mene. U slucaju da to pokaze u Zvezdi, naravno.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #627 poslato: Mart 18, 2015, 12:45 »
  Luka Jović je talentovani fudbaler i ništa više od toga. To što banditi iz kluba hoće preko noći od njega da naprave igrača za kojeg će uzeti milione je druga priča
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #628 poslato: Mart 18, 2015, 12:56 »
sta ce on tacno postici u karijeri tesko je prognozirati,to je uvek rizik.ali evo secam se jovetica iz partizana,nista nije bolje izgledao nego sada jovic. jovic tek sada izgleda da postaje standardan prvotimac. u prvom delu je samo dobijao sansu,i kako rekoh ima tek napunjenih 17god. jovetic je u sezoni 2006/7 odigrao nesto malo utakmica,tek je bio ubacivan u igru,da bi sledece sezone(u novembru 2007 napunio 18god) postao standardan. te godine je postigao 12golova na 27utakmica. ali je igrao standardno po 90min na utakmici. verujem da luka moze ove polusezone postici jos 5-6 golova,ako bude nastavio standardno da igra.to je 7-8 golova u polusezoni,u rangu ili cak da kazem nesto bolje nego sto je ucinak imao jovetic. naravno za sada sve mozemo da nagadjamo,ali evo ubrzo cemo sve videti...

a da ce kod nas postati cudo od igraca,tesko,izmedju ostalog sto nasa liga nije taj kvalitet da bi on toliko napredovao.odigrace ovu polusezonu,u najboljem slucaju celu sledecu(a sasvim verovatno i manje) i on ide u inostranstvo...


pero,sta znaci samo talentovan?on je stvarno vrhunski talenat i ima potencijal da bude vrhunski evropski i svetski spic. to je u njegovim godinama vise nego dovoljno.a sta ce stvarno i uraditi tek cemo videti. propadali su i veci talenti,a mnogo manji postajali cuda od igraca...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #629 poslato: Mart 18, 2015, 01:02 »
  svi klinci su u tim godinama samo talenti a medijski pojedini izdižu da su vrhunski i mega giga super talentovani. Ja malo pratim neke kategorije u našem fudbalu zbog jednog mog rođaka i mogu ti reći da ima dosta talentovane dece u mnogim klubovima eto skoro je jedan od njih moje zemljak Karišić koji igra u mlađim kategorijama Rada potisao za špansku Granadu a kod nas nema skoro ni jedan tekst o njemu. Ne zaboravimo da je Luka blizak rod sa Savom Miloševićem pa nije čudo da ga svi guraju. Svojevremeno je na primer Borko Veselinović bio čak i prvi strelac nekog Uefa U18 pričalo se o njemu čak i po evropskim medijima pa na kraju eto ga u Radu gde igra za par stotina evra. Luka neka igra i trenira što više i što bolje a koliko je talenat pokazaće vreme   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)