Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2014/15  (Pročitano 103762 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #660 poslato: April 04, 2015, 04:22 »
Gledam Zvezdu nakon dva meseca sigurno...


Dobra utakmica(za naše prilike :whistling: ) ušli mlitavo u utakmicu i onaj naš antitalenat Lazić skuvao gol za vodstvo Pazara no nakon samo minute dolazimo do izjednjačenja zadnjih 15 minuta smo imali nekoliko dobrih prilika i dva mrtva zicera jedan Parkera a drugi malog Jovića e šta taj mali može da promaši pa to je za  :klanja:

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #661 poslato: April 04, 2015, 04:59 »
Lazić dva puta igrao rukom i još komentator nije siguran ha ha 2-1 za Pazar uzeće nam Al Kosan meru samo tako..... :smeh1:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #662 poslato: April 06, 2015, 01:31 »
Citat
Uspomene koje nosi iz Zvezde i Srbije nisu mogle da izblede ni problemi oko novca koji mu duguje šampion.
- Tako je, brate - rečenicom na srpskom je počeo razgovor za “Novosti” Dauda na Novom Beogradu, a pred povratak. - Dolazak u Zvezdu i Srbiju za mene je bio pun pogodak. Pomogao sam da se osvoji titula, uživao u gradu otvorenog srca, stekao prijatelje. A, naučio sam i da ne verujem ljudima na reč...

Smejući se svojoj izjavi, potvrdio je da svlačionicu “Marakane” nije zaobišao.
- Zatekao sam samo Lazovića, mog dobrog prijatelja, i ljude iz stručnog štaba. Divno je bilo videti sve njih opet, proći tunelom do “rupe” i prisetiti se svih lepih trenutaka. To se ne zaboravlja. Mada, mnogo mi je bilo krivo što sam zbog povrede propustio finiš sezone.

U prostorije kluba nije ni imao nameru da se penje.
- Ah, njih zaista ne želim da vidim. Bolna su tema - mašući rukom ističe naš sagovornik. - Ispao sam više nego korektan prema čelnim ljudima. Mogao sam da odem bez obeštećenja, a ja sam zbog kluba, navijača pristao da im oprostim i neke pare, a u kasu ubacim pola miliona evra. I mislio sam da će zbog svega toga ispoštovati rokove, ali su se oni pravili Englezi. Čekao sam, zvao ih, nisu mi odgovarali na pozive. Vreme je prolazilo i nisam više imao izbora. Tužio sam ih FIFA jer mi se smučilo da čekam i slušam lažna obećanja.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.963
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #663 poslato: April 06, 2015, 11:19 »
E pa stvarno, koji bedak...promasimo najmanje cetiri mrtve sanse i naravno, kazna sledi. Steta, bas steta. U neke dublje analize ne bih ulazio, kada ne das gol iz toliko prilika, gubis, to je bar jasno. Zvezda je na mahove sasvim ok izgledala. Ali moram da priznam da mi nijedna od tri izmene koje je napravio Lale nije jasna. Naprotiv, mislim da je jedna gluplja od druge, odnosno da su sve tri potpuno promasene.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #664 poslato: April 06, 2015, 11:34 »

 Tralalatović se odavno pogubio i izbor igrača kao i izmene tokom meča su mu užasni!
 ipak utisak+ su kukumavke koje su odjednom zaćutale ali ne sumnjam da će prilikom prvog kiksa svoje ekipe opet početi po starom :udaraozid:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.963
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #665 poslato: April 06, 2015, 11:37 »
A dobro, to nije nista novo.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #666 poslato: April 06, 2015, 11:44 »

 mogu samo da nam se napasu mudu kao zec kelerabe :smeh4:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #667 poslato: April 08, 2015, 10:13 »
Romalen, bahtalo amaro Romano dive ! ...[/font][/size]

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #668 poslato: April 08, 2015, 10:26 »

 trk u mesaru ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #669 poslato: April 08, 2015, 12:58 »
Citat
Parker: Ovde svi omalovažavaju fudbal, a u inostranstvu me samo pitaju za Zvezdu i večiti derbi!

pre 4 sata | mozzartsport.com, blic.rs
„Ono što se očekuje od Zvezde i nas igrača nije normalno, nijedan tim ne može stalno da pobeđuje“, poručuje brzonogi napadač
   
Dao je dva gola u Zvezdinom dresu, ali Džošua Parker je za tri meseca u Ljutice Bogdana uspeo da skenira situaciju u srpskom fudbalu! Reprezentativac Antigve i Barbude rekao je u razgovoru za Blic da mu nije jasno zašto ovde svi omalovažavaju situaciju u najpopularnijem sportu.
„Ne razumem situaciju u Srbiji. Ovde je fudbal sport broj jedan, a svi se trude da ga što više omalovaže i gurnu u blato. Kao da niko ne želi da krene napred, nema podrške nikome. Samo negativnosti i to je jedina prizma kroz koju se sve gleda. Ipak, potencijal je veliki i čudi me da to niko ne vidi.Kada sam u inostranstvu i pričam u kojoj zemlji igram, mnogo ljudi i ne zna gde je Srbija. Ali kada kažem da igram u Zvezdi, svi koji su ikad makar malo gledali fudbal odmah znaju u kojem sam klubu. Neki čak i kažu kako imamo najluđi derbi sa Partizanom. Srbiju znaju po fudbalu, a srpski fudbal se omalovažava do krajnjih granica“, rekao je Parker za Blic.

Posebno naglašava da mu smeta pritisak moranja, svakodnevno prisutan u Crvenoj zvezdi.
„Ono što se očekuje od Zvezde i nas igrača nije normalno. Nijedan tim ne može da pobeđuje stalno, gube i Barselona i Mančester junajted, pa ih ne proglase svi za najveće neznalice. Iz dana u dan se sve više nerviram. Ovde nikada ništa nije dobro. Kada pobedimo priča se o tome kako ništa ne valja, kada izgubimo, onda je još gore. Nijednog trenutka se ne govori o pozitivnim stvarima“, dodao je Parker.

(Foto Star Sport)

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

ovo sto kaze parker je apsolutno istina,ali to je sve posledica tog stanja u kome nam je fudbal.pa nije ni cudno da ga onda svi pljuju. na zalost to je zatvoreno kolo,dok god neko ne iskoci iz rutine i ozbiljno se pozabavi promenama u nasem fudbalu. naravno za tako nesto treba i moc i uticaj,ali i puno truda,rada i volje. i kao sto smo i pricali vec da se kompletna struktura ljudi promeni od dna do vrha piramide...
« Poslednja izmena: April 08, 2015, 01:01 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #670 poslato: April 10, 2015, 12:41 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

kakav drugi gol malog jovica...
on je nas najbolji spic koliko god masio sansi,ali stalno i ulazi u njih,sto nije ni malo lako i to upravo pokazuje njegov talenat i kvalitet. nisam siguran da bi ostala nasa dva spica bili u stanju da daju ovakav gol,tj siguran sam da orlandic to ne zna, parker bi i mogao,ali eto do sada smo videli da je on solidan igrac,ali nismo videli bog zna kakav njegov golgeterski ucinak...
sto sam vec pricao jovic po talentu i kvalitetu uopste ne zaostaje za npr joveticem i mitrovicem u njegovim godinama. samo je mozda i jos ispred njih.jer su oni u njegovom uzrastu kada su bili(par meseci stariji od njega,jer je on kraj decembra,a jovetic novembar,mitrovic septembar) nisu igrali u prvom timu partizana. tj jovetic jeste,ali je u toj celoj sezoni odigrao 4 utakmice i dao 1 gol.tek je sledece bio standardan(27 utakmica - 12golova),a mitrovic je bio u teleoptiku i igrao standardno 25utakmica-7golova,a sledece sezone bio standardan u partizanu25utamica-10golova.
jovic je ove sezone dao 4gola u prvenstvu,verujem da ce sigurno na kraju sezone imati ucinak od 7-8golova.a sledece sezone sam siguran da kada bi ostao u zvezdi da bi dao sigurno 12 golova koliko jovetic u tom uzrastu.
opet to nista ne znaci,ali sam siguran da je sada i po talentu i po kvalitetu sigurno na nivou ova dva najbolja spica u zadnjih 10god u nasoj ligi(pricam o mladim igracima) kada su bili njegovih godina.a na njemu je da i dalje nastavi sa uspesnom karijerom.sto nikada nije lako...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.963
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #671 poslato: April 10, 2015, 12:49 »
Gol jeste sjajan, ali GDE je bio u Novom Pazaru?

Kako bilo, pobeda se pise, ali ovu igru ni uz najbolju volju da svarim ne mogu. Gomila nekih nerezonskih, potpuno kretenskih poteza...opet idiotske izmene, sramnih 5-6 hiljada ljudi (a pola poluvremena sever peva na grckom, hebo ih Olimpijakos).

Bas sam se smorio. Bice valjda bolje.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #672 poslato: April 10, 2015, 03:21 »
dule,jel znas koliko decko ima godina?17. u pazaru je promasio. sto je vise nego normalno u njegovim godinama.
a kao sto sam vec rekao uz sve njegove mane, jovic je trenutno nas najbolji spic. parker ne igra nista manje,rekao bih da je odigrao i vise minuta od njega pa nije usao u toliko sansi kao luka,a nije dao ni toliko golova.opet je uspeo da promasi neke jako izgledne sanse,da promasi penal,da zamalo ostanemo bez 3boda,u utakmici gde smo vodili sa 2-0. takodje je uspeo da zamalo upropasti kataijev odlican potez protiv vojvodine i da umesto da povedemo na startu utakmice otvorimo protivnika,ko zna dokle se mucimo da damo gol,i ko zna kako bi se odvijala utakmica da sudije na svu srecu nisu pogresile.
o orlandicu ne treba ni pricati,jer on nije ni blizu parkera.
sve u svemu kao sto rekoh uz sve njegove mane jovic je trenutno nas najbolji spic. mi boljeg nemamo...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.963
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #673 poslato: April 14, 2015, 09:58 »
To sto je Luka Jovic bolji od Parkera ili, pogotovo, Orlandica - to jos uvek nista ne govori. Ako ti napad zavisi od klinca tu nesto debelo nije u redu. Jako je lepo sto je cesto u sansi ili kada daje efektan gol posle poslednjeplasiranog tima. Neuporedivo vaznije je sto smo zbog njegovog neiskustva i promasenih zicera izgubili mnogo bodova u neuporedivo vaznijim utakmicama, one verovatno presudne u borbi za titulu. Voleo bih da nisam u pravu.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #674 poslato: April 14, 2015, 01:50 »
dule,brkas stvari.naravno da nije normalno da ti je klinac od 17god najbolji spic,i da to govori dosta o stanju u klubu. ali nismo mi titulu izgubili zbog njegovih promasaja,vec zbog toga sto od njega zavisimo kao najboljeg spica pa su trebali njegovi golovi da budu odlucujuci.a ne da ti golovi dodju kao bonus nase dobre igre,da imamo nekog ko ce da trpa,a on da se tu pridoda. kao sto rekoh to govori o stanju u klubu.a ja o tome nisam pricao,nego o opravdanosti da guramo jovica,sve i da imamo bolje spiceve od sadasnjih.zato sto je jovic potencijal u rangu sa dva najveca domaca potencijala na toj poziciji u zadnjih 10ak god,i takvog igraca treba i izgurati i istrpeti.
takodje prica zbog njegovih promasaja gubimo titulu-ne vidim da imamo mnogo izbora.ako si se slozio da je on bolji spic od parkera i orlandica, onda ne znam o cemu pricamo. oni tek bi ili promasili ne bi ni usli u te sanse. druga je stvar pricati mi imamo bolje spiceve koje ne pustamo da igraju jer igra jovic,a oni bi dali golove i sa tim golovima bi sada bili ispred partizana i osvojili titulu.ali mi nismo u toj situaciji,i nas rezultat ne trpi sto se gura jovic,jer on je najbolja opcija,druge opcije su samo jos gore...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...