Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2014/15  (Pročitano 104717 puta)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #675 poslato: April 14, 2015, 02:37 »
Pa ako znamo sta je sve promasio na derbiju, zatim u Novom Pazaru i na jos najmanje tri utakmice - sto znaci da je direktna posledica tih promasaja gubitak boga oca bodova zaista ne vidim kako to nas rezultat ne trpi sto se gura Jovic. Ocigledno se slazemo da je potpuni promasaj kluba spic napada bazirati na detetu, ali kada je to vec tako onda zao mi je: decko je gurnut u vatru i to ima da pokaze rezultat sada, a ne za godinu ili koliko vec u nekoj drugoj ligi, to me zaista ne interesuje mnogo sto je on, eto, potencijal ako ce taj potencijal da ispunjava negde drugde. 
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #676 poslato: April 14, 2015, 02:53 »

 a priča o našoj deci  :zbunjen:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #677 poslato: April 14, 2015, 03:18 »
dule pa ako su ostali spicevi jos gori kako onda trpi rezultat sto igra luka?trpi rezultat sto nemamo bolje spiceve,ali sa ovim sto imamo guranjem luke rezultat ne trpi,sve da je promasio do sada 3x vise sansi nego sto jeste. a ne trpi rezultat zato sto da je igrao umesto njega orlandic ili parker(mada ok oni igraju zajedno) oni se ne bi ni nasli u sansi verovatno ili bi je u najboljem slucaju kao i luka promasili(nista bolje ne bi bilo ni da je tu i dalje rakic ili despotovic)...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #678 poslato: April 14, 2015, 03:53 »
Nenade, rezultat zbog toga sto igra Luka trpi tako sto je on, Luka a ne Parker ili Orlandic ili Rakic ili Despotovic promasio gomilu zicera na najvaznijim utakmicama. Price sbbkbb me ne zanimaju mnogo, zaista. Sustina cele price je da forsiramo klinca koji mozda jeste talentovan ali za to placamo uzasnu cenu. Da je bilo malo vise mozga, da su ostali Mrdja ili Rakic pa da Luka uz njih stasava, polako ulazi i dobija sansu, druga bi prica bila. Sto se mene tice, sada slobodno moze da "proradi" i da daje po dva gola na svakoj utakmici do kraja ako ne uzmemo titulu. Opet ce biti potpuno promasena odluka da spic na njemu baziramo u ovoj polusezoni, samo to hocu da kazem.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #679 poslato: April 14, 2015, 04:51 »
stvar je sto niko nije doneo odluku da mi spic baziramo na njemu,nego plana nema i radi se stihijski.pa je tako ispalo.kada je vec do toga doslo oni su uzeli parkera sa nadom da nam on bude glavni spic,ali ja kao sto rekoh do sada ne videh da je on ista bolji od luke.
naravno da bi mnogo bolje bilo da je ostao mrdja pa da je luka uz njega polako stasavao,bio drugi spic,mrdja trpao,pa ako luka promasi nekoliko zicera bilo bi nista strasno. ali mrdja je sam doneo odluku da ode iz kluba,a nije se tu klub pitao. sto se tice rakica,on je za nijansu bolji od parkera mozda,a u nivou sadasnjih igra jovica.izgleda da si zaboravio koliko je on zicera promasio u prvom delu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #680 poslato: April 15, 2015, 10:11 »
Pa to je ta "sitna" razlika. Rakic (a daleko od toga da mi je on omiljeni igrac) jeste promasivao, ali nesto ne pamtim da smo zbog njegovih promasaja izgubili neku utakmicu. Sa druge strane, u najmanje dva slucaja njegov gol znacio i tri boda (seti se recimo bombe protiv Vojvodine). To od Luke nismo jos videli, barem ja ne pamtim.

A sto se tice toga da se spic bazira na Luki, mislim da se varas: nije to uopste ispalo tako, nego je on tu veoma svesno i nimalo stihijski. Mislim da je potpuno jasno i zbog cega.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #681 poslato: April 15, 2015, 10:17 »

 mi utakmice gubimo zbog grešaka onog balvana Lazića u odbrani a u napadu da nema jovića teško da bi i došli do šanse. To naravno neznači da je Jović naš najbolji igrač i da je već veliki as ali u poređenju sa ostalim napadačima je sigurno najbolji. Naravno da mi hoćemo da od njega vidimo po 2-3 godla na svakom meču ali šanse promašuju i Mesi,Ronaldi i Falkao pa promašivaće i Jović
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže prembic

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Apr 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 1
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #682 poslato: April 15, 2015, 11:49 »
Ovde je sve lepo objašnjeno:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.970
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #683 poslato: April 18, 2015, 07:04 »
Jedino lijepo što se danas vidjelo protiv Voždovca


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #684 poslato: April 20, 2015, 10:17 »
Upravo tako. Jedino vredno pomena po kisurdaci i uz bunker Vozdovca je taj trenutak: Savo Pavicevic makazicama nalazi Jovica koji prima loptu "na sisu", spusta je na levu i pogadja suprotni ugao. Svetski gol. Sve ostalo je za zaborav.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #685 poslato: April 20, 2015, 05:12 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


pizonu svaka cast,a i dule savic da ima toliko obraza bi se i on pokupio i otisao zajedno sa njim,pa nek ostanu samo grobari...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #686 poslato: April 20, 2015, 08:23 »
Zamenjeni su reflektori i instalacije na zapadu, ovi novi su manji, okrugli, snažniji i ekonomičniji (koriste 30 % energije predhodnog)
Radovi se sada izvode na stub reflektoru zapad/jug. Promenjena su poslednja tri reda. Do derbija će najverovatnije biti zamenjen ceo. .

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #687 poslato: April 21, 2015, 10:06 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


pizonu svaka cast,a i dule savic da ima toliko obraza bi se i on pokupio i otisao zajedno sa njim,pa nek ostanu samo grobari...

Koji je kompleksas ovaj Koprivica, boze dragi...I taj ce da prica o sportu i derbiju i vitestvu...
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #688 poslato: April 21, 2015, 01:40 »
Neobicno mi se svidja ovo zajebavanje sa danom odigravanja derbija....neverovatno.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #689 poslato: April 21, 2015, 02:00 »
Derbi definitivno u subotu
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.