Autor: Boki Tema: FK Partizan 2014/15  (Pročitano 116284 puta)

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #60 poslato: Avgust 06, 2014, 09:56 »
 :smeh1: :smeh1: :smeh1:

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #61 poslato: Avgust 06, 2014, 10:34 »
Nikoliću, jeb'o te LAzović u bulju ćelavu. Nije se video na terenu.

Van mreže Limanac

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Jun 2014
  • Lokacija:
  • Poruke: 101
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #62 poslato: Avgust 06, 2014, 10:49 »
Decko je stvarno katastrofa.
Obicno ne gledam titove blizance ali veceras sam odgledao ceo mec, nije partizan los bio nakon 2:0, da Trajkovic nije konj dobio bi Partizan ali Trajko je takav bio i u Vosi.

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #63 poslato: Avgust 06, 2014, 10:51 »
 mi da imamo pravu upravu ovo se ne bi dogadjalo, marko je promasio izmene, luka je trebao uci umesto lazovica, trebao je probati fofanu

Van mreže Limanac

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Jun 2014
  • Lokacija:
  • Poruke: 101
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #64 poslato: Avgust 06, 2014, 10:54 »
Srdjane da Trajko nije budala kao sto jeste i da nije dobio crveni Partizan kako je krenuo sve mislim da bi bilo nekih 4:2.

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #65 poslato: Avgust 06, 2014, 10:58 »
ne znam, sanse su postojale taman smo se oporavili, nadam se da ce biti kaznjen, u svakoj vaznijoj utakmici golove primamo preko strane gde je volkov
o ozbiljnosti bugari dovoljno govori i to sto nisu napravili ni jedan faul u zoni suta, znajuci za drincica, svaka im cast

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #66 poslato: Avgust 06, 2014, 10:58 »
Moje iskreno IZVINJENJE što se javljam na ovom topiku. Rekoh onomad da ću ga zaobilaziti u širokom luku … ALI
ovo (mi) je neizdrživo! Ovaj Ludogorec je živi LudoKUREC od ekipe! Totalni amateri, kao da su juče skupljeni. Taktika - šta je to? Kombinacija, kreacija…  šo e be, batko!?
Toliko su LOŠI da je to bolno za gledanje!

Partizan - takodje tuga od tima, tuga od igre. ALI, bre, da oni ne idu dalje, a ovi blgarite idu - e to ti je "ludogorec"!   
Ne mogu nikako da shvatim ni onog majmuna Trajkovića (  :no: ), iako, ruku na srce, takvih sitnih postupaka ima nebrojeno mnogo u svakoj ozbiljnoj utakmici.
SVAKOJ !


P.S. Još bi samo CZ mogla da me iznervira ovoliko. Jebateled, od kojih idiJota ste pukli! Od kakvih polusposobnjakovića! Pa, ne mogu da veruem, majkemi.
« Poslednja izmena: Avgust 06, 2014, 11:35 nyc »

Van mreže Limanac

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Jun 2014
  • Lokacija:
  • Poruke: 101
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #67 poslato: Avgust 06, 2014, 11:29 »
To je ono sto sam pomenuo za Trajkovica jos dok je igrao u Vojvodini bio je takav i zato mi je laknulo kad je otisao iz Vose iako nije los kao igrac.

Sa takvim seljackim manirima ja bih ga poslao u Pobedu iz Belosevca.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #68 poslato: Avgust 06, 2014, 11:34 »
Klasicna grobarska pizdarija. Evo sad ce jos malo 20 godina od kad se sjecam crno bijelih dresova,uvijek je bilo ovako.


Ovako i nikako drugacije. Posle povoljnog (uglavnom nerijesenog) prvog meca na JNA jurimo gol sa prolaz. Vec vidjeno,koliko samo puta. Imaju dva scenarija,prvi - mi napadamo i kruzimo oko njihovih 16 sat vremena efektivne igre,zavrsi se 0:0 ili 0:1 ako istrce bar jednu kotru. Druga verzija (ova od nocas) oni nama uvale gol,pa mi onda kao nesto napadamo, batrgamo se, a mislim da svih 30 000 ljudi sa stadiona i koliko hiljada nas pored TV-a zna da proci necemo,cak i ako u nekim momentima djeluje da moze.


Naravno,neizbjezan je crveni karton. Zutih minimum 5 pa ceraj navise. Obavezno neko kao nerviranje,ulijetanje sa obje noge,jurnjava sa izvodjenjem lopte,kao,stalo im je,trude se,bore se. Sansi uglavnom nema,a ako ima,onda su to zestoki promasaji. Trener kao nesto nervozan,pa taktizira,pa u 60. ubacuje jos jednog spica,u 75. jos jednog. Zadnjih 15 minuta je uglavnom otaljavanje posla,loptu i ne gledamo puno. Publika cas pada,cas nesto kao luduje,atmosfera njunjava,ocekivanja realna.


Jos jedan revans na JNA dje jurimo gol,jos jedan ocekivan ishod.Sve ovo sam mogao ispisati i prije meca,ali reko da ne mracim,da bar danas uzivamo u iscekivanju.


I da...mjesec dana bih izdrzao da budem trener nekog domaceg fudbalskog kluba. Za tih 30 dana raskinuo bi se ugovor sa 7 igraca,novcano bi bila kaznjena cetvorica,sa dvojicom bi se pobio a sa upravom popickao i dobio otkaz. Nije da izmisljam toplu vodu,ali za ovog i sve Trajkovice koji su nam se desili zadnjih XY godina su krivi TRENERI i niko drugi do samo TRENERI. Ako ti menadzer visi nad glavom da taj igrac mora igrati,ako im uprava ne daje plate,e vala ih osnovnoj disciplini koja je postala normalna i kod africkih fudbalera moras nauciti. Ovo izdrkavanje koje rade nasi Trajkovic evo XY godina vise ne postoji ni u Burkini Faso. Gledas africki kup nacija pa ovo ne gledas.


More mrs u picku materinu,kretencino. Samarao bi te dok sam ne odes sa stadiona.


U petak zrijeb,daj revans kuci pa da idem na reprizu svega ovoga  :clap:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #69 poslato: Avgust 06, 2014, 11:35 »
Tu mu je i mesto, Voša mu je plafon. On je brz kao ja, a to nije neka brzina.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #70 poslato: Avgust 06, 2014, 11:39 »
I standardna prica,ono ja mislim da svaki 'ljubitelj fudbala' zna napamet:


Partizan je odigrao samo dvije utakmice prije ovoga,dosao direktno sa priprema,teske noge...dok su Bugari vec odigrali 3 kola i u boljoj su kondiciji,spremniji su...  :smeh4: :smeh4: :smeh4:


Hahahahahahahaha,poceo sam da dobijam tikove kad to cujem, da mi je Strajnic blizu vadio bih mu oko kasicicom od nes kafe...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #71 poslato: Avgust 06, 2014, 11:52 »
Gledao samo prvo poluvreme ko bi rekao da će na krajuci završiti 2-2 Partizanova odbrana je tragikomična onaj drugi gol ne bih dobili ni amateri sa FB stranice Seoski fudbal.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.729
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #72 poslato: Avgust 07, 2014, 09:28 »
  Bolno ali pravo stanje srpskog fudbala videlo se i sinoć.Nepripremljeni igrači kako fizički tako i psihički i taktički,trener ako se tako može nazvati onaj kreten nema blage veze o protivniku i postavci igre a izmene su mu poseban kvalitetIgrači nespremni za 90 minuta borbe na terenu čim protivnik nije neko ko skida gaće pred "velikanima" odmah kreću sa udaranje,provociranjem,zaletanjem na sudiju i protivnike a to u evropi ne prolazi i eto ko zna kojeg crvenog kartona kad mu vreme nije.Najgore što niko neće za to da odgovara ni trener, ni igrač koji je napravio tu glupost pa će se ponovo za godinu dana to ponoviti.To malo talenata što se pojavi bolje je da odmah sa 16 godina ide negde da igra pravi fudbal ovo što kod nas forsiraju ovi "treneri" iz batađorine škole je neki drugi sport     
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #73 poslato: Avgust 07, 2014, 10:34 »
Pre svega:


Trajkoviću, da se nosiš u tri lepe pizde materine, marš iz kluba kretenčino!!!




Neverovatna ekipa na starom jugu, masa ljudi koju nisam dugo video, ekipa koja je redovno tu i ekipa matoraca koja je eto našla volju da se posle toliko godina apstinencije vrati na stadion... Majku vam jebem retardiranu....Okupili smo se oko pola sedam, sa kašnjenjem (izvinjenje Volim PFC, stvarno nisam stigao ranije) Pivo i nezaobilazni repertoar dogodovština, od utakmica šezdeseti (ejjjj) do problema u braku, poslu, decom... spondiloza i demencija   :D


Ulazimo na istok kroz baštu restorana, prisustvujemo tuči Alcz i nekih nesrećnika koji su došli da traže nazad svoju zastavu (mislim da je Kovin), batine dobi i lik iz YB koji je kao pokušao da ih rastavi... ulazim na stadion, ekstra raspoloženje... majku vam jebem nenormalnu....


Ulaz M, oličenje grobarstva, onog pravog, iskrenog, matorog, anarhičnog...
Nije bio loš jug, pogotovo posle drugog gola koji smo primili... "U boj krenite junaci svi....samo napred Grobari" peva 80% stadiona, Zabranjeni koji su isto bili u odličnom broju pevaju svoju pesmu... buka na stadionu, ona prava Grobarska...dajemo dva gola... ludilo, energija, snaga, želja da se ona bugarska kvazi ekipa izbaci... a onda kretenčina sjebe sve u sekundi...


Posle to više nije bilo to. Nije bilo šanse da se stvar preokrene...






« Poslednja izmena: Avgust 07, 2014, 10:38 Laki »
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2014/15
« Odgovor #74 poslato: Avgust 07, 2014, 09:15 »
mocart pise da je trajkovic zavrsio svoje igranje za nas, ako je to tacno ovo je prva dobra vest iz partizana posle toliko vremena