Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2014/2015  (Pročitano 159613 puta)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.860
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #315 poslato: Oktobar 27, 2014, 10:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
lepo je podsetiti se nekih izjava...

Citat
- Crveno - beli moraju sami sebi da pomognu praveći tačnu analizu količine sredstava, koja su ušla u klub, kako su potrošena, a sa kojim rezultatima. Potrebno je sagledavanje krivice za trenutnu situaciju. Sigurno da bi i društvo trebalo da pomogne, ali onog trenutka kada klub sa Malog Kalemegdana demonstrira odgovornost. I još nešto: ni manje, ni više nego što je to potrebno, recimo, Hemofarmu ili kragujevačkom Radničkom, kao što je neophodno i stvaranje novih centara, negovanje postojećih...Licemerne, klubaške i pogrešne su priče da je spas za srpsku košarku spasiti Zvzedu, jer, sve je mnogo složenije.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

a i todoric ne zaostaje...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

sta reci nego da je djavo ocigledno dosao po svoje...




ovo je kljucna razlika izmedju institucije i nek pociva u miru cerga
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #316 poslato: Oktobar 27, 2014, 11:04 »
razlika je u rezultatu i ni u cemu drugom.u partizanu budi siguran je bilo isto koliko hoces nenamenskog trosenja,ugradjivanja i sl.


ali kao sto rekoh djavo je dosao po svoje...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.860
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #317 poslato: Oktobar 27, 2014, 11:08 »
Vi ste prodali i dusu i guzu djavolu samo da dodjete do rezultata, i za sada ga nemate, a prosle su koliko 3 ili 4 godine, ja bi prihvatio beton ligu, al ovo vase nikad.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.529
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #318 poslato: Oktobar 27, 2014, 11:52 »
A sta ako djavo ne dobije svoje?


Mislim...jesi razmisljao o toj varijanti?  :zbunjen:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #319 poslato: Oktobar 28, 2014, 12:01 »
Ma već je i previše uzeo. Ne damo više!
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #320 poslato: Oktobar 28, 2014, 12:12 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A sta ako djavo ne dobije svoje?


Mislim...jesi razmisljao o toj varijanti?  :zbunjen:
to vec neces gledati... djavo vec uzima svoje polako. to ne znaci da morate da se ugasite,ali ovo mucenje sigurno nece proci za jednu sezonu...
prosto sve se placa i sve se vraca.kada ste uzimali titule,pricali ste svojim radom ste ih zasluzili,kao i rezultate koje ste 5-6god pravili u evropi. ali u isto vreme ste radili i toliko losih stvari(da ne ulazim u detalje i bespotrebne rasprave),a ove izjave pokazuju i da ste bili bahati i sl. i kao sto rekoh sve se vraca sve se placa,kako one titule tada bile zasluzene,jer u krajnjem slucaju protivnici su to manje zasluzivali, tako je i ovo stanje vise nego zasluzeno.a ako neko misli da ce se stanje normalizovati jednom sezonom, trajace to duze...
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2014, 12:13 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #321 poslato: Oktobar 28, 2014, 04:22 »
Nešo, kako ti ne dosadi?  Ne razumem te, majke mi. Kao, ti očekuješ da neko od naših kolega - štovalaca lika i dela "gospodina" - ovde izadje i napiše, "Hvala ti, Nenade, ukapirao sam!"
Te, koliko je kome država pomogla, odnosno, odmogla... te, koliko je ko ukrao i oplodio sopstvene džepove... te, koliko je ko lagao.. te... ovo, te ono... ???

Zar ti nisu ovakva prepucavanja potpuno besmislena? Nemoj da me pogrešno shvatiš, kapiram ja (barem mislim da kapiram) tvoje upise i pogotovu, činjenice koje iznosiš ovde. ALI, nije li to sve pomalo uzaludno?

Da me ni "oni" ne bi pogrešno protumačili, kapiram ja i njih. Imaju pravo ljudi na svoju istinu, jer je kod nas odavno već "istina" potpuno relativizovana. Vidim samo da svaka strana udara u svoj bakrač, a da dijaloga tu jednostavno NEMA.  [/font]

I čemu onda sve ovo tvoje napinjanje? Kome ćeš ti, kao, nešto da dokažeš?

Ja ti, drugarski, predlažem da se maneš "ćorava posla". Ili, mnogo konkretnije, da kupiš tiket za Arenu. Stiže nam u goste Valencia! OOOOOleee!

Idemoooo, PANTERIIIIII!!     :clap:    ;)


P.S. A njima da lepo poželimo poraz od "manje od 30 razlike". Da ne bude nekakvih zlehudih upada, ovo pišem isključivo pod utiskom "Gospodinove" izjave za medije u kojoj kaže da je "realan poraz u Izraelu"!!!


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Nikad, ali NIKADa nisam pročitao ništa slično, a da je izašlo iz njegovih (gospodskih) usta!?! On, kao VODJA i nekakav OTAC ovih klinaca odlazi sa njima na dalek put da bi - unapred potpisao kapitulaciju?!?
Sad se više uopšte ne čudim onom porazu u Kupu Koraća. 


I na kraju, koji odn., kakav je značaj svega toga?
Nikakav. The End.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.529
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Re: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #322 poslato: Oktobar 28, 2014, 08:19 »
Hvala vam nenade i nyc, ukapirao sam!

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.755
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #323 poslato: Oktobar 28, 2014, 08:50 »
  Nenad ima tiketu za Arenu to je provereno i sigurno neće izostati jer nije izostajao ni kad je igrala uvalinova zvezda Komšije su malo ljute malo ljubomorne ali to je ipak samo njihov problem pošto lepo vaspitani momci ne zaviruju u tuđe dvorište već se pre svega trude da stvari srede u svojoj kući
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.896
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #324 poslato: Oktobar 28, 2014, 02:51 »
nažalost, forum nema prikladan smajli da opiše reakciju kad slušaš moralne pridike od ljudi koji sadašnji KKCZ drže za model uspešnog rada.

Da smo nisko pali - jesmo, teška su vremena i sad nam valja da žanjemo i ono loše što smo posejali, ali u neku ruku dobra je uteha da znam da nikad nećemo pasti na Anđelko/Nebojša verziju srpske košarke.

Valjalo bi da sačuvamo tu distancu

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.755
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #325 poslato: Oktobar 28, 2014, 03:04 »
   prvo što se nauči u životu je da nikad ne kažeš nikad :nono: 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.896
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #326 poslato: Oktobar 28, 2014, 03:40 »
ajd, sa tim se slažem, mogu samo reći da se nadam da nećemo doći na taj nivo, mada nas Dule baš vuče da dole.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.755
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #327 poslato: Oktobar 28, 2014, 03:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ajd, sa tim se slažem, mogu samo reći da se nadam da nećemo doći na taj nivo, mada nas Dule baš vuče da dole.
iskreno i ja se nadam da nećete stići toliko nisko kao zvezda svojevremeno ali ako i dalje budete tvrdoglavi sve je moguće
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.529
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #328 poslato: Oktobar 28, 2014, 04:08 »
Mislim da nas ne vuce Dule vec Danilovic. Covjek se u zadnjih godinu dana koja je ujedno i najtezi period kluba u ovom vijeku u javbnosti pojavio 2-3 puta po 2 minuta  :zbunjen:


Ionako je sve glasnija prica da on i Vujosevic buse jedan drugog. U svakom slucaju,da bar izadje i kaze da nesto ne valja,ovako cuti kao picka dok se klub urusava.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.896
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #329 poslato: Oktobar 28, 2014, 06:21 »
mislim da Danilović nema gde da izlazi jer je sva klupska vlast kod Duleta, tj. SPS krila aktuelne vlasti. Nadam se da se varam.

Onog dana kad je Dule izašao i najgovnjivijim govorom u istoriji branio Đurića i Ružića u onom sukobu sa Stanojevićem i Krstajićem, za mene je konačno umro. Nažalost, od tada je njegova uloga u KKP u vrtoglavnom porastu, i sada sumjnam da se iko osim njega pita za bilo šta.