Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2014/2015  (Pročitano 160362 puta)

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.149
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #390 poslato: Novembar 05, 2014, 10:13 »
Na kojoj utakmici, života ti? Kad se setim samo, eto, ne mora poslednjeg napada, nego, npr. navarovskog šuta sa 3m kad je sve promašio.  :smeh3:
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2014, 10:14 Dimitrije BP »

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #391 poslato: Novembar 05, 2014, 11:15 »
Evo, Dule kaze da napredujemo, sad procitah na Mozzartu  :rofl:
Ja stvarno ne razumijem sta ti ljudi rade, cinjenica je da se u Divu pumpaju sto privatne-sto drzavne pare i da su sa te strane stabilni ali ne moze me niko ubjediti da ovi nasi slepci nemaju pare za 2 igraca?!
Pa jbm mu mater, sta trazi Vujosevic, dobru osobu?!
Nek' onda ide u neki manastir i pokupi nekog visokog monaha posto je ocigledno da njemu u ovom trenutku ne odgovara ni jedan igrac, a tako bi bili i kul, novi standardi, privukli bi smo sponzore, jer bi imali u igri 4 igraca u dresovima i jednog u mantiji.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.767
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #392 poslato: Novembar 06, 2014, 08:48 »
  čujem da je tepić bio 38 minuta u igri a da je povremeno Gagić igrao kao plej?
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Re: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #393 poslato: Novembar 06, 2014, 09:38 »
Gagic u jednoj kontri ide loptom iza ledja, da se ne lazemo - bolju kontrolu lopte ima od nesrecnog milenka.

Onaj zadnji napad je sumirao njegovu karijeru u jedan potez.
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2014, 09:41 Фаул »
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #394 poslato: Novembar 06, 2014, 11:18 »
Pa tim svojim zavrsnim sutem nas je do sad zavio mnogo puta u crno, on ne da nije igrac koji treba da preuzima zavrsnice na sebe, on ne treba uopste da igra, kada ga samo vidim kako izgleda i stoji kao upitnik sav se najezim.
Telentovano glup kosarkas.
Nego, ima li vise ikakvog pojacanja na vidiku ili cemo do kraja sezone da se nadamo istom?

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.767
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #395 poslato: Novembar 06, 2014, 11:25 »
  kad već toliko pokrećete priču o pojačanjima podseih se da smo mi navijači KKCZ željno čekali svaki ponedeljak da potpiše Darko Miličić pa onda svaki četvrtak dok stigne preko okeana. Pa smo godinama čekali pravog centra i verovali da će sama pojava istog biti dovoljna za bolje rezultate ... :no:   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #396 poslato: Novembar 06, 2014, 12:53 »
Ma nama kako stvari stoje nema pomoci...

Na mreži ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #397 poslato: Novembar 06, 2014, 04:15 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ma nama kako stvari stoje nema pomoci...


Da imate recimo sad Gordića siguran sam da bi izgledali barem 40% bolje ako može u postotcima da se iskaže...


Ali škartirali ste ga pre 2 godine da bi Dule FRANCUZIMA razvijao novog Parkera(to je trebao valjda da bude Dalo... :smeh1: ) i novog Rigodoa(Vesterman)


Plej je ono što vam nasušno treba a na 4 Gagić može sasvim solidno da odigra na 3 se vraća Milosavljević tu je Andrić a od ove drvne građe na 5 Milutinova isto tako može se barem u skoku zatvoriti reket.


A što se tiče Pavlovića on bi vam super došao samo meni nije jasno ako je on toliko dobar a dobar je kako majku mu ne može da nađe angažman pola godine već kad već dođe Nova godina daj šta daš pa da prezimi u Partizanu....interesantno.




Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.899
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #398 poslato: Novembar 06, 2014, 05:53 »
u principu ne volim da licitiram privatnim stvarima igrača, ali ono što sam video pri gostovanju Pavlovića kod Tegija je da on nije baš klasičan košarkaš.

Izuzetno je povučen, van terena ga nema nigde, ne daje nikakve izjave, ne reklamira se, ne izlazi na "iventove".

Fino je tad rekao da je ušao u deo karijere gde nije formalni profesionalac, da ne može da igra bilo gde i da mu je pored košarke izuzetno bitan život, odnosi u klubu itd... S te strane Partizan je u ogromnoj prednosti, ne ide mu se nigde drugo van linije Beograd - Bar gde ima kuće tako da je s te strane i razumljivo što odbija mnoge ponude.

Šteta što Partizan nije u boljem stanju, on bi došao kao kec na desetku u ovoj situaciji.



U principu, s jedne strane mi je bilo drago zbog Nolanove trojke u Areni jer je ona do kraja ogolila sve manjkavosti ljudi u KKP, i najavila eventualno pročišćenje, a opet, malo mi je i krivo zato što je ova sjajna generacija izgubila šansu da odigra svoju udarnu sezonu, sezonu u kojoj su konačno trebali da "kliknu".

Fizički su sazreli, odigrali još jednu godinu zajedno, ispucali (valjda  :kafa: ) svu lošu sreću sa povredama, i ovo je trebao biti konačni test gde su i šta su.

Zamislite u 2015. godini glavno jezgro sastavljeno sa

Vesterman, BB, Gagi, Pavlović, Bertans, Žo, Gagić, Milutinov.   :(

Sa još 4 igrača zadatka, među kojima uz malo sreće ne bi bilo Tepića, Daloa i Muslija, uz dužno poštovanje ovogodišnjem timu Zvezde, ovo bi bila stvarno paklena mašina. Iz cele ove priče, jedino mi je žao što oni stvarno nisu dočekali svoj konačni test, a onda mi ne bi bilo žao ni da ispadnemo iz ABA.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.149
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #399 poslato: Novembar 06, 2014, 06:02 »
Ali meni jedno nije jasno. Da on ne vidi kako igra.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #400 poslato: Novembar 06, 2014, 08:28 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ja stvarno ne razumijem sta ti ljudi rade, cinjenica je da se u Divu pumpaju sto privatne-sto drzavne pare i da su sa te strane stabilni ali ne moze me niko ubjediti da ovi nasi slepci nemaju pare za 2 igraca?!


Nemaju, zaista nemaju.


Info koji sam juče dobio maltene iz prve ruke. Vlado Mihailović je bio na pregovorima u Beogradu nakon isteka ugovora sa Ostendeom, ponudili smo mu 3000...   epilog znamo...
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2014, 08:29 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Na mreži ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #401 poslato: Novembar 08, 2014, 10:03 »
Klinjo Marinković baš dobar!Dajte malom priliku i više minuta koji će vam neka skupa čamuga...

Mali ima baš lep šut a i imao je i jedno kucanje u prvom poluvremenu.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #402 poslato: Novembar 08, 2014, 10:34 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Klinjo Marinković baš dobar!Dajte malom priliku i više minuta koji će vam neka skupa čamuga...

Mali ima baš lep šut a i imao je i jedno kucanje u prvom poluvremenu.




Da, koji će nam... ne moramo da vam smetamo u plejofu baš svaki put...  :D


A Vanja će sigurno imati minutažu u svakom slučaju, zna Mag najbolje kako se to radi...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Na mreži ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #403 poslato: Novembar 08, 2014, 10:39 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Klinjo Marinković baš dobar!Dajte malom priliku i više minuta koji će vam neka skupa čamuga...

Mali ima baš lep šut a i imao je i jedno kucanje u prvom poluvremenu.




Da, koji će nam... ne moramo da vam smetamo u plejofu baš svaki put...  :D


A Vanja će sigurno imati minutažu u svakom slučaju, zna Mag najbolje kako se to radi...

Kad smo kod plej ofa..koliko ide ekipa u završnicu?Tu mislim na ABA ligu da ne bude zabune.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.899
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #404 poslato: Novembar 08, 2014, 10:43 »
kako li se oseća Tepić sad na tuširanju kad razmišlja, "jebote, ja sam osvajač srebra sa A reprezentacijom, višestruki nacionalni prvak u nekoliko liga, zaradio sam od košarke preko milion evra... i krijem se u igri iza 10 godina mlađeg kadeta koji me vadi"...?

Mada, možda je baš i problem u tome što previše razmišlja  :zbunjen: . E Milenko, Milenko, pičko neopevana, nikad nećeš postati kurac.