Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2014/2015  (Pročitano 159219 puta)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #765 poslato: Decembar 23, 2014, 12:02 »
Da Ceda Vitkovac je igrao i za zvezdu i nije se nesto proslavio, misim da mu je trener tada bio Zmago, pa nije ni cudo sto se iz te generacije niko i ne proslavvi.


Nisam znao za njegov incident u Moraci, ako je tako kao sto kazes onda je stvarno seljacina.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #766 poslato: Decembar 23, 2014, 02:01 »
a jeste sigurno je inace bez ikakvog razloga pickarao grobare. generalno za igrace nema opravdanja sto dozvole sebi da udju u tako nesto,jer su javne licnosti,ali sigurno nije pickarao grobare iz cista mira,to je sigurno...

inace laki daleko od toga da je on bio los u zvezdi i da se nije proslavio u drugoj sezoni je imao oko 9p prosek i preko 20min igre. sigurno nije bio krs kada je toliko igrao.onda je dosao sakota i doveo svoje igrace i znacajno mu smanjio ulogu,iako minutaza nije bila bas toliko manja. inace igrao je kod nas vise nego u partizanu,tj 3 sezone. a onda je partizan bio zainteresovan za njega(veroavatno sto je bio tako los u zvezdi) i onda posto zvezda nije htela da ga pusti u partizan,a imao je jos ugovor potpisao je sa vojvodinom, zvezda ga je pustila i posle godinu dana presao je u partizan...
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2014, 02:02 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #767 poslato: Decembar 23, 2014, 02:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
a jeste sigurno je inace bez ikakvog razloga pickarao grobare. generalno za igrace nema opravdanja sto dozvole sebi da udju u tako nesto,jer su javne licnosti,ali sigurno nije pickarao grobare iz cista mira,to je sigurno...



Odmah li se nađe Nenad kao neutralni djelilac pravde.  Nenad "The Equalizer"  :D


Šalu na stranu...  ovako, bio sam u srcu kopa i tačno znam šta se dešavalo... sve je počelo nakon utakmice kada je otišao da slavi sa Varvarima(dobili su tada), i nije problem to, već što je iz sveg glasa pjevao anti-grobarski repertoar varvara, čak se vidjelo na njegovom licu da mu nimalo nije krivo...
tu su pojedinci sa naše tribine pukli, i ovi najbliži terenu su počeli da ga psuju... opet kažem, pojedinci, jer mu tribina od hiljadu ljudi ništa nije pogrdno skandirala, a zaslužio je bio... i nakon toga, dok je sa saigračima išao ka svlačionici psuje okrenut prema Grobarima i ono čuveno kobajagi zaletanje ka nama...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.133
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #768 poslato: Decembar 23, 2014, 02:18 »
Kao kad je Peković zakucao pa se radovao.  :rofl:

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.738
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #769 poslato: Decembar 23, 2014, 02:29 »
   meni je muka od toga što se gleda svaki potez igrača koji ode u neki drugi klub. Neka on igra dobro u periodu dok je u klubu za koji navijam a posle me ne zanima. Ako igra protiv mog kluba naravno da ne volim da daje koševe eli to je njegov posao.Lepo je bilo kad je spomenuti vitkovac došao u Partizan i pevao grobarske pesme a posle vam smeta kad peva pesme kluba za koji trenutno igra :zbunjen: 
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2014, 03:22 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #770 poslato: Decembar 23, 2014, 03:08 »
Zar nemate mladog igraca koji moze da igra kao play? Bilo koga?
Ili igraca sa nasih prostora? Dule se debelo preracunao, cak i u nedostatku novca nema opravdanja da tim bude ovako obezglavljen.

Jasno je i da necete dovesti Ronda ili Paul-a cemu toliko biranja? Eno Cvetkovic juce, za Dalo-a je Steve Nash licno.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #771 poslato: Decembar 23, 2014, 03:33 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Kao kad je Peković zakucao pa se radovao.  :rofl:




I zbog toga ga je dobar broj Grobara psovao po forumima i nisu ga baš sa ushićenjem dočekali u Pionir, čovjeka koji je dokazani Grobar.


Samo zbog toga.




Prema tome, ne razumijem tu potrebu da se glumi naivnost, sasvim normalna stvar u navijačkom svijetu.  Što treba da očekuje bivši igrač Partizana, koji se okreće ka Grobarima i kreće sa "jebanjem grobara"? Aplauze možda?
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.133
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #772 poslato: Decembar 23, 2014, 03:43 »
Pa to govori o mozgu tribine.


Što ta tribina nije reagovala kad je onaj mafijaš sa severa odjednom postao grobar? Šta je on pevao pre toga? Je l' mu neko od tih što seru Pekoviću/Vitkovcu otišao i pitao ga koji qrac radi na jugu?


Koga bre boli kurac od normalnih igrača šta misle nepismeni čobani sa tri razreda škole. Imaš mafijaše koju valjaju sve i svašta zahvaljujući tome što su projekat države i biće na njenom lancu dok im budu korisni i retardirane klince koji drkaju na takve likove.


To je 90% tribine. Zaista mi nije jasno kako neko sa 2g mozga i neko ko drži do sebe može da ode na tribinu, čija god bila.




Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #773 poslato: Decembar 23, 2014, 04:37 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pa to govori o mozgu tribine.


Što ta tribina nije reagovala kad je onaj mafijaš sa severa odjednom postao grobar? Šta je on pevao pre toga? Je l' mu neko od tih što seru Pekoviću/Vitkovcu otišao i pitao ga koji qrac radi na jugu?


Koga bre boli kurac od normalnih igrača šta misle nepismeni čobani sa tri razreda škole. Imaš mafijaše koju valjaju sve i svašta zahvaljujući tome što su projekat države i biće na njenom lancu dok im budu korisni i retardirane klince koji drkaju na takve likove.


To je 90% tribine. Zaista mi nije jasno kako neko sa 2g mozga i neko ko drži do sebe može da ode na tribinu, čija god bila.


U jednoj rečenici kažeš mafijaš, a onda se pitaš što ga niko ne pita koji qrac radi na jugu?  Ajd još jednom pročitaj što si napisao, pa ćeš sam naći odgovor.




A pošto ja nemam 2g mozga i ne držim do sebe, mislim da ne mogu da ti odgovorim na ostatak posta.

Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.133
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #774 poslato: Decembar 23, 2014, 04:40 »
Vrlo dobro znam šta sam napisao. Lako je srati po Čedi Vitkovcu. Toliko.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #775 poslato: Decembar 23, 2014, 06:07 »
Mir momci samo opušteno... ;)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #776 poslato: Decembar 23, 2014, 06:14 »
A još lakše praviti se naivan.




Nisu svi igrači Budućnosti pjevali "jebi grobare" i ovu kanconu [size=78%]Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava[/size]
svako je birao, nikakav pritisak, Vitkovac je izabrao, dobio je odgovor...




p.s Ma daj ladjo, nema ovdje mjesta svađi, samo (de)konstruktivna rasprava...  :D
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2014, 06:14 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #777 poslato: Decembar 23, 2014, 08:08 »
Priprema se teren za uklanjanje Duleta iz KKP.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #778 poslato: Decembar 23, 2014, 08:32 »
znam. i cela drzava se urotila protiv partizana,sa ciljem da unisti partizan.i ne samo drzava srbija, videli smo i simbiozu zvezde i buducnosti,kao i delegiranje sudija iz jl,u cilju sprecavanja partizana da udje u plej of.
ima jos puno toga,ali ovo je onako najkrace,sto mi je odmah palo na pamet...
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2014, 08:50 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #779 poslato: Decembar 23, 2014, 08:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
znam. i cela drzava se urotila protiv partizana,sa ciljem da unisti partizan.i ne samo drzava srbija, videli smo i simbiozu zvezde i buducnosti,kao i delegiranje sudija iz jl,u cilju sprecavanja partizana da udje u plej of.
ima jos puno toga,aliovo je onako najkrace,sto mi je odmah palo na pamet...


trojka iz auta, gepekovanje odlazak u aba ligu pre 10 godina jer su tamo trane sudije kad ono opet isto.......