Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2014/2015  (Pročitano 159006 puta)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1260 poslato: Mart 13, 2015, 04:12 »
Blefer, jesi li upućen u slučaj Simonovića pošto ste zemljaci...

Meni je pričao čovek (jako blizak FMP-u) da je Simonović ustvari 84 godište, ali da mu je lažirano na dve godine, i da je tome potpomogla činjenica da je iz Prištine, dakle lakše je bilo to obaviti pri ponovnom prijavljivanju (slično kao kod Mačvana koji je takođe provereno dve godine stariji).

Takođe, Simonovićev stariji brat je valjda jedan od višenijih ljudi u BG žandarmeriji.

Ovaj lik koji mi je pričao je jedan od gomile "insajdera" za koje provereno znam da imaju prave informacije, što opet ne znači da je to 100% istina.


Od ostalih igrača za koje provereno znam da su im menjani rodni listovi, tu je pre svih Kešelj. On je rođen krajem decembra 1987, ali "podmlađen" je samo par dana, da uđe u 1988, jer je 87 godište daleko jače (Teo, Tepara, Mijatović, Aleksandrov, Dragović, Paun, Štimac...) pa nije mogao upadati u under selekcije.


Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1261 poslato: Mart 13, 2015, 04:55 »
Mačvana se sećam ko malog kroz maglu..njega su podmladili godinu dana..ljudi kako je to bilo debelo dete!

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1262 poslato: Mart 13, 2015, 04:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
koji simonovic,duci ili proslogodisnji kapiten?sumnjam da je duci bio,njega sport ne zanima...

Duci 100% kamera ga fokusirala nekoliko puta ne znam kako to niko nije primetio?Valjda je i kamerman ostao u čudu.

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1263 poslato: Mart 13, 2015, 05:09 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Mačvana se sećam ko malog kroz maglu..njega su podmladili godinu dana..ljudi kako je to bilo debelo dete!


sa proslave prvog rodjendana  :))







Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1264 poslato: Mart 13, 2015, 05:20 »
Ha ha pojeo svu tortu!

 :smeh4:

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1265 poslato: Mart 13, 2015, 06:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Blefer, jesi li upućen u slučaj Simonovića pošto ste zemljaci...

Meni je pričao čovek (jako blizak FMP-u) da je Simonović ustvari 84 godište, ali da mu je lažirano na dve godine, i da je tome potpomogla činjenica da je iz Prištine, dakle lakše je bilo to obaviti pri ponovnom prijavljivanju (slično kao kod Mačvana koji je takođe provereno dve godine stariji).

Takođe, Simonovićev stariji brat je valjda jedan od višenijih ljudi u BG žandarmeriji.

Ovaj lik koji mi je pričao je jedan od gomile "insajdera" za koje provereno znam da imaju prave informacije, što opet ne znači da je to 100% istina.


Od ostalih igrača za koje provereno znam da su im menjani rodni listovi, tu je pre svih Kešelj. On je rođen krajem decembra 1987, ali "podmlađen" je samo par dana, da uđe u 1988, jer je 87 godište daleko jače (Teo, Tepara, Mijatović, Aleksandrov, Dragović, Paun, Štimac...) pa nije mogao upadati u under selekcije.


ja Marka nisam poznavao u Pr a da je 84 godiste verovatno je trebalo da pocne da trenira do neke 14 ili 15 godine, brata mu znam i on jeste u policiji samo sad bas ne znam na kojoj poziciji ali moguce je da je i u zandarmeriji posle ovih najnovijih promena u istoj. Bio je povredjen priliko spasavanja zitelja Obrenovca ali koliko se secam nosi plavu uniformu a ne kao zandarmerija onu kamuflaznu. Neki od rodjaka su im deblo nahebali za vreme i posle rata dole na Kosovu cini mi se da jedan od mladjih jos robija za neko namesteno ubistvo a samo je trzaio dedu kidnapovanog
Sa papirima je sve moguce a ja se secam kad sam kao klinac igrao na nekim pionirskim turnirima Mrkela i Milonja djukic mogli su moje bekove da nose na ledjima i da driblaju ostale po terenu, ima toga i danas najdrasticniji primer je simon vukcevic
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1266 poslato: Mart 13, 2015, 08:15 »
A koje je godište Simon?I gde je on sad?Mislim daleko je od teme ali kad smo se dotakli toga...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1267 poslato: Mart 13, 2015, 08:27 »
'82 ili '83 tako se priča...   sad valjda igra u Levadijakosu...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1268 poslato: Mart 14, 2015, 03:34 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Citat
Već četiri meseca, košarkaši Valjadolida su bez bilo kakve isplate, a stručni štab još duže. A to što bi trebalo da prime je zaista jadno. Šest najboljih igrača je pod ugovorom od 500 evra mesečno, a svi ostali primaju samo 200! Da bar to prime, pa i nekako, nego i to kasni, pa se često dešava da nemaju šta da jedu, da im isključuju struju u stanovima, čak i vodu. U takvim uslovima ne bi trebalo niko da živi, a kamoli profesionalni sportisti od kojih se svake nedelje očekuju nadljudski napori.
e to je kriza,a ne ovo vase kukanje. kao sto sam vec rekao jednom zezda kada se raspadala je imala ceo klupski budet 500-600k i igrali su nasi klinci-cvele sa 17god,nedovic i radosavljevic,partizanovi otpadci koji su igrali za neke smesne pare-balaban,lesic,pa i strahinja milosevic, onda jeftini igraci kao katnic, arnautovic, vujadin subotic, uros nikolic,drca... partizanu u raspadu igraju sve iskusni igraci,sa 10sezone nba,sa 7-8 sezone igranja el i sl. a budzet je nekoliko puta veci od zvezdinog kada smo bili u raspadu.pa cak i tada nismo kukali koliko sada partizanovci(te godine nam je jedino grad beograd dao neku sicu,ni jedna jedina drzavna firma nam ni dinar nije dala,za razliku od partizana prosle i ove godine).

prema apru,gde je partizanov godisnji izvestaj sveden na bukvalno 6 stavki(ukupna aktiva,gubitak iznad kapitala,nerasporedjeni gubitak,gubitak do visine kapitala, poslovni prihodi i neto gubitak) poslovni prihod u zadnje tri dostupne godine(2011,12 i 13) - 452.000.000 dinara dakle oko 4.450.000 evra, 330.000.000 dinara, u evrima oko 3.000.000 evra, i 363.270.000 dinara odnosno negde oko 3.200.000 eura(i pretpostavimo da su to pravi prihodi,da nije bilo muljanja na crno,a setite se samo koliko su sami navijaci partizana pricali kako se igraci prodaju za vece sume od zvanicnih,kada su pre duletovog odlaska u cska,skoro svi prodavani za po 500k). a moglo je da bude jos prihoda van ove kategorije,ali mislim da mozemo da pretpostavimo da je gro ukupnih prihoda usao u kategoriju poslovni prihodi.
a pre par dana(kada sam kucao u hali pred makabi) smo pricali o bogdanovicevom i lovernjovom transferu. moram da priznam da sam kod bogdanovicevog transfera izmesao cifre u dolarima i evrima(mada mislim da nisam ni rekao u kojoj tacno valuti pricam,ali se kod nas podrazumevaju evri)-za bogdana je partizan dobio 1,3mil eura ili nesto preko 1,7mil dolara.sam vujosevic je rekao da je pola isplaceno odmah,a pola valjda treba sada na leto. lovernjov transfer je koliko se secam pricano da je isplacen u celosti.iznosi 600k dolara ili oko 450k eura.kada se na to doda pola bogdanovog transfera dodjemo do 1,1mil eura isplaceno partizanu letos.uz to nis placa skoro milion godisnje.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

i onda partizanovci kukakju kako nema para.kako njih drzava mrzi i sl gluposti...
« Poslednja izmena: Mart 14, 2015, 03:47 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1269 poslato: Mart 14, 2015, 08:58 »
 

 poznato je to kukanje :no: uveren sam da i grobari znaju da nisu u krizi ali zarad pobede nad neprijateljem cute
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1270 poslato: Mart 14, 2015, 09:18 »
Porediti Valjadolid i Partizan...
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.858
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1271 poslato: Mart 14, 2015, 10:18 »
pare od Bogdana i Lovernja tesko da su drzavne, to je Veliki Mag napravio i to se nebroji
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1272 poslato: Mart 14, 2015, 12:00 »
kukate da nemate para,da jedva prezivljavate,da je klub pred gasenjem,znaci sve pare se racunaju.

stavio sam valjadolid kao do prosle godine prvoligaski klub u najjacoj evropskoj kosarkaskoj ligi kao primer da se vidi sta je kriza.a naveo sam i primer zvezde koja osim sicu od grada te godine ni dinara drzavnih para nije dobila,a budzet joj je bio bar jedno 4 puta manji nego sada partizanu,ako ne i vise od toga.pa je bilo mnogo manje kukanja nego vi sada...a ne kriza a dovodi se igrac iz kine koji tamo daje 30p u proseku i igra sigurno bar za milion dolara(raduljica igrao za 2miliona)...
« Poslednja izmena: Mart 14, 2015, 12:03 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1273 poslato: Mart 14, 2015, 12:59 »
Hvataš se za tog iz Kine a došao na čovek na 3 meseca u Partizan.
Na pleja će KKP dati manje para za sezonu nego što će KKCZ dati za bilo kog igrača sem juniora.
Možemoi tako da postavimo priču.
Mnogo bolje primere možeš da nađeš nego taj jer je , da izvineš, mnogo glup.
Da si napisao Mačvan, Murić pa da razumem.

I još nešto, još ćeš da nas ubediš da KKP nije u krizi.
To što je postojala BAT blokada , što nisu mogli da budu dovođeni ni registrovani igrači, što je tim sastavljen marta meseca i uopšteno što su glavni igrači dolazili u razmaku od po par meseci ne govori o krizi.Taman posla.

Drugi par opanaka je to ko je kriv za krizu, da li su ljudi iz KKP boljim poslovanjem mogli da je izbegnu, da li postoji maćehinski odnos pojedinih institucija države prema KKP-u, da li je pristojno i potrebno preterano kukanje?
O tome možemo pričati ali reći kako Partizan nije ove sezone u krizi je smešno.

« Poslednja izmena: Mart 14, 2015, 01:02 deda »

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.858
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2014/2015
« Odgovor #1274 poslato: Mart 14, 2015, 01:12 »
deda objasnio, plus mene nije bas najjasnije paralela koja vuces celo vreme, kad je CZ bila u krizi imala je 0.5M budjet, OK, tako je, al kakav je budjet imala sezone unazad, Evropska Zlezda, Pauk , Vesic, Smagadin ... sve skupi timovi, sa odlicnim igracima Gurovc, Rakocevic, Crnci po par komada svake godine , Jeretin ...
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava