Autor: dejo94 Tema: ABA liga 2014/2015  (Pročitano 115602 puta)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.860
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #375 poslato: Mart 02, 2015, 10:38 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ma ko ga sisa kad je odbrao musave, i jos ne placa porez !! pikslom u glavu, tako se to resava, a ne nekim skandiranjem !!!


ne jadi ....   burek


Taj kako ga zovete Nole-Vole, ima da mi poboli kevu, cale nema nerve i ne sme (tripli bypass) da gleda meceve, pa on igra preferans na kompjuteru, a sirota majaka, gleda tenis i svaki minut javlja rezultat  :smeh1: , a vole ga oboje skoro ko mene. sad je u subotu bio dan zalosti, keva imala pritisak 200 sa 160, kad smo je pitali zasto,rekla zbog tenisa  :smeh3: [size=78%] [/size]
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.529
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #376 poslato: Mart 02, 2015, 10:45 »

@nyc

Niti ga moze biti,realnog i ozbiljnog. Traziti od tribine da postuje covjeka koji je medijski maksimalno eksponiran a deklarisao se kao navijac najljuceg rivala, od 3000 ljudi i cudi slozenih iza jednog glasa i talasa je zaista previse naivno.


Resetan je jedan Divac (i to sa obje strane), Sasa Djordjevic, pa cak i Bodiroga i ko sve jos ne, da ne pricamo o pomenutom  Vujosevicu,majicama,groktanjem i kojekakvim glupostima. Upravo nase pronalazenje u tim baljezgarijama i pravi probleme.Jedni skoce da brane debelog Kuca,drugi mafijasku pudlicu i nastane haos.


Ne znam kolko si bio ironican,ali kad smo vec kod njega,meni nimalo nije zao,kao ni par njegovih prethodnika koji su bjezali sa foruma.


edit: ako mi ne vjerujes i bas ne znas sta ces sa sobom,onda iskopaj one tadasnje poruke pa pogledaj. Znam da neces to raditi,pa mi moras vjerovat da ste mi se obojica popeli na glavu onomad.
« Poslednja izmena: Mart 02, 2015, 10:49 Фаул »
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #377 poslato: Mart 02, 2015, 10:59 »
Mislim da nema razloga da nastavljamo ovu diskusiju dalje jer mislim da se sam Đoković manje primio na to što su mu dobacivali čak šta više zabole ga..


Nego šta kažete na ovog novog pleja Metalca?


A interesantan je i ovaj novi šuter što je došao sa koledža u Igokeju čovek sipa već dva meča za redom..




Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #378 poslato: Mart 02, 2015, 11:03 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Psovanje je autenticni balkanski sport.Tesko da prodje dan a da ne opsujemo nekoga. Da li smo svi na necemu onda,ne znam.

Pusti te price o ambasadorima, sportskom patriotizmu i predstavljanju zemlje, toga smo se bar naslusali svi,sa raznoraznih strana. Najbolji ambasadori zemlje srbije je radnicki sloj koji istu i finansira i odrzava je nekako na nogama. Gle apsurda,taman preko tog poreza. Nije mi bila namjera da ovim bilo sta poentiram,nego kad smo vec kod toga. Te price oko sporta kao necega vanzemaljskog,prebitnog i statijaznamkakvog marketinga mozemo okacit macku o rep. Kad se nemamo s cime drugo kurcit,samo nam to ostalo.

Godina je 2015. Svako ima pravo na misljenje,na kritike,prozivke,pljuvacinu,lazi,uvrede,istinite i namontirane price,a to nimalo nije izum jedne prosjecne balkanske, a bogamo itekako ispodprosjecne evropske zemlje. Ne stede ni britansku kraljicu, mesija i ronalda, pa sto bi djokovic bio izezetak? Stavljati covjeku oreol oko glave,bez da ga on imalo zeli je zaista smijesno. U jednom momentu je karikatura i sprdacina sa Muhamedom skroz oukej i evropska vrijednost, satira, a u drugom je prozivanje djokovica za porez katastrofa?  :zbunjen: 

Mene ohrabruje njegova izjava, kao skroz normalnog i pristojnog covjeka, fino i kulturno je na pitanje ""smeta li vam" zapakovano odgovorio "boli me ku*ac".

sa vecinog ovoga se slazem i slazem se da nema svete krave,ali pomesao si puno stvari. jedno je kritikovati nesto,arguentovano,pisati o negativnostima toga i sl,a drugo je vredjati nekog(kako od strane pojedinaca tako i od strane mase). slazem se i da se ne treba zgrazavati nad vredjanjem i psovanjem koje dolazi od strane navijaca,jer je to 1.u odredjenom delu stoka 2.psihologija mase je cudo,pa i mnogi "normalni" znaju sve i svasta da uzvikuju. slazem se i da su mnogi vredjani,pa se ne treba ni ovome cuditi. ali niakako ne mogu da se slozim sa tobom da je strasno ukazati na idiotizam takvog vredjanja i skandiranja, to je cak i potrebno...
« Poslednja izmena: Mart 02, 2015, 11:03 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.753
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #379 poslato: Mart 02, 2015, 11:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Mislim da nema razloga da nastavljamo ovu diskusiju dalje jer mislim da se sam Đoković manje primio na to što su mu dobacivali čak šta više zabole ga..


Nego šta kažete na ovog novog pleja Metalca?


A interesantan je i ovaj novi šuter što je došao sa koledža u Igokeju čovek sipa već dva meča za redom..
zna djokovic da mu je uzalud da se bori sa ruljom koja ne koristi glavu vec slepo slusa sta im se namece. meni je na primer milina kad na svakoj utakmici kkcz vidim da u lozi sedi selektor sasa djordjevic i niko ga ne proziva, istina ne dobija ni neke aplauze ali nisam jos doziveo da ga neko vredja a secam se da je i on svojevremno bio picka celava


















































 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.529
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #380 poslato: Mart 02, 2015, 11:23 »
Nisam rekao da je strasno ukazati na to Nenade,samo zastupam okrivljenog po sluzbenoj duznosti posto evo od sinoc Djokovic ima hiljade i hiljade zastitnika.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #381 poslato: Mart 03, 2015, 12:06 »
Kakva lekcija od “moralne gromade“ , udbaške jajare , gmizavca, potkazivača , cinkaroša...
Tog istog koji je slavio, urnebesno balavio i nadahnuto opevao lom noge Miloša Vujanića dan pre povratka u Partizan...
Ako ovde neko ima kratku kosu to je stvar mode, al ako ima kratku pamet to je stvar morala...
Moral – reč koji učenik Krcuna, Draže Markovića, ćerke mu  i zeta ne poznaje...prosto, nije na tom civilizacijskom nivou...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.753
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #382 poslato: Mart 03, 2015, 12:14 »
  Bajro više ne guta slova  :zbunjen:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #383 poslato: Mart 03, 2015, 12:15 »
Nego da vas ja nešto pitam, jeste li vi normalni?


U zemlji gdje se na tribini slavi smrt protivničkog navijača, gdje se pjevalo "Dunavom leševi plove, da li se bar jedan zove Haris" nakon njegovog ubistva, gdje se ozbiljno bolesnom čovjeku skandira da uzme "šaku lekova", gdje se bez pradona psuju mrtvi članovi familije a djeca nazivaju kopiladima i da ne nabrajam više, vi našli da pričate o jednom u suštini bezazlenom skandiranju Đokoviću koje je i on sam shvatio kao navijačku sprdnju i podjebavanje.





Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.753
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #384 poslato: Mart 03, 2015, 12:27 »
  još i da se izvinemo "navijačima" što smo spomenuli njihov debilizam?
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #385 poslato: Mart 03, 2015, 02:34 »
I jel platio porez na kraju?  :D
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.753
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #386 poslato: Mart 03, 2015, 02:48 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
I jel platio porez na kraju?  :D
naravno samo nije bio ispravan PIB  :haha
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.529
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #387 poslato: Mart 03, 2015, 02:50 »
Nema on PIB vec JMBG :p
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.753
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #388 poslato: Mart 03, 2015, 03:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nema on PIB vec JMBG :p
JMBG imaju i deca od godinu dana
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #389 poslato: Mart 03, 2015, 03:47 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Ovom izjavom Velikog Vođe svaka dalja diskusija na temu "The Nole" je okončana. Neopozivo i zauvek.




 :klanja: :klanja: :klanja: