Autor: dejo94 Tema: ABA liga 2014/2015  (Pročitano 115334 puta)

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #600 poslato: April 16, 2015, 12:15 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ma bar neki blok da odigramo za Akojona. Da to ima nekog smisla. Ovako deluje kao da je zalutao ovde.
Verujem u Duleta.

Daj Boze brate, Dule jeste od svakakvih krseva pravio igrace ali ovaj mucenik osim suta nema ama bas nista, mada, ruku na srce, ima ludacki brz izbacaj lopte.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #601 poslato: April 16, 2015, 12:20 »
Znali smo kakvog igraca dovodimo. Ima ludacki sut, ali mi to ne umemo da iskoristimo.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #602 poslato: April 16, 2015, 12:24 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Znali smo kakvog igraca dovodimo. Ima ludacki sut, ali mi to ne umemo da iskoristimo.

Tesko je protiv onako grube odbrane igracu visokom 1,80 cm da dodje do pravog izrazaja, pogotovu sto je on uglavnom suter koji skroz slabo ide u prodor.
Igrati na njega, tj organizovati akcije na njega, ne znam koliko bi to bas bilo pametno ali imati ga u rezervi kao sto si rekao, ne bi bilo lose.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #603 poslato: April 16, 2015, 12:49 »


Najbolji trener lige.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.734
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #604 poslato: April 16, 2015, 09:21 »

 zaluženo dobio partizan iako se može reći da smo mu pobedu poklonili svojim glupostima ali to je vać naš problem
 očekujem da konačno odigramo barem 80% od mogućnosti što će biti dovoljno za brejk pred grobarima. Dobijali smokao gosti partizan i sa mnogo slabijim rosterom prethodnih sezona dobićemo barem jednu od naredne dve mada lično smatram da ćemo dobiti obe
zanimljivo mi samo kako čovek kome se bukvalno radilo o gubljenju oka za samo 20 sati bude zdravi ko rambo?
no i to je deo taktike ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #605 poslato: April 16, 2015, 09:30 »
Nema ovde prednosti domaceg terena i ovo je daleko od resenog.
Igra Zvezde poprilicno losa, jedino je Dzenkins konstanta u ove dve utakmice ali i sa takvom igrom Zvezda je imala loptu za pobedu.
Blazic je suvise nervozan, ali mi se cini da nam je glavni problem Vilijams koji igra neodgovorno. Jeste pogadjao sinoc u seriji, ali je isto tako i promasivao u serijama, forisrano sutirao i igrao kao bek suter, a ne kao plej.

Igra ce se popraviti i mislim da ce Zvezda biti u finalu, ali ono sto mi se nikako ne dopada je navijanje.

Zapravo rade samo kontra uslugu svom timu, Vujosevic se hrani negativnom energijom, a Macvan i Pavlovic mislim da nicime nisu zasluzili tretman kakav imaju. OVako dobijaju samo motiv vise.


Zirbes treba da startuje u trecoj.
« Poslednja izmena: April 16, 2015, 09:32 djordje »

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.734
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #606 poslato: April 16, 2015, 10:03 »

 navijanje je odraz stanja u srpskom društvu
 što se vilijamsa tiče on bi po meni trebalo da ima još veću slobodu baš kao i đenka a da ostli peglaju za njih ali izgleda da svako oće svojih pet minuta slave pa ih povuče lopta. Jaka je takav igrač i ne malo pouta je na nerezonske ulaze lomio utakmicu ali sinoć nije uspeo pa nije sad  red da se sve svaljuju na njega. Podbacili smo u skoku i to je to ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #607 poslato: April 16, 2015, 10:08 »
Mnogo toga ima da se kaže.
Dobra utakmica, prava "rovovska" kako je to voleo da kaže Zvonko Mihajlovski.

Kod nas se videlo jedno-želja. Opasno dobra motivacija.
Citat
Sa jednim okom,
sa četiri prsta
tri na pet,
može kako želite
JER SMO ODABRANA VRSTA.

GTR


U Zvezdi je situacija drugačija. I u prvoj utakmici da nije bilo Kalinića i Dženkisa u presudnim momentima gde su isforsirali šuteve i pogodili  utakmica bi opet ušla u neizvesnu završnicu. To je momenat koji je falio sinoć. A falio je zato što je na drugoj strani Partizan. Ne PAO, Barsa, Makabi, Fener ili Mašinac, Mega, Cibona ili Cedevita. Partizan. Ništa na ovom svetu više ne udara tremu od kluba koji godinama unazad vrši šampionsku represiju. Jednostavno, morali to da priznaju ili ne, Partizan je taj (i naravno Dule Vujošević) koji i pre početka susreta udaraju strah, od koga klecaju noge i od koga se maše onakvi ziceri.
U subotu očekujem PAKAO na tribini. Nema tog koga ova sinoćna pobeda nije digla na noge. Svi bi da dodju, da se nadju tu. Mislim kakvo je interesovanje jutros za utakmicu da Arena ne bi bila dovoljna.
Rezultat u naredne dve je neizvestan. prednost domaćeg terena odavno ne postoji, uostalom Partizan je osmu titulu izvojevao u gostima, kada je zvezda smanjila na 2:1 (u onoj sezoni kada je igrao Gurović) pred punim Pioniorom grobara i kada se pripremala proslava.

Biće veselo.

PS: Dobra fora, Delije bojkotuju ABA ligu (Marko i Bogdanov na tribini)
U stvari ne bojkotuju Delije, bojkotuju zastave.
« Poslednja izmena: April 16, 2015, 10:10 Laki »
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.734
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #608 poslato: April 16, 2015, 10:20 »
 marko ne propušta već godinama ni jednu utakmicu kkcz
 ćeraćemo se još ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #609 poslato: April 16, 2015, 11:34 »
ja preko tv nisam najbolje razumeo, a na FB sam negde pročitao da se vređala Pavlovićeva ćerka  :wacko: , ako grešim sorry.

Uglavnom, ako se sa najviših insanci reaguje kada se Đoković poziva da plati porez, ne vidim stvarno što se na ovakve stvari ne bi reagovalo. Takvo nešto stvarno prevazilazi sve moguće kretenluke navijača (govorim o svima, pošto ih uglavnom i ne razlikujem po tom pitanju).


Idemo dalje, mislim da su šanse sada nekih 65-35 za CZV, i to isključivo zbog duže klupe. Neverovatan je luksuz imati kao trećeg pleja igrača poput Jovića koji pogodi par šuteva, zaključa svog beka i spoji Cirbesa sa obručom na piku, i to sve za 10 minuta. Stvarno bi trebalo puno stvari da se ispoklapa da Partizan ima odogovr na sve ovo u narednih 80 minuta.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #610 poslato: April 16, 2015, 12:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ja preko tv nisam najbolje razumeo, a na FB sam negde pročitao da se vređala Pavlovićeva ćerka  :wacko: , ako grešim sorry.

Uglavnom, ako se sa najviših insanci reaguje kada se Đoković poziva da plati porez, ne vidim stvarno što se na ovakve stvari ne bi reagovalo. Takvo nešto stvarno prevazilazi sve moguće kretenluke navijača (govorim o svima, pošto ih uglavnom i ne razlikujem po tom pitanju).


Idemo dalje, mislim da su šanse sada nekih 65-35 za CZV, i to isključivo zbog duže klupe. Neverovatan je luksuz imati kao trećeg pleja igrača poput Jovića koji pogodi par šuteva, zaključa svog beka i spoji Cirbesa sa obručom na piku, i to sve za 10 minuta. Stvarno bi trebalo puno stvari da se ispoklapa da Partizan ima odogovr na sve ovo u narednih 80 minuta.


Pa juče je Partizan imao poprilično dobar odgovor naručito prvo poluvreme.


Mada mi ne igramo ni blizu maksimuma..


Biće gusto.


Možda i majstorica odluči.

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #611 poslato: April 16, 2015, 12:48 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Najbolji trener lige.

Kakva slika :D
Tuzan pogled "Strucnjaka", u Duleta, kao da hoce da ga pita "Kako"? :D

Glupo je sad nagadjati sta ce biti do kraja, Zvezda ima na svakoj poziciji jednako dobru zamjenu, Partizan prakticno i nema klupu jer ona djeca nisu dorasla ovakvim utakmicama da bi se zvali pojacanja.
Medjutim, sto rece Zgembo, zasto vrijedjanje Pavlovica, mislim, sta je taj covjek uradio bilo kome da ga prozivaju na bilo kakav nacin a ne takav seljacki i prizeman?!
Mozda ce neko reci da su i Grobari prozivali na taj nacin Gurovica ali samo se treba prisjetiti kako se doticni ponasao, kakve je izjave davao, ulazio u klinc sa navijacima, pljuvao ... Nikako ne vidim neku paralelu izmedju Pavlovica koji je u svakom slucaju gospodin na kub za Gurovica?!  :no:
Trebalo bi svima nama, bez obzira za koga navijamo, da bude cast sto imamo priliku da na nasim terenima gledamo onakvog igraca, covjek je preinteligentan igrac, tehnicki potkovan do maksimuma, njegovi ulazi su umjetnost kakvu je rijetko vidjeti kod igraca koji nije crnac, ali jok, daj da mu j**emo sve po spisku zato sto igra za Partizan?!
Jako retardirano ponasanje, najblaze receno!
Dalje, upadanje na konferenciju za stampu i vikanje Duletu "Svinjo debela", "Vrati konju glavu Macvane", to prvo kod igraca Partizana moze da izazove samo kontraefekat a i kod navijaca ali se nadam da Grobari nece sebi dozvoliti neke slicne ekscese jer nismo nikad bili i nikada necemo biti isti.
Kako god, sinoc, osim Pavlovica koji je klasa za sebe, Macvana koji igra dobro taman da ga cuva LeBron, Tepica kog doduse nikad nisam volio ali je sinoc odigrao odlicno, najvise me je iznenadio Milutinov.
Decko je vec tigar, pravi moderan centar, pokretan, brz, ima sjajan osjecaj, brzo je napredovao i ako ga ovi nasi ne utope, dogodine cemo napokon ponovo imati centra pored kojeg protivnik nema sta da trazi pod nasim kosem.

« Poslednja izmena: April 16, 2015, 12:51 NebojsaK »

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #612 poslato: April 16, 2015, 02:00 »
Vredjati necije dete je meni nepojmljivo.  :wacko:
Dzaba sve pobede, plasmani u Evroligu, F4 i sva cuda ovog sveta kada veliki deo hale najveci deo vremena najprimitivnije vredja protivnike.

Kolicina mrznje je enormna i to se nece lepim zavristi.


Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.970
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #613 poslato: April 16, 2015, 02:28 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Kolicina mrznje je enormna i to se nece lepim zavristi.


Ovo je odavno poznato, da će i Delije i Grobari prije pristati da ovaj drugi ispadne, nego da njihov klub prođe dalje. Najbolji primjer je prošlogodišnji F4..

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.970
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #614 poslato: April 16, 2015, 02:55 »
Obostrana lična  :zbunjen: :zbunjen:


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>