Autor: dejo94 Tema: ABA liga 2014/2015  (Pročitano 115333 puta)

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #615 poslato: April 16, 2015, 03:07 »
 ja stavarno nisam cuo da su vređali dete Pavloviću ali jesam za ženu i za njega samog. Ne isključujem da su i dete vređali a šta mislim o takvom načinu "navijanja"više puta sam ovde pisao ne mora da se ponavljam, čist debilizam ...

da samo znate kako se vređaju igrači i trener zvezde i to od strane nazovi simpatizera čak i poslle prve utakmice biće vam jasno gde živimo

obezbeedjeno 6 karata za parter b u subotu i nedelju, videćemo da li će nas pustiti na tribine
« Poslednja izmena: April 16, 2015, 03:09 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #616 poslato: April 16, 2015, 05:34 »
Macvan


12p, 12s, 5a
14p, 17s, 1a


Ucinak Macvana u dvije najbitnije utakmice sezone. Ovo zbog zgembove kritike na njegov racun od prije mjesec dana mozda. Zaista,ovaj Macvan bi  bio vazan i u nekim mnogo mocnijim timovima Partizana od ovog, mislim da si se zajebao vezano za njega  ;)

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #617 poslato: April 16, 2015, 05:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ja stavarno nisam cuo da su vređali dete Pavloviću ali jesam za ženu i za njega samog. Ne isključujem da su i dete vređali a šta mislim o takvom načinu "navijanja"više puta sam ovde pisao ne mora da se ponavljam, čist debilizam ...

da samo znate kako se vređaju igrači i trener zvezde i to od strane nazovi simpatizera čak i poslle prve utakmice biće vam jasno gde živimo

obezbeedjeno 6 karata za parter b u subotu i nedelju, videćemo da li će nas pustiti na tribine

Razumijem ja tebe druze, ostao sam nedorecen u proslom postu sto se tice Gurovica ...
Elem, iako je on sam svojim postupcima izazvao bijes navijaca, isto kao i ti ni ja nisam nikad podrzavao onu nakaradnu pjesmu koju su njemu navijaci Partizana pjevali, iako je on takav kakav je, njegova porodica nema nista sa tim jer porodica je svakom normalnom covjeku svetinja!
Nazalost, ne sumnjam ni jednog trenutka da ce slicnih uvreda, samo ovaj put na racun Zvezde, biti i za vikend jer mi smo jednostavno takav narod.
Najvecu krivicu zbog toga snose uprave i treneri klubova koji dizu tenziju do maksimuma, bez ikakve potrebe, a hvala Bogu, bar se kod nas Balkanaca pokazalo da ona cuvena "zavadi pa vladaj", uvijek odradi posao bez premca.
Naravno, ima tu dosta i do pojedinih igraca kojim se jednostavno vidi na faci da nisu bas u vinklu i dovoljan je samo jedan ruzan gest, jedna najmanja varnica da sve ode u q!  :no:
Daj Boze da se ovdje narod ikad opameti, mada, tesko ...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #618 poslato: April 16, 2015, 05:38 »
Dobar je konjoglavi zemo..njega kad dobro uklopiš u sistem može da bude faktor X.


Mada ovakav njegov učinak nije iznenađenje jer je sve utakmice protiv Zvezde bio najbolji Partizanov igrač a to govori o Zvezdinim četvorkama što se odbrane tiče dosta.







Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #619 poslato: April 16, 2015, 05:40 »
Ne prizivajte djavola,za sad stvari idu poprilicno mirno. Kakve su najave bile i kuknjava,prakticno se nista ne desava.


Prozivanje porodice je dno dna i to mnogo vece dno nego pozivanje Djokovica da plati porez,ali nema sad onolike frke, ovo je neki obicni kosarkas,ko mu jebe mater...ups,opet porodica.


Elem, sve dok su maksimum uvrede sa tribina,dobro je. Ne lete baklje na teren,ne prekida se utakmica, niko nije povrijedjen ni napadnut,ja sam zaista zadovoljan finalom sa te strane. Prekinite sa mracenjem i prizivanjem ratnog stanja.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #620 poslato: April 16, 2015, 05:45 »
Tu mogu da se složim.
Za sada je sve poprilično mirno naručito sam iznenađem Duletom no ako Zvezda povede 2-1 .... :palica:

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #621 poslato: April 16, 2015, 05:59 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Macvan


12p, 12s, 5a
14p, 17s, 1a


Ucinak Macvana u dvije najbitnije utakmice sezone. Ovo zbog zgembove kritike na njegov racun od prije mjesec dana mozda. Zaista,ovaj Macvan bi  bio vazan i u nekim mnogo mocnijim timovima Partizana od ovog, mislim da si se zajebao vezano za njega  ;)

nema šta, kapa dole, jako dobre partije. Ipak, ostao bih rezervisan u vezi njega po pitanju te ozbiljnije uloge, i dalje ne mogu pobeći od razmišljanja da fizički onako zapušteni igrači ne mogu igrati današnju košarku na visokom nivou.

Jasno je da se radi o košarkašu starog kova koji je na "klikere" sposoban "carevati dok neki klade valjaju", ali i dalje u ograničenim dozama.

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #622 poslato: April 16, 2015, 10:57 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Tu mogu da se složim.
Za sada je sve poprilično mirno naručito sam iznenađem Duletom no ako Zvezda povede 2-1 .... :palica:

Ja sam jos preksinoc pisao to za Duleta, nesto mi je skroz cudan, nema pizdarija sa njegove strane :D

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #623 poslato: April 17, 2015, 01:06 »
Tri opaske.

1)Mislim da "po defaultu" svako od nas gleda pre svega svoj tim, pa tek onda protivnika. Tako ja dolayim do zaključka da smo ovu utakmicu odigrali SKANDALOZNO loše. Ne pamtim ovako izgubljenu, besmislenu, Zvezdu na svim pozicijama. Dobro, opraštam Djenki. ALI, šta su igrali BOBI (pre svih!), Jaka (da litreba uopšte bilo šta da kažem?), pa Jović, Kapiten, pa i Kalina. Lazić, dečko, osakaćen sudijskim deljenjem "PRAVDE" odmah po ulasku.
A tek trener naš?!?! BEMTI!

Neko od grobara je prokomentarisao nakon prve utakmice da oni "ne mogu gore od ovoga". OK, važi. Ali, ako mi možemo gore od druge utakmice, onda prestajem da pratim košarku. Barem ovu domaću.

2) ili "druga opaska". Da se ne zezamo, Zvezda nikako nije zaslužila pobedu, ma kolikjo da je rezultat bio tesan u poslednjih par minuta. Bez obzira na to, ostaje mi gorak ukus od one sudijske odluke kada je "Vrati se Sale" dvaput uhvatio Lazića za članak, sprečivši ga da se brzo priključi napadu svoje ekipe. Kapiram ja, "jednakost, bratstvo" i tako to. Kapiram da su sudije pošto poto htele da dokažu da imaju ujednačen kriterijum... ALI, brate, ono suditi kao "obostranu tehničku" je kao da si bacio pravilnik u djubre i rešio da sudiš po nekom svom fazonu. Najgore od svega je što je se u tim trenucima rezultat opasno lomio. Da je dosuđena tehnička Pavloviću, Zvezda bi imala 2 bacanja + loptu. Dovoljno za vođstvo do kraja. Ponavljam, NEZASLUŽENO vođstvo, ali to je druga priča. Ovde se radi o pravilima i sudijskom kriteriju.   

3) Jaka Blažič. Silni grobarski komentari spominjuu nekakvu"kosmičku pravdu". Kao, eto, baš ga je Milutinov zakucao. Super.
More, kakva "kosmička pravda"?!? Em u sportu nema ama baš nikakve pravde, em je Jaka, po ko zna koji put, sinoć dokazao da je tenkre na kvadrat!

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #624 poslato: April 17, 2015, 01:20 »
Bio je i cist faul nad Akojonom na njegovom poslednjem sutu, koji sudije nisu videle. Bolje sudjenje od ovakvog u prve dve utakmice dobiti necemo. Gresaka mora biti. Bitno je da nisu namerne i da nisu odlucile protivnika. Bespotrebno trosenje resursa foruma. :)
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #625 poslato: April 17, 2015, 07:34 »

 pošto se opet poteže pitanje onog debilnog prozivanja Đokovića na jednom od prethodnih derbija da ipak ukažem da to nije baš istokao kad se vređaju pojedini igrači jer eto masa navijača smatra da vređanjem Pavlovića,Gurovića,Blažića ili Mačvna može da ih isprovocira da odigraju slabije a što neko reče možda su i oni nekim svojim nenamernim ili namernim gestom to i izazvali na neki način
Đoković je samo došao da gleda utakmicu, niti je nosiobilo kakva obeležja niti skako kad neka od ekipa postigne koš ali ipak je kod dobrog dela ljudi u popunjeom pioniru izazvao bes da krenu sa uvredama. To ipak više govori o njima nego o Đokoviću

Lično znam Mačvana od pre 12-13 godina kad je kao klinac igrao u železniku i mogu reći da je to vrlo dobar čovek pre svega koji u životu ne bi mrava zgazio a to što iritira protivničke navijače mu dođe kao opis posla. Verujem da čak i igra bolje kad ga vređaju bez ikakvih razloga a koliko se ja sećam zvezdaši su ga vređali još u vreme kad je igrao za hemofarm sad je to dosiglo kulminaciju
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #626 poslato: April 17, 2015, 10:10 »
Ne znam sto ste se uhvatili tog Djokovica, njega kao da niko ne smije da spomene u negativnom kontekstu ili sta?!
Gdje je razlika Bleferu, nije isto vredjati Djokovica koji je Srbin prijavljen u Monte Karlu da NE BI placao porez, ne samo ovdje vec bilo gdje u svijetu i npr. Macvana koji kao drzavljanin Republike Srbije to uredno radi???
Zasto, jel ovaj potonji nije nesto u redu sto se nije prijavio kao drzavljanin druge zemlje?
Zasto ja moram da placam porez drzavi na stan i zemljiste koje sam naslijedio od oca a on od svog oca i tako 10 koljena unazad, i struju, vodu, komunalije, pa onda placam za poplave svaki mjesec odredjeni iznos, komunalnu i republicku taksu, bazdarenje taksimetra, 2x godisnje tehnicki pregled na vozilo koje je staro 4 godine, bazdarenje i mjesecnu pretplatu na fiskalnu kasu, dodatak za vatrogasce?!
Ja sam samo obican covjek, najniza karika u lancu ishrane jer me jebe svaka moguca budala u zdrav mozak, niko mi ne garantuje da cu kada izadjem da radim nesto i zaraditi ali Drzava svoje trazi i ja MORAM da im rodim novac najdalje do 15. u mjesecu inace ce Poreska Uprava da me zgazi kao opusak!
I eto, tako mi je kako mi je, zivim tako, odgajam i skolujem dijete od toga, ni sam ne znam koliko sam puta do sad sebi nesto uskratio da bih dao svom djetetu ali ne dugujem nikom nista, pa ni toj drzavi jer ako samo jedan mjesec ne platim porez, moje dijete automatski gubi pravo na zdravstveno osiguranje, jel to u redu druze?!
Djokovic treba da placa porez drzavi u kojoj je rodjen i tu nema price, drzava zivi od poreza i oduvijek je tako bilo, iskreno, zabole mene za njega i njegove trofeje, i ostali sportisti su mnogo dali Srpskom narodu pa su ostali tu i pored toga izvrsavaju svoje gradjanske obaveze.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #627 poslato: April 17, 2015, 10:16 »

 ovaj gornji komentar j odraz stanje svesti prosečnog Srbina i onda nije čudo što smo tu gde smo ...
 nemam ja tu šta da objašnjavam i dodajem sve je napisano pa ko ume da čita, bujrem neka uživa u pakosima malih ljudi

 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.970
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #628 poslato: April 17, 2015, 11:10 »
Meni nije jasno zašto Radonjić nije nikako ubacivao Tejića ni u jednoj utakmici. On je odigrao nekoliko dobrih utakmica ove godine, mogao bi bar pet minuta odigrati, vjerujem da bi nam to značilo...

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #629 poslato: April 17, 2015, 11:11 »
Da se vratimo na basket, Jaka jeste srljao u poslednjem napadu ali je neposredno pre toga odigrao odlicnu odbranu na Marinkovicu ili Tepicu i omogucio Zvezdi tu kontru.

Ocekujem da se uozbolje odigraju mnogo tvrdje i da prodju vec za vikend.


Kome biste dali vecu minutazu  za vikend Bobiju ili Zirbesu?
« Poslednja izmena: April 17, 2015, 11:13 djordje »