Autor: dejo94 Tema: ABA liga 2014/2015  (Pročitano 115339 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #645 poslato: April 17, 2015, 04:55 »
 
 nema karte tajkune jer je ne bih dao ni za sta na svetu posto sam jedan od ludih navijaca Zvezde koji ne pada zbog jednog poraza a i volim kad sam u neprijateljskom okruzenju valda nu ostala navika od malenih dana kad sma ganjao loptu na vrucim terenima sirom ravnog kosova i pitome metohije
bio sam danas kod vas na stadionu da podigne karte i ono sto semoze videti u FK je skoro pa isto rasulo kao i u FK zvezda
Zeka jebe kevu kome stigne a radnici preprodaju karte za basket, gomila nekih tupana me saletala da im prodam karte odmah isprd stadiona ali kao sto rekoh nema sanse ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #646 poslato: April 17, 2015, 05:37 »
Laki imas privatnu poruku i poruku na fejsbuk, pa sta prije vidis
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #647 poslato: April 17, 2015, 05:42 »

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Sanse bih postavio 40-60 za Zvezdu.


Ovo sam napisao posle poraza od Buducnosti i zakazivanja polufinala sa komsijama.
Sad, rekao bih da su 50:50 posle ovih 1:1.


Sad se vidi da su bila precerivanja prognoze 70:30, ili 50:50...doduse,malo je glupo uopste bacati se procentima,ali...vazda me krasila ta objektivnost u picku materinu  :palac:  :slavi:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #648 poslato: April 17, 2015, 06:02 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

danas ispred pionira rd trening igraca zvezde
ima jos nekih koji veruju kao ja  :respect
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #649 poslato: April 17, 2015, 06:50 »
I Pjer koliko ce nasih biti na kraju?

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #650 poslato: April 17, 2015, 07:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
I Pjer koliko ce nasih biti na kraju?

ako mislis za sutra mozda nas bude do 50 ali moguce i da nas udalje iz dvorane ili nam sprece ulaz u istu. Kazu da je Silobad vec nesto pricao o tome kako su izbacivali nvijace Partizana na prva dva meca. Svi mi koji bi treebalo da udjemo imamo dosta iskustva i necemo izigravati neke heoje vec pratiti mec onako u sebi bez mnogo kurcenja
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #651 poslato: April 17, 2015, 08:04 »
sumnjam da ce biti ista drugacije nego kada smo mi bili domacini. njih je bilo kako sam rekao 10-15 u parteru u  samom cosku iza kraja  njihove klupe,ali su cutali, nisu se ni radovali na kraju.a ovako negde neki pojedinci sigurno ih je bilo.ali to niti mozes da procenis niti da znas,a sigurno poneki pojedinac je bio...

bio sam sada ispred pionira, pero sto nisi dosao?bilo mozda 150-200 ljudi ili sto bi rekli simpatizera.pozdravljali igrace kako su pristizali na trening,a na kraju su pred sam trening u opremi izasao ceo tim pred navijace,bili tu 5min,i luka se zahvalio kao kapiten u ime tima...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


PS. vidim da u svim medijima pise da je bilo oko 500 ljudi,moguce da lose cenim na onom prostoru,posebno onako naotvorenom,pa da nemam osecaj za to...
« Poslednja izmena: April 17, 2015, 08:46 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #652 poslato: April 17, 2015, 09:06 »
 
poslao sam dabu ne moram ja bas svuda da guram svoj poveliki nos ...
« Poslednja izmena: April 17, 2015, 09:06 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #653 poslato: April 17, 2015, 11:07 »
i naravno onda se prica o odlicnoj kolektivnoj odbrani...
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


i samo su zadnje dve situiacije faulovi,a predhodnih 9 su manje vise iste situacije. milutinov konstantno drzi nase centre rukama i to mu sudije pustaju. da se razumemo uvek ostane neki ovakav kontakt u borbi za poziciju nedosudjen,ali se to muilutinovu fakticki konstantno ne sudi. jedino eto kada bobiju ide lopta direktno u ruke,pa sudije nemaju gde...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #654 poslato: April 17, 2015, 11:15 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

 ovaj gornji komentar j odraz stanje svesti prosečnog Srbina i onda nije čudo što smo tu gde smo ...
 nemam ja tu šta da objašnjavam i dodajem sve je napisano pa ko ume da čita, bujrem neka uživa u pakosima malih ljudi

Cekaj, ne razumijem, zbog cega sam ja to mali i pakostan covjek?!
Zbog proste cinjenice koju sam napisao za Djokovica a koja je svugdje u svijetu normalna?!
Ja ne mrzim Djokovica, pogotovo ga nemam razloga mrzeti sto navija za Zvezdu, da se vodim tom logikom onda bi trebalo da mrzim i 30% svoje porodice koja navija za Zvezdu :)
Da, ja jesam jedan obican prosjecan Srbin i ponosim se zbog toga, koliko zaradim toliko se i pruzim, ne glumim neku, sta ja znam, preveliku Srbendu, nemam istetoviranog Drazu Mihajlovica na ruci, cak ni Krst, ja svoje porijeklo pokazujem na sasvim drugi nacin.
Iako imam dvojno drzavljanstvo zbog majke koja je rodom iz Srbije, porez placam u BiH jer sam ovdje rodjen a volio bih, iskreno, da i ja mogu nekako da se prijavim u Monte Karlo, po svijetu zgrcem lovu, kupujem i zidam po Srbiji i Bosni, na osnovu tih objekata zgrcem i ovdje kes a kad dodju poreznici da traze porez na dobit, ja im onako galantno kazem, sta jbt, pa ja sam drzavljanin Monaka i samo ovaj rad  :rock:
Na kraju, bas me briga i za Djokovica i za njegove, ja sam samo napisao kako bi trebalo da bude ali posto je kod nas Srba sve normalno ustvari nenormalno, najpametnije je cutati jer danas ne mozes cak ni glup da ispadnes, prevelika je konkurencija medju ovim "pametnim", na svim poljima.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #655 poslato: April 17, 2015, 11:25 »

 aha  :clap:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #656 poslato: April 17, 2015, 11:54 »
jeste djokovic je izmislio da se sportisti prijavljuju i zive u monaku,niko se pre njega to nije setio, i toga nema u drugim zemljama...
druga stvar,on je zaradio silne pare u inostranstvu i ponovo puno para uneo u zemlju, otvorio kafic i restoran,radio ovo i ono,i ponovo platio neuporedivo veci porez drzavi nego sto bilo koji prosecan srbin placa,iako je prijavljen u monaku. kada glavne firme u zemlji ne budu bile neke sa vlasnistvom u holandiji i sl zemljama(znamo da je sa deltom i mnogim drugima upravo takav slucaj),mozemo uopste pricati o sportistima.
da ne idem dalje u pricu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.970
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #657 poslato: April 18, 2015, 12:21 »

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #658 poslato: April 18, 2015, 12:37 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
jeste djokovic je izmislio da se sportisti prijavljuju i zive u monaku,niko se pre njega to nije setio, i toga nema u drugim zemljama...
druga stvar,on je zaradio silne pare u inostranstvu i ponovo puno para uneo u zemlju, otvorio kafic i restoran,radio ovo i ono,i ponovo platio neuporedivo veci porez drzavi nego sto bilo koji prosecan srbin placa,iako je prijavljen u monaku. kada glavne firme u zemlji ne budu bile neke sa vlasnistvom u holandiji i sl zemljama(znamo da je sa deltom i mnogim drugima upravo takav slucaj),mozemo uopste pricati o sportistima.
da ne idem dalje u pricu...

da samo jos dodam da oni koji su ga prozivali za neplaćanje poreza za prihod koji ostvaruje u inostranstvu prvi ne placaju porez u Srbiji i navijaju za trenera i klub koji prednjace u tome
 zavist je ipak u prvom planu pa onda navijacka zaslepljenost
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #659 poslato: April 18, 2015, 11:32 »
evo neki su spominjali sudjenje i sto sam se bunio za tretman u jadranskoj jos pre serije,a spominjao sam i sto se tice prve utakmice. takodje su neki kukali sto se tice partizana i za ovu seriju,spominjao se pavlovic i jos neki. jedino nesto ih nema da prokomentarisu klip koji sam okacio sa bobijem. valjda u fazonu do veceras ce se zaboraviti pa onda mogu ponovo po potrebi da udare na kukanje...
« Poslednja izmena: April 18, 2015, 11:34 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...