Autor: dejo94 Tema: ABA liga 2014/2015  (Pročitano 116429 puta)

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #870 poslato: April 20, 2015, 07:46 »
Simpaticno, Vi umjesto da uzivate u pobjedi opet mucenici trazite neku pravdu, da Vas nema trebalo bi Vas izmisliti.
Ti Nenade, hvala Bogu, sa pokupljenom svom pamecu ovog svijeta prednjacis u tome, ti si ovdje izgleda glasnogovornik i sveznalica a smijem se u zivot kladiti da nikad nisi odigrao ozbiljniji basket a da ne pricam o utakmici ali je bitno da "poznajes", sva pravila igre?!
Prvo, ono sto Vi nikako necete da prihvatite je da ste privatni klub ratnog profitera Nebojse Covica koji je iznajmio grb Vaseg kluba sa sve Vama u paketu, da, onaj isti grb koji je bio pod hipotekom, ako se sjecas, Vas klub zamrznuo i svoj nazvao Crvena Zvezda Beograd, dakle, ne kao nekad, Crvena Zvezda IZ Beograda vec CZB, doduse, on je sam rekao da FMP-u niko ne moze da zabrani kako ce da se zove, pametnom je dovoljno.
Koliko sam upucen, taj ugovor prestaje da vazi dogodine, malisa Vam je obecao kule i gradove, vidjecemo sta je mislio pod tim jer i njemu neko jednom mora stati u kraj i vidjeti otkud njemu uopste toliki novac, mada svi vec znamo, pogotovo Kosovari bez krova nad glavom i bez igdje icega, dok je npr tebi super, imas gdje da zivis, sta da jedes, nisi hvala Bogu morao da bjezis sa svog ognjista!
Dalje, posto je taj "Vas", klub privatni, nije mi nikako jasno sta traze drzavne pare, pare poreskih obveznika u njemu, kakav Vi novac trazite od drzave, na osnovu cega?
Ti pricas o nekoj klasi i duzoj klupi, alo bre covjece, pa Vi od pocetka sezone imate full skockan tim od nimalo jeftinih igraca, ona crncuga Dzenkins Vam igra koju vec, drugu ili trecu sezonu tu, onaj Blazic drugu, kupili ste Dangubica i Kalinica bez po' muke, Vilijamsa za Bog te pit'o kolike pare, pa znas li ti rodjace koliko to kosta, koliko kosta samo crncugu zadrzati bar dvije sezone?!
Znas, mislio sam da se ipak razumijes u kosarku ali sad vidim da se razumijes kao Milojka u onu stvar samim poredjenjem trenerskog umjeca Vujosevica i Radonjica, Vujosevic bi sa ekipom kakvu imate Vi 'ladno uzeo EL dok onaj balvan na svakoj utakmici i pored toliko igraca u rotaciji strepi kao pickica.
Radonjic je dobar trener jednako kao sto je bio i kosarkas, najobicnija panjina ali i meni da neko dovede extra igrace i popuni mi roster do vrha, sto da ne, i ja bih imao samo dva poraza u ABA regularnom dijelu.
Ti i tvoji vjecito pricate o nekom postenju a Vas "strucni stab", je planski isao na to da provocira Pavlovica i Macvana i da Vam nije onog konja za kojeg je i Zvonar Bogorodicine Crkve izmislio ljepotu, pukli bi ste ko q, sta, Macvan je rekao nesto pogresno, nije cirkus liga?!
Kalinic, koji je tek kosarkaski prohodao vrijedja Pavlovica, ona dzukela Lazic doduse nije nikad nista drugo ni znao, limitiran u igri  - limitiran u glavi.
Dobro ti Laki rece, onaj ko ima svoj stav nikud ne bjezi i ne odlazi vec se drzi svog stava ma koliko on bio ispravan ili pogresan i ne vidim sta je Djemba lose rekao, momak samo pise onako kako se osjeca, bez uvijanja za razliku od tebe koji uvijek imas neke analize, kao dobar si, a ovamo mislis isto to sto i Djemba, pusti lazno moralisanje.
Niko ni tebi a ni bilo kom drugom ne brani da iznosis svoje misljenje ali, molim te, ne glumi laznu dobronamjernost i moral kad si se prvi ti medju svojima prodao Nebojsi Covicu.
Da, i nemam namjeru da se raspravljam ni sa tobom ni sa bilo kim drugim, ja sam Vam prvi cesitao, svjestan da moj Partizan trenutno ne moze bolje, prema tome, sad se radujte a nemojte siriti mrznju, razumijem ja da Vi to niste naucili ali sad Vam je vrijeme za pozitivne emocije.

« Poslednja izmena: April 20, 2015, 07:55 NebojsaK, Razlog: Moze mi se! »

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #871 poslato: April 20, 2015, 08:17 »
Tacno je da vodje navijaca nemaju sta tamo da traze. Uostalom to nisu prijatelji kluba, to su mafijaski dilovi.

Bio sam siguran da cete izgubiti jos na konferenciji za stampu, o svemu je pricao samo nije o basketu. Takvo mu je bilo i vodjenje utkamice, apslotuna nula. Pavlovic igra na silu, forma mu nije ni za klupu Partizana.

Dejan Radonjic je fenomenalno vodio ovu seriju, sve vreme je bio u utakmici, sve izmene u pravi cas. Zvezda je izgledala kao top EL kada dodje u Beograd, profesionalno odradjivanje posla.


Zapravo kosarka je bila jedino sto je valjalo u ovoj seriji.


Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.780
  • Ugled: +102/-105
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #872 poslato: April 20, 2015, 09:20 »


 Dobili smo velikog rivala i konačno pokazali pre svega našim dežurnim kritičarima da smo najbolji i da am ni 10000 vatrenih gorbara ne mogu ništa pošto su 12 veličanstvenih momaka Vilijams,Rebić,Dangubić,Mitrović,Lazić,Bobi,Tejić,Jović,Djenka,Kalina i Cirbes i Naravno Jaka Blažić momci za primer koji igraju košarku i ne jebu provokatore irazne paćenike koji ih po sos i ostalim tv konalaziacijama prozivaju
Svaka čast i Dejanu Radonjiću koji je konačno pokazao da je odličan trener i da je samo pitanje vremena ipoverenja koje mu se treba ukazati i da se njegov fanatični rad mora isplatiti
Bio sam sinoć sa igračima i stručnim štabom i lepo smo proslavili i komentarisali sve što je bilo ova dva dana u Pioniru, to su stvarno vrlo skromni i pre svega umereni momci. Poseban dobrica je Bobi a najviše ovacije su priredili Jaki kako bu mu pokazali da je klub uz njega

O lošim stvarima ne moram da pišem jer po ko zna koji put opet je isti čovek umešan u to, ako ne smeta njegovim navijačima takvo ponašanje i uništavanje kluba zakoji navijaju neka ga neka i dalje ruši ...
Par dana odmora pa od subute finalna serija ! 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #873 poslato: April 20, 2015, 10:25 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


 Dobili smo velikog rivala i konačno pokazali pre svega našim dežurnim kritičarima da smo najbolji i da am ni 10000 vatrenih gorbara ne mogu ništa pošto su 12 veličanstvenih momaka Vilijams,Rebić,Dangubić,Mitrović,Lazić,Bobi,Tejić,Jović,Djenka,Kalina i Cirbes i Naravno Jaka Blažić momci za primer koji igraju košarku i ne jebu provokatore irazne paćenike koji ih po sos i ostalim tv konalaziacijama prozivaju
Svaka čast i Dejanu Radonjiću koji je konačno pokazao da je odličan trener i da je samo pitanje vremena ipoverenja koje mu se treba ukazati i da se njegov fanatični rad mora isplatiti
Bio sam sinoć sa igračima i stručnim štabom i lepo smo proslavili i komentarisali sve što je bilo ova dva dana u Pioniru, to su stvarno vrlo skromni i pre svega umereni momci. Poseban dobrica je Bobi a najviše ovacije su priredili Jaki kako bu mu pokazali da je klub uz njega


Ovako piše pravi i skreni navijač protivničkog kluba.

Čestitke od mene, zvezda je zaista odigrala odlične dve utakmice. Nisu pali ni kada smo stizali -15, ni kada smo vodili +10
Zvezda je mudro igrala, u pravi čas su pojedinci iskakali i vodili tim.
Poštovanje igračima i treneru.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #874 poslato: April 20, 2015, 10:34 »
pazi Radonje, čovjek skinuo silan teret sa leđa... :D a Jaka po običaju najrazulareniji... :rofl:

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #875 poslato: April 20, 2015, 11:31 »
Prvo jedna za dobar dan:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>




E sad nešto o utakmici, mirnije glave. Ja razliku od treće utakmice pred koju me trema tukla nenormalno tri sata pred početak, sinoć skroz druga priča, potpuno mirno dočekana utakmica (vjerovatno i zato što sam se psihički istrošio na trećoj utakmici). Partizan dobro počeo, ali za razliku od prethodna tri meča, gdje ekipa koja je vodila nije ispuštala prednost, to se sinoć dogodilo i tad sam bio ubjeđen da dobijamo.  Igrali smo mirno, slobodne ruke, što se vidi po broju šutanih i pogođenih trojki. Đenka ponovo pokazao da je upao u top formu, dr. Vilijams je kod nas vezao 17 poena u periodu između treće i četvrte i presudio pobjednika. U skoku su bila oba tima ravnopravna. Mislim da i Sale Đorđević biti zadovoljan igrom glavnih kandidata za širi spisak i konačnih 12: Luka, Bobi, Kalina, Jović (koji odigrao maestralno ovu polufinalnu seriju) i možda Danbugić, sa druge strane Gagi, Milutinov, možda i Mačvan (tu zavisi od dogovora). Žao mi je što Andrić više nije igrao, ali to je možda i dobro po nas..


Što se tiče finala više bi volio Cedevitu, je znam da bi to isto završili sa 3:0 ili 3:1. Ne bih voliio u Podgoricu, jer mogu misliti na šta bi ličilo kad bi slavili titulu, a bilo bi lijepo vratiti Zagrebčanima za prošlu godinu kada su oni slavili u Beogradu..


I ponovo, možda ću postatiti dosadan, ali Mitroviću i Milosavljeviću  :klanja:  kako su ovo gospodski kapitenski uradili..


Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #876 poslato: April 20, 2015, 12:21 »
jako zanimljive grobarske provokacije,evo sada je nebojsa objasnio ko smo i sta smo.mnogo ti hvala,otvorices nam oci.

vidim da smetam grobarima sto konstantno odgovaram na njihove tvrdnje(laki ne mislim na tebe).izvinite,ali sta da se radi. uz to nikog nisam provocirao,podjebavao i sl,nego sam vecinom odgovarao na vase tvrdnje.istina i sebi nekada dosadim kada udjem u neku diskusiju pa vrtimo po ko zna koji put istu pricu,ali ako vi ne odustajete,zasto bih ja(jebi ga znam da budem tvrdoglav,sta da se radi)...
navikli ste da podjebavate kada ste bolji, sada bi da podjebavate i provocirate i kada ste izgubili.lepo.ali ja ne moram da vam ocutim nista od toga...

nebojsa, sto se tice vujosevica i sta bi uradio sa zvezdinom ekipom,ne znam,ali znam sta je uradio u cska,jedini put u predhodnih mislim 10 god se nisu plasirali ni u top 16.stvarno majstorski uspeh.nije to lako postici...
sto se tice igraca za koga je i zvonar bogorodicine crkve izmislio lepotu i dzukele lazica,zamisli kada oni takvi karaju pavlovica,kakav je onda pavlovic...
a prodavanje nebojsi covicu-nisam se ja nikome prodavao,ali sam oduvek bio za tu opciju od kada je pocela da se pominje,a to je bar 3-4 god pre njegovog ulaska u klub.
i za kraj hvala ti sto si se potrudio i da mi objasnis sta ja mislim...
« Poslednja izmena: April 20, 2015, 12:54 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #877 poslato: April 20, 2015, 12:38 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


 Dobili smo velikog rivala i konačno pokazali pre svega našim dežurnim kritičarima da smo najbolji i da am ni 10000 vatrenih gorbara ne mogu ništa pošto su 12 veličanstvenih momaka Vilijams,Rebić,Dangubić,Mitrović,Lazić,Bobi,Tejić,Jović,Djenka,Kalina i Cirbes i Naravno Jaka Blažić momci za primer koji igraju košarku i ne jebu provokatore irazne paćenike koji ih po sos i ostalim tv konalaziacijama prozivaju
Svaka čast i Dejanu Radonjiću koji je konačno pokazao da je odličan trener i da je samo pitanje vremena ipoverenja koje mu se treba ukazati i da se njegov fanatični rad mora isplatiti
Bio sam sinoć sa igračima i stručnim štabom i lepo smo proslavili i komentarisali sve što je bilo ova dva dana u Pioniru, to su stvarno vrlo skromni i pre svega umereni momci. Poseban dobrica je Bobi a najviše ovacije su priredili Jaki kako bu mu pokazali da je klub uz njega

O lošim stvarima ne moram da pišem jer po ko zna koji put opet je isti čovek umešan u to, ako ne smeta njegovim navijačima takvo ponašanje i uništavanje kluba zakoji navijaju neka ga neka i dalje ruši ...
Par dana odmora pa od subute finalna serija !


Kad je završila utakmica prvo sam pomislio gde si!Ako je neko ovo čekao i verovao od početka godine. :aplauz:

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #878 poslato: April 20, 2015, 12:45 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Simpaticno, Vi umjesto da uzivate u pobjedi opet mucenici trazite neku pravdu, da Vas nema trebalo bi Vas izmisliti.
Ti Nenade, hvala Bogu, sa pokupljenom svom pamecu ovog svijeta prednjacis u tome, ti si ovdje izgleda glasnogovornik i sveznalica a smijem se u zivot kladiti da nikad nisi odigrao ozbiljniji basket a da ne pricam o utakmici ali je bitno da "poznajes", sva pravila igre?!
Prvo, ono sto Vi nikako necete da prihvatite je da ste privatni klub ratnog profitera Nebojse Covica koji je iznajmio grb Vaseg kluba sa sve Vama u paketu, da, onaj isti grb koji je bio pod hipotekom, ako se sjecas, Vas klub zamrznuo i svoj nazvao Crvena Zvezda Beograd, dakle, ne kao nekad, Crvena Zvezda IZ Beograda vec CZB, doduse, on je sam rekao da FMP-u niko ne moze da zabrani kako ce da se zove, pametnom je dovoljno.
Koliko sam upucen, taj ugovor prestaje da vazi dogodine, malisa Vam je obecao kule i gradove, vidjecemo sta je mislio pod tim jer i njemu neko jednom mora stati u kraj i vidjeti otkud njemu uopste toliki novac, mada svi vec znamo, pogotovo Kosovari bez krova nad glavom i bez igdje icega, dok je npr tebi super, imas gdje da zivis, sta da jedes, nisi hvala Bogu morao da bjezis sa svog ognjista!
Dalje, posto je taj "Vas", klub privatni, nije mi nikako jasno sta traze drzavne pare, pare poreskih obveznika u njemu, kakav Vi novac trazite od drzave, na osnovu cega?
Ti pricas o nekoj klasi i duzoj klupi, alo bre covjece, pa Vi od pocetka sezone imate full skockan tim od nimalo jeftinih igraca, ona crncuga Dzenkins Vam igra koju vec, drugu ili trecu sezonu tu, onaj Blazic drugu, kupili ste Dangubica i Kalinica bez po' muke, Vilijamsa za Bog te pit'o kolike pare, pa znas li ti rodjace koliko to kosta, koliko kosta samo crncugu zadrzati bar dvije sezone?!
Znas, mislio sam da se ipak razumijes u kosarku ali sad vidim da se razumijes kao Milojka u onu stvar samim poredjenjem trenerskog umjeca Vujosevica i Radonjica, Vujosevic bi sa ekipom kakvu imate Vi 'ladno uzeo EL dok onaj balvan na svakoj utakmici i pored toliko igraca u rotaciji strepi kao pickica.
Radonjic je dobar trener jednako kao sto je bio i kosarkas, najobicnija panjina ali i meni da neko dovede extra igrace i popuni mi roster do vrha, sto da ne, i ja bih imao samo dva poraza u ABA regularnom dijelu.
Ti i tvoji vjecito pricate o nekom postenju a Vas "strucni stab", je planski isao na to da provocira Pavlovica i Macvana i da Vam nije onog konja za kojeg je i Zvonar Bogorodicine Crkve izmislio ljepotu, pukli bi ste ko q, sta, Macvan je rekao nesto pogresno, nije cirkus liga?!
Kalinic, koji je tek kosarkaski prohodao vrijedja Pavlovica, ona dzukela Lazic doduse nije nikad nista drugo ni znao, limitiran u igri  - limitiran u glavi.
Dobro ti Laki rece, onaj ko ima svoj stav nikud ne bjezi i ne odlazi vec se drzi svog stava ma koliko on bio ispravan ili pogresan i ne vidim sta je Djemba lose rekao, momak samo pise onako kako se osjeca, bez uvijanja za razliku od tebe koji uvijek imas neke analize, kao dobar si, a ovamo mislis isto to sto i Djemba, pusti lazno moralisanje.
Niko ni tebi a ni bilo kom drugom ne brani da iznosis svoje misljenje ali, molim te, ne glumi laznu dobronamjernost i moral kad si se prvi ti medju svojima prodao Nebojsi Covicu.
Da, i nemam namjeru da se raspravljam ni sa tobom ni sa bilo kim drugim, ja sam Vam prvi cesitao, svjestan da moj Partizan trenutno ne moze bolje, prema tome, sad se radujte a nemojte siriti mrznju, razumijem ja da Vi to niste naucili ali sad Vam je vrijeme za pozitivne emocije.
ovim si sam sebe diskreditirao iz daljeg ozbiljnijeg razgovora...
dno dna je ovako nešto napisat o ljudima koji ti nisu ništa osobno učinili, i tim nisi zapravo ništa rekao o njima, već samo o sebi...
razumijem da boli poraz, al maksima - "u pobjedi se ne uznesi, u porazu ne ponizi" ipak znači nešto...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #879 poslato: April 20, 2015, 12:52 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Evo, meni fali... još koja uvreda od strane Djembinja. Pa da idem na spavanje.

 :smeh3:

Nego, kad se igra ova majstorica u Titogradu? I kad počinje finalna serija?
majstorica se igra u srijedu, a  finale u istom sustavu (2-2-1) : 25.04., 26.04., 29.04., 30.04., 02.05. ... ::)
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.780
  • Ugled: +102/-105
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #880 poslato: April 20, 2015, 01:46 »
 ne može dule i poneki njegov fanatik da mi uskrati zadovoljsvo koje su mi priredili radonjić i njegovi momci. Pravi navijači Partizana znaju da sportski podnesu poraz, znaju to i mnogi igrači Partizana koji su pružili i više od onog što je objektivno u ovom trenutku ali nisu krivi mačvan,gagi,milutinov ili tepić što su ostavljeni na milost i nemilost.Krivci su nekio drugi u Partizanu
Lik koji na snimku viče "ajde bre" je ušao u sukob sa telohraniteljom vuoševića a dule i fekete koji radi kao šofer u kKCZ su se priključili u razmeni udaraca, ovaj stevan je pratilac službenih lica i uvek je na utakmicama čak se sećam da su se prošle godine nakon poraza koškali sa nama  iz Partera B. Nije nikom to trebalo ali kad se izgubi mnogima su živci na ivici pucanja ...
« Poslednja izmena: April 20, 2015, 01:47 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.907
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #881 poslato: April 20, 2015, 02:18 »
eto, preživesmo i ovo, nažalost ovaj put ostasmo kratkih rukava  ::).

Čitave sezone taksativno nabrajam sranja koja smo radili, od selekcije tima do postavke igre, glupo je da se sad ponavljam. Pokušalo se nešto iščupati klještima, ali protiv ovakve Zvezde nije išlo.

O Dući sam ispisao gigabajt karaktera samo na ovom forumu, nemam šta više.  Iskreno, nemam pojma šta da očekujemo u bližoj budućnosti, verovatno niko od nas ne zna ni 5% stvari koje se tamo dešavaju, tako da je rano za bilo kakve priče o daljem putu.

Voleo bih da se situacija bar malo stabilizuje i da ostanu ovi što su pod ugovorom, Edo, Gagi i Milutinov, to bi bila dobra osnova za neku stabilnost. Sve ostalo je potpuna misterija.

Zvezdi svaka čast, da su imali Dženkinsa na ovom nivou tokom sezone možda bi ispucali neki metak više u borbi za Top 8, baš je napravio razliku. Izgleda da je konačno došlo vreme za neki veliki trofej, srećno.

Malo mi je žao što je Danguba izgubio sezonu, baš mi je bilo krivo kada sam video da je postao koljač koji baca haj faj na klupi jer je napravio tri faula za dva minuta  ???, ali s druge strane Srbija je nakon ove sezone Kalinića dobila još jednog zabetoniranog startera u petorci, i to je meni najvrednije iz ove sezone braće cigsa.

Srećno u finalu  :palac:

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.353
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #882 poslato: April 20, 2015, 03:07 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Simpaticno, Vi umjesto da uzivate u pobjedi opet mucenici trazite neku pravdu, da Vas nema trebalo bi Vas izmisliti.
Ti Nenade, hvala Bogu, sa pokupljenom svom pamecu ovog svijeta prednjacis u tome, ti si ovdje izgleda glasnogovornik i sveznalica a smijem se u zivot kladiti da nikad nisi odigrao ozbiljniji basket a da ne pricam o utakmici ali je bitno da "poznajes", sva pravila igre?!
Prvo, ono sto Vi nikako necete da prihvatite je da ste privatni klub ratnog profitera Nebojse Covica koji je iznajmio grb Vaseg kluba sa sve Vama u paketu, da, onaj isti grb koji je bio pod hipotekom, ako se sjecas, Vas klub zamrznuo i svoj nazvao Crvena Zvezda Beograd, dakle, ne kao nekad, Crvena Zvezda IZ Beograda vec CZB, doduse, on je sam rekao da FMP-u niko ne moze da zabrani kako ce da se zove, pametnom je dovoljno.
Koliko sam upucen, taj ugovor prestaje da vazi dogodine, malisa Vam je obecao kule i gradove, vidjecemo sta je mislio pod tim jer i njemu neko jednom mora stati u kraj i vidjeti otkud njemu uopste toliki novac, mada svi vec znamo, pogotovo Kosovari bez krova nad glavom i bez igdje icega, dok je npr tebi super, imas gdje da zivis, sta da jedes, nisi hvala Bogu morao da bjezis sa svog ognjista!
Dalje, posto je taj "Vas", klub privatni, nije mi nikako jasno sta traze drzavne pare, pare poreskih obveznika u njemu, kakav Vi novac trazite od drzave, na osnovu cega?
Ti pricas o nekoj klasi i duzoj klupi, alo bre covjece, pa Vi od pocetka sezone imate full skockan tim od nimalo jeftinih igraca, ona crncuga Dzenkins Vam igra koju vec, drugu ili trecu sezonu tu, onaj Blazic drugu, kupili ste Dangubica i Kalinica bez po' muke, Vilijamsa za Bog te pit'o kolike pare, pa znas li ti rodjace koliko to kosta, koliko kosta samo crncugu zadrzati bar dvije sezone?!
Znas, mislio sam da se ipak razumijes u kosarku ali sad vidim da se razumijes kao Milojka u onu stvar samim poredjenjem trenerskog umjeca Vujosevica i Radonjica, Vujosevic bi sa ekipom kakvu imate Vi 'ladno uzeo EL dok onaj balvan na svakoj utakmici i pored toliko igraca u rotaciji strepi kao pickica.
Radonjic je dobar trener jednako kao sto je bio i kosarkas, najobicnija panjina ali i meni da neko dovede extra igrace i popuni mi roster do vrha, sto da ne, i ja bih imao samo dva poraza u ABA regularnom dijelu.
Ti i tvoji vjecito pricate o nekom postenju a Vas "strucni stab", je planski isao na to da provocira Pavlovica i Macvana i da Vam nije onog konja za kojeg je i Zvonar Bogorodicine Crkve izmislio ljepotu, pukli bi ste ko q, sta, Macvan je rekao nesto pogresno, nije cirkus liga?!
Kalinic, koji je tek kosarkaski prohodao vrijedja Pavlovica, ona dzukela Lazic doduse nije nikad nista drugo ni znao, limitiran u igri  - limitiran u glavi.
Dobro ti Laki rece, onaj ko ima svoj stav nikud ne bjezi i ne odlazi vec se drzi svog stava ma koliko on bio ispravan ili pogresan i ne vidim sta je Djemba lose rekao, momak samo pise onako kako se osjeca, bez uvijanja za razliku od tebe koji uvijek imas neke analize, kao dobar si, a ovamo mislis isto to sto i Djemba, pusti lazno moralisanje.
Niko ni tebi a ni bilo kom drugom ne brani da iznosis svoje misljenje ali, molim te, ne glumi laznu dobronamjernost i moral kad si se prvi ti medju svojima prodao Nebojsi Covicu.
Da, i nemam namjeru da se raspravljam ni sa tobom ni sa bilo kim drugim, ja sam Vam prvi cesitao, svjestan da moj Partizan trenutno ne moze bolje, prema tome, sad se radujte a nemojte siriti mrznju, razumijem ja da Vi to niste naucili ali sad Vam je vrijeme za pozitivne emocije.
ovim si sam sebe diskreditirao iz daljeg ozbiljnijeg razgovora...
dno dna je ovako nešto napisat o ljudima koji ti nisu ništa osobno učinili, i tim nisi zapravo ništa rekao o njima, već samo o sebi...
razumijem da boli poraz, al maksima - "u pobjedi se ne uznesi, u porazu ne ponizi" ipak znači nešto...

Jos jedan moralista ::)
Zivota ti, sta je tebi licno Vujosevic uradio pa da ga zoves svinjom i castis ostalim nadimcima?
Sta to govori o tebi?

Lagano lepite te etikete iskuliraj, diskreditovan si, ne seri i slicno.
Do sinoc, za 10 godina forumaskog staza nisam opsovao drugog forumasa, a sinoc vise nisam mogao da izdrzim.
I uopste, ovo je fantasticno ogledalo stanja u nasem drustvu. Godinama u svim segmentima drustva u svim segmentima drustva imamo situaciju ''nema veze koliko moji jedu govna, ovi drugi jedu vise''. Godinama nam je vazniji tudji neuspeh nego sopstveni uspeh.
Nije dovoljno sto je ovde svako ponaosob cestitao Zvezdi na pobedi, vec ajde da im se iskenjamo u usta koliko god mozemo. Vise ste slavili Vujosevicev poraz nego svoju pobedu.
Kad im pomenes da je kosarkaska reprezentacija Srbije jedinu utakmicu od kada iigramo kosarku namestila kad je doktor legenda bio naredbodavac iste, to nije zlo, to je samo sredstvo kojim smo dosli do medalje.

Ovaj prica o diskreditaciji zbog komentara o fizickom izgledu. O moj, Boze.
Oprem dobro

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.780
  • Ugled: +102/-105
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #883 poslato: April 20, 2015, 03:30 »

 da nije nameštao doktor košarke još po neđt kao čelnik reprezentacije mnogi danas ne bi imali penzije a mi bi bili uskraćeni za neka slavlja
 nema morala u srpskom sportu poodavno
 tu naravno izuzimma pojedine igrače koji su pravi vitezovi i koji i pored poraza znaju da ostanu prisebni ali čelnici u našem sportu su prljavi do koske i niko tu ne može prebaciti drugom da jeprljaviji. Vujošević takakv kakav jeste ima problem što je ostao sam jer su se svi oni koji su se grabali o uspehe partizana sklonili i pustili da on sam vodi neki svoj sveti džihad sve nadajući se da će on pregoreti i pući u svemu tome kako ne bi morali da mu isplate sve što mu se duguje ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #884 poslato: April 20, 2015, 03:57 »
pa ne znam što bi ti rekao djemba, kad te ne poznam osobno...

meni je dno dna rugat se nečijim fizičkim ili mentalnim manama...meni je dno dna reći Kaliniću "jebem te u ta usta kriva" ili nekom reći da je "ružniji od zvonara Bogorodičine crkve"...meni je dno dna Lazića nazvat džukelom, jednako kao što bi mi bilo dno dna Tepića ili Milosavljevića nazvat džukelom...
meni je dno dna onog Jenkinsa, valjda najmirnijeg i najpozitivnijeg stranog košarkaša, kojeg sam vidio na ovim prostorima, unazad xy godina, ići udarati šakama i gurat ga, na što on odgovori smiješkom i skloni se sa puta...
meni je dno dna skandirat Miši Tumbasu da se skida pred punim Pionirom i pokazuje spolovilo pred svima, dok mu se ta ista publika smije i aplaudira...
a ne znaju mu pomoć i obići ga, da vide gdje i kako živi, treba li mu što?! sjećam se one acije što je Laki ovdje spominjao, gdje ga je obišlo par njih i vidjeli u kakvoj bijedi obitava...

meni je Vujošević dno dna, i to samo po pitanju ljudskih i moralnih vrijednosti...a još je sportski djelatnik, pa je paradoks tim veći...

i shvati još jedno - Vujošević nije veći od KK Partizan, Vujošević nije ni KK Partizan...i kad se kritizira njega, ne kritizira se i KK Partizan, pa da velika većina vas mora po automatizmu skakat u obranu tog velikog, ali istodobno malog čovjeka...

po meni - Partizan zaslužuje daleko bolje od njega...

a što mislim o kolegama forumašima s ovog foruma, usput grobarima, rekao sam već nekoliko puta...
niti sam kad koga opsovao, niti sam mu rekao da sere...
zato zajebi svu tu spiku i ne kači mi etikete koje ne stoje...

razumijem da ste navikli na silne godine slavlja i trijumfa nad komšinicom, al i sad stisnite zube i pokažite da ste veliki...umjesto što se pojedinci svađate i prepucavate zbog budala i budalaština...

toliko... :kafa:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč