Autor: dejo94 Tema: KK Crvena zvezda 2014/2015  (Pročitano 149737 puta)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.865
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #105 poslato: Oktobar 08, 2014, 11:56 »
Radonjic sisa, trebao je da ostavi Williamsa jos 5-10 min, sa sakupi 4 skoka za 3x2
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.768
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #106 poslato: Oktobar 08, 2014, 02:18 »
   prvi meč protiv Galate u EL verovatno ćemo igrati u Pioniru pošto se vlasti dosetile da daju bjelogrliću Arenu da pravi neki cirkus oko oslobođenja beograda
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #107 poslato: Oktobar 08, 2014, 10:05 »
Zezaš? Pa zar nije Prez rekao da ćemo EL igrati u Areni?

 Ono, Arena je lepša za oči, spektakl, trte-mrte, ali Pionir je PAKO! Osećam da će brat Marcus Brutus da pokida uz zvučnu zavesu od 140 dB.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.768
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #108 poslato: Oktobar 09, 2014, 08:27 »
  ne zezam pošto se još uvek ne zna gde ćemo igrati protiv Galate. Kažu da mora Bjelogrlić da bude u Areni a naši sad probaju da ih ubede da je Beograd oslobođen 20 oktobra a ne 16 oktobra kad mi igramo sa Galatom
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #109 poslato: Oktobar 09, 2014, 04:15 »
Ja sam za Pionir uvek.Je da se u Areni više zaradi ali buka koju Pionir proizvodi je nešto!

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #110 poslato: Oktobar 09, 2014, 11:00 »
ARENA!  :rock:




Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Ludnica na tribinama zagarantovana...e, sad, šta će biti dole, na parketu, to već ne mogu da predvidim.
Prošle godine sam imao utisak da je za nas Arena bila podjednako "gostujući teren" kao i za protivnike. Kao da je naše igrače ona ludačka atmosfera progutala. Iako, mora se priznati da su junački igrali na koš-dva protiv najjačih EU ekipa. Onaj poraz protiv zečeva mi je još nekako i najžaliji. Razbismo ih prvo poluvreme, imali smo i +20, ako se ne varam, i onda polako, mic po mic, koš po koš, srozavanje. Radonja iskolačio beonjače, videlo se da je i njega Arena strpala u mlinac za kafu.


Ove godine, sa Brutusom u ulozi kapetana duge plovidbe, bi trebalo da se peva neka druga pesma na Novom Beogradu.  A, ako opet sve bude po starom - npr., lomi, seci, drmaj ... sve do poslednjih 40 sekundi kada se pobeda pretvara u poraz - mislim da bi Radonju trebalo otpustiti, a umesto njega dovesti iskusnog psihijatra.
U toj konsteRNaciji bih ja Brutusu ladno prepustio da vodi ekipu na terenu! Momak je iz neke druge galaksije. I to nema nikakve veze sa "šampionima pripremnog perioda"   :rofl:   . Ili, kako je neki franjevac iskusno primetio, "na početku vam je svaki Amer Džordan".
Ne, jer Marcus Williams je - MARCUS WILLIAMS! Čovek već nekoliko godina u Evropi objašnjava šta je LEPOTA igre zvane, košarka. Surovo i dominantno. A može i lucidno i šmekerski. Ono njegovo poigravanje protiv Cibosa je tek samo nagoveštaj njegovog ogromnog dijapazona sposobnosti i talenta. Momak je zaista toliko iznad cele ABA lige da je to smešno uopšte i komentarisati. Nije Jordan. A i koji će nam Mike, kada imamo Marcusa!? 
(Btw, izvolite, vi koji pratite post-YU košarku u Srbiji i CG - recite, ko je to igrao u nas, a da je bio bolji negoi MW danas? Slušam...)

Nego, stvarno, kako ga samo dovedoše!? Nemoj samo grobljanci da sad uskoče sa komentarima tipa, "meleon za prva tri meseca" i sl. glupostima. MWil je ladno mogao da završi u nekom mnogo jačem, odn. finansijski izdašnijem klubu od nas. Drugim rečima, koliko god da smo "bogati i prebogati" (bogati, šta to znači?) , mi nikada nećemo moći finansijski da pariramo prvoj ligi evropske košarke. A Marcus bi imao zagarantovano mesto u SVAKOM od tih timova, od Reala i Barse do Zečeva, Olyja, Fenera... Pa ipak nije otišao za još većom lovom. Kako? Zašto? To samo on može da nam kaže, a nadam se da i hoće. Ako nisu masoni i Vatikan - onda su sigurno Vučko i Šeik Emir Bin-ajdin-el-ahadin-dam-iznabadabadam.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #111 poslato: Oktobar 09, 2014, 11:23 »
pretera ga sa markusom,nije on bas taj nivo. tj jeste kada je inspirisan,ali nema stabilnost u igri.previse varira u formi,i to je ono sto ga ne cini igracem za vrhunske ekipe.a i dosta losiji igraci od njega mogu da bljesnu,na zalost on je do sada imao samo odredjene bljeskove,mozda nesto cesce nego neki losiji igraci,ali ipak su to samo bljeskovi, a cesto je znao da bude neprimetan...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #112 poslato: Oktobar 09, 2014, 11:40 »
"Nema stabilnost u igri"?????




Neške, bre, jesil ga ti pratio neko duže vreme, pa da možeš takve zaključke da donosiš??


Lik je MRAK!


A drugo, hajde, navedi mi ime nekog drugog Amera-beka koji je bio jači na toj poziciji? Ma, na BILO KOJOJ poziciji!

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.142
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #113 poslato: Oktobar 09, 2014, 11:57 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ARENA!  :rock:




Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Ludnica na tribinama zagarantovana...e, sad, šta će biti dole, na parketu, to već ne mogu da predvidim.
Prošle godine sam imao utisak da je za nas Arena bila podjednako "gostujući teren" kao i za protivnike. Kao da je naše igrače ona ludačka atmosfera progutala. Iako, mora se priznati da su junački igrali na koš-dva protiv najjačih EU ekipa. Onaj poraz protiv zečeva mi je još nekako i najžaliji. Razbismo ih prvo poluvreme, imali smo i +20, ako se ne varam, i onda polako, mic po mic, koš po koš, srozavanje. Radonja iskolačio beonjače, videlo se da je i njega Arena strpala u mlinac za kafu.


Ove godine, sa Brutusom u ulozi kapetana duge plovidbe, bi trebalo da se peva neka druga pesma na Novom Beogradu.  A, ako opet sve bude po starom - npr., lomi, seci, drmaj ... sve do poslednjih 40 sekundi kada se pobeda pretvara u poraz - mislim da bi Radonju trebalo otpustiti, a umesto njega dovesti iskusnog psihijatra.
U toj konsteRNaciji bih ja Brutusu ladno prepustio da vodi ekipu na terenu! Momak je iz neke druge galaksije. I to nema nikakve veze sa "šampionima pripremnog perioda"   :rofl:   . Ili, kako je neki franjevac iskusno primetio, "na početku vam je svaki Amer Džordan".
Ne, jer Marcus Williams je - MARCUS WILLIAMS! Čovek već nekoliko godina u Evropi objašnjava šta je LEPOTA igre zvane, košarka. Surovo i dominantno. A može i lucidno i šmekerski. Ono njegovo poigravanje protiv Cibosa je tek samo nagoveštaj njegovog ogromnog dijapazona sposobnosti i talenta. Momak je zaista toliko iznad cele ABA lige da je to smešno uopšte i komentarisati. Nije Jordan. A i koji će nam Mike, kada imamo Marcusa!? 
(Btw, izvolite, vi koji pratite post-YU košarku u Srbiji i CG - recite, ko je to igrao u nas, a da je bio bolji negoi MW danas? Slušam...)




Slicno si pisao cini mi se za Tejlora pa je bilo sta je bilo...a sto se tice pitanja ako mislis na nase klubove,Bo Mekkejleb

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #114 poslato: Oktobar 09, 2014, 11:59 »
pratio sam ga otprilike od utakmice unikaha-pao u kojoj je odvalio pao,preokrenuo utakmicu i maltene ih sam dobio.toje bio drugi deo pretprosle sezone. posle sam ga pratio i celu proslu sezonu u lokomotivi,i imao je puno oscilacija,a pasutin je hteo u jednom trenutku da ga otera,pa je onda imao neki sukob sa bikovim i ovaj je otisao iz kluba,pa je imao deficit na toj poziciji i ostavio je markusa do kraja sezone...
« Poslednja izmena: Oktobar 09, 2014, 11:59 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #115 poslato: Oktobar 10, 2014, 12:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ARENA!  :rock:




Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Ludnica na tribinama zagarantovana...e, sad, šta će biti dole, na parketu, to već ne mogu da predvidim.
Prošle godine sam imao utisak da je za nas Arena bila podjednako "gostujući teren" kao i za protivnike. Kao da je naše igrače ona ludačka atmosfera progutala. Iako, mora se priznati da su junački igrali na koš-dva protiv najjačih EU ekipa. Onaj poraz protiv zečeva mi je još nekako i najžaliji. Razbismo ih prvo poluvreme, imali smo i +20, ako se ne varam, i onda polako, mic po mic, koš po koš, srozavanje. Radonja iskolačio beonjače, videlo se da je i njega Arena strpala u mlinac za kafu.


Ove godine, sa Brutusom u ulozi kapetana duge plovidbe, bi trebalo da se peva neka druga pesma na Novom Beogradu.  A, ako opet sve bude po starom - npr., lomi, seci, drmaj ... sve do poslednjih 40 sekundi kada se pobeda pretvara u poraz - mislim da bi Radonju trebalo otpustiti, a umesto njega dovesti iskusnog psihijatra.
U toj konsteRNaciji bih ja Brutusu ladno prepustio da vodi ekipu na terenu! Momak je iz neke druge galaksije. I to nema nikakve veze sa "šampionima pripremnog perioda"   :rofl:   . Ili, kako je neki franjevac iskusno primetio, "na početku vam je svaki Amer Džordan".
Ne, jer Marcus Williams je - MARCUS WILLIAMS! Čovek već nekoliko godina u Evropi objašnjava šta je LEPOTA igre zvane, košarka. Surovo i dominantno. A može i lucidno i šmekerski. Ono njegovo poigravanje protiv Cibosa je tek samo nagoveštaj njegovog ogromnog dijapazona sposobnosti i talenta. Momak je zaista toliko iznad cele ABA lige da je to smešno uopšte i komentarisati. Nije Jordan. A i koji će nam Mike, kada imamo Marcusa!? 
(Btw, izvolite, vi koji pratite post-YU košarku u Srbiji i CG - recite, ko je to igrao u nas, a da je bio bolji negoi MW danas? Slušam...)




Slicno si pisao cini mi se za Tejlora pa je bilo sta je bilo...a sto se tice pitanja ako mislis na nase klubove,Bo Mekkejleb

Shorty, DA KING     :klanja: :klanja:    :respect ! Nick ti je u potpunoj suprotnosti sa neverovatno looooong pamćenjem, oliti, memorijom!!! Stvarno, forumski druže, KAKO se ti toga sećaš, leba ti? Ja se ne sećam tačno šta, ali jesam bio oduševljen Taylorom. No, on je otplivao nekim drugim vodama isključivo zbog toga što nije hteo da igra samo za "časove ljubavi" i po koji kikiriki! To je, koliko se sećam, era Uvalina i potpunog rasula u klupskoj organizaciji.
Ja i dan danas mislim da je on izuzetan, mada pomalo sumanut, bek.

Ali iza MW stoje godine, stoje rezultati, stoje utakmice i silne statistike!

Uostalom, dal se slažeš da ovu priču stavimo ad acta - barem do proleća. A onda ćemo već znati jeli Marcus Brutus to što ja tvrdim (više, "prizivam";) , ili je manji od Boa i Cooka i Kinseya i...
Jel može, brate grobljansko-montoski?


Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.142
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #116 poslato: Oktobar 10, 2014, 12:15 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ARENA!  :rock:









Slicno si pisao cini mi se za Tejlora pa je bilo sta je bilo...a sto se tice pitanja ako mislis na nase klubove,Bo Mekkejleb

Shorty, DA KING     :klanja: :klanja:    :respect ! Nick ti je u potpunoj suprotnosti sa neverovatno looooong pamćenjem, oliti, memorijom!!! Stvarno, forumski druže, KAKO se ti toga sećaš, leba ti? Ja se ne sećam tačno šta, ali jesam bio oduševljen Taylorom. No, on je otplivao nekim drugim vodama isključivo zbog toga što nije hteo da igra samo za "časove ljubavi" i po koji kikiriki! To je, koliko se sećam, era Uvalina i potpunog rasula u klupskoj organizaciji.
Ja i dan danas mislim da je on izuzetan, mada pomalo sumanut, bek.

Ali iza MW stoje godine, stoje rezultati, stoje utakmice i silne statistike!

Uostalom, dal se slažeš da ovu priču stavimo ad acta - barem do proleća. A onda ćemo već znati jeli Marcus Brutus to što ja tvrdim (više, "prizivam" ;) , ili je manji od Boa i Cooka i Kinseya i...
Jel može, brate grobljansko-montoski?


Zbilja,bas cudno da se sjecam toga...sad vidim da je to bilo prije 5 godina :D   :eek:
Dogovoreno  :)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #117 poslato: Oktobar 10, 2014, 12:24 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
pratio sam ga otprilike od utakmice unikaha-pao u kojoj je odvalio pao,preokrenuo utakmicu i maltene ih sam dobio.toje bio drugi deo pretprosle sezone. posle sam ga pratio i celu proslu sezonu u lokomotivi,i imao je puno oscilacija,a pasutin je hteo u jednom trenutku da ga otera,pa je onda imao neki sukob sa bikovim i ovaj je otisao iz kluba,pa je imao deficit na toj poziciji i ostavio je markusa do kraja sezone...


Nenade, brate ciganjski, ja ću uvek radije imati u timu jednog FENOMENALNOG IGRAČA - GIGANTA, tipa MW, nego tuce (12) kojekakvih ultra-mega-giga talenata koji tek treba da se dokažu. Zvezdi je bio potreban i te kako DOKAZANI play, Number 1! Mogli smo da čačkamo mečke, da čekamo, da tražimo, da trampimo i drndamo vunu - ali, nismo! Da li da zahvalim Bogu (u kojeg ne verujem ni ič) ili Čovketu (u kojeg bih voleo da ne verjuem ni ič!) ??? Ne znam. Ali, kako god, ovaj genijalac je U NAS!

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #118 poslato: Oktobar 10, 2014, 12:26 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ARENA!  :rock:









Slicno si pisao cini mi se za Tejlora pa je bilo sta je bilo...a sto se tice pitanja ako mislis na nase klubove,Bo Mekkejleb

Shorty, DA KING     :klanja: :klanja:    :respect ! Nick ti je u potpunoj suprotnosti sa neverovatno looooong pamćenjem, oliti, memorijom!!! Stvarno, forumski druže, KAKO se ti toga sećaš, leba ti? Ja se ne sećam tačno šta, ali jesam bio oduševljen Taylorom. No, on je otplivao nekim drugim vodama isključivo zbog toga što nije hteo da igra samo za "časove ljubavi" i po koji kikiriki! To je, koliko se sećam, era Uvalina i potpunog rasula u klupskoj organizaciji.
Ja i dan danas mislim da je on izuzetan, mada pomalo sumanut, bek.

Ali iza MW stoje godine, stoje rezultati, stoje utakmice i silne statistike!

Uostalom, dal se slažeš da ovu priču stavimo ad acta - barem do proleća. A onda ćemo već znati jeli Marcus Brutus to što ja tvrdim (više, "prizivam" ;) , ili je manji od Boa i Cooka i Kinseya i...
Jel može, brate grobljansko-montoski?


Zbilja,bas cudno da se sjecam toga...sad vidim da je to bilo prije 5 godina :D   :eek:
Dogovoreno  :)


Ti si zaista NE-VE-RO-VA-TAN  forumaš. Majke mi.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #119 poslato: Oktobar 10, 2014, 12:56 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nenade, brate ciganjski, ja ću uvek radije imati u timu jednog FENOMENALNOG IGRAČA - GIGANTA, tipa MW, nego tuce (12) kojekakvih ultra-mega-giga talenata koji tek treba da se dokažu. Zvezdi je bio potreban i te kako DOKAZANI play, Number 1! Mogli smo da čačkamo mečke, da čekamo, da tražimo, da trampimo i drndamo vunu - ali, nismo! Da li da zahvalim Bogu (u kojeg ne verujem ni ič) ili Čovketu (u kojeg bih voleo da ne verjuem ni ič!) ??? Ne znam. Ali, kako god, ovaj genijalac je U NAS!
sa ovim se vecinom slazem,posebno potrebom imati jednog pravog igraca nego 12 prosecnih-da tako formulisem. i ne kazem da markus nije klasa,posebno za nas,samo kazem da ipak nije tolika klasa da moze igrati u svakom najjacem evropskom klubu.u sustini moze,ali kao neka rezerva,ali onda on nije on, kada nema slobodu,a u odbrani ne kida tako,pa samim tim nije toliko pozeljan kao neka rezervna opcija. zato do sada i nije dosao do tih top evropskih klubova. opet sa znanjem koje ima ne znaci da nece,ako odigra ovu sezonu vrhunski,digne samopouzdanje i bude uspeo da igra u kontinuitetu na visokom nivou.opet u nekim je godinama pa pitanje je hoce li uspeti da digne nivo svoje igre na visi nivo od dosadasnjeg i toliko napreduje da stigne do top klubova.
« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2014, 12:58 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...