Autor: dejo94 Tema: KK Crvena zvezda 2014/2015  (Pročitano 146824 puta)

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #150 poslato: Oktobar 17, 2014, 10:34 »
Bravo!  :palac:
Po svemu sudeći ovo je TA sezona.

Realno ste favorit u svim "domaćim" takmičenjima.Veliko iznenađenje bi bilo da ih ne uzmete.
U EL Top 16 puna kapa.

Jedino što može da vas poremeti su napadi genijalnosti gazde(i).

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #151 poslato: Oktobar 17, 2014, 10:36 »
Ono što ne mogu nikako da shvatim je taktika Radonjića da ubaci 11 igrača u igru, pa majku mu kada si ubacio Tejića koji je totalno pogubljen, bezidejan i preplašen, mogao si i Rebića da ubaciš, da skratiš minutažu Dženkisu za minut dva, ne bi se ljutio, a ionako je igrao traljavo.


Takodje, nije mi jasna Radonjićeva taktika. Bobi napravi razliku ubacuje Nemca, ovi stižu, prestižu i ozbiljno povedu.
Jaka odigra brilijantno, donese ponovo preokret, odigra bez greške, on ga izvede i vraća ga pred kraj četvrtine što je rezultiralo njegovim komičnim šutem za tri u poslednjoj sekundi. Bolje da je Bobi šutirao, imao bi šansu da bar pogodi tablu.


Poslednja četvrtina, zvezda bez koša skoro 4 minuta, oni došli na -9 i imaju loptu.
Vilijams šutira za tri, promašuje, vraća mu se lopta, šutira sa poludistance promašuje vraća mu se lopta ide na zicer i to promašuje... Ej, bre?


Koliko god zvezda igrala dobru odbranu, u napadu je bilo vrlo traljavo i zabrinjavajuće. Takve stvari u EL se ne smeju dešavati, ja to iz iskustva dugogodišnjeg učesnika prestižnog takmičenja  :kafa: :))
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #152 poslato: Oktobar 17, 2014, 11:38 »
Zato što nam se može...  :D


(A tek Radonji!) .




U pravu si za sve. Potpis.
« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2014, 11:39 nyc »

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.718
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #153 poslato: Oktobar 17, 2014, 11:41 »
  Radonjić pre svega gleda učinak u odbrani i kad po njegovom kriterijumu oseti da neko pada u agresivnosti vrši zamene koje mnogma nisu jasne ali kad pobeđujemo i igramo dobro sve mu je oprošteno. Ja ne zalazim u sitna crevca i presrećan sam zbog pobede a da uvek može bolje to stoji i nadam se da će i biti bolje
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #154 poslato: Oktobar 17, 2014, 12:25 »
Pero, kriminalan učinak za tri i manje od pola za slobodna bacanja. Kažem ti da je vrlo zabrinjavajuće.


Može on da igra odličnu odbranu koliko hoće, ali kada neka šuterski raspoložena ekipa pogodi 10/17 za tri i 25/40 za dva, računaj da si tu utakmicu izgubio.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #155 poslato: Oktobar 17, 2014, 02:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


Djevojka ne zna gdje se nalazi, najjača joj je faca na kraju klipa..  :D

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.718
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #156 poslato: Oktobar 17, 2014, 02:51 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pero, kriminalan učinak za tri i manje od pola za slobodna bacanja. Kažem ti da je vrlo zabrinjavajuće.


Može on da igra odličnu odbranu koliko hoće, ali kada neka šuterski raspoložena ekipa pogodi 10/17 za tri i 25/40 za dva, računaj da si tu utakmicu izgubio.
naša ekipa nije ni selektirana da daje mnogo koševa i zato ćemo barem kod kuće peglati odbranu kako bi protivnika sveli na ispod 70 poena. Bacanja će verujem doći na barem 75% a trojke sem dva Amera nema ko ni da daje 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #157 poslato: Oktobar 17, 2014, 03:04 »
Ovo je bolji tim od onog proslogodisnjeg, mislim da cemo i TOP16 obezbediti prilicno lako, za vise od toga objektivno nema dovoljno kvaliteta.

I meni se oci prevrcu na ove povike o kladnju i ubijanju i bolje da ne zna o cemu pevaju. E nasa mladezi jadna li si...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #158 poslato: Oktobar 17, 2014, 04:18 »
Hahahahahaha,zaista joj je faca nestvarna  :smeh1:


Inace,od klasnja naravno nema nista. JNA nema ogradu na istoku i zapadu,a ni ona na bocnim tribinama nije velika. Isti ti siptari su se kurcili u grotlu (kaka izlizana rijec) 30 000 'ubi-zakolji' Srba pa je na teren upalo svega njih 15-20 da udari ili sutne nogom.


Da me pogresno ne razumijete,ocu da pokazem koliko su skandiranja ovakvih stvari daleko od ikakvog i pokusaja izvodljivosti,u masi i skandiranju svi su ratni zlocinci,u realnosti,fala bogu,od toga nema nista.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #159 poslato: Oktobar 17, 2014, 05:01 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


Djevojka ne zna gdje se nalazi, najjača joj je faca na kraju klipa..  :D


nije valjda da se setila da ima nekih arnautskih korena?  :D
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #160 poslato: Oktobar 17, 2014, 05:15 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pero, kriminalan učinak za tri i manje od pola za slobodna bacanja. Kažem ti da je vrlo zabrinjavajuće.


Može on da igra odličnu odbranu koliko hoće, ali kada neka šuterski raspoložena ekipa pogodi 10/17 za tri i 25/40 za dva, računaj da si tu utakmicu izgubio.
naša ekipa nije ni selektirana da daje mnogo koševa i zato ćemo barem kod kuće peglati odbranu kako bi protivnika sveli na ispod 70 poena. Bacanja će verujem doći na barem 75% a trojke sem dva Amera nema ko ni da daje


Majku mu, pa zar Kalinić, Jović ili Jaka ne šutiraju za tri?
Zar Lazić i Dangubić  su dunsteri pri šutu za tri?


Moje mišljenje, prateći ovolike godine EL, je da odbrana dobija 60% utakmica (osim kada igraju CSKA i Partizan, tada odbrana dominira) a 40% dobija šut.


Videćeš pri prvom porazu zvezde da će ekipa dati preko 80 poena, a zvezda ispod 75
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #161 poslato: Oktobar 17, 2014, 05:38 »
Nisam gledao utakmicu zbog obaveza i koječega..jel ima snimak negde?

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #162 poslato: Oktobar 20, 2014, 10:22 »
Luka kida ove sezone! Mogao bih da uporedim njega i drugog Luku - Jovića. Za Jovića sad pričaju da mu je Terza nametnuo ogromno breme odgovornosti kada ga je onoliko javno nahvalio. Meni to ne ide u glavu, al nikako. Da mene predsednik kluba za koji igram tako pohvali, pa ja bih uzleteo i davao 200% na terenu! Kakvo "breme" bre? I zato baš mislim da je Luka Mitrović sjajan kontraargument. Dečko je postao najmladji kapiten u istoriji, vratio se sa dužeg lečenja nezgodne povrede (a koja je "zgodna"   :wacko: !) i postao u-b-i-c-a! Ako smo od koga očekivali da gadja trojke - od njega nismo. Ali eto ga, protiv Mege 5 od 5 !! Uz to je sjajan rebounder, asistent, ima odličan pregled, osećaj, inteligenciju (sve ono što, npr. Tejić nema  ::)  ) . Mnogo mi je drago zbog njega.

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #163 poslato: Oktobar 20, 2014, 10:51 »
Luka Mitrovic je imao veoma zapazenu ulogu prosle sezone u EL, igrao je fantasticno i tada je zaista bio otrkovenje. Posle povrede vise nije bio isti, pre svega zbog psihe, tesko je osloboditi se i igrati svom silom jer je u svesti imao ono sto je moglo da se desi da nije u pitanju bilo samo istegnuce.

Sada je ponovo onaj stari i verovatno za 30% bolji nego prosle sezone, verujem da ce biti covek odluke ove sezone, kako u ABA tako i u EL. A ako kojim slucajem ostane i iduce verujem da ce postati jedna od legendi naseg KK.
Tejic je bitno drugaciji igrac, ograniceniji je od Mitrovica ali je takodje i fizicki snazniji i trebalo bi da se orijentise na igru pod kosem.MAda ume da pogodi i za 3.

Jovica je Terzic promivisao u nekakvog Mesiju, kao zlatno dete koje ce Zvezdi doneti 5 ili 10 miliona. Projekat koji ce nas izvuci iz bule. :wacko: Mozda i postane klasan igrac ali trenutno nije dominantan ni na JSL terenima i propisno se obrukao na derbiju, pre svega kod druge sanse.
Ako poveruje u te price mislim da ga ne ceka lepa buducnost, u najbolje slucaju ce ga kao poluproizvod prodati nekakvom Zahaviju zarad jedne licence.
Terzic je muljator i kriminalac, velika je sramota sto je u nasem klubu, veca nego sto su Kokez, Toncev i svi upravni odmori u poslednjih 10 godina.
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2014, 11:09 djordje »

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #164 poslato: Oktobar 21, 2014, 07:04 »
Luka Mitrović nije samo "onaj stari" već je neuporedivo bolji u svim statističkim, a posebno u onim nemerljivim, kategorijama!
Pod ovim drugim podrazumevam ulogu vodje tima u koju je ekspresno ubačen da bi se pokazao i dokazao kao najbolje moguće rešenje"! Milina je gledati ga sa koliko žara i OZBILJNOSTI vodi ekipu, a mladji je od gotovo svih ostalih! Za to treba imati, pre svega, KEFALO, a "mali" Luka ga ima pa još "preliva".
Jesi li ga čuo kako zbori engleski, a koliko mi je poznato, on nije igrao u inostranstvu?!  :respect


I VOLEM bre intelEgentne igrače. Bilo da se radi o fudbalu (doduše, tu ih je mnogo manji broj) ili košarci. Kod Luke je IQ, rekao bih, najjača karakteristika. Vidi se to u svakom njegovom pokretu i potezu na parketu. Kako čita loptu, akciju, protivnika...! Kako ume sjajno da anticipira "rebound" i onda skine loptu jačim i višim protivnicima od sebe! A tek, otkako je oslobodio ruku! Leleeee! Ko će njega da čuva, da mi je znati!


Pred početak sezone, najveće nade smo polagali u MWila i njegovu saradnju sa Bobijem. To se sve ispunilo. ALI, ko je mogao da pretpostavi ovakav procvat Luke kapitena?!?! Koliko smo svi kolektivno kukali da nam fali "četvorka" i koliko smo već bili spremni da pišemo peticiju da Radenović ostane!!
Možda sam zaslepljen kao navijač, ali za mene je Luka Mitrović NAJVEĆE i NAJPRIJATNIJE iznenadjenje 2014-15 sezone! Akcenat na, iznenadjenje.