Autor: dejo94 Tema: KK Crvena zvezda 2014/2015  (Pročitano 148707 puta)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #720 poslato: Decembar 22, 2014, 07:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
"u istoriji klupske košarke u nas" ?!?
Razumem euforiju, zadovoljstvo (opravdano) igrom ali ...


Šta, "ALI"? Najjači, najbolji IKADA. Još otkada smo osvojili deset titula u ONOJ SFRJ ligi.


Ako me opet budeš prozvao, ima ti dodjem u Niš.  :palica:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #721 poslato: Decembar 22, 2014, 07:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava







Umirem od smeha po pedesti put. Svaka čast, kocy. I ne daj da te ovi maliziozni elementi sa foruma sputaju u širenju dobrog humora i još bolje zabave.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #722 poslato: Decembar 22, 2014, 09:31 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
"u istoriji klupske košarke u nas" ?!?
Razumem euforiju, zadovoljstvo (opravdano) igrom ali ...


Šta, "ALI"? Najjači, najbolji IKADA. Još otkada smo osvojili deset titula u ONOJ SFRJ ligi.


Ako me opet budeš prozvao, ima ti dodjem u Niš.  :palica:
Samo izvoli.
Ima da te izvedem na pravi put i da ti izbacim iz glave te bubice vezane za vegetarijanstvo , veganstvo i slično.  :D

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #723 poslato: Decembar 22, 2014, 01:02 »
Ide Nova pa rešili Šone (Nebojša je malo pederski) i ja da kupimo malom Fiči nešto...


I odlučili se za pičku, onu plastičnu...
Iju, kad videh kolko košta odustali smo, pa sam rešila da mu ja dam...
Em moramo Markusu da uplatimo treću ratu, em dete da se zaraduje malo...


Pa šta, nije sapunče da se istroši...nek se igra dete...

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.737
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #724 poslato: Decembar 22, 2014, 01:18 »
Quote>Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijavakombank-arena-olimpijakos.JPGНовогодишњи и Божићни празници се ближе, а уколико још нисте осмислили на који начин бисте обрадовали ближње КК Црвена звезда има право решење за вас.

Црвено-бели кошаркаши ове сезоне пружају фантастичне партије и бележе изванредне резултате па су сходно томе утакмице изабраника тренера Дејана Радоњића врхунска атракција. Прави спектакли се тек очекују у Е групи ТОП 16 фазе Евролиге, с обзиром да је Звезда добила изузетно атрактивне противнике. Предстоји и врло узбудљива борба у АБА лиги у чијој завршници ће се по први пут играти плеј-оф, као и Супер лига у којој Звезда има највише амбиције.

Сходно томе, КК Црвена звезда ће омогућити куповину улазница и то по специјалним ценама за све преостале мечеве до краја сезоне које ће црвено-бели играти као домаћини. Управо та карта могла би да буде идеалан Новогодишњи или Божићни поклон који би и те како обрадовао сваког навијача Звезде. Продаја ових улазница биће организована од уторка 23. децембра до недеље 28. децембра и вршиће се у службеним просторијама клуба на Малом Калемегдану од 10 до 19 часова.

Цене улазница за остатак сезоне су:

5.000 динара - трибине А,Б,Ц,Д у Пиониру, ниво 400 у Комбанк арени.

6.300 динара - трибине А, Б, Ц, Д у Пиониру, сектори у угловима Комбанк арене на нивоу 200 (сектори 206, 207, 211, 212, 219, 220, 224 и 225).

10.100 динара - партер 4 и партер Б у Пиониру, сектори 221, 222, 223 и 208, 209 и 210 у Комбанк арени.

15.200 динара - бела и плава ложа у Пиониру, сектори 201, 202 лево и 203 десно, односно сектори 214 и 217 у Комабнк арени.

19.100 динара – ложа у Пиониру, сектори 215 и 216 у Комбанк арени.

Распоред свих сектора у Комбанк арени можете погледати ОВДЕ, а треба истаћи да ће и за ове улазнице бити омогућена персонализација, односно да ће на њима моћи да се упише име презиме које желите. Све то ће се обављати у просторијама клуба на Малом Калемегдану.

Куповином ових карата резервисаћете своје место за све мечеве које црвено-бели буду играли на свом паркету у ТОП 16 фази Евролиге (гарантованих седам утакмица), али и за мечеве у ТОП 8 фази уколико Звезда избори пласман (могућност од још максимум три утакмице). Улазнице ће важити и за још шест преосталих мечева које ће Црвена звезда као домаћин одиграти у АБА лиги, али и за утакмице у плеј-офу регионалног такмичења (могућност од максимум шест утакмица на домаћем терену).

Овим пакетом улазница обухваћена је и Супер лига Србије (7 утакмица лигашког дела) као и мечеви у домаћем плеј-офу (могућност од максимум пет утакмица). То практично значи да куповином улазнице у овом специјалном Новогодишњем пакету добијате могућност да уживо пратите минимум 25, а максимум 34 меча вољеног клуба.

Искористите ову специјалну понуду, купите улазнице за мечеве Звездиних кошаркаша до краја сезоне, бодрите вољени клуб, уживајте у врхунској кошарци или изненадите неког у време предостојећих празника овим оригиналним поклоном.

Посебно наглашавамо да ће ова акција трајати само шест дана, а куповином улазница на најдиректнији могући начин финансијски ћете помоћи клубу у намери да у наставку сезоне бележи још боље резултате.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #725 poslato: Decembar 22, 2014, 01:35 »
Džabe, jebate! Pogotovo što kupovinom pretplatne stičeš pravo da gledaš najveće majstore srpske košarke IKAD.

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.858
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #726 poslato: Decembar 22, 2014, 03:35 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Džabe, jebate! Pogotovo što kupovinom pretplatne stičeš pravo da gledaš najveće majstore srpske košarke IKAD.
mozes bolje, na ovo ni ja ne nasedam  :P

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #727 poslato: Decembar 22, 2014, 06:03 »
Sređuje vam Bokan Dubljevića.  :P
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #728 poslato: Decembar 22, 2014, 07:29 »
Ma Karmela Entonija video čovek da od Niksa nema leba.. :kafa:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #729 poslato: Decembar 22, 2014, 09:03 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava




Obaramo rekorde, postavljamo standarde   :clap: :rock:

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #730 poslato: Decembar 22, 2014, 09:46 »
Pukli 3/4 21-6 .. :udaraozid:


Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #731 poslato: Decembar 22, 2014, 10:10 »
Nedopustivo očajno drugo poluvreme od +20 i gotove utakmice napravili veresiju skoro najveći preokret u istoriji ABA lige.
Ovako 13-0 neki igrači jedva hodaju.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #732 poslato: Decembar 22, 2014, 10:30 »
Zato jer smo tako u mogućnosti  :whistling:
[/size]
[/size]Nego, što kažeš, vidi si da su momci crkavela. Odoše na poluvreme sa +20 i ne sumnjam da su se već tada potpuno opustili - i psi'ićki i tjelesno. Kao ono, "ovo je gotovo, nego šta ima za večeru?" Dok su ukapirali šta se dogadja u 3/4 već je vrag bio odneo šalu! Ali, ipak je to Crvena Zvezda moja i tvoja, najjači tim koji je ikada igrao na parketu Pionira  ;)  . 
[/size]U svakomn slučaju, očekujem od genijalnog Šefa i sve dražeg mi Radonje da zajednički naprave ozbiljan plan i program za nastavak sezone. Jer, ceđenje nam TEK sledi!
[/size]
[/size]Cenim da bi jedno pojačanje zaista bilo potrebno, obzirom da se na Tejića i mlađanog Rebića ne računa u EL. Mogu oni da malo odmene ove glavne protiv lakših protivnika u ABA - recimo, protiv Levskog, Szolnoka, jsd i sl. , ali neće to biti dovoljno. Niti kako  :nono: !
[/size]
[/size]Svi spominju tu magičnu četvorku, pa haj' da se i ja upišem. Uh, šta bih dao za Ercega! Mada, imam puno poverenje u The Gazdu. Spremiće nam on već neko lepo novogodišnje iznenađenje  :palac: .




Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #733 poslato: Decembar 23, 2014, 12:20 »
jedino mi nije jasno zasto nije odmoren mitrovic,koji je igrao 29min i zasto je jaka imao toliku minutazu,ne vidim da mu je neophodna u ovakvom mecu,a sa druge strane i lazic i posebno dangubic su imali bas malu minutazu,posebno za dangubu mi nije jasno. kalinic ok odmarao ga je malo nije problem.mislim da je i tejic mogao da dobije jos 5-6min bar...
bitno da smo dobilim,ostalo se zaboravlja,idemo dalje...

jedino ono sto zabrinjava je sto se po ko zna koji put ponavlja da gubimo lagano razliku od 20+ poena i da nas protivnik stize. iskreno ne bi me zabrinulo da smo izgubili,ili da je cela utakmica bila egal,ali tako olako gubljenje velike prednosti na mnogim mecevima zabrinjava...
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2014, 01:29 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.737
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #734 poslato: Decembar 23, 2014, 08:04 »
   ne kaže se džaba "cigani ludaci"   čak i posle najuspešnijeg niza pobeda navijači KKCZ nisu zadovoljni i imaju milion primedbi :zbunjen:   ja ovako mator pamtim da je svojevremeno najbolja evropska ekipa Jugoplastika ili POP 84 koja je tri godine za redom bila šampion Evrope i SFRJ isto znala da ukoči ponekad pa i da izgubi, eto setih se da su se pošteno namučili sa nekim Šilobadom i Stevićem na primer pa teško do pobede došli u Ljubljani, Čačku   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)