Autor: dejo94 Tema: KK Crvena zvezda 2014/2015  (Pročitano 148417 puta)

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1065 poslato: Februar 17, 2015, 03:32 »
Realno jeste, pogotovo sa onim da je Rakovevic otkazao jer nije hteo da igra treceg pleja iza organizatora igre kakav je Avdalovic:D
Samo bi voleo da mi kaze kad je to Djuro Ostojic jos igrao za reprezentaciju, osim kod Gushka lokalnog trenera?
I da mi kaze zbog cega je dolazio u sukob sa iskusnim igracima, dal' nije mozda sto je hteo da ih uci kosarci pod stare dane, kao Holdena i Smodisa:)
PS: Nisam sarkastican u vezi pitanja oko Dj.O, ja se stvarno nesecam kad je jos nastupao Djura, jel na OI 2004, ili u NS godinu kasnije?!

PSS: mozda gresim, ali neuspehe reprezentacije brzo zaboravljam, zaboravio bi i Gushkov, da nije pravio pizdarije te godine i pre samog takmicenja

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1066 poslato: Februar 17, 2015, 03:50 »
Sta si zapeo za Djura,on je bas korektno odradio to prvenstvo
I nije igrao samo kod Dula,vec i kod Zeljka godinu dana kasnije

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1067 poslato: Februar 17, 2015, 03:54 »
Citat
pogotovo sa onim da je Rakovevic otkazao jer nije hteo da igra treceg pleja iza organizatora igre kakav je Avdalovic

ne, Rakočević je trebao biti treći plej iza Jarića i Vujanića, kao što je bio i u Indijanapolisu. Kada je on odustao, na tu poziciju je upao Vule.


Citat
Samo bi voleo da mi kaze kad je to Djuro Ostojic jos igrao za reprezentaciju, osim kod Gushka lokalnog trenera?

Atina 2004, a za Beograd 2005. je otpao među poslednjima sa spiska, Rebrača mu je uzeo mesto.

Citat
I da mi kaze zbog cega je dolazio u sukob sa iskusnim igracima

ne znam, verovatno iz nekog od razloga zbog kojih gomila drugih trenera ulazi u sukobe sa gomilom drugih igrača, boljih ili lošijih od Kotura. Zbog čega je Željko bio u sukobu sa svima u Novom Sadu, Duda sa Raduljicom, Sale sa Micovim, Kari sa Radmanom, Moka sa celim svetom... Prilično besmisleno pitanje.


Stoga me zaista interesuje na koje pizdarije misliš?

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1068 poslato: Februar 17, 2015, 04:05 »
Zgembo kad si vec tu,sta mislis zasto Scepanovic nije igrao u Indijanapolisu,a godinu dana ranije bio medju boljima u osvajanju EP,takodje kod Karija?
Izvinjavam se na offtopicu :)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1069 poslato: Februar 17, 2015, 04:12 »
to jeste bila velika misterija... znam da je pred last cut bilo 13 igrača i da je Čabarkapa bio već viđen za šut kartu, a onda ujutro uzimam novine i  :eek: . Šćepa out.

Nemam pojma šta je bio razlog.

Pored Šćepanovića, za taj turnir je velika misterija bila i nepozivanje Jove Stanojevića. Nije pozvan čak ni na širi spisak. Čovek je te sezone došao u Partizan i pokidao, bio je i MVP sezone i plej ofa, potpuno je izdominirao.

Kada je objavljen širi spisak bez njega, sećam se da je baš bio razočaran, javno je u novinama prozvao Karija i rekao da se više nikad neće vratit u srpsku košarku, i otišao je iz Partizana odmah.

I dalje spominjem tri imena oko kojih su se naši selektori najviše ogrešili.

Jovo Stanojević, Dušan Kecman i Predrag Šuput
su vrhunski igrači, sa izuzetno dobrim stažom i u Evroligi, ali nikad nisu završili na konačnom rosteru nekog našeg tima. A obzirom na to ko je sve završavao, očigledno se radi o velikoj nepravdi...

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1070 poslato: Februar 17, 2015, 04:18 »
Da,te sezone su Scepo i Jovo dominirali,sjecam se meca protiv Rusa nekih na strani,zabili su oko 80 poena njih dvojica,tu je bio i Veso Petrovic..njih trojica su mi medju 8 najmilih kosarkasa ikada..
Velika nepravda,slazem se

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1071 poslato: Februar 17, 2015, 04:52 »
Kari se piroko sa Scepanovicem u Turskoj pred finalnu utakmicu!

Scepanovic trazio vecu minutazu, Kari mu dao u finalu odresene ruke misleci da ce ovaj podbaciti, a umesto toga Scepa ga demantovao odigravsi najbolji mec u nacionalnom timu!
A samo zbog sukoba i Karijeve sujete nije igrao godinu dana kasnije!

@ Avdisic

Nista mi nisi odgovorio, to sam mogao i ja da procitam u novinama!
Sto je Rakocevic odbio kad je vec bio kombo bek, i otvaralo mu se mesto umesto Bodiroge,sto je Bodiroga bas te sezone hteo da odmori( nemoj mi reci da je zbog svadbe)?
Svaki tvoj argument za branjenje Debelog je ono sto si procitao u novinama:D
A pizdarije je pravio zato sto se kurcio izjavama preko tih istih novina, glumio autoritet preko novina, eeeej trener koji je u tom trenutku imao dve titule sa Partizanom, i vodio po Italiji mediokritetske timove.
I samo da se ogradim, Vujosevic je imao u prvom mandatu sa Partizanom dobre rezultate, a i kasnije dva Top 8 i f4, i ne dovodim u pitanje ja njegove trenerske vestine, nego njegov bezobrazluk!

Ovo za Djuru ti hvala na odgovoru, i slazem se da je odigrao korektno to prvenstvo, pogotovo za sesto mesto:-[, ali rodjeni koji qraz radi hebeni Djuro Ostojic u reprrzentaciji?!


edit: @Zgembo Adlisic

Sory za pigresno citiranje nicka
« Poslednja izmena: Februar 17, 2015, 04:57 Vanzemaljac Sivi »

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1072 poslato: Februar 17, 2015, 05:14 »
pa ne znam, ja ti citiram ono što sam čitao u novinama, ne znam šta bih drugo, nisam im ja držao sveću pa da gledam ko je šta sa kim tajno dogovarao.

Kako drugačije da ti odgovorim nego faktografski?

Ima na ovom forumu dovoljno insajdera koji znaju sve moguće zakulisne priče, pa eto, mogu da se uključe.

Dakle:

-Rakočević je napustio pripreme nezadovoljan svojom ulogom u timu
-Bodiroga i Tomašević su nakon Indijanapolisa najavili slobodno leto jer su jedini bili u konstantnom pogonu od 1995. bez prekida. EP 2003. nije bilo značajno za plasman na OI jer smo tamo išli direkno kao svetski prvaci, tako da su uzeli leto pauze. Divac je tada već imao 35 i batalio je.

Svi ostali nosioci su se odazvali.

Što se tiče ovoga što pričaš, ne znam, nisam tako doživeo, ali možda se i ne sećam najbolje. Ako ti kažeš da je kručio preko novina, OK, mogu da verujem, ali suštinski ne vidim razliku između njegovog staža u reprezentaciji i ostalih naših trenera po pitanju atmosfere, kadrovskih stvari itd... Sranja je bilo uvek, samo se nekad bolje nekad lošije šminkaju, ne vidim po čemu je taj turnir drugačiji od drugih.

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1073 poslato: Februar 17, 2015, 05:30 »
Ma ja i ti se generalno slazemo, ti volis DV, ja ga nevolEm:)), ne zbog neke klupske frustracije vec sto je zacetnik pada reprezentativne kosarke, ne zbog rezultata u Svedskoj, vec kao perjanica "posebnog" odnosa prema vrhunskim imenima nase kosarke, na ustrb mediokriteta!
I zbog takvog odnosa samo se produbilo nezadovoljstvo, pa ni Zeljko nije mogao da se sastavi, a da ne spiminjem presmesne Sakotu i Moku!
Ovo kasnije za Pekovica necu ni da spominjem!
Samo mi je malo bez veze tvoje obtazlozenje da ja nisam objektivan, ali OK bez trunke ironije nisam!

Nije legitimno, a ni moralno zvati kvalitet igraca Djura Ostojica u reprezentaciju, bez obzira na povlacenje pojedinaca, evo i ove godine se Krle povukao, mogao bi Djordjevic umesto njega da pozove Zigeranovica8)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1074 poslato: Februar 17, 2015, 06:41 »
ja bogami ne volim Duleta, i većina ovde zna koliko sam ga pljuvao na temi Partizana zbog mnogih stvari. Samo volim da se stvari nazovu onakvim kakve jesu, a ne da se širi priča i da pod utiskom nekih sadašnjih dojmova na isti način fiksiramo sve što je čovek radio.

Ne znam zašto ga ti ne voliš, ali stvari koje mu spočitavaš ovde (vezano za tu 2003.) su uglavnom plod tvoje mašte, tj. pristrasno gledaš na situaciju, da je neki drugi trener bio tu gledao bi na to kakvo jeste, samo jedna godina u nizu.

Ja se ubih ovde dokazivajući ti da sve što je Dule radio - radili su i svi ostali treneri, ali ti si ubeđen da je kod ostalih to normalno, a kod njega posebno.


Uglavnom, mislim da smo dovoljno spamovali temu, ja se povlačim, žao mi je što potegnuh priču  :palac:
« Poslednja izmena: Februar 17, 2015, 06:43 Zgembo Adislić »

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1075 poslato: Februar 17, 2015, 06:53 »
Jeste radili su to i drugi treneri, samo su oni malo imali i rezultate.
Neko je Duda, Kari i Zoc, a neko je Gushko:D

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.727
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1076 poslato: Februar 17, 2015, 06:56 »



 ko jos jednom na ovoj temi spomene dv,gospodina,guska. velikog maga ima da kleci na kukuruzu sat vremena
 jebo vas taj demagod kad vise raspravljamo o njemu nego o sjajnim partijama zvezdinih igraca
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1077 poslato: Februar 17, 2015, 07:02 »
ok sivi, pobedio si, svaka čast i na argumentaciji, u rangu Čubake  :yawn:

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1078 poslato: Februar 17, 2015, 07:06 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava



 ko jos jednom na ovoj temi spomene dv,gospodina,guska. velikog maga ima da kleci na kukuruzu sat vremena
 jebo vas taj demagod kad vise raspravljamo o njemu nego o sjajnim partijama zvezdinih igraca

To kazi @Zgembu, coveku koji ne voli DV, a grebe da odbrani pateticara debelog, dosao covek na temu CZ d' objasni kako sam ja subjektivan:-[

A covek nam godinama unistava kosarku i stvorio je takvu tenziju i mrznju izmedju klubova, da ce hodine proci dok se normalizuju odnosi!!!

edit: sad daj te kuruze da klecim>:(
« Poslednja izmena: Februar 17, 2015, 07:08 Vanzemaljac Sivi »

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1079 poslato: Februar 17, 2015, 07:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ok sivi, pobedio si, svaka čast i na argumentaciji, u rangu Čubake  :yawn:

Mani ti moju pobedu i argumentaciju, nego oce li gorostasni Zigeranovic zaplesati u dresu reprezentacije, k'o onomad Djuro debeli ima masan procenat ako me zavalja Ostojic?