Autor: dejo94 Tema: KK Crvena zvezda 2014/2015  (Pročitano 148409 puta)

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1095 poslato: Februar 18, 2015, 04:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
To sto ja nemam pozitivno misljenje o zlu srBskog basketa pod imenom DV, nikako neznaci da nemam zdravo sportsko razmisljanje o Partizanu!!!


Mislio sam konkretno na EP 2003. Sa stručne strane jedan od najboljih turnira naše reprezentacije, jedan od slučajeva gde je Dule pokazao trenersku širinu i gde je odradio "out of box" turnir potpuno van svojih ustaljenih šema.

Posle pocetka posta ovakvom izjavom, ja sam dozvolio sebi da polemisem sa tobom, ovde se vidi sva moguca "subjektivnost"!

Treba da se dobro zamislis kad branis psihoticnog trenera, inace tvoji argumenti su neki dobri, neki smesni, kao uostalom i moji!

Mislim da je posteno da ostane na tome, i ovako ce nam Gebels narednih dana dati jos materijala'

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1096 poslato: Februar 18, 2015, 04:54 »
Nije da ga branim,niti to sto sam na istoj strani,ali mislim da te ipak u ovoj raspravi potukao.


Bio si poprilicno konfuzan,od nekih svojih stavaova si odustao,neke si relativizirao, neke si prblizio, uz prizivanje remija  :D  Ti nudis remi,ali si izgubio sve jake figure  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1097 poslato: Februar 18, 2015, 05:12 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nije da ga branim,niti to sto sam na istoj strani,ali mislim da te ipak u ovoj raspravi potukao.


Bio si poprilicno konfuzan,od nekih svojih stavaova si odustao,neke si relativizirao, neke si prblizio, uz prizivanje remija  :D  Ti nudis remi,ali si izgubio sve jake figure  :D

Vidi care ja sujetu nisam poneo na forum, nemam ja sta da odustajem i da relativizujem svoje stavove, ja sam izneo cinjenice koje su vezane za DV, i sve sto sam rekao je istina, meni nije problem sto neko grebe i trudi se da to pobije, to jest pokusava da pobije!
Meni takvi argumenti ne piju vodu, vreme je pokazalo i pokazivace sta je doticni radio i dalje radi sa srpskim basketom!

I ne postoji dovoljno relevantan podatak koji ce mene ubediti, da debeli ne userava nasu kosarku godinama, to mozes da pitas ljude iz Vrsca i sudije koje moraju da se sele iz drzave da zastite svoju decu od znackatrasa!

Mozda sam ja bio konfuzan, ali sta je konfuzno u izjavi: Debelo govedo je krivo za krah reprezentativne kosarke, to je nepobitna cinjenica, i sad on meni slozi lep post kako to nije tacno i ja poverovao, ma da kako da ne?!

Mi smo bili prvaci u Svedskoj, samo nam to nije niko javio, i nije tacno da su nas Rusi, Spanci i Litvanci ponizavali na tom prvenstvu, jer kako je to moguce, kad je selektor u pokusaju imao sirinu u igri:D

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1098 poslato: Februar 18, 2015, 05:29 »
 
Citat
ja sam izneo cinjenice koje su vezane za DV

KOJU LEGENDO?  ???


Citat
I ne postoji dovoljno relevantan podatak koji ce mene ubediti, da debeli ne userava nasu kosarku godinama

očigledno  :D


Citat
Mozda sam ja bio konfuzan, ali sta je konfuzno u izjavi: Debelo govedo je krivo za krah reprezentativne kosarke, to je nepobitna cinjenica

konfuzno je što je dokazuješ istim argumentima koji se mogu primeniti recimo i na Željka Obradovića.


Citat
Mi smo bili prvaci u Svedskoj

lepo je kad ponavljaš moje reči decidno


Tragično je to što za slučaj "D.Vujošević" može da se nađe gomila loših stvari, a ja ih ovde na forumu već dve godine konstantno vrtim. Od pritisaka na sudije, do njegove političke karijere, nedovoljne socijalne inteligencije za snalaženje u drugačijim košarkaškim sredinama od one u kojoj jeste, specifičnog odnosa prema pojedinim igračima u smislu treninga (tj. obuka nekih igrača da budu korisni u njegovom sistemu nauštrb njihove potpune košarkaške obuke), konfuznih stavova vezanih za ekonomiju, bankarstvo, pravo, za psihologiju uopšte...

Naravno, čak ni to nije dovoljno za tezu "plaski uništava srpsku košarku", jer bi istom logikom u taj krug upalo bar još 5-6 ljudi iz naše košarke (Babić, Čović, Ražnatović, Rašković, Kapičić, Ivković)... Ali kada kreneš sa tako plitkom pričom kao što je jedan turnir EP... Mislim stvarno... ne znam, baš, baš trula priča, i jeftino puštanje na niske strasti kontra normalnih činjenica...
« Poslednja izmena: Februar 18, 2015, 05:43 Zgembo Adislić »

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1099 poslato: Februar 18, 2015, 05:49 »
1. Rezultati ( oni su merilo uspeha, DV ih nema)

2 . Tvoji me nece sigurno ubediti, pogotovo odgovorima, pa tako je i Zeljko:D

3. Nemoj da poredis trenersku velicinu kakva je Zoc, sa Debelim, Zeljku se moze da selektira igrace kako hoce, jer ima rezultate!

4. Slazemo se, ipak smo dobili mocne Svedjane, nije bilo lako sa Magovom sirinom #smajlikojivicemag#

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1100 poslato: Februar 18, 2015, 07:33 »
ajte u kliker svi, kad se oko svađate i raspravljate danima... :no:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1101 poslato: Februar 18, 2015, 08:52 »
ok, to je sad vec bezobrazluk...

Prihvatam poraz, žao mi je što sam godinama bio u zabludama

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1102 poslato: Februar 18, 2015, 09:21 »
Pa dobro, niko se naucen nije rodio, manje veruj Vrhovnom, a vise svojoj glavi i neces biti u zabludamatm8)

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1103 poslato: Februar 18, 2015, 10:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ajte u kliker svi, kad se oko svađate i raspravljate danima... :no:


sram te bilo ali ozbiljno

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1104 poslato: Februar 19, 2015, 01:15 »
par utisaka sto se tice trenutnog stanja-najjaci utisak je jaka. u kakvom je on padu forme strasno. trenutno je izgubljen,ne zna gde udara,iz suta ne moze bas nista da pogodi,a u prodoru bezopasan,bez hrabrosti,bez one svoje drskosti i onog pozitivnog bezobrazluka koji ga krase i koji su mu najveci plus. covek je totalno u kanalu,u minus fazi. retko sta dobro uradi u toku utakmice,a puno losih stvari, upropascenih napada,gresaka i sl. nadam se da ce uskoro izaci iz krize,jer nam je jako bityan igrac.

drugi utisak je pozitivan,a to je tejic. konacno je na nekoliko utakmica dobio sansu i poceo da pokazuje zasto vazi za velikog talenta. decko je pokazao sve sto treba-raznolikost u igri,  dobra odbrana,dobar osecaj za skok i banane, redak talenat visokog igraca za asistenciju,dobar sut,neophodnu sportsku drskost i bezobrazluk, na zalost i veliku dozu nesigurnosti,gde pored odlicnog suta,jednog od boljih u ekipi,on masi 4bacanja u nizu. sve u svemu premalo je dobijao sansu ove sezone,nema rutine kod njega,nema samopouzdanja,pa nemani malo stabilnosti u njegovom sutu, i uopste igri. sada se najbolje vidi kolika je greska sto mu od pocetka sezone nije davana sansa u kontinuitetu,bar svaku utakmicu po 5 do 10min,ne treba vise.sada bi sigurno bio dosta bolji igrac,tj sa puno vise samopouzdanja,i igrac na koga znas da mozes da se oslonis u bitnim i teskim utakmicama,bar za tih 10ak min.
« Poslednja izmena: Februar 19, 2015, 11:40 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1105 poslato: Februar 19, 2015, 07:25 »
Zgembo, si "pod uticajem"?
Vidiš neke paralele?
Naravno da ne vidiš.
Ćao, sve najbolje.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1106 poslato: Februar 19, 2015, 08:02 »
Eto ti ga sad :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1107 poslato: Februar 19, 2015, 09:24 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Zgembo, si "pod uticajem"?
Vidiš neke paralele?

sa Vranjem ili Babušnicom? Čarapama JNA generala? Znojavim pazuhom? Krsnom slavom?

Precenjuješ me profesore, morao bih mešati esid sa mišomorom i antifrizom da stignem u tvoje tripove  :D .

Čak ni novi kolega forumaš sa svojim fantazijama o nečastivom nije došao na tvoj stadijum, a nije da se ne trudi...
« Poslednja izmena: Februar 19, 2015, 09:52 Zgembo Adislić »

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1108 poslato: Februar 19, 2015, 12:22 »
@Zgembo

Pa zvizni slicke, al' bez antifriza, cistog Hofmana, pa ces videti da logorasima iz Ausvica nije mesto u sportu:)

Svako dobro!

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2014/2015
« Odgovor #1109 poslato: Februar 19, 2015, 12:53 »
1. ne dirajte mi Trileta, makar i utripovanog... :D :palica:

2. VS - apsolutno mi se ne sviđa tvoj novi avatar...pa ako želiš da i dalje ostanemo u korektnim odnosima, molim za korekciju istog...
ovako bi mi se moglo omaknut nešto neprikladno kad ga vidim... :cigara:
« Poslednja izmena: Februar 19, 2015, 01:02 Saga Norén »
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč