Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 434262 puta)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.900
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1200 poslato: Oktobar 01, 2014, 06:23 »
jbga, ne valja ovo nikako... do pre par meseci smo imali jednu od najboljih odbrana na svetu, a sada je Matija pao u drugi plan kod Pelegrinija, a Subotić je "izgubljen u prevodu" sa selektorom.

Stvarno mi nije jasan ovaj slučaj, Subotić mi ne deluje kao čovek koji bi se tek tako popišmanio i digao ruke od svega, verujem da pitanje motiva ne treba postavljati jer je čovek odabrao Srbiju iako je mogao da igra i za SAD i za Nemačku.

Dakle, siguran sam da postoji nešto više, neki kratak spoj u ličnim odnosima sa savezom/selektorima.

Verujem da je "pukao" početkom prošlog ciklusa kada je igrački ponižen tako što je u statusu jednog od najboljih štopera sveta stavljen na klupu i Sinišinim ingenioznim eksperimentima sa Karleušićem i Biševcem (ili Biševcom, kako se ovo deklinira?), ali ako je samo to razlog nikako ga ne opravdavam,

U svakom slučaju, velika je šteta izgubiti takvog igrača.

Opet, pre 4-5 godina Danko Lazović je iz istih razloga odjebao reprezentaciju (podređen položaj u odnosu na Žigića i Pantelića čak i u situacijama kada su ova dvojica bili živi leševi na terenu), i sada se vraća  :zbunjen: .

Boga pitaj šta se ovde stvarno dešava.
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2014, 06:25 Zgembo Adislić »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1201 poslato: Oktobar 01, 2014, 10:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1202 poslato: Oktobar 01, 2014, 11:36 »
Citat
U Srbiji medijima i navijačima ostaje da nagađuju i da bez ijednog konkretnog dokaza polemišu ko je veliki Srbin, a ko nije... Srbiji su trenutno mnogo potrebniji fudbaleri umesto "Srbendi" Za vreme Antića se nije govorilo o tim stvarima, jer su bile nebitne. Jer smo igrali fudbal i bilo nam je lepo. Sada kada ne igramo fudbal, sve je postalo bitnije od njega.


Dok je Advokat slušao "advokate", mogao je i da baci pogled na učinak igrača poput Radovića, pa Darka Lazovića koji je korisniji od istrošenog prezimenjaka ili Petra Škuletića koji je ubojitiji od partnera iz napada Partizana.


A ako već ima ambiciju da ispravlja "krive Drine" i skida nečije reprezentativne kopačke sa čiviluka, Advokat je prvo morao da krene iz svlačionice milanskog Intera.


Sve je tu fino rečeno i ono najvažnije i najžalosnije, nikad mi na teren nećemo izvesti najboljih 11 kojih imamo..
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2014, 11:37 dejo94 »

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1203 poslato: Oktobar 02, 2014, 11:25 »
Albanci dovode preko hiljadu svojih navijača. Po meni, to će biti čisto provokatorski, jer znaju da će naše budale nasjesti i eto loma i eto kazne UEFE, koja nas čeka od Đenove.. Naši da su pametni da ih ne puste preko granice...






Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.768
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1204 poslato: Oktobar 03, 2014, 08:21 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Albanci dovode preko hiljadu svojih navijača. Po meni, to će biti čisto provokatorski, jer znaju da će naše budale nasjesti i eto loma i eto kazne UEFE, koja nas čeka od Đenove.. Naši da su pametni da ih ne puste preko granice...
naši neka dovedu opet 7000 policajaca i biće opet se u redu. Nadam se da će me vreme demantovati ali nisam neki optimista kad vidim da Advokat poziva onog raspalog
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.986
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1205 poslato: Oktobar 03, 2014, 12:19 »
A da ipak sacekamo i vidimo sta ce se desavati na terenu...sto se Subotica tice, ma koliko ga postovao kao igraca, covek je sebi tokom prethodnog ciklusa kada smo igrali nereseno sa Hrvatskom dozvolio da kaze da hoce da se "odmori od reprezentacije i posveti klubu" ?!?! Ma daleko ti lepa kuca pa se odmaraj i posvecuj kome hoces. Mogu da razumem nezadovoljstvo, mogu da razumem i umor, ali tu vrstu bezobrazluka ne mogu nikako. Bas me zanima da li njegovi saigraci, nemacki reprezentativci iz Borusije, uopste imaju bilo sta slicno u krajnjem delicu mozga? Cisto sumnjam.

Sto se Ljajica tice, izgleda da je usao u sukob sa Banetom Ivanovicem i da je potencijalni problem u svlacionici.

A sto se tice Lazovica, ljudi mnogo smo tanki u napadu. Sve je to lepo, ali nama fale napadaci, tako da me ovaj potez nimalo ne cudi. Ponavljam, sacekajmo da vidimo utakmice.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.768
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1206 poslato: Oktobar 03, 2014, 12:39 »
  slažem se da nismo baš jaki u npadu ali Danko Lazović ovaj današnji je daleko od nekog ko bi doprineo poboljšanju napada a o njegovom ponašanju na terenu i van njega znamo dovoljno. Što se Subotića tiče mislim da je on u problemu sa FSS zbog % i da je tu Advokat samo odradio ono što gazde traže od njega. Subotić je pokazao da mu je stalo da igra za Srbiju a to što naši fudbalski krimosi to ne znaju da cene je naš problem ne njegov. Upoređivati stanje u nemačkoj reprezentaciji i srpskoj je bespotrebno to su nebo i zemlja ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.142
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1207 poslato: Oktobar 03, 2014, 01:41 »
Valjalo bi da nase ne pustaju na gostovanje u ALB...ovo u BGD se moze i kontrolisati ali ako nasi odu u Albaniju ne gine nam izbacivanje,Albanci prepisu recept od Italijana i slucaja Djenova i eto njih na EP ili u najgorem slucaju u barazu

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.986
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1208 poslato: Oktobar 03, 2014, 01:54 »
Ovo za Subotica i procente ne znam, znam sta je covek javno izjavio i daleko mu lepa kuca, mnogo pre Advokata.

Sto se Lazovica tice, znamo ga i ko je i sta je, sto se ponasanja tice ipak moze da drzi lekcije recimo Mitrovicu, a ja zaista ne vidim koga bi to Advokat drugog uopste i mogao da pozove od napadaca. Zigic je u polupenziji a nema ni klub, Jovic je balavac sa dve ipo utakmice u seniorskoj konkurenciji, Kojic nema taj kvalitet...ne znam zaista.

Sto se navijaca tice, valjda smo nesto i naucili. Ako ce neko da prepisuje Djenovu najlogicnije je da to budemo mi u odnosu na Albance. Mada sumnjam da ce ih doci vise od par stotina ako uopste dodju.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.768
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1209 poslato: Oktobar 03, 2014, 01:55 »
  gledao sam skoro neki snimak iz Skadra tuče na tamošnjem stadionu a bogami szu zadnjih nedelja i navijači na Kosovu u stalnim sukobima (Plisat Priština protiv ostalih). Na samom stadionu eć se lako obezbediti ali celo putovanje će biti rizično jer će sigurno svi probati da naprave enku sačekušu počev od meraklija pa sve do BG
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.768
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1210 poslato: Oktobar 03, 2014, 02:03 »
 samo se u našem fudbalu otpisuju igrači poput Subotića a pozivaju igrači poput Danka Lazovića pa zato i ne idemo na velika takmičenja. Slično je postupio i Sliniša kad je došao na mesto selektora, otpisao je Matića a forsirao neke zvezde poput Mićka i Radovanovića a rezultat smo videli. Verovao sam da će ovaj Advokat da radi samostalno ali očito je njemu cilj samo da pokupi lovu a ako se tu uklope i rezultati biće i on "srećan". Naravno da bih bio najradosniji da se moj pesimizam ne  pokaže kao tačan ali u našem fudbalu se to skoro nikad nije desilo ...   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.142
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1211 poslato: Oktobar 03, 2014, 02:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  gledao sam skoro neki snimak iz Skadra tuče na tamošnjem stadionu a bogami szu zadnjih nedelja i navijači na Kosovu u stalnim sukobima (Plisat Priština protiv ostalih). Na samom stadionu eć se lako obezbediti ali celo putovanje će biti rizično jer će sigurno svi probati da naprave enku sačekušu počev od meraklija pa sve do BG


Uefu ne zanimaju neredi van stadiona,bitno je samo da na stadionu sve prodje mirno...

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.986
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1212 poslato: Oktobar 03, 2014, 03:41 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
samo se u našem fudbalu otpisuju igrači poput Subotića a pozivaju igrači poput Danka Lazovića pa zato i ne idemo na velika takmičenja. Slično je postupio i Sliniša kad je došao na mesto selektora, otpisao je Matića a forsirao neke zvezde poput Mićka i Radovanovića a rezultat smo videli. Verovao sam da će ovaj Advokat da radi samostalno ali očito je njemu cilj samo da pokupi lovu a ako se tu uklope i rezultati biće i on "srećan". Naravno da bih bio najradosniji da se moj pesimizam ne  pokaže kao tačan ali u našem fudbalu se to skoro nikad nije desilo ...   

Subotic se, koliko je meni poznato, sam otpisao. A sto se Advokata tice, rekoh, red je da sacekamo makar jednu takmicarsku utakmicu.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.768
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1213 poslato: Oktobar 06, 2014, 09:45 »
   Subotić se nije sam otpisao nego su ga izidrali ološi iz saveza u dilu sa Slinišom a Advokat neće da ide protiv onog koji ga plaća.Naravno da će rezultat na terenu biti merilo rada svakog selektora pa i Advokata ali pizdarija sa pozivanjem Danka Lazovića je samo pizdarija koja neće doprineti boljitku reprezentacije Srbije pa makar dobili i Jermene i Albance sa po 3:0
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.986
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #1214 poslato: Oktobar 06, 2014, 11:37 »
Pa evo, Sinise vise nema, a Subotic se ne vraca iako je Advokat bio u komunikaciji sa njim. Zakljucak?
"This is exactly what football should be about."