Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 424659 puta)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2235 poslato: Septembar 03, 2017, 10:22 »
Vijest u vezi CG je ja vjerujem patka da se izvrši pritisak na FSS i Muslina.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2236 poslato: Septembar 03, 2017, 10:46 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Vijest u vezi CG je ja vjerujem patka da se izvrši pritisak na FSS i Muslina.


Verovatno...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2237 poslato: Septembar 03, 2017, 10:47 »
 zato je Vanja oteran iz mlade da uzvrate udarac. Inace Sergeju je menadzer Kezman.  On kvalitetom zasluzuje mesto u reprezentaciji ali ocito nesto ne štima. P ametan trener bi znao da iakoristi Sergeja makar u opciji B tj kad moramo da menjamo postavku. Matora drtina Muslin je premazan svim bojama i ne bi sam sebi kopao rupu, medjutim ima rezultat a to se računa.
« Poslednja izmena: Septembar 03, 2017, 10:48 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2238 poslato: Septembar 03, 2017, 11:21 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ako Prlainovic i dr.odaberu Srbiju,to je ok a ako neki iz Srbije oce za Cg onda je to parazitski  :) :)
shorty, znas i sam dobro da 90% onih iz cg koji izaberu srbiju to rade pre svega iz nacionalnog osecaja, naravno pomaze sto je srbija veca,u sportu jaca i veca sila,i sa srbijom ima sanse bolje da prodje u karijeri,ali ipak prvi motiv je nacionalna pripadnost. dok je kod onih koji iz srbije odaberu cg isto tako u 90% slucajeva rec o parama, proracunu da ce mu karijera napredovati, pa onda tek negde neko mozda i zbog nacionalnog osecaja,ili sto ima neko poreklo iz cg i sl(iako ogromna vecina tih poreklom iz cg se izjasnjavaju kao srbi).
tako da sa te strane nikako ne postoje nekakve paralele. iako na kraju svako ima prava ipak da izabere za koga ce da igra...
« Poslednja izmena: Septembar 03, 2017, 11:22 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2239 poslato: Septembar 04, 2017, 07:46 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ko je rekao da ga ne treba zvati?Ajde pročitaj ponovo.Ja sam sam rekao i ponovio ono što je sam Muslin rekao on mu se ne uklapa u ovo što sad forsira.Ni meni se ne sviđa baš to što se toga drži posebno jer imamo igrača manje u vezi itd..ali do sada to daje rezultate i to je činjenica.Uostalom i za Ljajića je isto tako bilo zašto ga ne poziva eto zvao ga je..našao mu je mesto kao zemenu za Tadića tako će i SMS dobiti svoje mesto sigurno otom potom.
A dobri rezultati su remiji sa Irskom i Velsom, i pobede nad Gruzijom i Moldavijom?
Samo poredjenje sa jebivetrom Ljajićem nikako nije na mestu.
SMS-u nikako ne treba "tražiti mesto", a pogotovo ne treba da ga dobije za 3-5-7 godina, nego je već od ovog ciklusa tim morao da počne da ze formira oko njega i još nekolicine. I to će nam doći iz dupeta u glavu kad "koncepcija" zariba uskoro protiv ovih gorenavedenih velesila.
Oprem dobro

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2240 poslato: Septembar 04, 2017, 10:27 »
Ja sam recimo misljenja da Muslinu treba verovati. Mi smo na cevapcic od direktnog plasmana na SP, sto je sve donedavno bio SF. Jos uvek nismo izgubili utakmicu u grupi, to je podatak za postovanje. Sto se SMS tice, zasto ne igra, to znaju samo Muslin i eventualno Kezman. Cinjenica jeste da je Kezman u nekoj zavadi sa FSS, ali je cinjenica i da SMS u Laciju igra u potpuno drugom sistemu. Licno, ne vidim kako mogu da igraju i Matic i SMS, ali bih svakako zvao SMSa i polako uvodio u pricu...ali to sam samo ja. U svakom slucaju, u to ne bih ulazio. Ali ovo licitiranje sa reprezentacijama je pomalo otuzno. Nisam pozvan za ovaj ciklus u A tim, nepravda, aha, e sad ce oni da vide, ima da igram za drugu reprezentaciju...detinjarija.

Ovo protiv Moldavije je bila laganica, lakih i glatkih 3 komada, a moglo je da bude jos nekoliko. Moldavci naravno nisu nikakvo merilo, jedva da su nam i zapucali na gol za 90 minuta, tako da se o odbrani ovog puta i nema sta reci. Mustafa je ocistio kartone, trebace nam sutra u Dablinu, bojim se. Pomenuo bih bekove, Kolarov izgleda za reprezentaciju igra samo ovakve manje bitne utakmice, a Ivanovic je posle duze vremena poceo da ubacuje jako lepe lopte u 16. Matic je igrao na nivou, Gudelj bas i ne. Kostic je malo pogubljen i jos se izblamirao kada je masio ceo fudbal kod naseg prvog gola. Tadic je igrao ispod svog nivoa ali je imao nekoliko lepih poteza ukljucujuci i spektakularnu loptu za Gacinovica kod drugog gola. A Gacinovicu svaka cast. Igrao je kao veliki. Gol i asistencija, sigurnost u predaji, trcanje...vidi se da ne igra slucajno Bundesligu. U spicu Mitrovic. Meni stvarno nije jasno sta izmislja Benitez, decko je u velikoj formi, u subotu je pored gola imao i stativu (kada ga je Bane pogodio u trepavicu) i kod gola Kolarova je profesorski navukao coveka i otvorio autostadu Gacinovicu. Jako lepo igra i nadam se da ce pogoditi i sutra.

Ukoliko dobijemo u Dablinu prica je gotova, a ako izvucemo bod, manje vise je pri kraju. Irci nisu nikakav bauk, u Beogradu su izvukli bod samo zato sto smo ih domacinski nesebicno castili sa dva komada, tako da sam optimista. Samo opusteno i mirno.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2241 poslato: Septembar 04, 2017, 10:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Bravo Muslin mada shvatam ga i s jedne druge strane...


Ali i Crnogrci šta hoće više?!Jel su hteli svoju samostalnu državu,reprezentaciju itd?!Pa koji k..hoćete od Srbije više?Šta sad svaki igrač kojeg u jednom periodu ne zove i razno razloga treba da igra za njih?
Ma daj sjašite više....ko im je kriv što ih ima koliko i opština Novi Beograd pa nemaju nikakvu bazu ni izbor.Paraziti...

Ako Prlainovic i dr.odaberu Srbiju,to je ok a ako neki iz Srbije oce za Cg onda je to parazitski  :) :)


Naravno.U čemu je problem?I šta ti nije jasno jel treba da nacrtam?
I da ko je to iz Srbije rekao da hoće da igra za CG?Svi od reda su išli na varijantu daj šta daš...
i našli nekim čudom da vuku poreklo od Vasojevića a od CG videli su samo Čanj kad su išli kod deca...

Pa problem je sto bi moglo bez tog licemjerja.

Posto se desavaju ti transferi u oba smjera, najbolje bi bilo da se obje strane pokriju usima i cute, ali ne, ovako svi vole s vremena na vrijeme da jadikuju kako ih ova druga reprezentacija busi sa uzimanjem igraca.

Ako Crna Gora zagrize za nekog - to je parazitski, a ako to uradi Srbija, sta je onda? Isti kurac sa aspekta drzave, razliciti su jedino motivi igraca.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2242 poslato: Septembar 04, 2017, 10:46 »



Kad smo kod "koncepcije".
« Poslednja izmena: Septembar 04, 2017, 10:47 djemba djemba »
Oprem dobro

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2243 poslato: Septembar 04, 2017, 10:54 »
Za mene je stvarno novost da SMS igra desno krilo.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2244 poslato: Septembar 04, 2017, 11:15 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Bravo Muslin mada shvatam ga i s jedne druge strane...


Ali i Crnogrci šta hoće više?!Jel su hteli svoju samostalnu državu,reprezentaciju itd?!Pa koji k..hoćete od Srbije više?Šta sad svaki igrač kojeg u jednom periodu ne zove i razno razloga treba da igra za njih?
Ma daj sjašite više....ko im je kriv što ih ima koliko i opština Novi Beograd pa nemaju nikakvu bazu ni izbor.Paraziti...

Ako Prlainovic i dr.odaberu Srbiju,to je ok a ako neki iz Srbije oce za Cg onda je to parazitski  :) :)


Naravno.U čemu je problem?I šta ti nije jasno jel treba da nacrtam?
I da ko je to iz Srbije rekao da hoće da igra za CG?Svi od reda su išli na varijantu daj šta daš...
i našli nekim čudom da vuku poreklo od Vasojevića a od CG videli su samo Čanj kad su išli kod deca...

Pa problem je sto bi moglo bez tog licemjerja.

Posto se desavaju ti transferi u oba smjera, najbolje bi bilo da se obje strane pokriju usima i cute, ali ne, ovako svi vole s vremena na vrijeme da jadikuju kako ih ova druga reprezentacija busi sa uzimanjem igraca.

Ako Crna Gora zagrize za nekog - to je parazitski, a ako to uradi Srbija, sta je onda? Isti kurac sa aspekta drzave, razliciti su jedino motivi igraca.
Nek se spoje u jednu reprezentaciju i resen problem.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2245 poslato: Septembar 04, 2017, 02:08 »
 
 Sergej nigde nije izjavio da bi da pređe u neku drugu reprezentaciju a to što se medijski manipuliše sa njegovim imenom jenajmanje njegov greh.
 Mozda ne može da igra u ovom sistemu ali naša reprezentacija bi trebalo da ima najmanje i plan B tj da može i da promeni sistem igre i pređe na neki novi ako se u toku neke utakmice pokaže da ne ide ono što je Muslin zamislio. Tu bi svakakao ubacivanje Sergeja imalo smisla i donosilo promenu.
Lično mislim da Serej, Živković i mali Maksimović moraju da budu barem na klupi A tima
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2246 poslato: Septembar 04, 2017, 02:29 »
I ja mislim da remiji kuci protiv irske i velsa nisu neku vrhunski rezultati ali bar ove manje deremo rutinski sto nije bio slucaj ranije.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2247 poslato: Septembar 04, 2017, 02:39 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Licno, ne vidim kako mogu da igraju i Matic i SMS, ali bih svakako zvao SMSa i polako uvodio u pricu...


Ovo je kao da si rekao ne vidim kako Matić i Pogba mogu zajedno...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2248 poslato: Septembar 04, 2017, 03:08 »
Koliko je meni poznato, SMS je centralni vezni koji po potrebi moze da igra isturenije ili povucenije. Gde bi on trebalo da igra u sistemu 3-4-3 ukoliko je tu Matic koji ima sva ovlascenja u vezi i gura napred loptu? Umesto koga? Drugog zadnjeg veznog (Gudelja ili Milivojevica ili Fejse)? Tesko bogami...ili na pleju umesto Tadica? Na krilu? Ne znam, mozda gresim, ali ja ga tu ne vidim.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2249 poslato: Septembar 04, 2017, 03:14 »
U toj postavci Matić mora da igra zadnjeg veznog, što radi i u Mančesteru.   Matić i inače nije igrač kome daješ loptu u noge da ti započinje napad, to nije ono u čemu je on najbolji, i zato tu ulogu treba da preuzme SMS, a ne Matić.    Uostalom, preslikana stvar kao tandem Matić-Pogba.

Uostalom, "ne uklapa se u formaciju" može biti samo izgovor za naivne.   Ako treba, formacija se mijenja, zbog igrača koji treba da ti predstavlja budućnost reprezentacije u narednih 10 godina.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.