Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 431433 puta)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #300 poslato: Oktobar 25, 2011, 04:11 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
lazovic,lukovic,pa vidic. bice da su svi oni budale. i to u zadnih par mjeseci pobudalili.


bas me zanima ko ce biti sledeci koji ce napustit ovaj toletov brod koji tone.


nazalost suprotno redosledu kada tone pravi brod,ovaj prvo napustaju kametani a pacov ce ostati do kraja.

PA naravno da je Lazoviću prekipelo kad Pantelija i žigić moraju da igraju, a morali bi kopačke da mu čiste...

KAčar nije oteran već je je proreklih godinu i po dana ispresecan povredama, ni u klubu ne igra.
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2011, 04:12 ramkens »

ajkula

  • Gost
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #301 poslato: Oktobar 25, 2011, 06:00 »
a recimo mozda je vidicu prekipelo da gleda menadzeske igrace,i da se lomi zbog njih,a oni najbolji ne igraju.


svima je zbog necega prekipjelo. nekome jer misli da mora igrat,nekome jer se ono sto on zrtvuje ne cjeni mnogo,nekom zbog ovog,nekom zbog onog.
a sve se to desava u zadnjih 10-11 mjeseci.




Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #302 poslato: Oktobar 25, 2011, 09:43 »
da je pametniji bio, pa da je ovo uradio pre 3 godine. Svako normalan bi ovo ucinio, hvala mu na nekim utakmicama i na pojavljivanju  u reprezentaciji sto nas je drzalo u zabludi da sa njim na celu mozemo da pobedimo makar jednu vrhunsku svetsku reprezentaciju.


Srbija je zemlja apsurda, pa se nasla bagra, kriminalci, lopovi i grobari srpskog fudbala predvodjeni Sestkom da drze moralne pridike kapitenu Mancester junajteda i reprezentacije Nemanji Vidicu.


Stvarno smo stoka, Ilija Petkovic ima nekom nesto da kaze, govnar jedan hohstaplerski, a znao je sina da vodi na Sp u Nemacku :censored:
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

ajkula

  • Gost
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #303 poslato: Oktobar 25, 2011, 09:58 »
covjek je na ledu u mancesteru zbog toga sto je isao u sloveniju,i rizikuje da sjebe sve ono povjerenje koje je tamo sticao 5-6 godina,a ovdje ga napali zbog penala.


bas je taj penal odlucio kvalifikacije.


reprezentacija u kojoj jedan piksi kovacevic ima 25,a raca petrovic skoro toliko i ne treba da ima   igrace ovog formata .

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #304 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:34 »
koliko je Vidic znacajan Mancesteru i koliko ovi bez njega ne mogu videlo se u nedeljnom derbiju. Bio je povredjen, jbg, patriotski je rizikovao odnos sa menadzerom zbog igranja u reprezentaciji, ali ja mislim da je on tamo mnogo velika legenda da bi mu se status pogorsao zbog jednog nesporazuma (pogotovu sto je slicnih nesporazuma bilo i ranije). Vazno je za Fergusona da mu se ekipa podigne posle katastrofe protiv Sitija, a posto se Evans i Ferdinand nisu proslavili, Vidic ce ako ga povrede na ometu, biti ponovo starter i kapiten



Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.133
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #305 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:41 »
Napad na njega zbog penala ne može da uđe u istu rečenicu sa napadima i pljuvanjima po Mijatu. Ono je bilo jedno sto puta intezivnije.

ajkula

  • Gost
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #306 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:47 »
ma brate mi smo stoka i ne zasluzujemo dobre fudbalere.
a kako cemo mi njih postovat kad oni ne postuju jedni druge.

ajkula

  • Gost
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #307 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:52 »
citam ovih dana neki topic "istorija fk crvena zvezda",pa usput gledam sajt reprezentacije, i prosto mi je nespojivo ono do 92. sa ovim posle toga.
jebote pa mi smo 50-ih,i 60-ih bili istinska svetska sila. bez zajebancije.
zvezda izbaci real na penale sa levim timom,liverpul odere dva puta,partizan igra finale kupa sampiona,zvezda par polufinala,reprezentacija englezima da 5 komada u bg,italijanima 6 u zagrebu.dinamo osvoji kup sajamskih gradova i igra jedno finale. zvezda 15 puta do 92. doceka proljece u evropi,od toga 10-ak cetvrtfinla ,nekoliko polufinala. bila medju 8,a partizan medju 25 ekipa u evropi. a sad kao super. zauzimamo 83. i 106. mjesto. 
a tek odnosi medju igracima. jebote druzili se,izlazili,ginuli jedan za drugim.
mitic se povredi,prvi u posetu dodju valok i bobek. i obratno.
a sad se igraci nase dvije institucije rukuju samo za novine.




« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2011, 10:59 ajkula »

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #308 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:57 »
Zabraniti dekretom fudbal u Srbiji. :kafa:

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #309 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:58 »
mislim da mi u fudbalu nikad nismo imali rezultate kakve smo mogli i kakvi bi trebalo da budu na osnovu talenta, baze koju je nekadasnja zemlja imala, lige. Ne mozemo nikako biti sila u fudbalu, niti smo ikada bili, jer sem Zvezdinog klupskog uspeha i nekoliko pojedinacnih klupskih dolazaka do zavrsnica evropkupova, nista nismo uradili, da ne napisem osvojili.


druga strana medalje jeste prica o tome kakve smo majstore nekada imali u reprezentaciji i klubovima, sa koliko se vise postovanja i vitestva fudbal ranije igrao. Ljudi ovde jesu ludi za fudbalom, talenata imamo, ali to ocigledno nije dovoljno da napravimo iole pristojan rezultat, kako god nam se zemlja zvala
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

ajkula

  • Gost
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #310 poslato: Oktobar 25, 2011, 11:10 »
bili smo reprezentativna sila tih 20 godina.ne poput barzila ili nemacke,ali smo bili konstantno u vrhu.
onda su uletele pare i nastalo sranje.


pazi,od recimo od 1950. do 1962. igrali smo na sva 4. prvenstva. 2 puta cetvrtfinale i jednom polufinale,a 1950 smo ispali od brazila u grupi jer je samo prvi isoa dalje.
a u cetvrtfinalima smo ispadali od njemaca.
falilo je samo malo da se poklopi nesto i da igramo neko finale.
na olimpijskim igrama 3 finala i jedno zlato. a tad to nije bilo bas kikiriki nadmetanje.
na evropskim 2 finala. sve to za 20 godina.


samo smo 1950. ispali u grupi,i onda tek tamo 82. ali tad je vec krenuo potop odavno a bljeksom u italiji 90.


uvijek medju 8 u svetu. sila nego sta. ne super sila naravno,ali sila da. pa englezi su tih godina bili kurac za nas sto se tice reprezentacije.


kraj 80-ih i pocetak 90-ih je donosio renesansu ,ali rat je sprijecio da spojimo par dobrih rezultata  na prvenstvima,i zvezdu da verovatno odigra bar jos jedni finale kupa sampiona.




Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #311 poslato: Oktobar 25, 2011, 11:11 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Uzalud i novi forum i novi izgled, ocigledno problem nije do foruma, nego do nas koji pisemo na njemu

I Kvisko ide Markisi... :kafa:

Nema me dva dana a vi odmah napravite pizdariju!Pa sunce vam jebem žarko!!
Ja jednostavno ne mogu da shvatim dokle i do kada ćete se podjebavati na relaciji Zvezda-Partizan kad ni jedni ni drugi barem što se fudbala tiče nisu ni za kurac!! :udaraozid:

I upravo je to jedan od glavnih razloga zbog kojeg propadamo!Tako nam je u svezu i u reprezentaciji!
A mislio sam da smo mi sa foruma barem malo odrasli ali izgleda džaba...

Ne vidim razloga za Pjerov ban!Pa desi nam se "incident" jednom u dve godine i odma svi kao inkvizicija!
Zato nas i ima respektabilan broj celih 38!Od toga 15 piše redovno!Ma možete da ga šminkate i prepravljate do sudnjeg dana ništa od takvog foruma!

Pjer starino vrati se.... :'(

ajkula

  • Gost
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #312 poslato: Oktobar 25, 2011, 11:13 »
a da nismo ostvarili rezultate kakve smo mogli to je tacno.
da smo bili bolji ljudi i veci radnici verujem da bi bilo vise uspjeha.cim su uletele pare pkazalo se ko smo i sto smo.

ajkula

  • Gost
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #313 poslato: Oktobar 25, 2011, 11:24 »

svetsko u brazilu 1950.



Prva faza trebalo je da bude odigrana kroz četiri grupe sa po četiri tima, medjutim, u grupi D priča se svela samo na Urugvaj i Boliviju. Reprezentacija Indije propustila je jedinstvenu priliku da nastupi na šampionatu sveta, i to zato što FIFA nije dozvolila njenim fudbalerima da igraju bez kopački - bosonogi!

Pošto su se britanske zemlje 1946, posle 21 godine dobrovoljnog izgnanstva, vratile u članstvo FIFA, Engleska i Škotska uspešno su prebrodile kvalifikacije, ali su Škoti potom sami sebi izmislili baraž, odlučivši da odu na Mundijal samo ako prethodno postanu prvaci Velike Britanije. Aprila 1950. Englezi su na glazgovskom Hempden Parku pobedili Škotsku sa 1:0 i ovi su, kao ljudi od reči, odustali od puta u Brazil...




skoti  :smeh4:

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #314 poslato: Oktobar 25, 2011, 11:40 »
Ja problema sa tim par-czv raspravama nemam.Pljujem i jedne i druge,pljujem i 'naseg' Toleta i vaseg ' ;D ekija',pljujem sve redom,generalno,obozavam da pljujem :)

Pri tom,moje pljuvanje nikad nije oblika "picka" , "svinja" , "napusim ga kurca" i slicno...maksimum sto kazem je kreten,debil,pajser.Ovo zadnje uglavnom koristim za ljude iz Partizana.

Ako neko ne moze da izdrzi ovakve 'napade' na nekog sportistu/trenera/rukovodioca itd. a pri tom mu ne dodje nikakav rod,ne znam ko je onda od nas na pogresnom mjestu.
Sto puta je Dusko Vujosevic bio svinja debela,krmaca i sta ti sve ne,a tesko da mi ko iz svijeta sporta moze biti miliji od njega,pa mi nikad na pamet nije palo da nekog iznapusavam zbog toga.
Zovi ga brate ako oces govno,magarac,proliv,jebe mi se.

Narocito mi se jebe za bjezanje sa foruma.Posle svake frke,neko uvrijedjen oce da ode,a svi kao treba da ga malo da se vrati.Ma da.

Skrenusmo sa teme,ali kad se vec pokrenula prica...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.