Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 431427 puta)

Van mreže Nebojsa

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 353
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #330 poslato: Oktobar 26, 2011, 09:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
jel mislis da su trebali da ga zovu?ni 3 meseca ne igra ozbiljan fudbal(iako se ni ovo ne moze nazvati ozbiljnim fudbalom,zamisli kakav je to bio fudbal u kome je do sada igrao),do skoro je igrao u prejakoj moldavskoj ligi,pa kad su trebali da ga zovu?
a ako igranje za onu reprezentaciju koja te je prva zvala,a ne za svoju zemlju,nije ponasanje uvredjene mlade onda ne znam sta jeste... :zbunjen:

Igrao je moldavsku ligu.... I LE, razliku od nekih reprezentativaca (Ko je rekao D. Tosic?) . Bio je odlican na pocetku sezone, zasluzio barem poziv. Neka igra za CG, pametna odluka. Zasto da igra za zemlju gde mu ni ime ne znaju.. (Ko je gledao s. blok na Dnevniku zna o cemu pricam.)

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #331 poslato: Oktobar 26, 2011, 09:30 »
Sa srecom Volkovu...Ne sumnjam da ce pokazati dosta i znaciti dosta CG reprezentaciji...
I ne treba da igra onde gde ljudi misle da je Rus...
A sto se tice Nemandze - steta...

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #332 poslato: Oktobar 26, 2011, 09:35 »
Rasravljate o Volkovu ko da bi on bio standardni reprezentativac, pa smo sada mnogo izgubili sa njegovom odlukom da ce igrati za CG. Realno gledano on bi minute u reprezentaciji dobio samo kada bi se Kolarov napunio kartonima ili imao neku povredu. Meni je zao sto u reprezentaciji nema Sulejmanija, Ljajica, Tadica , oni su igraci koji bi morali da budu starteri i koji bi mogli da poprave igru reprezentacije.
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2011, 09:36 Patriots »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #333 poslato: Oktobar 26, 2011, 09:37 »
covek u srbiji bi u nasoj reprezentaciji imao u najboljem slucaju mesta na klupi,i sa te strane sigurno nije ne znam kakav gubitak.ali svako ko  razmislja dal da igra za svoju zemlju ili neku drugu,a od svoje zemlje ima info da ima lepe sanse da bude u konkurenciji,nek mu je ravno polje...ima pravo na tu odluku,rec je o njegovoj karijeri,ali pravdati gledanje samo licnog interesa  :zbunjen:

inace jeste stvarno u srbiji ne znaju nista o njemu,i misle da je rus,ali zato u cg znaju sve detalje 10 kolena unazad  :zvizvdi:
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2011, 09:39 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #334 poslato: Oktobar 26, 2011, 09:38 »
Volkov je trenutno najbolja alternativa Kolarovu i ne sumnjam da ce se to stanje odrzati...
A sto se tice Sulejmanija,Matica i ostalih nema sta diskutovati...To je jasno ko dan...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #335 poslato: Oktobar 26, 2011, 09:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
covek u srbiji bi u nasoj reprezentaciji imao u najboljem slucaju mesta na klupi,i sa te strane sigurno nije ne znam kakav gubitak.ali svako ko  razmislja dal da igra za svoju zemlju ili neku drugu,a od svoje zemlje ima info da ima lepe sanse da bude u konkurenciji,nek mu je ravno polje...

inace jeste stvarno u srbiji ne znaju nista o njemu,i misle da je rus,ali zato u cg znaju sve detalje 10 kolena unazad  :zvizvdi:
Kakve veze ima sta u CG znaju o njemu?
On je za njih uvozni,"kupljen" igrac tako da ti je teza totalno pogresna...
Oko izbora reprezentacije Volkova se slazem ali to nije poenta moje price...
Odvratno je da se FSS seti igraca(mnozina) tek kada drugi pocnu da pricaju o njima...
Nadam se da ce mafija dici malo ruke od reprezentacije kad vec nece od klubova...

edit: Verujem da kritikujes i Nemanju jer je zbog licnih interesa(apsolutno ga razumem i podrzavam) digao ruke od reprezentacije  ;)
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2011, 09:43 deda »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #336 poslato: Oktobar 26, 2011, 09:48 »
nemanja u reprezentaciji igra 7-8god,i igrao je rovit za nju,a ovom je milija saka para od svoje zemlje.kao sto rekoh njegovo pravo,ali se sa nemanjom nikako ne moze porediti i stavljati u istu recenicu(ne pricam o igrackim kvalitetima,jer je to i jasno,nego sada pricam o ovom pitanju)...
sto se tice pravdanja neemanjine odluke,ne pravdam je,ali ga ni ne pljujem...ali mi je zato nenormalna tolika ostrascenost pojedinaca(naravno navijaca partizana) koji slave povlacenje stankovica i vidica... :zbunjen:
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2011, 10:04 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže luidjilamonika

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 169
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #337 poslato: Oktobar 26, 2011, 10:13 »
Nije pitanje hoce li Volkov imati sansu pored Kolarova ili nece,pitanje je sto se mi odricemo nasih igraca i prepustamo ih olako drugim zemljama,i to ne samo u ovom slucaju(koji mi izaziva i gadjenje jer imamo navodni sporazum sa CG savezom o tome da igraci iz Srb igraju za SRb a iz CG za CG..pa smo im tako prepustili Vucinica koji je hteo da igra za Srbiju)..mi u kosarci imamo vec reprezentativce Nemacke,Crne Gore,uskoro i Kanade,Makedonije,Hrvatske,itd.
Tako je i u drugim sportovima,izuzev odbojke..
To je za analizu.

edit:
kakve veze ima Nemanja Vidic sa ovim slucajem Volkova?
nidje veze..
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2011, 10:14 luidjilamonika »
Otišo si Dule, ostala je muka,
samo lepe uspomene kako radi struka.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #338 poslato: Oktobar 26, 2011, 10:36 »
Što se Volkova tiče.....

"Putuj Igumane i ne brini za manastir"........ :kafa:

P.S.Ionako od "manastira"nema ništa igrao ti za njega ili ne.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #339 poslato: Oktobar 26, 2011, 11:25 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
citam ovih dana neki topic "istorija fk crvena zvezda",pa usput gledam sajt reprezentacije, i prosto mi je nespojivo ono do 92. sa ovim posle toga.
jebote pa mi smo 50-ih,i 60-ih bili istinska svetska sila. bez zajebancije.
zvezda izbaci real na penale sa levim timom,liverpul odere dva puta,partizan igra finale kupa sampiona,zvezda par polufinala,reprezentacija englezima da 5 komada u bg,italijanima 6 u zagrebu.dinamo osvoji kup sajamskih gradova i igra jedno finale. zvezda 15 puta do 92. doceka proljece u evropi,od toga 10-ak cetvrtfinla ,nekoliko polufinala. bila medju 8,a partizan medju 25 ekipa u evropi. a sad kao super. zauzimamo 83. i 106. mjesto. 
a tek odnosi medju igracima. jebote druzili se,izlazili,ginuli jedan za drugim.
mitic se povredi,prvi u posetu dodju valok i bobek. i obratno.
a sad se igraci nase dvije institucije rukuju samo za novine.

Mi nismo bili sila, ta sila je bila Jugosalvija, a i ta Zvezda je bila sastavljena od Jugoslovenskih Zvezda.

Kao što sam nedavno rekao, mi nikada nismo imali kvalitetne napadače, umazalo nas sa Savom i Kovačevićem i to je to. Napadači su dolazili iz Hrvatske, Crne Gore, itd... I dan danas sa tih terotiroja postoje Vučinić, Jovetić. Pa i Petrić i Olić su dest u glavu za ove naše. Mi od naših par srpskih zvezda narpavili smo prave legende,Džajić (i on je proeklom CG-rac), Petrović, Savić, Piksi i od njih napravili veće zvezde nego što su to bili. Ali za fudbal i u vreme SFRJ se nikada nismo pitali.
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2011, 11:29 ramkens »

ajkula

  • Gost
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #340 poslato: Oktobar 26, 2011, 11:28 »
ja bi te sad banovao koliko si gluposti napisao.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #341 poslato: Oktobar 26, 2011, 11:30 »
Slobodno me ispravi, ali nisam ja taj koji meša Jugoslaviju sa Srbijicom.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #342 poslato: Oktobar 26, 2011, 11:37 »
Prelistah par strana unazad i mogu samo da vam porucim - ebalo vas klubastvo(cast izuzecima)  :yawn: :no:
Da neko slavi povlacenje igraca sa najboljom karijerom u poslednjih 15ak godina(i to verovatno iz nekih navijackih pobuda) mi nikako ne ide u glavu kao ni reakcije onih koji to dozivljavaju kao atak na sopstvenu porodicu ili licnost...
Da sam nov ovde pomislio bih da je u pitanju neka skrivena kamera ali na zalost nije...

Van mreže Nebojsa

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 353
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #343 poslato: Oktobar 26, 2011, 11:38 »
Volkovu je pradeda Rus, koji je posle revolucije pobegao u Srbiju. ( Isto kao i Troicki)  ;)

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #344 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
citam ovih dana neki topic "istorija fk crvena zvezda",pa usput gledam sajt reprezentacije, i prosto mi je nespojivo ono do 92. sa ovim posle toga.
jebote pa mi smo 50-ih,i 60-ih bili istinska svetska sila. bez zajebancije.
zvezda izbaci real na penale sa levim timom,liverpul odere dva puta,partizan igra finale kupa sampiona,zvezda par polufinala,reprezentacija englezima da 5 komada u bg,italijanima 6 u zagrebu.dinamo osvoji kup sajamskih gradova i igra jedno finale. zvezda 15 puta do 92. doceka proljece u evropi,od toga 10-ak cetvrtfinla ,nekoliko polufinala. bila medju 8,a partizan medju 25 ekipa u evropi. a sad kao super. zauzimamo 83. i 106. mjesto. 
a tek odnosi medju igracima. jebote druzili se,izlazili,ginuli jedan za drugim.
mitic se povredi,prvi u posetu dodju valok i bobek. i obratno.
a sad se igraci nase dvije institucije rukuju samo za novine.

Mi nismo bili sila, ta sila je bila Jugosalvija, a i ta Zvezda je bila sastavljena od Jugoslovenskih Zvezda.

Kao što sam nedavno rekao, mi nikada nismo imali kvalitetne napadače, umazalo nas sa Savom i Kovačevićem i to je to. Napadači su dolazili iz Hrvatske, Crne Gore, itd... I dan danas sa tih terotiroja postoje Vučinić, Jovetić. Pa i Petrić i Olić su dest u glavu za ove naše. Mi od naših par srpskih zvezda narpavili smo prave legende,Džajić (i on je proeklom CG-rac), Petrović, Savić, Piksi i od njih napravili veće zvezde nego što su to bili. Ali za fudbal i u vreme SFRJ se nikada nismo pitali.


tesko da je Dzajic porijeklom crnogorac,Vasovic i Sekularac jesu ali Dzajic tesko...