Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 429871 puta)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #360 poslato: Oktobar 28, 2011, 11:57 »
Slažem se sa Markisom. Ko zna šta mu je sve bagra iz FSS, a i Partizana rekla da bi igrao za SRB. Vjerovatno je i bilo da bi ga šutnuli u neku šklj ligu i slično. Samo Bog zna čime su mu sve prijetili...

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #361 poslato: Oktobar 28, 2011, 12:41 »
Da, čujem da je zatekao konjsku glavu jutros pored kreveta.

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #362 poslato: Oktobar 28, 2011, 12:41 »
Bas si vickast dimitrije :)))
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #363 poslato: Oktobar 28, 2011, 12:44 »
To mi sve kažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #364 poslato: Oktobar 28, 2011, 12:53 »
jeste,bas nam je kljucan igrac,da bi ga ne znam koliko pritiskali... :whistling:
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2011, 12:53 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #365 poslato: Oktobar 28, 2011, 03:41 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Lako je vama da pricate, tako iz fotelja, sigurno je bio izlozen raznoraznim pritiscima.
Njegova greska je u tome sto nije sve u miru zavrsio sa CG, i kad sredi papire objavi to i kraj price

Da molim te?!
Kakvim pritiscima?
Pa ko je on???
KOO??

Leo Messi?C.Ronaldo?Kaka?

Jaka muda!

Ono što mene nervira jeste što očigledno ne samo on već SVI igrači gledaju u reprezentaciju kao nužno zlo i kao jedan u nizu klubova....pa nije to prelazim iz Norvič Sitija u Birmingem pa se češem po jajima i nećkam se gde ću!

Gde je tu nacionalna pripadnost?
Nekakvo osećanje patriotizma otrcanog izgleda kao otirač jer danas izgleda nikoga nije briga za to....sramota...

Zato nam i jeste sve tako kako nam je....ništa bolje ni ne zaslužujemo... :kafa:

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #366 poslato: Oktobar 28, 2011, 04:24 »
On po meni nije neki kvalitet za reprezentaciju. Što se tiče te pozicije imamo Kolarova, a ako se ne do Bog povrijedi koliko znam imamo Obradovića, tako da nema potrebe za ovim.




Inače kada se već ovako bore za ljude koji će igrati u reprezentaciji evo im Kadua, dečko je u odličnoj formi...  ;D

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #367 poslato: Oktobar 28, 2011, 04:37 »
"Vijesti" su prve pisale te stvari, a znam da imaju odlične izvore kad su u pitanju stvari oko CG reprezentacije...

da je bio izložen pritiscima iz FSS i Partizana a da je glavni cilj(Đurin i Toletov) bio da se uvali kurčina Savu, čija je Volkov i bio želja...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #368 poslato: Oktobar 28, 2011, 04:39 »
Kolarov je za reprezentaciju pošteno odigrao poslednje 2-3 utakmice, ostalo ispod očekivanja.
Dovoditi Obradovića u vezu sa reprezentacijom je neozbiljno.


Stoga, Volkov ima mesta u reprezentaciji i na njega bih ozbiljno računao.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #369 poslato: Oktobar 28, 2011, 05:19 »
Stim što on ne mora eksluzivno biti bek, može igrati i krilo, što je i igrao ranije u svojoj karijeri.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #370 poslato: Oktobar 28, 2011, 05:35 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Kolarov je za reprezentaciju pošteno odigrao poslednje 2-3 utakmice, ostalo ispod očekivanja.
Dovoditi Obradovića u vezu sa reprezentacijom je neozbiljno.


Stoga, Volkov ima mesta u reprezentaciji i na njega bih ozbiljno računao.
mito,kolarov da odigra samo sa jednom nogom i to desnom,opet ce u dogledno vreme biti ispred volkova(da ne pricam ipak o nekom dalekom buducem periodu,jer nikada ne znas sta sve moze da se desi,ali u svakom slucaju od volkova ne ocekujem da dostigne ni blizu kolarovov nivo)...
trenutno je sigurno ispred obradovica,jer ovaj ni ne igra,za lomica nisam siguran,jer i ne pratim bas ruski fudbal i njegovu karijeru,osim sto znam da je standaradan...sve u svmu mogu da se slozim da za njega ima mesta na nekom sirem spisku reprezentacije,ali je jako,jako daleko od nosioca igre...
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2011, 05:37 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #371 poslato: Oktobar 28, 2011, 05:45 »
Pa ko je rekao da će biti nosilac igre?
Kolarov i te kako treba da se još dokazuje, jer sem poslednje 2-3 utakmice, nije odigrao u skladu sa očekivanjima.  Naravno da je bolji, ali ne vidim zašto bi mu bilo zacementirano mesto u prvih 11.


Plus, što kaže Ramke, Volkov može da igra i u sredini, a o kvalitetu naše sredine terena je sve već rečeno.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #372 poslato: Oktobar 28, 2011, 05:52 »
Ma sve to stoji dobar je on igrač daleko od toga da nije,a i ja sam već kukao što ga mi nismo doveli(Adžiću  :censored: ) ali ne znam čemu tolika pompa i galama!?! :zbunjen:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #373 poslato: Oktobar 28, 2011, 05:56 »
volkov je jako,jako daleko od startne postave reprezentacije,ma na kom mestu da igra.a zasto bi kolarov imao zacementirano mesti?pa zato sto i kada igra lose je za klasu bolji od volkova,koji po vama treba da bude njegova rezerva...ako se pojavi neki igrac koji je priblizno kolarovovog kvaliteta,slazem se da ne treba da ima zacementirano mesto u timu.
volkov je i na krilu daleko od bilo kakve stratne postave,jer su sva krila dosta bolja od njega.njegov maksimum za sada u neko dogledno vreme je siri spisak i da ponekada udje sa klupe,evenutualno igra u slucaju povrede konkurenta...
ali kao sto sam vec rekao nisam siguran dal je on bolji od lomica.a u svakom slucaju ne vidim da u odnosu na njega nosi neku kljucnu prevagu.ali moze da bude bolji...

Citat
Golman Ocelula: Srbijo, čekam poziv!
28. oktobar 2011. 13:25 > 13:27                           
Branko Grahovac smatra da zaslužuje poziv u reprezentaciju. "U Beograd bih krenuo peške kad bih bio pozvan u srpski nacionalni tim", ističe on.

  foto: Gulliver/Getty images
  Mnogo problema na golu imali su "orlovi" tokom neslavno završenih kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2012.
 
 Sukob golmana Partizana Vladimira Stojkovića sa navijačima te njegovo izostavljanje sa spiska selektora Vladimira Petrovića, dale su priliku Bojanu Jorgačeviću, čuvaru mreže belgijskog Genta.
 
 Ni on nije iskoristio šansu na najbolji način, što se videlo u "Ljudskom vrtu" u Mariboru, gde je sa 40 metara primio gol u 45. minutu meča.
 
 U iščekivanju spiska vršioca dužnosti selektora Srbije Radovana Ćurčića za prijateljske susrete u Meksiku i Hondurasu, koji je najavljen za 4. novembar, golman Ocelula, koji se takmiči u Ligi šampiona, smatra da je zaslužio da dobije šansu.
 
 "Srce kaže tako, majka Srbija se voli i verujem da ću u narednom ciklusu kvalifikacija dobiti šansu", rekao je Branko Grahovac za banjalučki "Fokus".
 
 Grahovac je rođen u Srpcu u Republici Srpskoj i u više navrata je u medijima odbijao mogućnost da brani za Bosnu i Hercegovinu.
 
 "Čujem da me pojedini novinari iz Federacije BiH prozivaju zbog toga, ali ne pitam ni ja njih za koju medijsku kuću rade. Ja njima ne namećem svoje mišljenje. Imam pravo da odlučujem o svojoj reprezentativnoj karijeri. U Beograd bih krenuo i peške kad bih bio pozvan u srpsku repezentaciju", naglasio je golman Ocelula.
 
 Rumunski tim u debitantskoj sezoni Lige šampiona nastupa u Grupi C zajedno sa Bazelom, Benfikom i Mančester junajtedom.
 
 "Igranje u evropskoj eliti je ostvarenje dečačkog sna, pogotovo protiv Mančester junajteda, koga smo pošteno namučili u prvoj utakmici", zaključio je on.
 
 Ocelul nije osvojio nijedan bod u dosadašnjem delu grupne faze Lige šampiona, uoči teškog gostovanja u utorak na "Old Trafordu".
 
 Branko Grahovac (2 8) karijeru je počeo u Bratstvu iz Grčanice, a nastupao je kasnije i za zetu, sarajevski Željezničar i Borac iz Čačka, pre nego što je prošle godine potpisao za Ocelul.
 
 (MONDO)
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2011, 05:56 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #374 poslato: Oktobar 28, 2011, 06:14 »
Ma kakav Lomić, nebo i zemlja. Spor je za medalju. Ima neki nabačaj i to je to.