Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 429841 puta)

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #375 poslato: Oktobar 28, 2011, 08:45 »
Ја не видим бољег левог бека од Волкова, осим наравно Коларова. Да није Обрадовић такав? Нема шаааансе.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #376 poslato: Oktobar 28, 2011, 09:12 »
Ajde da malo stanemo na loptu....
O čemu mi ovde pričamo?
O nekim bekovima a mi ni selektora nemamo....jedino ako ne računate u selektora ovog Toletovog stečajnog upravitelja!?! :smeh3:

Otkaza i javašluka u reprezentaciji će tek da bude...neće Vidić biti jedini....kad je bal... :kafa:

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #377 poslato: Oktobar 28, 2011, 10:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Stim što on ne mora eksluzivno biti bek, može igrati i krilo, što je i igrao ranije u svojoj karijeri.

Kakvo krilo ? Pa tek tu za njega nema mesta . Zar Volkov da nam bude resenje na krilu pored Tosica, Sulejmanija i Tadica ??

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #378 poslato: Oktobar 28, 2011, 10:45 »
Ako ćemo precizno, Sulejmani je desno krilo. Mada bi ga mi mogli koristiti i kao špica ako ne odazovu Lazovića u pamet. Tadić može da igra i iza špiceva.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #379 poslato: Oktobar 28, 2011, 11:10 »
Citat
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije ima reč

 Deset pitanja „Blicsport.rs“ Tomislavu Karadžiću

  B. O.      | 28. 10. 2011. - 11:55h   | Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
 

Posle eliminacije fudbalske reprezentacije iz borbe za plasman na Evropski šampionat u Poljskoj i Ukrajini, fudbalska javnost očekuje od vrha FSS odgovore na mnoga pitanja. Ostavka (ili smena) selektora Petrovića i odlazak igrača, među kojima su i oni najiskusniji Stanković i Vidić, nameću dilemu - šta će predsednik Tomislav Karadžić sa saradnicima preduzeti u vezi s daljim osipanjem nacionalnog tima i slabljenjem ugleda fudbala?
“Blic” je poslednjih dana pokušao u nekoliko navrata da stupi u kontakt sa Karadžićem, ali se na telefonske pozive javljao njegov vozač - odgovarajući da je “šef na sastanku”. Pošto nismo sigurni da su predsedniku FSS prenesene naše poruke, odlučili smo da Karadžiću javno uputimo deset pitanja.   
1. Da li biste pozvali Nemanju Vidića i zamolili ga da se ne povlači iz reprezentacije, što predlažu mnogi stručnjaci, jer je reč o igraču koji je neophodan “orlovima” u kvalifikacijama za Svetski šampionat u Brazilu 2014?
2. Da li vam je žao zbog izjave “Nisam ja šutirao penal niti sam primio gol sa 40 metara” nakon utakmice u Mariboru između Slovenije i Srbije (1:0)?
3.  Pohvalili ste Vladimira Petrovića Pižona za rad sa reprezentacijom koja nije uspela da izbori plasman na Evro 2012. sa identičnim timom za koji ste pre godinu i po rekli da bi ga “svako odveo na Mondijal u Južnoj Africi”?
 
 
  4.  Da li je izbor Vladimira Petrovića za selektora bio vaš pokušaj da se približite Crvenoj zvezdi, posebno navijačima, čija ste meta bili dok ste se nalazili na čelu FK Partizan?
5. Nakon incidenta  u kvalifikacionom meču sa Italijom u Đenovi (20. oktobar 2010), rekli ste da se naručilac nereda nalazi u Beogradu. Ni nakon godinu dana niste saopštili njegovo ime.
6.  Kako ćete izmiriti obaveze prema selektoru Radomiru Antiću, oko 2,4 miliona evra, ako Sportski sud u Lozani potvrdi prvostepenu presudu?
 
7. Kakva je sudbina spora sa bivšim selektorom  Miroslavom Đukićem, koji je tražio obeštećenje 300.000 evra?



8. Zašto je postala praksa da posle svakog izbora selektora iz korena menjate sastav Stručnog odbora?
 
 9. Da li biste napustili predsedničku fotelju kad biste znali da će se vratiti igrači koji su napustili “orlove” i da će doći do homogenizacije navijačkog tela reprezentacije u kvalifikacionim mečevima za Svetski šampionat u Brazilu?



10. Ako odlučite da se povučete, da li ćete organizovati oproštajnu utakmicu i pokazati Nemanji Vidiću kako se izvodi penal?
[/td][/tr][/table]
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #380 poslato: Oktobar 29, 2011, 01:47 »
Već je dao i odgovor:

Karadžić je poručio da ga naručeni članci i pritisak preko navijačkih grupa ne zanimaju.
 "Zna se ko stoji iza toga, to su ljudi koji žele da destabilizuju savez, kako bi se oni nametnuli. Ali, to neće proći. Ono što me brine je što javnost ne ume da razdvoji odgovornost. Za rezultate odgovorni su igrači i selektor", rekao je prvi čovek srpskog fudbala.

Ali, moraćemo da porazgovaramo sa pojedinim igračima. Niko nije iznad tima, a ko neće da daje maksimum, ne treba nam", kaže Karadžić, ponovo bez pominjanja imena.
 
 :kafa:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #381 poslato: Oktobar 29, 2011, 10:15 »
ne mogu reci da sam bas odusevljen ovim pitanjima,ali se neko bar setio da postavi pitanje i njegove odgovornosti,a on nas ubedjuje kako je svako odgovoran sem njega,on ni za sta nije odgovoran izgleda.e a kad se ostvari uspeh onda je u prvim redovima da ga sebi prisije   :pusiga:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #382 poslato: Oktobar 29, 2011, 10:49 »
Citat

Crnogorci: "Volkov - kolateralna šteta"
Selektor "Sokolova", Branko Brnović, fudbalera Partizana vidi kao žrtveno jagnje.
Brnović će više o čitavoj situaciji pričati u ponedeljak, kada bude saopštavao spisak za baraž, ali je napomenuo da je u celoj priči najviše izgubio sam igrač.
 "On je samo kolateralna šteta nekih odnosa, mi smo imali dobru nameru, ali...", zaustavio se nekadašnji fudbaler Partizana.
 
 "Samo smo hteli da igra za nas, ako već nije dobio šansu u Srbiji. Da neće možda da igra pre Kolarova", pita se Brnović.
  "Viša sila je umešala prste, da li Partizan ili savez, nije ni bitno. Sve ja poštujem, ali neće se Volkov naigrati među 'Orlovima", smatra crnogorski selektor.
 
 Crnogorske "Vijesti" pišu da je Volkov bio pod pritiskom, da bi i njegovo mesto u Partizanu došlo u pitanje, a da je poseban problem bio Savo Milošević, to jest njegovo učešće u čitavoj priči.
 Poznato je da je legendarni fudbaler bio protivkandidat Draganu Đuriću za mesto predsednika Partizana, ali i da je najljući kritičar predsednika saveza, Tomislava Karadžića.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

ajkula

  • Gost
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #383 poslato: Oktobar 29, 2011, 12:49 »
pa ako tole smatra da nizasta nije odgovran,ne trerba ni platu da prima.


pitanja su odlicna.


ali tole kralj.i njega destabilizuju :)




a sto se tice brnovica,samo jedno.


ne kenjaj.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #384 poslato: Oktobar 29, 2011, 03:52 »
Citat
Ako nisam slagan od nekog ko me nije do sad lagao i ko je upucen onda je Stanojevic novi selektor od decembra!! Snajder verovatno vec nazdravlja sa Karadzicem jebem im ja mater obojici [/c][/quote]


« Poslednja izmena: Oktobar 29, 2011, 03:52 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

ajkula

  • Gost
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #385 poslato: Oktobar 29, 2011, 04:18 »
mislim da bi to ipak bilo previse.


mada ko zna.ovaj ciklus je zapocet postavlajnjem osima na funkvije trenera partizana i reperezentacije.
mozda se na taj nacin i zavrsi.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #386 poslato: Oktobar 29, 2011, 04:25 »
Pa i vremej e za ljude i igrače iz Partizana. Kad kod su oni zapostavljeni nema uspeha. :P

Evo dovoljno pogledati reprezetnaciju CG i ustanoviti zašto igraju baraž, a mi ne. Jednostavno, reprezentaciju vode Brnović i Milošević. Igraju Jovetić, Savić, Vukčević, Delibašić, Božović, Drinčić, itd

Tako da, dok ne budu igrali Sulejmani, Ljajić, Volkov, Šćepović i Rnić, a reprezentaciju vodio Tumbaković ili Stanoje, nama nema spasa.  ;D



Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #387 poslato: Oktobar 29, 2011, 07:31 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Uf uf uf....... :kafa:


Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #388 poslato: Oktobar 29, 2011, 08:52 »
Digose mu cenu u medijima

Van mreže luidjilamonika

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 169
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #389 poslato: Oktobar 29, 2011, 10:49 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Citat
Ako nisam slagan od nekog ko me nije do sad lagao i ko je upucen onda je Stanojevic novi selektor od decembra!! Snajder verovatno vec nazdravlja sa Karadzicem jebem im ja mater obojici [/c][/quote]



jel to neka zajebancija? :smeh3:
Otišo si Dule, ostala je muka,
samo lepe uspomene kako radi struka.