Autor: dejo94 Tema: 148. večiti derbi, Crvena zvezda - Partizan, stadion "Rajko Mitić" 25.4 u 18h  (Pročitano 12506 puta)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Glede igre, ono što sam ja video je bilo KATASTROFALNO loše od strane CZ, dok je JSD odigrao jako, jako dobro. Potpuno su nas stavili u džep, igrali pravi presing od prvog minuta (ja ne znam da li smo uspeli da povežemo 3 smislena dodavanja u tom periodu) - meni je izgledalo kao da su se sastala dva tima iz različitih rangova! Partizan je bio dominantan, konkretniji, opasniji... ma sve ono što bih očekivao od vodećeg tima na tabeli. Ilić je održao mini-kliniku modernog fudbala; neverovatno mi je da je i dalje medju najagilnijima, uprkos godinama u kojima većina njegovih vršnjaka igra - preferans. Sjajno je upošljavao saigrače i još uspevao da bude aktivan u odbrani - oduzimao je lopte dvaput mladjima od sebe (!) , trčao i suvereno kontrolisao sredinu. Kod nas, sredina nije ni postojala! Plus, sa Acom Tenkom smo tu realno imali igrača manje. On je bio potpuno fokusiran na flasterisanje Babovića, dok je u napadu bio potpuno neupotrebljiv. NIJEDAN pas (mater ! ) napred. Btw, šta se dešava sa tim momkom? Čini se da je iz utakmice u utakmicu sve gori.
Ma, očaj bre.
Pročitao sam komentare na RSB i po prvi put doživeo da tamo čitam realne, krajnje samokritične, upise. Čak ni oni najzagriženiji nisu ovoga puta posegli za popularnim floskulama tipa, "sudija ih je štitio", "imali smo šanse, ali...", "uopšte nisu bili toliko bolji", "eh, da je ušla ona (Lazovićeva) bomba..." itd... Gotovo da su svi do jednog složni u osećaju GADJENJA nad igrom svog tima. 
Jedno veliko, najveće,  BLJAK.   :udaraozid:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Imam jedno pitanje za vas koji se mnogo bolje razumete u "gibanja na tribinama". Laki je napisao da je se već šuškalo ("znalo" ??? ) da se sprema neko sranje na istoku. Hajde da mu i poverujem. Ono što mi nikako nije jasno je, ŠTA je bio cilj tog "sranja" ? ŠTA je bio cilj onog stampeda VIS Zabranjenih? ŠTA su mislili da postignu? Da stignu do Severa i onda ŠTA?

Ili, glagolu "misliti" ovde uopšte nije mesto? Odn., mislili nisu ništa - nego, aj da napravimo frku, pa šta bude?

Na kraju su dobili batine - što od jednako poludelih sa Severa, što od kornjača - i uspeli da pomere početak utakmice za nekih pola sata.
Jel TO bio cilj?
Ne kapiram, majkemi. Elem, pitam.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
ako sam ja dobro razumeo lakija,on je hteo da kaze da se pricalo da ce valjda zvezdini napraviti sranje na istoku,da su to culi i grobari,pa oni odlucili da ih preduhitre i prvi krenu. ja sam tako razumeo ono sto je on pisao...
a cilj,ko da je to bitno...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
I ruka i faul u istoj sekundi.



Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil

 matori iz RD je R ...e

 zabranjeni su samo hteli da ispadne gavne face i uspeli su u tome a što imaju par razbijenih glava koga briga o njima se ipak više piše danas nego o grobarima sa juga gde videh sinoć na nekom snimku baš bila neka gadna bugarska brigada

kvalitet fudbala nam je očajan i naravno da je i derbi na tom nivou, meni je stvarno čudno da još ima 40000 ljudi koji hoće da plate kartu da to gledaju ali i to je Srbija zemlja u kojoj se slabo koristi sopstvena glava ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Kraljevi  :smeh3: :smeh3: 
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Citat
Svi znamo koliko su limitirana oba tima i da su šanse da utakmica bude interesantna minimalne. Uz to na tribinama je bilo i puno dece kojoj ovaj derbi sigurno ne bi ostao u sećanju da nije bilo nas. Meč bez nekih šansi i lepih poteza sigurno nije neka pozivnica tim klincima da ponovo dođu na stadion – smatra ovaj navijač.




Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Imam jedno pitanje za vas koji se mnogo bolje razumete u "gibanja na tribinama". Laki je napisao da je se već šuškalo ("znalo" ??? ) da se sprema neko sranje na istoku. Hajde da mu i poverujem. Ono što mi nikako nije jasno je, ŠTA je bio cilj tog "sranja" ? ŠTA je bio cilj onog stampeda VIS Zabranjenih? ŠTA su mislili da postignu? Da stignu do Severa i onda ŠTA?

Ili, glagolu "misliti" ovde uopšte nije mesto? Odn., mislili nisu ništa - nego, aj da napravimo frku, pa šta bude?

Na kraju su dobili batine - što od jednako poludelih sa Severa, što od kornjača - i uspeli da pomere početak utakmice za nekih pola sata.
Jel TO bio cilj?
Ne kapiram, majkemi. Elem, pitam.

Cilj je bio doći što bliže Severu i baciti rukavicu u lice Delijama.  U tome se očigledno uspijelo, kad se na forumu Delija već piše o tome kako Istok na JNA treba "malo bolje organizovati" sledeći put.
Na tom putu su popili i batine, ali nisu ni oni ostali dužni, te su npr. kaišem mnoge vraćali u djetinjstvo.  :D  Uostalom, posle najvećih batina(onaj matori, pa kad su 5-6 cigana skočili na jednoga) oni nastavljaju dalje i zaustavljaju se tek kad policija kreće na njih.

« Poslednja izmena: April 27, 2015, 06:11 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil

 šta bi sa pretnjama senki?
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Pa rekoh na drugoj temi, vjerovatno su ih dobro krili od njih.  :cigara:


Šalu na stranu,  ipak je je ovo druga priča u odnosu na onaj put, tada je došlo dosta njih, a htjeli su da kače zastavu na Jugu, oko toga je nastala najveća frka. Ovako, kad na Jugu imaš 20-tak navijača iz Poljske(navijači Viđev Lođa) koji su tu samo zato što su ih pozvali navijači CSKA iz Moskve, onda ni 5-6 Milaneza bez obilježja  nije toliki problem.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
evo par slika sa derbija, ove prve slike su pre incidenta,a tu je i koreografija i posle dimna zavesa...











« Poslednja izmena: April 28, 2015, 01:24 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...