Autor: dejo94 Tema: 148. večiti derbi, Crvena zvezda - Partizan, stadion "Rajko Mitić" 25.4 u 18h  (Pročitano 12509 puta)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Novi derbi, nova nafaka. Partizan ima pet bodova prednosti, novog trenera. Kod Zvezde se raspucao mali Jović, možda je i vrijeme da nadoknadi ono što je promašio u jesenjem derbiju...


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>






P.S. Nadam se da ste se na košarci dovoljno isvađali, da će ovde biti mirnije (dokle je došlo da na fudbalu bude mirnije, a na košarci lom :wacko:  )

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
nema tu mnogo mudrosti.nama igra samo pobeda.sve osim nase pobede i partizan je osigurao titulu.ako dobijemo mislim da su nam dobre sanse da budemo prvaci,jer u tom slucaju verujem da mozemo da dobijemo sve do kraja,a partizan ce negde kiksnuti,siguran sam.
opet sam lalatovic,i njegovo trenersko razmisljanje mi unosi zebnju,i bojim se da ih necemo dobiti.
luka se mali jeste raspucao,i kao sto sam vec pricao najbolji nam je spic. ocekujem da vrati i parkera u 11. kovacevic i pored ocajne forme ce verovatno morati da igra,jer je preofanzivno da stavimo ristica malog na zadnjeg veznog,a ostalo sve da budu ofanzivni vezni i jovke i parker. previse je to ofanzivno,i moze da nam se osveti.a grujic koji bi cini mi se na zadovoljavajuci nacin mogao da pokrije tu poziciji i u defanzivi,nisam siguran dal je uopste i ulazio u igru u drugom delu sezone,i sigurno nema logike da ga gurne u derbiju u 11.
jedino nisam nacisto da li ce na stopera vratiti lazica koji je iskusniji,i odigrao je vec nekoliko derbija ili ostaviti malog jovanovica,kome bi to bio prvi derbi u seniorskoj konkurenciji...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Lalatović  ??? 
     vs
Milinković  :smeh1: 


Okršaj trenerskih veličina kakve Srbija još nije videla!
« Poslednja izmena: April 21, 2015, 03:33 Boki »
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Šta fali Milinkoviću, ozbiljno pitam?

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
vjerujem da Partizan ostaje neporažen...

ako budem imao vremena i skočim do klade, neki X bi odigrao...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Razguziće nas samo tako. Još su sad i navijači napaljeni, nakon ABA poraza   :no:

Lalat će, naravno, da pizdi 95 minuta kraj aut linije, a onda će na konferenciji za štampu da se obruši na osovinu zla: sudije+Tole+FSS.  :blabla:

Iako će mu završne reči biti, "na kraju sam ipak ja isključivi krivac" .

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.965
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Milinkovicu ne fali nista, koliko mogu da vidim. Covek nas je ili dobijao u prvenstvu ili izbacivao iz kupa ili nam je uzimao bitne bodove i sa Spartakom i sa OFKom i sa Vojvodinom i sa Vozdovcem.
Sto se derbija tice, slazem se da moramo da dobijemo kako znamo i umemo. Ocekujem, medjutim, pickastu, ziherasku taktiku sa dva zadnja vezna obostrano, pa ako upali neki prekid puna kapa. Voleo bih, naravno da gresim, ali prognoziram X i 0-2.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Šta fali Milinkoviću, ozbiljno pitam?

Da mu nista ne fali,ne bi mu ovo bio 8934075 JSL klub, bez da je mrdao preko.

Samo me manite objektivnih navijaca vjecitih i JSL trenera  :))
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil

 milinkovic je bio par meseci u AEK-u iz Atine ali naravno brzo su ga provalili, tip se ne pita ni za šta u klubu baš kao ni tralalatović u zvezdi
 tu su zato štoneko mora da kao vodi tim i treninge a glavnu reč oko toga ko igra vode mnogojači igrači
 Dolaze nam braća iz Srpske i zovu da gledam uživo ali sam im poručio da ko želi da gleda uz ćevape i pivo može sa mnom ja dok su krimosi poput kokeze, teze i tončeva na čelu Zvezde na Marakanu ne zalazim
voleo bih ipak da dobijemo ali realno Partizan je i ovako slabašan bolji od nas jer smo mi raspad :no:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
pero,nije partizan nista bolji od nas. u prvom delu jesu bili dosta bolji,sada ne.


inace jebali ih termini.derbi u subotu od 18,a prva utakmica finala jadranske je od 20:30. fudbal ce se zavrsiti izmedju 19:45 i 19:55 tu negde.dok se izadje sa stadiona,pa ako si kolima(sto je najbrza varijanta,sve ostale su znacajno sporije),stignes do kola,izadjes iz guzve i stignes do pionira, pa nema sanse da si dosao brze nego 5-10min pred pocetak utakmice(u najboljem slucaju).pa dok udjes u pionir i sl. a to je u nekom najidealnijem scenariju da si kolima. sve druge varijante kasnis na utakmicu,a i kolima su dobre sanse da opet stignes malo posle pocetka utakmice...
« Poslednja izmena: April 22, 2015, 11:47 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Gotovo sam siguran u derbi bez golova. Dugo ga nije bilo.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Svih ovih godina smo svjedoci kukanja cigana kako su stalno pokradeni u derbijima...  ali evo i druge strane medalje...




Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava




Svaka čast čovjeku koji je napravio ovo.  :aplauz:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Hoće li konačno biti penala za Partizan?  :yawn:
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Kako je fino vidjeti Grobare sa ljudima iz Zvezde na avataru...  :D

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Citat
Podsetio me gledalac u poslednjoj emisiji na urbanu legendu o Derbiju u kojem je Rajko Mitić bio pod znakom pitanja zbog povrede. Delegacija Partizana u sastavu Bobek, Čajkovski, Zebec, otišla je kod trenera Zvezde zahtevajući da Rajko obavezno bude u timu. Sa sobom su poneli papir sa potpisima svih igrača crno-belih i obećanje da niko od njih neće grubo startovati nad Zvezdinim kapitenom.


E, to je bilo pravo rivalstvo. Zdravo, plemenito, šmekersko. Prožeto ogromnom dozom respekta prema protivniku. Viteštvo, pa tek onda rezultat.