Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2016/2017  (Pročitano 141390 puta)

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.529
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1035 poslato: Februar 06, 2017, 09:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Meč protiv Cedevite je možda i bitniji od PAOK-a...  ako dobijemo drugi smo 100%, i imamo možda i najbolju situaciju po nas, a to je da idemo na Budućnost u 1/2 finalu.

Mi ako pobijedimo Cedevitu u Zagrebu, svejedno nam je sa kim cemo.

Generalno sam od Bircevica ocekivao mnogo vise ove sezone, ali sad se i pokazalo da kad ga nema, izgledamo kao skupina rekreativaca.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.529
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1036 poslato: Februar 06, 2017, 12:10 »
Kapiten Mitrovic  :zbunjen:

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Inace, izjava Dzikica na kraju prava klosarska  :rofl: kao na predavanju sto je imao u PG prosle nedelje.
« Poslednja izmena: Februar 06, 2017, 12:10 Фаул »
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1037 poslato: Februar 06, 2017, 04:04 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


 ne reče nam Laki ko se mlatio na D tribini

Bilo je nekog naguravanja, neki klinci. Brzo se smirilo, baš kao i guranje i mlataranje u kopu.

Neki idiot je bacio nešto tvrdo i pogodio klinca u glavu pet metara od mene. Raskrvario mu je glavu samo tako. Odmah ga izveli kroz hodnik. Koliki idiot moraš da budeš pa da bacaš ne gledajući koga ćeš da pogodiš
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.755
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1038 poslato: Februar 06, 2017, 07:32 »
 malo mi cudno da niste AV ni jednom spomenuli :zbunjen:  Nije valjda da vas je kupio :whistling:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1039 poslato: Februar 06, 2017, 08:48 »
Citat
POČELA SU SAOPŠTENjA...
Ne mogu da verujem da klub koji je najviše kažnjavan u EL zbog ponašanja svojih navijača, žali se na neprijateljski rapoloženu protivničku publiku.
Pa majstori kako smo trebali da Vas dočekamo...?
Moje lično misljenje je da smo trebali da Vas dočekamo sa kesama punim urina,u toku utakmice dok Vaši igraci izvode slobodna bacanja Mi smo trebali da drmamo koševe, u momentu kad Vaš trener zatraži tajm aut Mi smo trebali da aktiviramo PP aparat, ljudi pored terena koji sede trebali su Vašeg trenera da gađaju loptom u leđa. Možda smo trebali kad Vi igrate neku svoju utakmicu da dođemo ispred ulaza u halu i da bakljama i sipkama napadnemo roditelje sa decom, kao što su vaši navijači to radili prošle sezone.
E da zaboravio sam i to da smo trebali bakljama da gađamo Vaše igrače na terenu. Članovi naše uprave trebali su da fizički napadnu Vašeg trenera....
Zašto mislim da smo Mi ovo sve trebali...?
Zato što su vaši navijači dočekali ovako naše igrače i naše trenere.
Nismo sinoć vređali decu vaših igrača kao što su Vaši navijači vređali kćerku Saše Pavlovića.
Nismo vređali majku Vašeg trenera, ali zato su to radili Vaši navijači našem treneru.
U Vašem saopštenju koje sam pročitao ne vidim da ste spomenuli pogrdno skandiranje na sinoćnoj utakmici upućeno našem treneru.
Zanima me šta je svrha Vašeg saopštenja, da se opravdate kod Vaših navijača ili da pokušate da izvršite pritisak na rukovodstvo ABA lige kao i rukovodstvo KSS, jer kao što znamo najvažnije utakmice nas očekuju kako u ABA ligi tako isto i na završnom turniru kupa Radivoja Koraća koji se igra za desetak dana u Nišu.
Kažete da Vaš klub nije državni projekat i da Vaši igrači spavaju na aerodromskim klupama, pa ko Vam je kriv kad imate u svom vlasništvu dva kluba i teško je to finansirati. Pa vi kažete da niste državni projekat, a u toku sezone promenite po deset stranih igrača, od kojih para...O dugovima ne mogu da pišem jer ne znam za koji klub da pišem, jer ste menjali imena kluba svake sezone.
Pa, danas smo imali situaciju kad direktor vašeg fudbalskog kluba kaže da je Vaš košarkaški klub među 20 najbogatijih košarkaških klubova evrope, ej bre direktor vašeg fudbalskog kluba tako kaže...
Ko plaća Amerikance u Vašem klubu iz predgrađa,mislim na klub u kom igra Vaš sin.
Mafijaška pudlice, DULE VUJOŠEVIĆ (namerno pišem velikim slovima) nije više u Srpskoj košarci da možeš da kažes da je Vaše saopštenje prouzrokovano NJEGOVIM izjavama.
Možda Vašim saopštenjem pokušavate da opravdate nemile scene u Nišu ako do njih dođe,i da tad kažete da ste sve Vi predvideli i najavili.
I na kraju ovog mog monologa mafijaška pudlice mogu samo da kažem da možes da mi popušiš kurac.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.529
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1040 poslato: Februar 06, 2017, 09:13 »
Ne mogu da vjerujem da se sve ovo pobrojano desavalo a nije maslo debelog dukljanina  :no: :'(  Kako to sad?


Nego, ja bih da na ovoj temi ne pricamo o ovim glupostima, vec o kosarci. Ima tema o onom drugom klubu dje se trenutno prica o politici, lazima, saopstenjima, pa to tamo  :respect
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1041 poslato: Februar 06, 2017, 09:15 »
Čestitke na pobedi! ;)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1042 poslato: Februar 06, 2017, 09:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Čestitke na pobedi! ;)

Hvala Lađa, iskreno od tebe.

Pobedili smo zato što je zvezda bila umorna. Da se sada igra finalni turnir aba lige na tri dobijene, krajnji rezultat bi bio 3:1 za zvezdu. Nema tu ni malo velikih ambicija.
Rekao sam da zvezdu možda niko u Evropi ne može da dobije na tri utakmice. I dalje stojim iza tog stava. Zvezda igra kvalitetno, i rezultat je tu. Postoji sistem koji jako dobro funkcioniše i svaki pojedinac se uklapa.
Lično, mislio sam da ćemo zvezdu dobiti u finalu kupa u Nišu, ali šta sad. Vredi se nadati.

Još jednom, utakmica je bila potpuno nebitna za zvezdu, ima toliku slobodu da može da igra sa drugim timom i da se ne nervira zbog rezultata.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1043 poslato: Februar 06, 2017, 09:26 »
A dobro,derbi je derbi teško da se niko ne nervira.
Nisam gledao kao što sam napisao i na našoj temi pa ne znam kako je ko odigrao a ni u kojem sastavu a nije ni bitno.Međutim po tekstovima na portalima i ono malo isečaka što sam pogledao mali Marinković je pokidao,ajde de već sam mislio da je propao skroz.

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.529
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1044 poslato: Februar 06, 2017, 09:35 »
Svakako da smo iskoristili njihov umor, to je jasno. Tome sam se realno i nadao, imali smo zicer za pobjedu i iskoristili smo ga. Naravno, ne treba sve pripisati tome, Partizan je odigrao, iako mnogo ruznu, jednu od najkvalitetnijih utakmica ove sezone (iako neke nisam gledao nego govorim po procitanom). Mi smo trenutno u takvoj situaciji da samo sa odlicnom igrom imamo sanse za pobjedu i to je jasno.


Da, realni odnos snaga jeste 3:1. Sve preko toga bi bila premija za nas. Sto opet ne znaci da ne treba zapeti.


Sto se Zvezde tice, igraju odlicno ove sezone, ali to da ih niko ne moze proci na tri dobijene macku o rep. Mislim, bice plej of Evrolige pa cemo vidjeti. Ja mislim da je i ovaj dosadasnji rezultat fantastican, ali treba biti i realan. Zasto? Zato sto je ligaski sistem i oni najjaci timovi ce punom snagom da povuku u plej ofu (ako se dokopaju njega). Iz toga razloga, ne vidim neku preveliku sansu Zvezde na tri dobijene, ali otom potom.



Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.896
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1045 poslato: Februar 08, 2017, 08:21 »
jebemliga, morali bi proći ovaj paok bez problema
« Poslednja izmena: Februar 08, 2017, 08:34 Zgembo Adislić »

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.755
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1046 poslato: Februar 08, 2017, 08:34 »
meni zvuci bas dobro, jeste da je bilo o kurvi ciganki ali sve ostalo pozitivno raspevano
« Poslednja izmena: Februar 08, 2017, 08:34 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1047 poslato: Februar 08, 2017, 08:35 »
Zbog gluosti nisam otišao, a gostovanje samo tako, što bi se reklo zicer.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.896
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1048 poslato: Februar 08, 2017, 08:35 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
meni zvuci bas dobro, jeste da je bilo o kurvi ciganki ali sve ostalo pozitivno raspevano

upravo sam funjarski editovao post  :whistling: , ovaj deonica sa Partizanovim delom je odlična  :D . U početku je bilo kakofonično, nisam ništa razumeo
« Poslednja izmena: Februar 08, 2017, 08:35 Zgembo Adislić »

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.134
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1049 poslato: Februar 08, 2017, 08:51 »
Al' su ovi siromašni.