Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2016/2017  (Pročitano 141017 puta)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #225 poslato: Avgust 10, 2016, 11:29 »
I šta nam onda znači bolji plasman u ABA ligi?   
Ako iznenadimo i osvojimo, džabe, okrenuli smo leđa Bartomeuu i nema EL.
Budemo 2-gi, 3-ći, 4-ti, 5-ti... nebitno, FIBA liga šampiona nas definitivno neće izvaditi iz govana...

 
Ukoliko izađemo iz Evrokupa, mi smo završili sa Bartomeuom, a njegova takmičenja su nam u ovom trenutku neophodna da bismo preživjeli.
Opet, ima druga solucija, da FIBA na kraju odnese pobjedu, ali to je opet nešto što je na dugačkom štapu.

Zaista, da sam ja sada na mjestu Pekovića, nisam pametan šta bih uradio. I jedno i drugo može da ukopa klub na jako duge staze.


Sa druge strane vas boli kurac, generalno svih 16 timova koji igraju EL su bezbjedni, bez obzira na ishod rata FIBA i ULEB. Nastradaće sirotinja kao mi.



Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #226 poslato: Avgust 10, 2016, 11:39 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Sa druge strane vas boli kurac, generalno svih 16 timova koji igraju EL su bezbjedni, bez obzira na ishod rata FIBA i ULEB. Nastradaće sirotinja kao mi.

Upravo to. Ali ko nas jebe, kad smo imali priliku,nismo je iskoristili, aj sad dovidjenja.

To FIBA-ino cudo bi moglo mozda iduce sezone da bude kvalitetno takmicenje, ove ocigledno osim EL nema nista da valja. Bukvalno sezona za baciti van ovih 16 klubova.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #227 poslato: Avgust 12, 2016, 08:28 »
Bez komentara na povlačenje iz EK-a?

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #228 poslato: Avgust 12, 2016, 08:48 »
Ne znam šta bih rekao.   
 Ostaje nam nada(vrlo tanka) da će FIBA odnijeti pobjedu, i da će se Đordi povući, pa da ovo ne bude epski zajeb.    U suprotnom ugasili smo ga za narednih 15 godina.

Peković rizikuje da ovim potezom postane najomraženija ličnost u istoriji KKP.  A možda mu to i nije toliko bitno, čujem biznis na Zlatiboru ide dobor, prodao je veliki broj apartmana.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #229 poslato: Avgust 12, 2016, 09:15 »
Hebga, prEtisli su vas pošteno i niste imali kud. Kako god da gledaš - nije fer nikako.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #230 poslato: Avgust 12, 2016, 09:54 »
Džile je jedini u klubu zbog koga bi pratio utakmice. Na žalost, Džile je isuviše mali razlog da dodjem ponovo u halu.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #231 poslato: Avgust 12, 2016, 10:24 »
vpfc, ne zajebavaj, kao da je Pekovic ovdje imao da bira bilo sta. Ovo ti je daj sta das.


Drugi par opanaka je to sto se meni inace ne svidja njegov dosadasnji rad, ali ovdje zaista nismo imali kud.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #232 poslato: Avgust 12, 2016, 10:43 »
Pa evo kaze da ce FIBA da udomi i otpadnike iz EK. Dodace jos 1-2 grupe sa ovim najjacim timovima  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #233 poslato: Avgust 12, 2016, 11:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
vpfc, ne zajebavaj, kao da je Pekovic ovdje imao da bira bilo sta. Ovo ti je daj sta das.


Imao je ispred sebe jasan izbor.   Odlučio se za crkavicu od države jer se bojao da uloži sopstvene pare u klub, ili da privuče nekoga sa kim bi ulagao... bivšeg igrača ili nekog drugog, Šarića naposletku ako treba.

Dakle, dvije solucije:
1. Evrokup (potencijalno i EL  sledeće sezone), bez KLS i KRK, i da sam nađe pare od kojih bi klub funkcionisao
2. FIBA liga šampiona (vrata ULEB-a vjerovatno zatvorena narednih 10 godina), KLS i KRK, pare od  države (državnih sponzora), tj. od milosrdnog anđela na čelu vlade Srbije
Meni je jasno da je ova druga solucija za samog Pekovića bolja, ali da li je bolja za klub?    Ako je ovdje došao da bira ono šta je bolje za njega, onfa nema šta da traži na mjestu predsjednika Partizana.

« Poslednja izmena: Avgust 12, 2016, 11:55 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #234 poslato: Avgust 15, 2016, 08:06 »
Edo Murić sprema tužbu...


Citat
Sad mogu da kazem, nisam hteo kad se desavalo da ne bi ispala bruka, odbijao je da ulazi na pojedinim utakmicama u igru pozivajuci se na nepostojece povrede...

Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #235 poslato: Avgust 15, 2016, 08:49 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

1. Evrokup (potencijalno i EL  sledeće sezone), bez KLS i KRK, i da sam nađe pare od kojih bi klub funkcionisao


čekaj, je l ti stvarno misliš da je ovo bilo opcija? Mislim da ipak nisi svestan koje su konsekvence kada ti FIBA udari ban, nije to toliko naivno koliko se čini, tu postoji puno problema oko registracije igrača  i njihovog daljeg statusa. Jebote, ne mogu da verujem šta čitam, da srpski klub koji se izdržava od novca poreskih obveznika Srbije ne igra domaća takmičenja. A kako sam pročitao na par mesta, pod takvom zabranom Partizan ne bi mogao igrati ni ABA, jer je i ta liga u određenoj meri vezana za FIBA, ako se sećaš bilo je problema prošle godine kada su im ukinuli priznanje, zbog čega je i izvršena ona preregistracija, tj. kada su otišli Lisac, Lorbek i co, a došla ova nova ekipa sa sufiksom j.t.d.


Ali čak i nevezano za to, ideja da Partizan tera svoju pravdu na način da ne igra domaća takmičenja je, ono, stvarno dno dna.


U suštini, ja i dalje mislim da je ovde ipak previše drame, ne znam ko je osmislio taj scenario da će se sad Jordi kao naljutiti na nas i nikad nas više neće zvati negde. Kao i prošli put, FIBA i EKA će napraviti neki dogovor i neki truli kompromis pa će biti vuci siti a ovce na broju, manje više.


Pravimo dramu oko jedne sezone u Evrokupu (koju bi ovako ili onako završili najkasnije u januaru) a oko kluba lete pretnje batovima i ostalim sranjima. Prava zamerka Pekoviću nije ovo, već opet loša vizija u sklapanju tima, i dalje gomilamo igrače dok stare sede u ćošku neisplaćeni. Da ne govorim o već drugoj godini u kojoj smo bez ijednog pomena vrednog mladog igrača, a ispustili smo odličnu priliku zbog krize u Španiji da sebi dovedemo nekog od naših dobrih klinaca poput Bojana Nešića iz Saragose ili Mihajla Jovičića iz Reala (obojica završili u Megi).

Nadam se vestima iz tog sektora tj. ozdravljenju temelja kluba, a živo mi se fućka za par utakmica manje protiv Krasnog Oktobra ili Kantua.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #236 poslato: Avgust 15, 2016, 09:06 »
Ovo istupanje pod pritiskom nece imati nikakav uticaj na status partizana u ulebu.
Nisu oni tamo veverice da ne znaju sta se desava.
Ovo je samo predigra za ono glavno sto se desava sledece godine kad ce na red doci evroligasi.
Tu ni KSS ni ABA nisu mogli nista da urade.
Ono sto bi bilo posteno je to da svi srpski klubovi iz ABA lige ne igraju domaca takmicenja ( mislim samo kup) iz kojih bi Partizan bio suspendovan.
Ili da se posalju juniori i na taj nacin posalje signal i FIBI i ULEBU.
Takodje takmicenje u kom se igra nece uticati na donacije drzave vec samo na prodaju karata eventualno.

Mene iznerviro ovo govno od Murica ako je ovo istina.
Pizda jedna.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #237 poslato: Avgust 15, 2016, 10:52 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Pravimo dramu oko jedne sezone u Evrokupu (koju bi ovako ili onako završili najkasnije u januaru) a oko kluba lete pretnje batovima i ostalim sranjima. Prava zamerka Pekoviću nije ovo, već opet loša vizija u sklapanju tima, i dalje gomilamo igrače dok stare sede u ćošku neisplaćeni. Da ne govorim o već drugoj godini u kojoj smo bez ijednog pomena vrednog mladog igrača, a ispustili smo odličnu priliku zbog krize u Španiji da sebi dovedemo nekog od naših dobrih klinaca poput Bojana Nešića iz Saragose ili Mihajla Jovičića iz Reala (obojica završili u Megi).

Nadam se vestima iz tog sektora tj. ozdravljenju temelja kluba, a živo mi se fućka za par utakmica manje protiv Krasnog Oktobra ili Kantua.

E o ovome se radi. Da nam je jedini (ili najveci) problem Evrookup,spasili bi se.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #238 poslato: Avgust 15, 2016, 11:24 »
Edo Murić na tviteru demantovao da je klub dao na BAT.   Kaže da pregovara sa klubom od kraja sezone, u kojoj nije po njegovim riječima primio ni euro.   Znači nema namjeru da oprosti dug, a BAT nam visi nad glavom.



A sada bomba.  Ali ne transfer, več takođe BAT bomba.  :D   
Pera Božić bi mogao da pokrene postupak protiv kluba.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #239 poslato: Avgust 15, 2016, 11:41 »
pricalo se da je oprostio nesto. muric.

e ako bozic trazi pare za ono sto je radio kao trener sledeci potez bi trebao biti da ga navijaci tuze za dusevnu bol koju im je nanio.