Autor: Saga Norén Tema: ULEB Eurokup 2018/2019  (Pročitano 13733 puta)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #45 poslato: Septembar 03, 2016, 09:03 »
Odgovor je na to jednostavan.
Partizan  radi na ler kao sto je radio za vrijeme prosle vlasti i mislili su da ce vjecno trajat jer je to Partizan.
Slicno se desava sa Zvezdom sada koja vec ima dug ohoho. i kad se promjeni vlast ( a ovaj ludak ce svim ukinut pare brzo ) ima da pukne gore nego prije 6 godina.

Ni jedni ni drugi ne shvataju da je sve vise ljudi koji imaju pare koje zabole sto si zvezda i partizan. Osim u fudbalu donekle svi znamo zasto.

Srpskim basketom ce brzo vladat Covic i Misko. I to ce imat apsolutnu vlast.
To ne valja nikako.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #46 poslato: Septembar 03, 2016, 09:04 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ovo da Partizan urusavaju vise instance ne znam, ali znam da je Partizan klub koji dok ne vrati dugovanja nece moci da igra u Djordijevim takmicenjima pa tacno da osvoji ABA ligu najdominantnije moguce. A svi se prave ludi i ovo ne spominju ... secate li se Djordijevog transparentnog poslovanja koje je uvedeno od lane, a od ove godine se primenjuje, bez izuzeteka? Cenite da je kkP sa par milki duga nekom privlacan za poslovanje, bez garancija od banki .. je l'bi vi sa raspalom kompanijom saradjivali???


Fiba LS je premija za kkP u ovom trenutku,  cim izmire dugovanja, pre svega prema igracima, Djordi ih ceka bez ikakvih problema.

Ovo nema veze. Mozes imat dug ali moras imati dogovor sa povjeriocima i moras imat ciste papire poslovne.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #47 poslato: Septembar 03, 2016, 09:10 »
Mene u ovoj prici , ako je istinita, zanima stav KSS-a sve i da FIBA ne bude vrsila pritisak.
I ne, ne mislim da je Covic toliko mocan.
Ipak je samo Tole svemoguc :D

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #48 poslato: Septembar 03, 2016, 09:15 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Odgovor je na to jednostavan.
Partizan  radi na ler kao sto je radio za vrijeme prosle vlasti i mislili su da ce vjecno trajat jer je to Partizan.
Slicno se desava sa Zvezdom sada koja vec ima dug ohoho. i kad se promjeni vlast ( a ovaj ludak ce svim ukinut pare brzo ) ima da pukne gore nego prije 6 godina.

Ni jedni ni drugi ne shvataju da je sve vise ljudi koji imaju pare koje zabole sto si zvezda i partizan. Osim u fudbalu donekle svi znamo zasto.

Srpskim basketom ce brzo vladat Covic i Misko. I to ce imat apsolutnu vlast.
To ne valja nikako.




ko brani partizanu da ima svoju kvalitetnu skolu, mozda ne  bi uzeo najtalentovanije, al bi uzeo sasvim dovoljno talentovane, da ne mora da se dovode vrapci, magdevski ... na par godina zalmio bi se i neki iznad prosecan
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #49 poslato: Septembar 03, 2016, 09:19 »
Vise NE! Moras imati bankarske garancije, nikakvi usmeni dogovori ne prolaze. Bilo nekad.
 Cisti papiri, sta misls sto je Covic ugasio IRL i ponovo aktvirao KK Cz orginal? Jer se zapatilo, Shilb, Braun , Samardziski itd, a samo tako je mogao da igra EL, da ima ciste papire, a Zvezda je imala nikad cistije jer je otplatila, gle cuda, godinu dana ranije potrazivanja prema bivsim igracima.  ;)






@Ajkula

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #50 poslato: Septembar 03, 2016, 09:20 »
vanzemaljac nisi u pravu.

dug nema veze. svi su duzni.

Nisu otplatili dugove. Dogovorili su se.

Duzni smo i Dzenkinsu na primjer.
« Poslednja izmena: Septembar 03, 2016, 09:22 Ajkula »

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #51 poslato: Septembar 03, 2016, 09:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Odgovor je na to jednostavan.
Partizan  radi na ler kao sto je radio za vrijeme prosle vlasti i mislili su da ce vjecno trajat jer je to Partizan.
Slicno se desava sa Zvezdom sada koja vec ima dug ohoho. i kad se promjeni vlast ( a ovaj ludak ce svim ukinut pare brzo ) ima da pukne gore nego prije 6 godina.

Ni jedni ni drugi ne shvataju da je sve vise ljudi koji imaju pare koje zabole sto si zvezda i partizan. Osim u fudbalu donekle svi znamo zasto.

Srpskim basketom ce brzo vladat Covic i Misko. I to ce imat apsolutnu vlast.
To ne valja nikako.




ko brani partizanu da ima svoju kvalitetnu skolu, mozda ne  bi uzeo najtalentovanije, al bi uzeo sasvim dovoljno talentovane, da ne mora da se dovode vrapci, magdevski ... na par godina zalmio bi se i neki iznad prosecan

Pa ne smijem da odgovorim ko je u Partizanu ubio skolu i zasto se nije iskoristila sizuacija da zbog one atmosfere ne privuku sve mlado vec sve dobro poslo u megu, hemofarm i fmp.

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #52 poslato: Septembar 03, 2016, 09:25 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
vanzemaljac nisi u pravu.

dug nema veze. svi su duzni.

Nisu otplatili dugove. Dogovorili su se.

Duzni smo i Dzenkinsu na primjer.

Ti mene jebes?! Nas Dzenkins nije tuzio covece, Partizan ima nekoliko tuzbi, ILR je tuzen od strane Shilba, ILR i KKP su pod Bat tuzbom, kk CZ od strane Dzenkinsa niti bilo kojeg drugog igraca NIJE ... vidis li razliku?

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #53 poslato: Septembar 03, 2016, 09:26 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Odgovor je na to jednostavan.
Partizan  radi na ler kao sto je radio za vrijeme prosle vlasti i mislili su da ce vjecno trajat jer je to Partizan.
Slicno se desava sa Zvezdom sada koja vec ima dug ohoho. i kad se promjeni vlast ( a ovaj ludak ce svim ukinut pare brzo ) ima da pukne gore nego prije 6 godina.

Ni jedni ni drugi ne shvataju da je sve vise ljudi koji imaju pare koje zabole sto si zvezda i partizan. Osim u fudbalu donekle svi znamo zasto.

Srpskim basketom ce brzo vladat Covic i Misko. I to ce imat apsolutnu vlast.
To ne valja nikako.




ko brani partizanu da ima svoju kvalitetnu skolu, mozda ne  bi uzeo najtalentovanije, al bi uzeo sasvim dovoljno talentovane, da ne mora da se dovode vrapci, magdevski ... na par godina zalmio bi se i neki iznad prosecan

Pa ne smijem da odgovorim ko je u Partizanu ubio skolu i zasto se nije iskoristila sizuacija da zbog one atmosfere ne privuku sve mlado vec sve dobro poslo u megu, hemofarm i fmp.
smes, kako ne, al prvo ustani u stav mirno
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #54 poslato: Septembar 03, 2016, 09:26 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Mene u ovoj prici , ako je istinita, zanima stav KSS-a sve i da FIBA ne bude vrsila pritisak.
I ne, ne mislim da je Covic toliko mocan.
Ipak je samo Tole svemoguc :D

Gledaj, Partizan se zajebo sto je pozurio jer se u medjuvremenu situacija smirila.
E sad mozda je napustanje tih par klubova kompromis izmedju ULEBA i FIBE pa je zato doslo do smirivanja situacije.

A drugo Prtizan je FIBI bio potreban jer je veliko ime. Koga generalno zabole za FMP dje ce igrati.

Izlazak Partizana i ulazak FMP-a ( jos uvijek mislim da je to samo patka) su odvojen stvari.
Partizan nije imao dovoljno strpljenja a Covic vodi rat sa ovom nasom dvojicom u FIBI.
Cist kapric jer FIBA nije htjela FMP u ligi sampiona.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #55 poslato: Septembar 03, 2016, 09:28 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
vanzemaljac nisi u pravu.

dug nema veze. svi su duzni.

Nisu otplatili dugove. Dogovorili su se.

Duzni smo i Dzenkinsu na primjer.

Ti mene jebes?! Nas Dzenkins nije tuzio covece, Partizan ima nekoliko tuzbi, ILR je tuzen od strane Shilba, ILR i KKP su pod Bat tuzbom, kk CZ od strane Dzenkinsa niti bilo kojeg drugog igraca NIJE ... vidis li razliku?

Naravno.
Ti si rekao da ne smije nikom d abudes duzan sto nije tacno.
MOzes samo moras imati dogovor sa poveriocima.
Duzni smo i Mileru recimo.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #56 poslato: Septembar 03, 2016, 09:33 »
@Ajkula
I ja mislim da je ovo splet okolnosti.
Ali me opet interesuje sta ce reci KSS.
Sa druge strane, sta je Partizan ili neko drugi trebao da radi sa tadasnjim ucenama?
Igraj EC ali nema KLS, registrovanja igraca i slicno.
Mislim da si i ti pisao o dobroj odluci Partizana.
Sve u svemu svodi se na gazenje (polu)mrtvog konja koji niti moze niti ume(a mozda i ne zeli?) da se odbrani.

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #57 poslato: Septembar 03, 2016, 09:37 »
Ma, u tom smislu ok, ali ne jebe Partizan ta vrsta duga, vec ona crno na belo sto imaju potrazivanja = papiri. Mi taj problem nemamo, jer smo pokrpili sa menadjerima Sofo/Mekel, i ovo na dodjem ti Simo, Miler, Djenka, tek kad krene tuzba onda smo u problemu, a Partizan je vec godinam u tom problemu. Mi smo papiroloski cisti ( a to Djordi trazi) dok neko ne odluci da nas BAT-uje.


@Ajkula

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #58 poslato: Septembar 03, 2016, 09:44 »
I dalje mislim da je dobra odluka bila tada.
FIBI je tada bilo bitno da dobije neke ekipe iz ULEBA.
Hapoel je ostao, Spanci ostali realno od svih ostalih Partizan je najvece ime i FIBA se zadovoljila time. Ne vidim zasto ne bi onda nastavili dalje sa ucenama da nije tako.

KSS ce da uradi sto FIBA bude trazila. Kao i ranije. KSS je hteo Partizan u ULEBU ali morali su zaprijetit.
Mislim da FIBA nece nista trazit.
Zasto je Partizan popustio a Cedevita i Buducnost nisu ne znam.
A ne znamo ni kakav su razgovor imali FIBA i Partizan.
Ne potpisuje se garancija od 2 miliona tek tako.
Pa ne vidim ja ovo ni kao gazenje ni ponizavanje mada mi je jasno zasto to vidite tako.
Realno pred Partizanom je b ila teska odluka, neko je uskocio i to se stalno desava.
Najbitnije je da imate solidan tim, odlicnog trenera, opet dobru atmosferu na tribinama i to je osnovni temelj za neko drugo vrijeme ili neke druge ljude kad dodju.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: ULEB Eurokup 2016./2017.
« Odgovor #59 poslato: Septembar 03, 2016, 09:45 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ma, u tom smislu ok, ali ne jebe Partizan ta vrsta duga, vec ona crno na belo sto imaju potrazivanja = papiri. Mi taj problem nemamo, jer smo pokrpili sa menadjerima Sofo/Mekel, i ovo na dodjem ti Simo, Miler, Djenka, tek kad krene tuzba onda smo u problemu, a Partizan je vec godinam u tom problemu. Mi smo papiroloski cisti ( a to Djordi trazi) dok neko ne odluci da nas BAT-uje.


@Ajkula

Jesmo cisti a Partizan nije. To je ejdina razlika. Duzni oni a duzni mi. Duzna Barsa a i PAO :).