Autor: Фаул Tema: Superliga Srbije  (Pročitano 84780 puta)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #435 poslato: Novembar 28, 2017, 12:11 »
Desni bek Čukaričkog, Petar Jovanović, bio je u duelu sa Aleksandrom Pešićem nakon kojeg je Crvena zvezda dobila penal i počeo preokret na Banovom brdu.

Pešić je posle meča izjavio da je razočaran i pojasnio šta se sve dešavalo u duelu sa napadačem crveno-belih.


 
– Pešić je uhvatio mene za dres, što se i vidi na snimku. Skočio je na mene i hvatao makazice, kako ih je promašio, tako je pao, a sudija je svirao penal. U tom padu sam ga čak i zadržao da ne polomi vrat. Želeo sam samo da to bude fer i korektna utakmica da vidimo i oni i mi gde smo, rekao je Jovanović za Sportski žurnal.

Defanzivac “brđana” je poželeo da ovakav penal Zvezdi sviraju i protiv Kelna.

– Pokazali smo da imamo kvalitet za Evropu, ali me iskreno bole neke stvari. Želeo bih da ovakav isti penal sviraju protiv Kelna i da prođu dalje. Dugo sam igrao fudbal u inostranstvu, ali se mnogo razlikuje od ovog u Srbiji. Ovaj kod nas očigledno ne znam da igram. Protiv nekih ekipa prinuđen si da igraš bez kontakta, nismo svi ravnopravni, zato smo tu gde jesmo, dodao je Jovanović.




 :smeh3: :smeh3:



Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #436 poslato: Novembar 28, 2017, 12:44 »
ajde razumem da neko tvrdi da nije penal, ali ovakva idiotska objasnjenja (mora se ipak priznati da je jako mastovit,a i duhovit) stvarno su smesna i suvisna. ali danas svako sme svaku glupost da lupi i javno kaze...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #437 poslato: Februar 25, 2018, 01:10 »
Kolika je kvota za jos jedan penal?

1.28?

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #438 poslato: Februar 26, 2018, 01:16 »
Vanredno kolo odloženo za vikend.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #439 poslato: Februar 26, 2018, 01:32 »
FK Zemun: Dosta torture dva najveća srpska kluba!
Autor: MONDO/Agencije

Fudbalski klub Zemun izdao je saopštenje nakon meča sa Partizanom posle kojeg su se crno-beli javno oglasili da su drastično oštećeni

Fudbalski klub zemun saopštio je da je krajnje vreme da se prekine sa pristiscima, obmanama i saopštenjima u režiji dva najveća srpska tima - Crvene zvezde i Partizana.

Zemunci su reagovali dan nakon što su osvojili bod u Humskoj protiv Partizana (1:1), a crno-beli odmah posle meča izdali saopštenje za javnost u kojem su izneli da su nezadovoljni suđenjem.


"Prekinite sa pritiscima, obmanama i saopštenjima!? U prethodnom periodu svedoci smo gotovo svakodnevne medijske torture koju svojim saopštenjima kreiraju dva naša najveća kluba. U želji da ostvare svoje ciljeve Crvena zvezda i Partizan ne biraju sredstva, a silne optužbe, uglavnom bez pokrića, služe im samo kao alibi za ostvareni neuspeh", navodi se u saopštenju kluba.

Kako se ističe, niko razuman više ne može da razume žalbe onih koji uživaju najveće privilegije u srpskom fudbalu, a raznim sapštenjima sebe predstavljaju kao žrtve.

"Da li se neko nekada od tvoraca tih saopštenja oglasio posle štete koju su u duelu sa njima pretrpeli takozvani mali klubovi? Da li su se saopštenjima obraćali i Evropskoj fudbalskoj uniji posle previda koje su sudije eventualno imale na njihovim međunarodnim utakmicama? Pitamo kreatore saopštenja, da li su na trenutak pomislili kako fudbal nije igra u kojoj pravo na uspeh imaju samo oni, već svi klubovi moraju da imaju ravnopravan status u borbi za bodove".

Zemunci smatraju da Crvena zvezda i Partizan, kao najveći klubovi, snose i najveću odgovornost za ružnu medijsku sliku našeg šampionata, jer svakog vikenda Superliga Srbije ima posebno, dodatno, vanredno kolo - kolo posvećeno 'pravdi i nepravdi' prema Partizanu i Crvenoj zvezdi.

"Kolo posvećeno njihovim saopštenjima, utakmici na papiru u kojoj se smenjuju krivci za njihov loš dan, izgubljene bodove, neubedljivu igru, odluke sudija. I to sve pišu oni koji sa godišnjim budžetom troše na tim maltene koliko svi ostali klubovi zajedno. I još im trebaju dežurni krivci. Zato i pitanje, dokle više da ćutimo i trpimo svi mi koji nismo sa jedne ili druge strane Topčiderskog brda? Mi 'mali' klubovi koji se eto ponekad drznemo da pokažemo zube i otkinemo po neki bod Partizanu ili Crvenoj zvezdi".

"Niko više u fudbalskoj Srbiji ne može da shvati ove žalbe i pritiske. Ne samo Zemun, nego i svi ostali klubovi. Zbog čega bismo se saginjali, ćutali i trpeli? Da slušamo žalbe koje za cilj imaju samo da se napravi još veći pritisak i da se onemogući ravnopravan status svim klubovima. Zato i naša poruka, dosta više sa pritiscima, obmanama i saopštenjima! Gledajte sebe, svoj tim, svoju struku, svoju igru i nekad možda krivce potražite u svom dvorištu. Niko vam ne daje za pravo da saopštenjima zloupotrebljavate veličinu vaših klubova. FK Zemun traži od svih klubova da se stane na put samovolji večitih, degradaciji i omalovažavanju Superlige i srpskog fudbala", navodi se u saopštenju Zemuna.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #440 poslato: Februar 26, 2018, 01:50 »
Od bahatosti "velikih" moze da bude gore jedino licemerje "malih". Naravno da su saopstenja dozlogrdila svakome iole normalnom, kao sto su i ovi iz Zemuna lepo rekli. Pa da li nam je onda bilo neophodno jos i njihovo? A ako vec jeste, onda neka se u tom saopstenju fokusiraju na ono koje mu je prethodilo. Zasto razvodnjavaju pricu sa Zvezdom samo oni znaju. Jeftin populizam, kao sto je skoro uvek slucaj sa ovakvim saoptenjima. Ali eto, njima se moze jer su "mali". Nije nego. Partizan je prozivao sudije i "one kojima bi sve ovo odgovaralo" pa neka sa Partizanom i raspravljaju ako im je vec do rasprave. Niti su igrali protiv Zvezde, niti ih je FK CZ uopste pominjao. Zvezda je igrala u Zemunu i posteno pobedila 1-0 u jednoj od zeznutijih utakmica jesenjeg dela a u kojoj domacin nije presao ne centar nego 30 m od svog gola.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.729
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #441 poslato: Februar 26, 2018, 02:19 »

 svi ostali klubovi u Srbiji koji trpe teror velikih trebali su odavno da se udruže i istupe iz lige pa nek veliki igraju između sebe

 problem je samo što i u tim klubovima( čast izuzecima) sede neke male terze, kokeze i vazure
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #442 poslato: Februar 26, 2018, 02:26 »
Naravno da sede. I ne da ne trpe nikakav teror nego se utrkuju ko ce pre tim istim "velikima" da zavali igraca, bude filijala ili pusti utakmicu kad treba. Tako da mi je svo to prenemaganje licemerno.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.729
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #443 poslato: Februar 26, 2018, 02:33 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Naravno da sede. I ne da ne trpe nikakav teror nego se utrkuju ko ce pre tim istim "velikima" da zavali igraca, bude filijala ili pusti utakmicu kad treba. Tako da mi je svo to prenemaganje licemerno.

možda sam preterao  kad sam upotrebio reč teror ali lično nikad ne bih vodio klub koji igra u ovako organizovanoj ligi koju kontrolišu zvezda i partizan
« Poslednja izmena: Februar 26, 2018, 03:04 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #444 poslato: Februar 26, 2018, 02:41 »
Odlično saopštenje.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #445 poslato: Februar 26, 2018, 04:24 »
da je srece kad ih pokradu treba da pocnu izlazit sa terena.
sramota sta se sve sudi i plus toliko se vise ne vjeruje sudijama da i kad sude dobro misle da su pogrijesili.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #446 poslato: Februar 27, 2018, 09:32 »
Pa taj scenario sa izlaskom je pokušao jednom jedan tim... i to ne tako davno. I bili su potom izloženi nevidjenom medijskom raspeću. Ispljuvaše ih za sledeća tri života. I trinaest prvenstava.

Trebalo je zaista imati cojones za onakav potez, ali stvarno je bilo već degutantno ono što je čovek s pištaljku radio na toj utakmici.

I stvarno, ŠTA su postigli tim očajničkim potezom? Jel neko pocrveneo? Jel neko od glavonja javno rekao, "ovako više ne može. Ovo je bruka i sramota!" ??

Aha, oće to.


Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #447 poslato: Februar 27, 2018, 10:04 »
i ja mislim da su ovi uslovno receno manji klubovi najviše krivi.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #448 poslato: Februar 27, 2018, 10:21 »
Niko nije nevin u JSL.

Ovu patetiku sto prosipaju mali klubovi bih ja okacio macku o rep. Jesu Partizan i Zvezda najveci trovaci i najveci sljam domaceg fudbala se skuplja u ova dva kluba, ali ostatak lige nije ama bas nista bolji. Sva ta namjestanja, stelovanja, menadzerisanje i preprodaja igraca na kilo nije moguca samo od strane vjecitih, mora postojati i druga strana za saradnju.

U cemu se zasniva filozofija bilo kojeg "malog" kluba u JSL? Bunker do smrti, 3za3 sa slicnim jadima od timova, prodaja igraca za 100 000 ako ikako moze u neki Lokeren, od cega samom klubu ide 200 eura kao da je prodao ovcu a ne fudbalera. Tereni su im njive, sa smijesnim ili cesto nepostojecim tribinama, reflektori se rade kao skadar na bojani, klubove skoro da niko ne prati lise porodica i rodbine igraca.

Jos jednom, Partizan i Zvezda jesu najvece zlo, ali ih u stopu prate ostali. Tako da, manje patetike.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga 2017/2018
« Odgovor #449 poslato: Februar 27, 2018, 11:42 »
Potpis.

Sta li bi tek radili da su "veliki".
"This is exactly what football should be about."