Autor: dejo94 Tema: KK Crvena zvezda 2016/2017  (Pročitano 144239 puta)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #105 poslato: Septembar 27, 2016, 05:45 »
Citat
Povodom neprimerenih istupa u javnosti i na društvenim mrežama, bivšeg igrača Crvene zvezde, Kvinsija Milera, direktor KK Crvena zvezda mts Davor Ristović izneo je zvaničan stav kluba po ovom pitanju”:

“KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da su prema bivšem igraču našeg kluba Kvinsiju Mileru, postojale određene obaveze, i po tom pitanju, klub je bio u stalnom kontaktu sa njegovim agentom. Shodno pravilniku KK Crvena zvezda mts, sa kojim su upoznati svi igrači pre potpisivanja ugovora, postoji bonusi za ostvarene uspehe, ali i sankcije i kazne, za nepridržavanje odredaba istog pravilnika.
KK Crvena zvezda mts je isuviše veliki klub da bi putem medija na bilo koji način komunicirao sa svojim bivšim igračem, koji je po više stavki disciplinskog pravilnika kažnjen za grubo nepridržavanje ugovora, o čemu je takođe uredno obavešten njegov menadžer, i o čemu klub poseduje vrlo obimnu dokumentaciju” rekao je Direktor KK Crvena zvezda mts i dodao da se klub ovim povodom više neće oglašavati.

Sadašnjem igraču Makabija iz Tel Aviva, sa kojim je važeći višegodišnji ugovor potpisao 13.marta 2016.godine u Beogradu nakon utakmice sa Panatinaikosom, želimo brz oporavak i uspešan povratak na teren.

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #106 poslato: Septembar 28, 2016, 08:37 »
Sreca pa mi imamo direktora.  :D

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.970
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #107 poslato: Septembar 30, 2016, 02:17 »
Na dan početka nove, da se prisjetimo najljepšeg trenutka iz prošle sezone..




Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #108 poslato: Septembar 30, 2016, 08:40 »
lagano protiv mzt-a.
guduric rutinira.
igramo sa jednim crncem.
avangarda :rock:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #109 poslato: Septembar 30, 2016, 09:41 »
pa kako to,zar ti ne rece da smo bez pojacanja tek 3-4 po snazi? :zbunjen: :zbunjen: :zbunjen:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #110 poslato: Septembar 30, 2016, 10:07 »
evo pet mnuta citam i nikako ne mogu da povezem tvoj post sa mojim prethodnim odnosno na sta ustvari repliciras.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #111 poslato: Septembar 30, 2016, 10:15 »
pa cudim se kako tako dobro igramo,protiv svi kazu dosta ojacanog mzta,kome se predvidja bar neka sredina tabele,tj mnogi ga predvidjaju odmah iza timova koji se budu borili za plej of. pa kazem ne znam kako mi tako oslabljeni u odnosu na proslu godinu i tek 3-4 po snazi u ligi,tako lako i rutinirano dobijamo nezgodan mzt...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #112 poslato: Septembar 30, 2016, 10:15 »
Baš vala, rutinski odradjeno, a tek prvo kolo, naokolo.
Reba se razbacao samo tako   :smeh3: .
Gudura odmah nagovestio da će ovo biti njegova sezona. Ako se ne dogodi neko nepredvidjeno sranje, on će postati i ostati primer kako pravilno graditi i izgraditi vrhunskog igrača.
Sve je kod njega išlo po Dr. Čovketovom receptu: korak po korak, stepenik po stepenik, uvek napred, nikad nazad. Dozirano su ga bacali u vatru i povećavali mu minute; kao i pritisak. Ništa davljenje, ništa "časovi ljubavi", nego samo košarka, brale! KO-ŠAR-KA!


P.S. Sharky, dao sam ti plus. Nervira me kad je nerešeno.  :rock:

« Poslednja izmena: Septembar 30, 2016, 10:16 nyc »

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #113 poslato: Septembar 30, 2016, 10:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
pa cudim se kako tako dobro igramo,protiv svi kazu dosta ojacanog mzta,kome se predvidja bar neka sredina tabele,tj mnogi ga predvidjaju odmah iza timova koji se budu borili za plej of. pa kazem ne znam kako mi tako oslabljeni u odnosu na proslu godinu i tek 3-4 po snazi u ligi,tako lako i rutinirano dobijamo nezgodan mzt...

ma ok sto se ti cudis ( to i nije neko cudo) ali ne znam zasto meni repliciras.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #114 poslato: Septembar 30, 2016, 10:53 »
Ma koliko da je besmisleno, ja prosto moram da prokomentarišem "vatrenu podršku" sa tribina!
Pa, boktemazo, igramo prvo kolo, prvu utakmicu u sezoni i to pred svojim "navijačima".
ALOOOO ??    :wacko:
Znam, znam ...  rećićete mi, "šta se pališ?" I, "zar nisi već navikao?"
E, NISAM.  Kunem vam se da NISAM niti ću ikada!

Ta njihova shizofrenija mi nikako ne ulazi u ovo malo mozga što još imam.
Prva takmičarska utakmica u Pioniru i šta se čuje?
Škripa patika!
A već na prvoj utakmici EL će "verne delije" opet probijati nekakav rekord EL u decibelima!

Pa, nemojte me hebat više. Za obrede i rituale postoji crkva. Ili, ako preferirate, džamija, sinagoga... droga...
A za iskazivanje podrške svom timu postoji samo jedno mesto: navijačka tribina.

Ali, mene je pregazillo vreme. Ja i dalje razmišljam po nekim prevazidjenim i zastarelim šablonima.

 :zbunjen:
« Poslednja izmena: Septembar 30, 2016, 10:55 nyc »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #115 poslato: Septembar 30, 2016, 11:03 »
ne mogu delije ovde da probijaju rekorde i sl,kada ih ni nema,tj bojkotuju ligu. samim tim pogresno si koncipirao post, treba da se cudis onda bojkotu,a ne kakvo je navijanje i sto se cuje skripa patika. kada nema organizovanih navijaca takvo je navijanje.i to je to...
na nekoj bitnijoj,neizvesnijoj utakmici,i bez organizovanih navijaca,bice dosta bolja atmosfera,opet i to ima dosta jasne limite,tj daleko je to od one atmosfere iz el...


ajkula,prosto tvoja tvrdnja i ovo sto si danas napisao su bar u maloj koliziji(da ne kazem u malo vecoj)...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #116 poslato: Oktobar 01, 2016, 06:17 »
Nenade, jeR ti ovo ozbiljno??

Pa, čoveče dragi, ja UPRAVO O TOME i pišem! O tom BOJKOTU posranom!    :bam:
Dal je moguće da nisi ukapirao ?!?!
Pišem o "škripi patika" jerbo, nakon svega, taj užasni zvuk ostaje kao živa slika i prilika svega što se već godinama dešava - ili ne dešava - na tromedji, Delije-KK CZ - "obični" navijači .

Za mene je svaka utakmica KK CZ u kojoj čujem škripanje patika - naš PORAZ. Jedan po jedan - pet, deset, stotinu, pet stotina... Pa, DOKLE više?

Dakle,
"Delije" su odlučile da bojkotuju ABBA ligu.  Iako imam puno zamerki na takvu odluku, oni su jedna krajnje organizovana navijačka grupa i ja nemam nikakvog prava (niti načina) da dovodim tu njihovu odluku u pitanje.
Tzv. komandovanje "ozgo nadole".

Ali, sad tek nailazi pravi problem, da ne kažem kamen spoticanja, razdvajanja i tako to.
Delije su za bojkot - OK; ali mnogi zvezdaši bi i dalje da bodre svoj voljeni klub; jal pištaljkama, jal klepetušama, jal vako jal nako - njihovo je pravo, zar ne?

E, paz da nije!  :pusiga:

Bilo je to pre nekoliko godina. Našla se jedna omanja grupa klinaca-cigana koji su, kao, krenuli da vode navijanje o svom trošku i na svoju ruku. Rekli klinci, "ako neće Delije da navijaju - ima ko hoće! MI!"
I došli momci na sledeću utakmicu (mislim da je to bilo baš protiv Cedevite, u Pioniru) sa sve bubnjevima, barjacima i nekoliko transparenata. Došli klinci nabrijani, orni da deru grlo sve četiri četvrtine...
Al, ne lezi vraže!
Taman što su počeli da se dernjaju, "Napred Zvezda, ole,ole,ole..." odnekud iznikoše neki momci, onako mišićavi, glava obrijanih i kao po komandi, krenuše da lemaju ovu dečurliju. Šamari, po koja pesnica, oduzeše im bubnjeve, barjake i ostaviše ih u totalnom bunilu!

Čekaj, jel su ovo bili "naši"??
Dakako! "Naši", ali kao da i nisu "naši" nego ko zna čiji.
Otada se više u Pioniru niko nije usudio da "organizovano" navija za klub za koji navija. Ako me razumete.

Bemliga, ja se slabo razumem u taj tribinaški rečnik, tek, svima je bilo belodano jasno da DELIJE NE DOZVOLJAVAJU "organizovano navijanje" na utakmicama ABBA lige!
Ne dozvoljavaju SVOJIMA da navijaju za SVOJE !

Kad sam to saznao verujte mi, umalo čir nisam dobio.

Pa, čekaj, brate. Ti, kao bojkotuješ. OK. Ali, za ime boga svetoga, zašto zabranjuješ svakom drugom da bodri one momke dole na parketu?

Zašto??? Zašto, bre??

----------------------------

Elem, zato me svaka utakmica KK CZ na kojoj dominira škripa patika vrati u to vreme i na tu utakmicu kada su "delije" podelile packe nekim potpuno nevinim i iskrenim zvezdaškim klincima.

Taj incident mi je ostao duboko urezan u memoriju pamćenja, uz sav ukus gorak, opor i odvratan.

Tada sam - konačno, valjda? - ukapirao da je "navijačka grupa" nešto što veze nema sa navijanjem. Dakako, fenomen sociološki i antropološki, vredan proučavanja i pisanja. Ali, nemam nerava. Niti mi je stomak više dobar da mogu sve to da probavim.

The End.

Za sada. Odnosno, do prve sledeće "škripe patika" u Pioniru. 
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2016, 06:21 nyc »

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #117 poslato: Oktobar 01, 2016, 08:03 »
Delije su licemerna gamad, izmedju ostaog!
I nikako ne zasluzuju paznju bilo kojeg "obicnog' navijaca.
Stvari su proste - oni su gamad i talog ovog drustva kojoj je grupa na prvom mestu i preko kluba se maksimalno promovisu i trude da sebe istaknu u prvi plan! Boli njih patka za Zvezdu!
Naravno i jedna od vecih kriminalnih grupa na ovim prostorima i to ne treba zaboraviti!
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2016, 08:05 Vanzemaljac Sivi »

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #118 poslato: Oktobar 01, 2016, 12:54 »
Gledao sam samo prvo poluvreme i ono što mi se najviše svidelo jepokretljivost u odbrani,deluje to dosta živo i sooidno naručito kad se igralo sa lažnom četvorkom mada i Kuzmić sasvim solidno pokriva reket.

Nije loše za početak...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #119 poslato: Oktobar 01, 2016, 02:48 »
Odgovor je vrlo jasan.
Navijaći CZ (naročito ne delije) nisu košarkaška publika. Nema kulture odlaska na utakmice, nema košarkaške atmosfere, nema tog fluida koji se godinama gradio.
Naravno, izuzimam Pjera i ljude oko njega, ali takvih ljudi je premalo za bilo kakav pokušaj razbijanja pozorišne atmosfere.

Kada je KKPartizan igrao sa belgijancima u Hali Sportova, došlo je 5000 ljudi, bez ijednog "profesionalnog" navijača sa juga.
Zato se i orilo halom VČU PDR više puta. Na sledećoj utakmici opet je bila puna hala, i to onih istih zaludjenika za KKP ali ovaj put i par desetina likova sa juga, pa je premijer manje spomenut.

Zaključak je da još uvek niste košarkaška publika, nemate dovoljno iskustva, energije i na kraju čoveka oko koga će sva ta energija biti pokrenuta. Mi smo posle Duleta našli istog takvog čoveka u Džiletu.

Ne možete svu krivicu svaljivati na Delije, barem što se ABA lige tiče. Njihov stav je jasan, jeste da se krši po potrebi, ali koga još to briga.
Odlazak na košarkaške utakmice treba da bude fenomenalan porodični dogadjaj, treba da bude uživanje sa stilom, treba da se igrači, publika i trener osećaju kao pripadnici iste zajednice. Daleko ste vi od toga, jako daleko.

 
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.