Autor: dejo94 Tema: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h  (Pročitano 13720 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #105 poslato: Mart 05, 2017, 02:26 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Jebi, ne vadi ???  Kad i gde je ova "genijalna" opaska izmišljena??
verovatno u sl vreme i na sl mestu kada i ono jebi magare dok je u blatu,i sl opaske...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #106 poslato: Mart 05, 2017, 02:37 »
sto bi se zvezda izvinjavala,pa sudija je pogresio,ne zvezda. stvarno ne vidim potrebu za tako necim,niti se secam da je ikada i jedan tim izdao saopstenje da se izvinjava protivniku posle sudijske greske kojom mu je sudija pomogao...

sto se tice djurdjevicevog gola. ne moze sa sigurnoscu bas niko nista da tvrdi. svako ko tvrdi nesto,to je samo vise zasnovano na njegovoj zelji i afinitetima. u sustini prvo je izgledalo da stvarno ne udara loptu rukom. na ovom sada snimku sto se danas pojavio,usporeno i sl, cini se da kaci rukom. ali kao sto rekoh to je sve cini se,a nikako da se nesto moze 100% tvrditi...

ocajna igra zvezde. jos jednom je bozovic potvrdio da je jaje i nikakav trener. bez zara,bez zelje, bez ozbiljnog napada. nego prica nama je i nereseno dovoljno. tako smo od pocetka igrali,i zato smo kaznjeni.potpuno opravdano.
partizan jeste bio bolji,ali daleko je to od neke dominacije kako se sagi cini.istina bili su konkretniji,opasniji i hrabriji.ali i oni su imali bukvalno 2 dobre(solidne) sanse,ne bas stopostotne. ali cak i tako mali br sansi je za nas bio misaona imenica. partizan je pre svega pokazao zelju,volju,trud,zeleli su pobedu. mi bukvalno vec neko vreme u derijima ne pokazujemo da zelimo da dobijemo. jer da bi dobili mora i da se igra,i da se nekada napadne.a nasi samo nesto kalkulisu.to je apsolutno do trenera. kad smo bili ovih godina i dosta losiji,nego danas, i dosta slabiji od partizana,pa znali smo u nekom momentu da ih stisno,nesto probamo.a ovo je sve katastrofa, kao neka takticka igra,a u stvari bez taktike. ne mozes ti da sacuvas neki rezultat,kada niti napadas i drzis loptu u nogama,niti se ozbiljno i dobro branis...
« Poslednja izmena: Mart 05, 2017, 03:15 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #107 poslato: Mart 05, 2017, 03:07 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Mislim da ipak nije,mada i da jeste,to nema veze sa prvim golom.
Eto još malo materijala za natezanje kalabastera...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #108 poslato: Mart 05, 2017, 03:31 »
E ovo što rade Mondo, Žurnal, b92 i ostala govnarija se zove spinovanje.


Uzmite i ovaj ovako usporeni snimak, pa ga još usporite na 0.25,  i nema šanse da se ne vidi, da glavom udara loptu... na 0:50 je možda najbolji ugao.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #109 poslato: Mart 05, 2017, 03:33 »
ti izgleda imas neke super moci.svaka cast...
svako ko kaze da se nesto jasno vidi laze ili samo druge ili i sebe i druge...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #110 poslato: Mart 05, 2017, 03:40 »
Ja ne znam sta je spinovanje i sta ta moderna rijec znaci ali eto meni se cini da udara loptu glavom, da ga udara u ruku, malo mjenja pravac i ide ka golu.
Naravno ne jako i ne ravno u ruku jer bi u tom slucaju pala prije gola a da je cisto nabo iz ove blizine i sut bi bio drugaciji.
Sve u svemu tesko za vidit i trebas bas bit mudonja i ovdje sudit ruku jer je nemoguce vidjet dobro ni posle 10 pregledanja.
Ovo ne bih zamjerao sudiji i podveo pod sudijsku gresku. Jebiga ima gomila ovakvih situacija.

Novine ce naravno postavljat ono sto ce se citat a kad vidim d aih pljuju i jedni i drugi znaci da rade svoj posao.

Inace ovaj derbi je idealan za Grobare. Em su izvukli pozitivan rezultat ( sto je pitanje je li tako) em su dobili materijala da  za svoju napacenu dusu te sad mogu da placu do mile volje.
Nima je to ljepse nego da su dobili.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #111 poslato: Mart 05, 2017, 03:43 »
Nemam super moći, ali imam zdravu logiku i osnovno poznavanje zakona fizike.      Vidiš li pravac lopte nakon udarca Đurđevića?   Pravolinijski se odbija od glave, ne skreće kao što bi bio slučaj da ju je uz to zahvatio rukom...  a onda pogađa u ruku/leđa vašeg defanzivca i blago mijenja pravac.   To se vidi odlično poslije 0:50


Ko hoće da vidi, vidi sve što treba.   Ko želi da vidi ono čega nema, jbg, znam, nije mu lako.


Iz oba ugla se može vidjeti sve što treba.  Na 0:08 se vidi da je glava (crna površina ako je tako lakše) za nijansu ispred ruku i da prva dolazi u kontakt sa loptom.   Na 0:50 je sve još jasnije...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #112 poslato: Mart 05, 2017, 03:51 »
rekoh to su super moci.stvarno van mog domasaja,pa se ne bih dalje mesao u te meni nedokucive stvari...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #113 poslato: Mart 05, 2017, 03:56 »
A dobro, od derbi-mamurluka hoće malo da se muti pred očima...  :D   Samo voda, obična, kisjela svejedno.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #114 poslato: Mart 05, 2017, 05:09 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
sto bi se zvezda izvinjavala,pa sudija je pogresio,ne zvezda. stvarno ne vidim potrebu za tako necim,niti se secam da je ikada i jedan tim izdao saopstenje da se izvinjava protivniku posle sudijske greske kojom mu je sudija pomogao...


U pravu si za ovo. Malo sam preterao. ALI, mislim da bi mogli da barem kažu da se slažu da je gol postignut na neregularan način. Dovoljno.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #115 poslato: Mart 05, 2017, 06:59 »
Sve ovo sa golom rukom me podsjeca na ono "Djura ce ti oprostiti sto te tukao"  ::)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #116 poslato: Mart 05, 2017, 07:36 »
ja iskreno ne mogu nikako videti da li je ruka... Ali ne bih stavio ruku ( :D ) u vatru i da nije. Što samo dovoljno govori o kvalitetu prenosa tj. snimka.


Ali ovako zdravorazumski gledajući, nekako mi je nelogično da udara rukom, lopta nije bila visoka, tj. imao je lagan "dohvat" glavom, i pored toga, čini mi se da rukom ne bi imao jak udarac jer nije bilo zaleta, za razliku od glave sa kojom je imao trzaj.

Međutim, stvarno ne mogu garantovati za bilo šta.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #117 poslato: Mart 05, 2017, 07:47 »
Profo, nisam video da je iko iz zvezde rekao da lopta nije izasla, a terza je rekao da je izasla...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #118 poslato: Mart 05, 2017, 09:55 »
Ako je tako - ja zadovoljan. Unatoč svemu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #119 poslato: Mart 06, 2017, 12:45 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ali kakva scena sad ispred sjeverne tribine  :eek: Novinarka na Telegraf live i lik dolazi kod nje i poce da pjeva Partizanove pjesme naglas,a oko njega bar 5000 cigana,i naravno iste sekunde ga napadose,pocese da ga gaze...ALI kakav ludak  :klanja:
ne vidim nista za odusevljenje u toj situaciji. evo snimka
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

inace sam u tom momentu tacno tu prolazio,i prisustvovao svemu.u sustini lik je retard,i da lud je,ali stvarno ne vidim nista pozitivno u tome. dobio je sta je trazio. pri tom veruj mi snimak ne docarava uopste kakve je batine dobio,a dobio je bas dobre batine. ali je ekipa spustila kameru,i odmah se sklonila odatle. u sustini svaka cast ovoj starijoj zeni koja je probala da smiri situaciju, inace zena je redovna i u pioniru na svakoj nasoj utakmici, sedi u parteru(tj valjda je sada to loza),ispod zvezdine tribine. a lika je tuklo sigurno njih 5-6(mozda i vise), dobro su ga izudarali i isutirali. nisam siguran dal je pao na zemlju(sto je zbog sutiranja gora varijanta) jer je zavrsio kod onog suprotnog trotoara(tj sa druge strane ulice na kojoj je sniman),izmedju nekih kola,a meni se zurilo,pa nisam imao vremena da stojim i zagledam sta se tacno desava u detalje.
« Poslednja izmena: Mart 06, 2017, 11:27 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...