Autor: dejo94 Tema: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h  (Pročitano 13717 puta)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.858
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #120 poslato: Mart 06, 2017, 08:22 »
a sta je to trazio ?



Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #121 poslato: Mart 06, 2017, 09:12 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ali kakva scena sad ispred sjeverne tribine  :eek: Novinarka na Telegraf live i lik dolazi kod nje i poce da pjeva Partizanove pjesme naglas,a oko njega bar 5000 cigana,i naravno iste sekunde ga napadose,pocese da ga gaze...ALI kakav ludak  :klanja:
ne vidim nista za odusevljenje u toj situaciji. evo snimka
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

inace sam u tom momentu tacno tu prolazio,i prisustvovao svemu. sustini lik je retard,i da lud je,ali stvarno ne vidim nista pozitivno u tome. dobio je sta je trazio. pri tom veruj mi snimak ne docarava uopste kakve je batine dobio,a dobio je bas dobre batine. ali je ekipa spustila kameru,i odmah se sklonila odatle. u sustini svaka cast ovoj starijoj zeni koja je probala da smiri situaciju, inace zena je redovna i u pioniru na svakoj nasoj utakmici, sedi u parteru(tj valjda je sada to loza),ispod zvezdine tribine. a lika je tuklo sigurno njih 5-6(mozda i vise), dobro su ga izudarali i isutirali. nisam siguran dal je pao na zemlju(sto je zbog sutiranja gora varijanta) jer je zavrsio kod onog suprotnog trotoara(tj sa druge strane ulice u kojoj je snimam),izmedju nekih kola,a meni se zurilo,pa nisam imao vremena da stojim i zagledam sta se tacno desava u detalje.
ne znam što bi rekao, osim da je lik ispao kamikaza...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #122 poslato: Mart 06, 2017, 09:26 »
Taman kamikaza...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #123 poslato: Mart 06, 2017, 11:22 »
nije to ispred samog sever,to je tacno ulica gde se spusta trotoar od blagajne stadiona.a blagajna se nalazi izmedju severa i zapada. uz sve to odmah tu je zgrada sdcz, gde se mnogi navijaci okupljaju u kaficu, onda tu negde cesto sam video da likovi sa severa se i parkiraju, sve u svemu,znas da su tu iskljucivo delije,a da grobari koji tu prolaze do zapada cute(u sustini verovatno ga niko ne bi dirao da je normalno dao izjavu i rekao da ocekuje pobedu partizana,niko ga prosto ne bi primetio,i svako bi nastavio na svoju stranu)...

deneb,sta je trazio?pa bas ovo.ako ja odem ispred juga i pocnem da pevam zvezdine pesme,sta mislis da trazim?
« Poslednja izmena: Mart 06, 2017, 03:50 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.858
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #124 poslato: Mart 06, 2017, 12:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
nije to ispred samog sever,to je tacno ulica gde se spusta trotoar od blagajne stadiona.a blagajna se nalazi izmedju severa i zapada. uz sve to odmag tu je zgrada sdcz, gde se mnogi navijaci okupljaju u kaficu, onda tu negde cesto sam video da likovi sa severa se i parkiraju, sve u svemu,znas da su tu iskljucivo delije,a da grobari koji tu prolaze do zapada cute(u sustini verovatno ga niko ne bi dirao da je normalno dao izjavu i rekao da ocekuje pobedu partizana,niko ga prosto ne bi primetio,i svako bi nastavio na svoju stranu)...

deneb,sta je trazio?pa bas ovo.ako ja odem ispred juga i pocnem da pevam zvezdine pesme,sta mislis trazim?


da ste normalni i jedni drugi, ja bi doso i pevao partizanove, pa bi te malo zajebavoa, pa ti mene, pa na kraj bi se rukovali, pozeleli srecu i svako svojim putem, e to je normalno
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #125 poslato: Mart 06, 2017, 12:23 »
toga deneb nazalost, odavno nema... i kad je tako kako jeste, i ti i ja namo sta se desava ako dodjes kod ovih suprotnih najvatrenijih i pevas pesme svoje ekipe. tako da ako onda stvarno to i uradis, znas tacno sta mozes da ocekujes...
cak ne znam kako bi prosao navijac barse da dodje bas ispred tribine gde ulaze ti neki kao vatreniji navijaci reala(znam da kod njih i nema toliko toga,ali evo seti se da je mislim ove i prosle sezone par puta bilo nekih tuca u spaniji) i da peva barsi. a kamoli kod nas u ovoj divljini... da je to jedino nenormalno kod nas bilo bi super. ja koji sam vec mator konj,ne pamtim tu normalnost o kojoj pricas, nego pamtim pocetkom 90ih kako su mojoj generaciji skidali patike i swatch satove po ulicama,cak znam slucaj kod mene u kraju,gde je neki lik osim patika uzeo i carape na romboide i skinuo ih nekom  :D  nema tu ni n od normalnosti...
« Poslednja izmena: Mart 06, 2017, 12:33 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #126 poslato: Mart 06, 2017, 12:44 »
 zaboravlja deneb koliko je nekad bilo bezbedno da kao navijač iz Struge peva po Ohridu i obratno.
 nažalost ovde na ovim našim prostorima neće u skorije vreme biti normalno da odeš na utakmicu i uživaš. Uvek je to "borba" protiv "neprijatelja" gde su sva sredstva dozvoljena pa i da prebiješ u tuči 100:1 nekog jadnika koji je zalutao ispred stadiona( ili bi da se pravi junak)
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.970
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #127 poslato: Mart 06, 2017, 02:19 »
Vidim da baš ništa nisam propustio što nisam gledao derbi. Prethodnih godina je bio po neki dobar derbi, a zadnji su sve gori i gori..

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #128 poslato: Mart 06, 2017, 05:44 »
Što se tiče one "tuče" od gore... 


Da, kamikaza, a drug mu je ispao baš cava, to se mora reći...  :D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #129 poslato: Mart 06, 2017, 05:47 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ali kakva scena sad ispred sjeverne tribine  :eek: Novinarka na Telegraf live i lik dolazi kod nje i poce da pjeva Partizanove pjesme naglas,a oko njega bar 5000 cigana,i naravno iste sekunde ga napadose,pocese da ga gaze...ALI kakav ludak  :klanja:
ne vidim nista za odusevljenje u toj situaciji. evo snimka
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

inace sam u tom momentu tacno tu prolazio,i prisustvovao svemu. sustini lik je retard,i da lud je,ali stvarno ne vidim nista pozitivno u tome. dobio je sta je trazio. pri tom veruj mi snimak ne docarava uopste kakve je batine dobio,a dobio je bas dobre batine. ali je ekipa spustila kameru,i odmah se sklonila odatle. u sustini svaka cast ovoj starijoj zeni koja je probala da smiri situaciju, inace zena je redovna i u pioniru na svakoj nasoj utakmici, sedi u parteru(tj valjda je sada to loza),ispod zvezdine tribine. a lika je tuklo sigurno njih 5-6(mozda i vise), dobro su ga izudarali i isutirali. nisam siguran dal je pao na zemlju(sto je zbog sutiranja gora varijanta) jer je zavrsio kod onog suprotnog trotoara(tj sa druge strane ulice u kojoj je snimam),izmedju nekih kola,a meni se zurilo,pa nisam imao vremena da stojim i zagledam sta se tacno desava u detalje.
ne znam što bi rekao, osim da je lik ispao kamikaza...

Ali ona zenturaca prva prilazi :).
Lik daje navijacu zvezde naocare d amu pridrzi.
Pa ovaj je naduvaniji od pojnog Dina Dvornika kad je pjevao protiv Dinama onomade.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #130 poslato: Mart 06, 2017, 05:51 »
Ajkula, nije to navijač Zvezde, već upravo taj drug-cava o kome pričam.  :D    Pogledaj prvi dio klipa, i onda prati kretanje lika, to je isti taj...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #131 poslato: Mart 06, 2017, 05:57 »
ajkula,mislim da nisi skapirao.ta zenturaca kako si rekao,je probala da zadrzi ovog lika sto ga je prvi napao, ona je htela da smiri sranje,cuje se kako kaze pusti ga bre  ;)   njoj svaka cast,sto sam odmah i napisao.


PFC,drug mu je normalno postupio. to sto je on budala koja se javio na oglas da dobije batine je njegova licna stvar. nema razloga da dobije batine i drug. pri tom ni ajkula ne gresi, kada ovaj pocinje da peva o partizanu,drug vice zvezda,lepo se vidi.znaci drug jeste zvezdas...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #132 poslato: Mart 06, 2017, 06:02 »
A nisam prepoznao da mu je drug i da je zvezdas.
Mislio sam d adaje naocare nekom ko ga je napao.
Ali zena prva prilazi pa onda ovoga kao smiruje.
Kakva budala.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #133 poslato: Mart 06, 2017, 06:03 »
 postace popularan na yutubetu :bam:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.858
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: 153. Večiti derbi, stadion "Rajko Mitić" 04.03 u 18h
« Odgovor #134 poslato: Mart 06, 2017, 07:02 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
zaboravlja deneb koliko je nekad bilo bezbedno da kao navijač iz Struge peva po Ohridu i obratno.
 nažalost ovde na ovim našim prostorima neće u skorije vreme biti normalno da odeš na utakmicu i uživaš. Uvek je to "borba" protiv "neprijatelja" gde su sva sredstva dozvoljena pa i da prebiješ u tuči 100:1 nekog jadnika koji je zalutao ispred stadiona( ili bi da se pravi junak)


Brate Pero, to Ohrid-Struga je bilo jednom, jos se igralo na pristaniste u Ohridu, ja sam igrao minimum 100 utakmica protiv Ohrida, bilo je frke u bazenu, al nikad na tribine. Secam se pre 30 godina, Ohrid konacno napravio kakvu takvu konkurentnu  rukomentu ekipu, Struga je sigurno ulazila u drugu ju ligu, ohrid je morao da dobije da bude drugi, napalili su grad maksimalno, ja srednoskolac gledam utakmicu u Ohridu sa drugarima (znas moje buljase), oko nas sve sami Ribari, sve najnormalno, jebemo mater jedni drugima, al niko nije ni pomislio da nas takne, isto ona tvoja ekipa Kiceec and co, na vaterpolo uvek medju Patkarima i podjebavaju ih na mrtvo ime, al niko nepomislja da im nesto napravi, mi smo bre gospoda, i dan danas kad bude nekva utakmica ide navijanje svako za svoje, i obavezno 10-20  minuta zajednicko znas ono "kleti Siptari", "abre Makedonce" i sl.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava