Autor: dejo94 Tema: FK Crvena zvezda 2017/18  (Pročitano 168991 puta)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1455 poslato: Mart 03, 2018, 04:44 »
Oduzece se bodovi po tri vecitima a to kad se preopolovi smanjit prednost za bod.
a do podjele ima jos da se igra.
Mada kako Partizan izgleda moze samo da se povecava iako imaju laski raspored.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1456 poslato: Mart 03, 2018, 06:48 »
Ipak pobeda a dali su nam gol iz ofsajda. :palica:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1457 poslato: Mart 03, 2018, 08:27 »
Vučić namestiJo.   :kafa:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1458 poslato: Mart 04, 2018, 12:36 »
Nego, ozbiljno.

Ovi momci zaista igraju ozbiljan fuZbal. Grizu do poslednjeg minuta pa šta im bog (Vučić) da.

I u LE su pokazali da vrede nešto. Još kako!

Iskreno se nadam da će Miloje ostati i sledeće godine... i još deset godina posle!

Jako, JAKO mi se svidja kako umešno rotira sastav, a da se ne primeti odsustvo nekih ključnih igrača.

Ipak, nedostatak kreativnog srednjaka kao što je to bio onaj Gabonac, se MORA nadomestiti. Bez tog tipa igrača piši propalo. No, to je već posao za Gosn Terzu.
« Poslednja izmena: Mart 04, 2018, 12:37 nyc »

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1459 poslato: Mart 04, 2018, 10:30 »
E pa Cigani srećan vam rođendan!!!

Za 73 godine SD Crvena  Zvezda u pocetku Omladinsko Fiskulturno Društvo je osvojilo je 657 ekipnih trofeja od kojih je najvredniji trofej Kupa Šampiona u fudbalu. Iste godine Zvezda je postala i svetski prvak u fudbalu. Dosuse nezvanicni.
Osim fudbala Zvezda je evropski prvak postala i u :

Zenskoj kosarci, Atletici, Vaterpolu i Karateu 2 puta .Karate klub ima i 2 svetska trofeja.

Muski KK je bio pobjednik KPK i to je prvi evropski trofej za jugoslovensku kosarku ako se ne varam. A mislim da se ne varam. Za srpsku sigurno jeste.

Zvezdini sportisti su sa olimpijada donjeli 42 medalje. Najbise Jasna Šekaric jednu zlatnu, tri srebrne i bronzanu medalju.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>






Црвена звезда – БСЕ  97:62 (47:28)

Дворана у Ла Коруњи, 29. март 1979. године. Гледалаца: око 4.000. Пет личних грешака: Пекић (Црвена звезда) у 34. минуту. Слободна бацања: Црвена звезда 25-17, БСЕ 22-12.

Црвена звезда: Марковић 2 (1-0), Милосављевић 30 (9-6), Г. Вукмировић, Ковачевић 2, Митић 4, Мрђеновић, А. Вукмировић 2 (3-2), Ђурковић 30 (3-2), Бацановић 12 (2-2), Пекић 15 (7-5). Нису улазиле у игру: Калић и Пандуров.


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>



I dobri moji ja sam imao srece da sam sve ovo dozivio i prezivio.

Hvala Zvezdo!!!



« Poslednja izmena: Mart 04, 2018, 10:46 Ajkula »

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1460 poslato: Mart 04, 2018, 10:49 »
na dansnji dan je odigrana jedna luda utakmica na Marakani.
Jedna od najboljih u istoriji. Na minis 15 Zvezda je zaledila Real.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1461 poslato: Mart 04, 2018, 12:18 »
Bio.
"This is exactly what football should be about."

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1462 poslato: Mart 04, 2018, 12:53 »
Srećan 73ći rođendan najboljem, najvećem, najšmekerskijem klubu. Aristokratskom klubu u zemlji u kojoj aristokratija odavno ne postoji. Zvezda je život, sve drugo su sitnice!
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.715
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1463 poslato: Mart 04, 2018, 02:02 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Bio.
bio na severu i nisam video pamipja i belgiju
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1464 poslato: Mart 04, 2018, 02:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Bio.

ja nisam. pokojni tata htio da me ubije.
kad sam rekao da ne idem zbog zime htio da me pogubi :).

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1465 poslato: Mart 04, 2018, 02:09 »
Bio na istoku i smrzao se kao juče protiv Voždovca.
"U sredu toga dana pevaće Marakana, jebaćemo mi Sančeza, Butragenja i Valdana".

Nekad Real, sada Voždovac, sutra ko zna ko. Ideja ista, ista strast.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1466 poslato: Mart 04, 2018, 02:50 »
Moj prijatelj i " znanac", covjek koji ima tone materijala o Zvezdi i koji je napisao par knjiga o ZVezdi i srskom fudbalu mi neće zamjeriti ako prenesem njegov post sa RSB-a.

Citat
Жао ми је ако ћу неком да покварим расположење на рођендан наше Црвене звезде, али постало је више неподношљиво да само после 73 године многи који пишу о Црвеној звезди па и унутар самог друштва и фудбалског клуба не познају добро чињенице и историјске податке.
Данас се многи споре и око Серије о Немањићима, иако је ту скоро све познато, барем онима који воле и познају историју српског народа.Толико грешака једном сценаристи и редитељу који је имао помоћ признатих историчара наше државе, напросто не могу да се не замере и нескрију своје разочарење. Тако и у ближој новијој историји нашег друштва-спорта се фалсификују подмећу а неки и из незнања а не неких скривених намера фалсификују историја нашег СД и ФК Црвена звезда.
Да не понављам као папагај 3 и 4.марта 1945. јасно и не двосмислено и само тако је основано Омладинско фискултурно друштво Црвена звезда ОФД Црвена звезда, (са 8 секција, било предлога за хазену али предлох отпао) а не Спорт клуб (како су се предратно и за време рата називали клубови) или Спортско друштво или Фискултурно друштво.
Документи су нам ипак једини начин да докажемо и покажемо под којим смо именом основани.Главни печат, заглавни печат, чланска књижица нам доказују и показују под којим смо именом то основани.
Ово име је трајало све до 15.децембра 1946. када смо на годишњој скупштини обелоданили и учинили фузију са Студентским друштвом "Студент", и од тада се  зовемо Омладинско студенско фискултурно друшто Црвена звезда (Што нам показује фотографија са првомајске параде 1947. гдесе лепо види ОСФД Црвена звезда,све до 4. марта 1950 када смо добили нови грб и ново име Спортско друштво Црвена звезда које носимо до данас.
Као што можете такође на фотографији видети неко се досетио 4. марта 1995. па је поставио плочу у спомен на дан оснивања ОФД Црвена звезда на зграду предратног Соколског Друштва или популарног старог ДИФ-а, али је и тада направљена грешка, наш грб никад није био без скраћенице СД, на фотографији га нема, неко је и погрешно срочио Спортско друштво, ипак је тада формирано Омладинско фискултурно друштво Црвена звезда.
То су неопростиве грешке које морају да се искорене, ја нећу живети 100 година и сваке године исправљати криву Дрину,а Дрина давно исправљена и мењала ток.
Ја толиико, свима желим поготово оним млађи да доживе 100 рођендан.
Поздрав свим Делијама широм света Знанац














Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.967
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1467 poslato: Mart 04, 2018, 07:21 »
Srećan joj rođendan i želim joj još puno pobjeda i titula!!!




@ajkula
FIFA je ozvaničila titulu prvaka svijeta.

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1468 poslato: Mart 05, 2018, 10:22 »
Ostadoh duzan izvestaj od subote. Odigrali smo mozda i najslabiju utakmicu u dosadasnjem toku prvenstva. Na golu Borjan, bez mnogo posla. Opet je pomalo bezglavo izletao, sto je u jednom momentu moglo da nam se osveti. Odbrana relativno pristojna - Le Talek i Babic. Bekovi odlicni, i Zule Stojkovic i Rodic. Donald i Krsticic losi. Srnic se trudio ali bez rezultata. Posle ga je zamenio racic i odmah otvorio cistu kontru protivniku. Majko moja. Sa druge strane Radonjic me je u par navrata podsetio na Robija, kad onako krene na dvojicu pa je gurne udesno pa opali sa 20 metara...nije bio gol. Nece ga. Ben isto nista specijalno, kao ni Pesic. Ono sto je vazno jeste da se trud nikome ne moze osporiti, osim donekle Donaldu.

Poveli smo na startu drugog poluvremena. Jedna sjajna lopta cini mi se Krsticica koju Pesic maestralno petom odlaze za Rodica koji postize treci gol u dve utakmice. I to je proturio loptu kroz noge golmanu Vozdovca. Odigrali smo jos nesto malo, pokusavali, i onda stali. Opet smo se ponudili da primimo gol, i ovag puta i jesmo i to par minuta pred kraj. Kazu mi ljudi koji su gledali prenos da je bio cist ofsajd, ali svejedno, izjednacenje nije nezasluzeno. Medjutim, vec u iducem napadu Zule velemajstorski odigrava gore - valjda prvi put od kada je u klubu - zalama i baca u reklame njihovog beka i pogadja u trepavicu Krsticica. Vazna pobeda. Ali igra u poslednja  dva kola nije na ranijem nivou i ne obecava.

Na stadionu 6-7000 promrzlih ljudi. Laki nam namerno nije ocistio sektor gde obicno budemo :) Atmosfera lepa, pogotovo u 73cem minutu sa bakljadom i vatrometom na severu povodom 73ceg rodjendana kluba. Bilo je i nesto navijaca Vozdovca u kavezu na jugoistoku.

Idemo dalje, sreda i Vojvodina u Novom Sadu.



"This is exactly what football should be about."

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1469 poslato: Mart 05, 2018, 11:05 »
jel može objašnjenje, oko navijača?! zašto ih je toliko malo na tribinama, sad kad ste odigrali odličnu europsku sezonu, a u prvenstvu ste nadomak naslova?!  :zbunjen:

prije par godina, kad je Partizan dominirao, bilo je po 20-30 iljada na svakoj, a sad kad Zvezda dominira, publika isparila...

zbunjujuće, moram priznat... ???
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč