Autor: dejo94 Tema: FK Crvena zvezda 2017/18  (Pročitano 170932 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.727
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #750 poslato: Septembar 15, 2017, 10:56 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

40284 je slaba poseta jza prvu rundu posle xy godina

Narocito ako se uzme u obzir da ste najpopularniji klub u zemlji  :slavi:

Mozda vam je odmoglo to sto su vas svi moguci kanali prenosili, pa ljudi ostali kuci da gledaju  :D

za prosečnog srpskog navijača cena od 2500 ili 3500 je malo previsoka kad je protivnik neki tamo Bate
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #751 poslato: Septembar 15, 2017, 11:29 »
upravo tako...svi zaboravljaju da je kod nas i taj materijalni momenat bitan i dosta zavisi poseta i od njega. istina kad dodju veliki klubovi tada se napuni, maltene bez obzira na cenu...
koliko god bate u stvari bio odlican tim. nemaju veliki kvalitet, ali su pravi tim. za razliku od krasnodara koji je igracki dosta bolji,a mnogo manje je pokazao na marakani, ovi su dosli,dobro skautirali zvezdu, krenuli cvrsto i jako, a kad osvoje loptu svi zuje u kontru ili polukontru i ubacuju se iz drugog plana. nemaju ni jednog izrazito brzog igraca ali niko nije spor,a svi se ubacuju u zavrsnicu, uz brzu razmenu pasova,i sa sto manje dodira. za nas jako nezgodna ekipa. steta sto nismo dobili, imali smo priliku,ali relano mogli smo i da izgubimo. steta za srnicevu priliku, to je bila sansa da se zavrsi utakmica, dva gola u 5-6min, 2-0 i cao.
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2017, 11:31 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #752 poslato: Septembar 15, 2017, 12:21 »
Preskupo je to...nisam ni znao koliko su karte, ali bas jeste puno.


Vaze li sezonske za LE?
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #753 poslato: Septembar 15, 2017, 12:37 »
eto ja bio na jugu za 1200, ni to nije bilo puno.
Zvezda se jako lose brani, cim krene razmena pasova i ubacivanja iz drugog plana oni se pogube,a pored toga sto su neuigrani kad se brane moraju se braniti svim raspolozivim igracima.

Stoga mislim da moraju napadati, sa kim god da igraju, igrati za gol vise. Problem je samo sto neaju snage za vise od 60-70min.
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2017, 12:43 djordje »

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #754 poslato: Septembar 15, 2017, 01:10 »
19.10 Liga Evrope: Crvena zvezda - Arsenal
20.10 Evroliga: Crvena zvezda - Barselona


Pomjeren meč košarkaša, cigani uživajmo ta dva dana.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.727
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #755 poslato: Septembar 15, 2017, 01:47 »
 Nama je zbog sporosti naše odbrane odgovarao onaj loš teren koji smanjuje mogućnost brzih dodavanja ali valjda ćemo se privići i na nove evropske uslove koji polako osvajaju Marakanu. Kad sam napisao da su cene karata visoke imao sam u vidu da na utakmicama Zvezde u evropskim takmičenjima 2/3 publike čine ljudi iz unutrašnjosti i CG i Srpske Republike. Evo znam za mog kolegu iz Pančeva koji dolazi sa sinom na utakmicu i troškovi za sinoćnju utakmicu su mu oko 10.000 dinara. Koliko potroši navijač iz Leskovca ili Sombora možete i sami da izračunate. Koliko danas u Srbiji ima ljudi koji mogu te pare da izdvoje + odsustvo sa posla i škole?  Cifra od 40000 nije uopšte loša 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #756 poslato: Septembar 15, 2017, 01:52 »
Koliko sam ja uspio vidjeti sinoc, travnjak je imao neke kafene trake, ne znam o cemu se radi? Mozda je potrebno da trava "odlezi" neko vrijeme koje sad nije bilo moguce, ali u svakom slucaju, podloga ne djeluje bas idealno.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.968
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #757 poslato: Septembar 15, 2017, 02:04 »
Moram priznati da nisam zadovoljan. Ne toliko rezultatom (iako treba naglasiti da mi nismo osvojili bod vec izgubili dva) koliko losim ulaskom u utakmicu. Nista od uraganskih napada kao protiv Sparte i Krasnodara. MOglo je to i moralo mnogo bolje. Kada na to dodamo i retko smrdljivog sudiju koji nas je sa najmanje tri odluke isekao na samom startu dobijemo to sto smo imali. BATE je ekipa bez znalaca, bez nekakve kreacije i seksi fudbala, ali ekipa koja itekako ima glavu i rep, koja igra takticki savseno po linijama i koja se zaista sjajno transformise iz odbrane u napad i obratno. Nije to nikakav vasionski kvalitet, treca evropska liga, ali su toliko uigrani da je utisak da bi neke akcije mogli vezanih ociju da odigraju. Na takvu ekipu se ne krece metiljavo i rezervisano kako smo mi krenuli vec napadacki i agresivno. Sustina je dakle da mi nismo bili na nasem nivou, odnosno nivou koji smo itekako pokazali u kvalifikacijama.

Borjan i nije imao skoro nikakvog posla. Za gol nije kriv, imao je jednu ozbiljniju intervenciju u prvom poluvremenu a dvaput je lopta zavrsila na precki. Stojkovic je ponovo bio izvrstan, apsolutno nista mu nisu mogli, osim kod gola kada je ispao i on i uza odbrana. Savic je dosta gresio a dosta i uradio, Le Talek se nije proslavio, a Rodic je bio bas los. Ispred njih Donald je odigrao jednu majstorsku partiju, pravu kapitensku, a bogami sjajan je bio i Krsticic. Sa njim je jedini problem sto je lopta unapred misaona imenica. Mnogo je juce falio Jovicic, bas mnogo. Radonjic od ocaja do sjaja i natrag. Imao je dve katastrofalne greske ali i dva odlicna prodora. I dao je i gol. Srnic, sta ono promasi, neverovatno...u tom trenutku sam negde podsvesno i znao da su tri boda pusti snovi. ONO se ne promasuje. A i generalno ne igra on na nivou koji je u zadnje vreme pokazivao. Kanga. Svi ga hvale, ja bas i ne. Sve ok, ume on sa loptom bez konkurencije najvise u timu, njegovi golovi su bili od nemerljivog znacaja, i juce je na momente sjajan bio, no Kanga no football, ali je preterano solirao, par pura komplikovao bez potrebe, da li iz zelje da od sebe napravi centalnu figuru meca, da li zbog budnog oka menadzera, ja to ne mogu da znam, ali da neke stvari nije smeo da radi nije...a ono zbog cega je dobio zuti na kraju je budalastina samo za nijansu manja od Ludogoreca. Nadam se da ce se sto skorije prizvati pameti, tj. da ce ga Milojevic prizvati. Konacno, Boaci. On je i definitivno u prilicnom padu forme, to se i juce videlo. desava se...nadam se da ce se to sto pre promeniti, a on opet raspomamiti. I dalje je to bez konkurencije najbolji centarfor koga smo imali duzi niz godina.

Milojevic je ovog puta malo zezno sa izmenama, ali nije mogao da zna da cemo da ga primimo cim je usao Rikardinjo. Koliko je dobar i koliko razmislja kako trener Zvezde treba da razmislja videlo se kada je uveo Pesica, kao onomad u rusiji. Koliko je to svetlosnim godinama daleko od svih batadjorinskih pulena a bogotovo Bozovica...

40.000 ljudi, atmosfera ni blizu kao protiv krasnodara. Idemo dalje, nedelja i Cacak.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #758 poslato: Septembar 15, 2017, 08:48 »
Pročitao sam tvoj raport i mislim da si malo prestrog. Ali, dobro, ti si ipak bio na stadionu pa si imao mnogo bolji uvid.

Samo jedno sitno pitanje. Da li stvarno misliš da Borjan nije mogao bolje da interveniše kod gola? Meni se činilo da je lopta bila i te kako u njegovom "domenu" i da je morao da napravi 2-3 iskoraka ne bi li je izboksovao.

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #759 poslato: Septembar 15, 2017, 08:59 »
Bila je baš brza i oštra lopta, ne balonjara na koje smo navikli ovde.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #760 poslato: Septembar 16, 2017, 09:51 »
vidio sam gol gostiju, i mislim da golman tu nije mogao ništa...

kao što Dimi reče - bio je to oštar i jak ubačaj, te lopta koja u luku bježi od golmana...

prije je krivica na Saviću i beku čini mi se, koji su ispustili iz vida Bjelorusa...

usput, pogledao sam sažetak, i 1-1 je nekako pravedno...
BATE je imao dvije prečke (tu je Zvezdu sreća baš pomazila), a opet onaj promašaj Srnića s 2 metra i eventualnih 2-0 je moglo zaključit tekmu...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #761 poslato: Septembar 16, 2017, 11:50 »
nereseno jeste pravedno. kao sto sam rekao mogli smo da dobijemo,a i da izgubimo. u globalu imali smo vise sansi od njih, i imali igru,ali njihove sanse su bile bolje.one dve,a posebno prva precka su bile mrtve sanse...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.968
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #762 poslato: Septembar 18, 2017, 10:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pročitao sam tvoj raport i mislim da si malo prestrog. Ali, dobro, ti si ipak bio na stadionu pa si imao mnogo bolji uvid.

Samo jedno sitno pitanje. Da li stvarno misliš da Borjan nije mogao bolje da interveniše kod gola? Meni se činilo da je lopta bila i te kako u njegovom "domenu" i da je morao da napravi 2-3 iskoraka ne bi li je izboksovao.

Mislim da nije. Centarsut je bio savrsen. Ne bi on tu loptu ni stigao. Centarsut je bio tacno onakav kakav su morali nasi bekovi da upucuju, ali nisu. Jbt, njihov golman je visok kao telegrafski stub a svi mu bacaju loptu na tri metra, niko kiflu da zavrne. naravno da je to sve lagano pohvatao.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.968
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #763 poslato: Septembar 18, 2017, 10:37 »
Prodjosmo Vozdovac. Jedna malo opustenija utakmica, tek na momente u punom tempu. Milojevic je malo promesao karte. Borjan je protiv BATE-a povredio prst pa je na golu bio Kahriman. Imao je jednu dobru intervenciju u prvom poluvremenu kada je uletanjem u protivnicko krilo spasao gol, ali je takodje imao i neopevanu glupost u durgom kada je cistu loptu napucao u njihovog napadaca...sva sreca pa se odbila par metara pored stative. Iz nekog razloga za njega je maltene svaka povratna lopta neresiva misterija. Zule Stojkovic standardan, Babic i Le talek nisu dozvolili stopostotnu sansu protivniku, Rodic se budi ali nije to onaj nivo od pre povrede. Krsticic je odigrao jos jednu veoma dobru utakmicu, kao i Donald, a njegova golcina iz slobodnog udarca sa oko 25m pred poluvreme je posebna prica. Bas ga hoce ove sezone sa slobodnjacima, to je kvalitet vise za nasu igru. Kanga se opet pitao za sve kada je o napadu rec. Imao je par lepih proigravanja, jedan odlican pokusaj sa preko 20m i dao je gol u devedesetom minutu kojim je overio pobedu. I to posle "tacne" Radonjica koji je usao umesto Milica dvadesetak minuta pred kraj. Receni Milic nije bog zna sta napravio, kao ni Srnic sa druge strane. U spicu na momente prenervozni Pesic potpuno odsecen, posle ga je zamenio Boace.

Sve u svemu bitna pobeda u gostima protiv organizovanog i borbenog protivnika...steta sto u nasoj ligi nema vise ovakvih ekipa vec preovladjuju one odbranaske, mediokritetske, ko predje centar da mu umre majka, kao recimo Javor u proslom kolu.

Idemo dalje, sreda i Cacak.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.968
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #764 poslato: Septembar 20, 2017, 02:19 »
Danas od 5 igramo protiv Borca u Cacku. Milojevic je resio da odmori pola tima, tako da cemo igrati bez cak sestorice standardnih prvotimaca. Pored Borjana koji i dalje ima problem sa rukom nece igrati ni Donald, Srnic, Le Talek, Stojkovic i Kanga.

Imajuci u vidu onu oranicu u Cacku i nije neko iznenadjenje. Sramota po stoti put na cemu se igra prvoligaski fudbal u ovoj zemlji.
"This is exactly what football should be about."