Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2017/2018  (Pročitano 93523 puta)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #180 poslato: Septembar 07, 2017, 11:52 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Jesi li pročitao intervju?


Nisam još, ali čitajući njegove izjave od kada je postao selektor BiH ništa me ne može iznenaditi. Odmah se uspio posvađati sa ljudima iz Igokee i Srpske, a ovima u Sarajevu se maksimalno ulizuje.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #181 poslato: Septembar 07, 2017, 11:55 »
Vidjeh jutros, ali ne mogu naci cijeli tekst. Ako nedje ima, kacite.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #182 poslato: Septembar 07, 2017, 12:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Jesi li pročitao intervju?


Nisam još, ali čitajući njegove izjave od kada je postao selektor BiH ništa me ne može iznenaditi. Odmah se uspio posvađati sa ljudima iz Igokee i Srpske, a ovima u Sarajevu se maksimalno ulizuje.
Dejo, novinar si, nemoj se zaletati. Tri puta meri, jednom seci.


Što se Vujoševića tiče, priča o načinu na koji je otišao iz Partizana:

Citat
... I tada je smišljan scenario kako ja da budem oteran, a da ne ostane dug prema meni. Da me isprovociraju da odem...

- S kim je pravljen taj scenario?

To ću vam reći kad ostarite. Zna se to... Meni su vrata ovde, dok je situacija takva kakva je, zatvorena. A pošto želim da radim na ovim prostorima, Bosna mi se nekako uklopila. Takođe, ti pravi sarajevski Bošnjaci su mek narod koji je dosta propatio i prema kome ja imam i simpatiju i neku vrstu participacije u kolektivnoj krivici.

- U kolektivnoj krivici za rat?

Sigurno. Ja sam bio za Jugoslaviju i bio sam za svakog za koga sam mislio da se bori za Jugoslaviju. Međutim, brzo se pokazalo da ti nije bilo tako, da se vojska povlačila na granice Velike Srbije. Naravno, krivice ima na svim stranama, ali s obzirom na to da je Srbija bila najmnogoljudnija i da je kontrolisala vojsku, ipak najveću odgovornost za te ratove ima Srbija. Nešto veću od ostalih.
Oprem dobro

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #183 poslato: Septembar 07, 2017, 12:10 »
Ja procitao samo dio o ratu i uvod  novinara.

Novinar malo kenja ali ono sto je rekao o ratu naprimer ne vidim sa cime se ja ne bih slozio. Ogradjujem se o dijelu oko napadanja Sarajeva jer se ne razumijem u vojnu taktiku ali blize mi je vjerovat da jeste nego da nije u pravu.
Takodje lijepo je sto osjeca neku malu odgovornost a jos lkepse sto kaze " mi smo" a ne oni su. Kad se u Srbiji prica o necem losem malo ko kaze " ja".

Za ostatak intervijua vjerujem da ce reci ono sto ajkula prica 10 godina.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #184 poslato: Septembar 07, 2017, 12:19 »
Došao je da radi u BiH i prosto NE SMIJE nijedan od tri naroda kriviti za nešto, jer ovde se odmah kreće od Kulina Bana, početka njegove povelje, preko Kotromanića, ljiljana, pisma, Turaka, svjetskih ratova i naravno završava se Srebrenicom. Tako je ovde, mada tu njegovu reprezentaciju prate samo Bošnjaci, Srpska prati Srbiju, Hrvati Hrvatsku i samo se osmijehnu kada vide poraze od sila poput Švedske i Jermenije.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #185 poslato: Septembar 07, 2017, 12:25 »
Pa ako njega ko selektora nije strah posledica zasto bi to nekom.drugom smetalo?

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #186 poslato: Septembar 07, 2017, 12:34 »
Mada realno o tom stvarima sa mjesta na kom se nalazi ne treba da prica jer se ljudi loze ko hepo kockice.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #187 poslato: Septembar 07, 2017, 01:36 »
Procitah cijeli  intervju, okej je, ali cak i Nedeljnik voli da izvuce neki bombastican naslov.


Sto se tice price oko rata i Sarajeva, mislim da je mogao to da iskulira, narocito jer je sada selektor BiH, sto je poprilicno osjetljivo mjesto. U sustini nije rekao nista spektakularno, ali dovoljno da napravi haos od komentarisanja.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #188 poslato: Septembar 07, 2017, 01:37 »
Otisli vam Majstor i veliki grcki talenat.
Pa vi ste zajebali Terzu.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.886
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #189 poslato: Septembar 08, 2017, 08:56 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Nisam još, ali čitajući njegove izjave od kada je postao selektor BiH ništa me ne može iznenaditi. Odmah se uspio posvađati sa ljudima iz Igokee i Srpske, a ovima u Sarajevu se maksimalno ulizuje.

nije se posvađao ni sa kim iz RS, već sa Igorom "tviterašem" Dodikom, što uopšte nije teško jer je dečko posvađan sam sa sobom.






Što se tiče intervjua u Nedeljniku, nisam još pročitao, ali iz ovog dela koji je izdvojen, nemam ništa pohvalno reći, ne vidim u kom kontekstu ovo može proći kao privhatljivo.

Čemu navođenje "mekih bošnjaka iz sarajeva" koji su propatili? Je l Srbi i Hrvati iz Sarajeva nisu patili? Pa više su propatili bošnjaci iz Banjaluke. Ili Hrvati iz Kaknja i Vareša. Ili Srbi iz Mostara. Bilo kakvo izdvajanje jasno očitava nameru.

Ovo oko krivice za rat... A dobro, govorimo o čoveku koji je krivio banku što traži svoje rate, i igrače što traže svoj novac, i ugovornu stranu što traži svoje na osnovu potpisa. Čovek je košarkaški trener, a zahvaljujući blesavim masama umislio je da je nešto više od toga.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #190 poslato: Septembar 08, 2017, 10:06 »
buljas bio, buljas ost'o 100%
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #191 poslato: Septembar 09, 2017, 09:56 »
Miroslav Nikolić sa igračima na meču Partizan - Split 1997. godine.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.886
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #192 poslato: Septembar 09, 2017, 10:57 »
ovo je iz Soluna ako se ne varam... fino su nas roknuli tada. Muta je već tu pokazao da je generalno tanak trener u smislu da dobar tim uigra i unapredi. On je više za klince, ili za neki low budget projekat da ga digne.


Inače, ovaj Antonio Campbell što se spominje bio bi odlično rešenje, opak igrač, čak su ga neki moji prijatelji sa synergija preporučivali. Da se ne zajebavamo sa Đokom i da potpišemo ovu zver ako ima šanse.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #193 poslato: Septembar 09, 2017, 11:02 »
Bogami dobra ekipa je bila tih godina i u Partizanu i u Zvezdi. Pa jos FMP, pa Buducnost nadolazeca. Winston YuBa liga bila jaca nego danasnja ABA.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #194 poslato: Septembar 09, 2017, 11:43 »





Navijač Partizana iz Istanbula sa našim legionarima.  :respect
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.